Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:42 11.06.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: ми азнови [re: Mi_Az]  
Автор baroveca (минаващ)
Публикувано21.06.06 09:42



Излишно си губиш времето с провокации овча главо! Аз знам какво правя и как да го правя - винаги при мен е било така! А ти очевидно не можеш да прецениш че по никакъв начин няма да ми попречиш на кореспонденцията





Тема Дани$$нови [re: baroveca]  
Автор baroveca (минаващ)
Публикувано21.06.06 09:44



Добро утро ! По повод обръщенията, са за разнообразие в края на работния ден, иначе разговора ще ни доскучее. Вчера ходих до моя факултет - чувствах се като у дома си. Вечерта не можах да спя добре: мислех си колко бързо лети стрелата на времето- докато се усетиш и вече не си толкова млад за да говориш както казваш ти за котета и т.н. Но все пак важно е че съм се интегрирал адекватно в живота, всъщност това е най важно, дори и образованието не е толкова важно. Вечерта попаднах в една интелигентна компания, това което не можах да възприема обаче в тях беше, че имаха обици на всевъзможни неща- чудех се дали не съм консервативен и тесногръд по отношение на новите тенденции?





Тема Re: Дани$$нови [re: baroveca]  
АвторДaни (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 10:04



Добро утро! Ще се опитам да обясня за обръщенията - нямам нищо против тях, просто ги използвам за хора, които познавам.

. А иначе сме все още достатъчно млади, за да си говорим каквото си искаме. Айде недей така сега - чак пък и да не можеш да спиш.. Като се замисля наистина образованието не е чак толкова важно, но все пак........., другото разбира се е по-важно. Да ти кажа честно за обиците очевидно и аз съм консервативна, защото освен на ушите и то по една, ми е странно да ги гледам, ама щом им харесва, да си ги носят. А пък те тендевнциите не са чак толкова нови, в училище бяха същите.



Тема Re: Дани$$$нови [re: Дaни]  
Авторбapoвeцa (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 10:19



Е, аз снощи си мислих за доста неща. А гледайки иконките виждам , че цяла палирта от настроенич демонстрираш - така ли е в действителност?





Тема Дани$$$нови [re: бapoвeцa]  
Авторбapoвeцa (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 10:24



Минавам и аз в анонимния вариант под баровец на български





Тема Re: Дани$$$нови [re: бapoвeцa]  
АвторДaни (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 10:31



Даааа, може и така да се каже.

И ако разбира се можеш да го споделиш в този форум, върху какво размишлява?



Тема Re: Дани$$$нови [re: бapoвeцa]  
АвторДaни (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 10:36



Виж какъв тест ми изпратиха - много е верен, поне за мен.


Приоритети според Зигмунд Фройд

5 неща се случват едновременно в твоето жилище. В какъв ред ще ги свършиш?


1. Телефонът звъни!
2. Бебето плаче!
3. Някой чука(звъни) на вратата!
4. Имаш закачено пране и започва да вали!
5. Забравил си да спреш крана на чешмата в кухнята и водата започва да прелива!


В какъв ред ще решиш проблемите?

Направи теста наистина, резултатите са много интерсени!!! Как вземаш решения?
Напиши числата от 1 до 5 в реда, в който ти би свършил нещата.


Когато си готов продължи надолу!









Решение:

Всяка от дадените ситуации представя нещо от живота ти. Сега може да видиш, какво значение има всяка от тях :

1. Телефон= Работа
2. Бебе= Семейство
3. Врата= Приятели
4. Пране= Пари
5. Вода= Секс

Избраната от теб последователност на действията определя приоритетите в твоя живот ( тоест кои неща са важни за теб и в каква последователност).



Тема Дани$$$$нови [re: Дaни]  
Авторбapoвeцa (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 10:38



Кое може така да се каже ? И кое да споделя? По точно аз пред теб споделям, но който иска да си чете. Фалшивите мнения бързо ще ги разпозная, защото улових начина ти на мислене, а той не може да бъде фалшифициран. Аз мога почти всичко да споделя защото не съм извършил никакво престъпление





Тема Re: Дани$$$$нови [re: бapoвeцa]  
АвторДaни (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 10:45



Питаше ме за палитрата от настроения и аз ти отговорих.

Ако искаш можеш да споделиш за какво си мислил снощи, това имах предвид. За какви фалшиви мнения става въпрос?



Тема Re: Дани$$$$1нови [re: бapoвeцa]  
Авторбapoвeцa (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 10:52



2-5-1-3-4 Така ги подреждам съгласно условието, но гледайки интерпретациите не мисля че парите са на последно място, днес, в България.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.