Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:12 25.04.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема tursia tazi,za koqto razmera ne e vajenнови  
Авторivo (Нерегистриран)
Публикувано12.05.06 01:14



znam,4e ima jeni,koito ne otdavat zna4enie na razmera.ina4e sum gotin-naistina,no penisat mi e edva 10cm v erekcia.pone sam otkrit o6te v na4aloto.ako nqkoq ot tqh 4ete tezi redove,neka si ostavi mail-a!



Тема Re: tursia tazi,za koqto razmera ne e vajenнови [re: ivo]  
Автор Passer by (holidex)
Публикувано12.05.06 10:38



Ми здрасти готин ама те такива неща не се обявяват така на всеослушание!

От медицинска гледна точка на всяка жена и стигат 10-11 см за да изпита удоволствие!

Другото е алчност и май по-често за очите отколкото за усещането!

Голямо не гарантира удоволствие!

Reflection for the web!


Тема Re: tursia tazi,za koqto razmera ne e vajenнови [re: Passer by]  
Автор Фpeди (abyss)
Публикувано13.05.06 00:39



А бе я дай на една жена 11 и 19 санта и гледай кого ще избере, та ако ще 19-те да са на границата да я разпорят. Уж жените говорят за нежност, обич, внимание, но май очите им са само в размерите било на пениси, било на кесии.
Впрочем... от къде да сме сигурни в каквото и да било? Ами ако автора на темата просто иска да предизвика любопитството? Тогава проверката в леглото му е гарантирана, в което му пожелавам успех.

Няма добро ненаказано...


Тема kaza Albatros i otlitiaнови [re: Фpeди]  
АвторMi_az (Нерегистриран)
Публикувано13.05.06 12:25



Abe Fredi za6to ne dade tozi otgovor damata sas drygia si nik Albatros?
6to ne spre6 da igrae6 postanovki pred damite tuk,
edvali tarsiat tuk porednia lazec i dvuli4nik kato teb




Тема Re: tursia tazi,za koqto razmera ne e vajenнови [re: Фpeди]  
АвторЛea (Нерегистриран)
Публикувано17.05.06 16:54



Jenite ne si izbirat priqtelite spored penisite im. Tova go kazvam ne samo na teb, Fredi, no i na avtora na temata. I da go pitam, avtora,de: zashto ne napishesh neshto za sebe si kato lichnost, vmesto kolko ti e golqm? Ti priqtelka li si tyrsish, ili...?



Тема Re: tursia tazi,za koqto razmera ne e vajenнови [re: ivo]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано17.05.06 17:43



Пич, не искам да бъда вулгарен, обаче с тази пишчица си за никъде. Иди да ти я уголемят, май не е толкова скъпо. Просто аз поне не мога да си представя как би могъл да правиш нормален секс.



Тема Re: tursia tazi,za koqto razmera ne e vajenнови [re: ivo]  
АвторDany (Нерегистриран)
Публикувано18.05.06 17:30



Браво бе, Иво това ли е най-важното, което можеш да кажеш за себе си. Подкрепям Лея



Тема Re: tursia tazi,za koqto razmera ne e vajen [re: Dany]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано18.05.06 17:47



Какво лошо има в това, да си почтен?! Човекът има много сериозен проблем и си го казва - после да няма неприятни изненади.



Тема Re: tursia tazi,za koqto razmera ne e vajenнови [re: ivo]  
АвторДaдko (Нерегистриран)
Публикувано23.05.06 11:25



Не се притеснявай, пич. Верно, комплексиран си от размера и това е нормално за мъжа, но- повярвай- и аз си мислех, че ми е малък, но две жени досега казват, че ми бил голям... Зависи от гледната точка, а и- 10-10. Все ще свършат работа. Лекарите казват, че и 9 са достатъчно. Ще наблегнеш повече на нежностите. Много по- важно е за жената, отколкото здравото клатене, както може би си мислят повечето. Малко повече увереност- и съвет: не започвай разговорас "малко ми е малък...
Да се стигне до нежната част- пък не вярвам някоя след това да ти каже,че не е доволна от размера... Може да е малък, ама да е палав...



Тема Re: tursia tazi,za koqto razmera ne e vajenнови [re: Дaдko]  
Автор Passer by (holidex)
Публикувано23.05.06 13:22



Гледах някаква реклаmа на поmпа за уголеmяване........mоже да действа наистина......по нова телевизия след 12 вечер.....!

С около сантиmетър се уголеmява.....опитай!

И съm съгласна с Дадко не говори за това не си режи крилата в полет а и нещо друго жената го ползва такъв какъвто си го направи.............!

Късmет

Reflection for the web!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.