Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:46 29.09.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Агенция за запознанстванови [re: Kaтюшa]  
Автор KMK (непознат)
Публикувано10.04.06 08:12



АЛО сладури няма ли в БЪЛГАРИЯ хора които да искат и мислят да останат тука или всички искате да емигрирате??? Аз за себе си твърдо съм решил да остана в БЪЛГАРИЯ и искам нещата с мен да се случват именно тука и тук да намеря подходящия човек(все пак българките са най-красивите жени).
А иначе ми е омръзнало да слушам в БЪЛГАРИЯ така, иначе и други подобни глупости ЗАПОМНЕТЕ държавата не ни е виновна тя е прекрасна проблема е в хората и то във всеки от нас. Всеки трябва да промени себе си, мисленето си, сърцето си и то като се започне от малките неща като например да не си хвърля боклуците на улицата.
Стига проповеди , а иначе и мен живо ме интересува въпроса с агенциите за запознанства и ще се радвам да прочета мнения за тях само да не са такива работещи само с млади и хубави момичета който търсят богати чужденци ЧЕ нещо полудявам като чета подобни неща.



Тема Re: Агенция за запознанстванови [re: KMK]  
Автор Либpe ()
Публикувано10.04.06 13:24



Да, България е много хубава стана....единственият проблем на страната са хората. Много българи има тука, да му се невиди....ако имаше поне малко немци щеше да е друго !
А българките сме много хубави жени, в това спор няма. Обаче ако отидеш до Швейцария и се разходиш по улиците и заведенията ще видиш такива жени, че ще ти се завие свят. Лично съм разговаряла с една госпожа на 52 години, която изглеждаше като абитюрентка. Денят и минаваше между фитнес залата, козметичния салон, школата за релаксираща йога и стреченг, после шопинг и билков чай с приятелки. Говореше 4 езика, имала е успешна кариера преди да се омъжи и сега просто се радваше на порастналите си деца и все по-проспериращият си мъж. Ето такива жени в България не можеш да видиш. Така че, по-полека с изказванията и обобщенията какви са българките. По-скоро сме притеснени, уморени, загрижени за бъдещето си, търсещи сигурност и нормален живот. Аз предпочитам да имам нормален живот с българин, но това не винаги е възможно, за съжаление.
Тъжно е, но това е реалността !



Тема Re: Агенция за запознанстванови [re: Либpe]  
Автор Kaтюшa (смехорана)
Публикувано10.04.06 17:01



Много ти благодаря, въпреки че май наистина не са както хората по света :(



Тема Re: Агенция за запознанстванови [re: AЛБATPOC]  
Автор Kaтюшa (смехорана)
Публикувано10.04.06 17:04



Съмнявам се, че нещата в България са такива както е по света. Тук са печалбари и търговци, за съжаление



Тема Re: Агенция за запознанстванови [re: KMK]  
Автор Kaтюшa (смехорана)
Публикувано10.04.06 17:05



Аз не търся мъж от чужбина, а само питам за агенциите за запознанства



Тема Re: Агенция за запознанстванови [re: Kaтюшa]  
Автор bourbon (непознат )
Публикувано11.04.06 18:35



Вие в софия намате ли си весник позвънете?
Отваряш вестника и си избираш агенцията която ти вдъхва наи много доверие и отиваш. Не вземат милиони предполагам.
Друг е въпросът ако ти трябва богат мъж. Там вече щс трябва да си напрегнеш фантазията.
Аз преди години така ходих с няколко девойки. Всъщност така и се ожених. Няма нищо срамно,а след първите няколко срещи ще преодолееш и притеснението.
Смело напред и Успех.



Тема Re: Агенция за запознанстванови [re: bourbon]  
Автор Kaтюшa (смехорана)
Публикувано11.04.06 18:40



Не търся богат мъж, а ако може да е нормален психически



Тема Re: Агенция за запознанстванови [re: Kaтюшa]  
Автор bourbon (непознат )
Публикувано11.04.06 18:46



Nqma stra6no. Казано е че който търси - намира.
А предполагам че си от София - голям град - много мъже - няма начин да няма.
Успех.



Тема Re: Агенция за запознанстванови [re: bourbon]  
Автор Kaтюшa (смехорана)
Публикувано11.04.06 21:04



Мъже има много, но какви ......



Тема Re: Агенция за запознанстванови [re: Либpe]  
Авторdandy (Нерегистриран)
Публикувано12.04.06 10:26



Относно жената в Швейцария, която изглеждала като "абитюрентка", думата е АБИТУРИЕНТКА, извинявам се за забележката, мога да ви кажа, че и в България има много такива жени... Повечето май са "мутреси" или манекенки?
но си прекарват по цели дни в козметичните салони, кафенета и магазини... Дори си представям какви дълбокомислени разговори се водят... Мани-мани... Изобщо не мога да допусна, че смисъла на живота е в това - да си губиш времето по цял ден, дни наред!? А знаете ли колко е скучно в Швейцария или Германия... Толкова е подредено, че дори дразнещо... и развлечението им вечер е да изпият по една бира със съседите, веднъж в седмицата... Повечето заведения затварят в 23.00 ч. вечерта и настава скука... Животът им е подреден и пресметнат до най-малката подробност. Благодаря , не желая подобно щастие... А това лято в Рим всяка вечер Метрото го затваряха в 21.00 часа. Примери много от така прехваления Западен свят и живот... Не искам всички да се възхищават, чувайки половинчати истории... отсрани винаги всичко изглежда чудесно, дори и в къщата на съседа...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.