Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:21 20.04.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Тема Търся съветнови  
АвторAlone (Нерегистриран)
Публикувано20.05.06 05:47



Не мога да разбера защо това, което за толкова много хора е лесно, за мен е толкова непосилно! Аз съм на 20 г., здрав, интелигентен и напълно нормален човек, но въпреки това явно че имам някакъв проблем с жените или просто не знам какво да правя или пък се държа неадекватно, без да го осъзнавам. Иска ми се да имам гадже като почти всяко момче на тази възраст, но някакси това все не се получава. Излизал съм с разни момичета, но просто така се получава, че винаги или ставаме добри приятели (почти съм намразил тази дума) или просто след няколко срещи нищо не излиза и отношенията ни не са мръднали напред дори със сантиметър. Пробвал съм и с разни сайтове за запознанства и чатове, за да не се ограничавам само с кръга от директните ми познати, но отново нулев ефект!
Понякога си мисля, че причината може да е в това, че когато излизам с дадено момиче се държа внимателно, никога не се натискам, не правя разни намеци и т.н. - може би това е прекалено пасивно поведение, как мислите?
В останалите аспекти от живота ми всичко се развива много добре - аз съм отличен, изявен студент в престижна специалност, човек уважаван от колегите и приятелите си, разбирам се много добре с всички от обкръжението ми, имам работа, от която съм доволен и изкарвам нелоши пари и въобще няма от какво да се оплача. Баща ми упорито ме съветва да си гоня основните цели (образованието и на второ място работата, която впрочем не е свързвана с това, което уча) и да не се притеснявам за това, че все съм single, тъй като според него това само ще се нареди след време. Дали под негово влияние или по-скоро заради това, че не се паникьосвам лесно, от около една година преустанових всякакви опити за свалки, покани за срещи и т.н. Това обаче не промени абсолютно нищо, все така съм си сам, отвреме-навреме по стечение на обстоятелствата се запознавам с някое ново момиче, но то не проявява интерес към мен. Това положение не ме удовлетворява и логично, не съм кой знае колко щастлив от живота си. От друга страна обаче не ми се ще да влизам в някаква по-агресивна роля, защото видях как един мой приятел се влюби в една мадама, сваляше я настойчиво и в същото време джентълменски, за кратко излизаха и се целуваха (и нищо повече от това) и в крайна сметка тя го направи на задник. Такъв номер му извъртя, че човекът два месеца не можеше да се опомни и да си стъпи на краката. Имам и други подобни наблюдения, които показват, че човек не трябва да се натиска. Имам чувството, че съм изпаднал в някаква невъзможна ситуация, в която каквото и да направя е без резултат. От друга страна, времето си минава, положението остава непроменено и на мен не ми се иска да оставям нещата в ръцете на съдбата. Просто не съм сигурен дали както ме убеждават някои хора нещата ще се наредят от самосебе си. Ще бъда много признателен, ако всеки, който знае нещо по въпроса или има подобен опит, си каже мнението.



Тема Re: Търся съветнови [re: Alone]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано20.05.06 09:53



1, Не се паникьосвай.
2, Гони си наистина важните неща а те в момента (на тази ти възраст) са това, което ти е казал баща ти.
3, Вземи си регистрирай един ник тук в клубчетата за да можем да поговорим и на бележки и да ти кажа и там някои неща, които не искам да пиша публично.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Търся съвет [re: Alone]  
Автор Alone_M (непознат)
Публикувано20.05.06 13:13



Вече съм регистриран потребител, който иска може да ми пише и ЛС.

Дългото умуване в работата помага колкото дългата дреха в бягането.


Тема Re: Търся съветнови [re: Alone]  
АвторMi_Az (Нерегистриран)
Публикувано20.05.06 19:46



Спрайт - нещата такива каквито са



Тема ето.....нови [re: Mi_Az]  
Автор rimti (шегубийка)
Публикувано21.05.06 13:59



това е истината



Тема чети внимателнонови [re: Alone]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано21.05.06 19:05



Преобладаващата част от младите и красиви жени в България на възраст 18-35 имат огромно космополитно самочувствие, каквото нямат и най-богатите и умни германки, англичанки и американки. Едновременно с това нямат българските мъже за нормални пълноценни хора като ги третират като едно абсолютно никакво нищо. Като резултат изобщо не обръщат никакво сериозно внимание и изобщо не се интересуват от интимни връзки с изключение на случаят, когато мъжът е много готин и богат. Това води до положението много млади момчета да симулират богатство като си купуват лъскави коли за по 4000-5000 евро, с които се надяват напразно да привлекат вниманието на женският състав. Ако не си наистина много богат и много красив едва ли имаш някакъв даже и най-малък шанс даже със средностатистическа българка. По мои лични преценки реалната цена на българката е в пъти по-висока от тази на повечето западнячки.



CC Catch Germany



Тема Re: Търся съветнови [re: Alone]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано21.05.06 19:50



Здравей,

Мисля, че аз имах подобен проблем на твоята възраст. За съжаление, постъпих така, както те съветва баща ти, в резултат на което още съм сам. Все си мислех, че има време, а вече съм на 28. Имам чисто приятелски отношения с жени, каквито ти описваш. Имах много неангажиращи сексуални връзки, дори с омъжени жени. В крайна сметка обаче, никога нещо сериозно, а това страшно ми липсва. Затова, докато си млад, търси смело подходящия човек. Не бъди много скромен, дръж се уверено. Все още имаш време, бъди себе си, показвай се такъв, какъвто си. Колкото и да те отхвърлят, продължавай и все ще откриеш това, което търсиш!



Тема Re: Съвет!нови [re: Alone]  
Автор Либpe ()
Публикувано22.05.06 12:03



Преди всичко мнението ти, че "за толкова много хора е лесно" е напълно погрешно. За повечето хора е доста трудно да намерят сериозно обвързване. Има и някои късметлии, но в огромната си част и жените, и мъжете се лутат дълго и преживяват куп разочарования преди да им се случи нещо истинско. И в това има голям смисъл - това ще те научи да различаваш истинското и да го цениш. А повярвай ми, ти в момента, на твоята възраст изобщо не знаеш за какво става въпрос и няма да се изненадам ако пропуснеш няколко възможности без дори и да осъзнаеш, че си ги имал. Когато се събудиш за реалността ще започнеш да разбираш, че това което имат другите ти никога няма да го имаш. Те също няма да имат твоето . Когато проумееш това, може и да ти се случи нещо истинско и красиво.
До тогава обаче просто живей и се радвай. Най-глупавото е да си ограничиш контактите с жените до елементарното - става само за секс, става само за кафе и приказки, става само за ....Каквото - такова. Знам, че искаш всички жени, но също така знам и че няма да ги имаш . Това малко ще те заболи, но е факт!
Затова - пускай се смело в живота и си преглътни горчивите хапове, наслаждавай се на сладките моменти и просто се отпусни. Докато мислиш какво нямаш и какво имат другите ще си в тази ситуация. Обърни малко това мислене - какво имаш е важно. Обаче мисли и малко по-креативно. Това, че си студент и работиш, здрав и напълно нормален е много хубаво, но това го имат хиляди момчета на твоята възраст. Какво те отличава от тях? Покажи малко индивидуалност - жените, които търсят сериозно гадже се оглеждат за подобни неща .
Хайде със здраве и дано съм помогнала с нещо!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.