Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:16 03.07.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Споделете моля.....нови [re: bourbon]  
Автор Passer by (holidex)
Публикувано15.04.06 22:05



Не мисля че помага скандал!
Но честно казано не е приятно да ти забравят рожденият ден!
Случвало ми се е и то от любим човек много боли и нищо не може да замени празнината която остава!
Има една приказка жените обичат с ушите а мъжете с очите!
И още че мъжете не говорят а показват.....и какво значи ако той забрави такъв ден?!!!
Помисли и ще видиш!
А и при сегашните технологий просто е недопустимо ако не си силен в датите има аларми на мобилните телефони да ти препомнят нагласяш и часа даже може да е с ден по-рано за да се приготвиш и да я изненадаш приятно!
Опитай и ще видиш реакция и благодарността в очите на жената която обичаш!

Reflection for the web!


Тема Re: Споделете моля.....нови [re: Passer by]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано15.04.06 22:52



Но честно казано не е приятно да ти забравят рожденият ден!

А какво да кажем за тези, които забравят собствения си рожден ден и някой друг трябва да ги подсети коя дата е денят, в който са родени?

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Споделете моля.....нови [re: AЛБATPOC]  
Автор Passer by (holidex)
Публикувано15.04.06 23:10



Аз не бих си простила такова нещо.....със сигурност моето раждане е ощастливило майка ми и това е неуважение към нея в случая а не е лесно да родиш и изгледаш дете!

Reflection for the web!


Тема Re: Споделете моля.....нови [re: Passer by]  
Автор bourbon (непознат)
Публикувано17.04.06 17:53



Ето сега ясно виждам още една разлика съдейки по себе си.
Аз ползвам телефона за разговори и нямам идея какви точно екстри има а камо ли да си поиграя да го настройвам за рожденни дни. (когато нямаше мърдане открих будилника с доста зор)
Съзнавам ясно че си абсолютно права (мъжете сме си такива - което не ни оправдава и трябва да работим в тази насока). Това което се опитвам да обясня е, че в случай че ние пропуснем дата дамата има на4ин да ни накара да не я забравяме за в бъдеще но не с цупене и т.н., а с друг похват(тук имам ли4ен опит и датата я помня доста години)



Тема Re: Разкази от сайтовете за запознанства.нови [re: AЛБATPOC]  
Авторpaзkaзи (Нерегистриран)
Публикувано17.04.06 23:35



от миналото:
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=zapoz&Number=1941852563&page=37&view=collapsed&sb=5&part=



Тема Re: Разкази от сайтовете за запознанства.нови [re: AЛБATPOC]  
Автор ptj (непознат )
Публикувано20.04.06 09:27



Ще си позлоля да изкажа и своето мнение, защото имам поглед върху сайтовете за запознанства повече от 4 години. Първото, което може да направи силно впечатление е, че ако направите една дневна статистика 3/4 от посетителите всеки ден отделят повече от час на безмислено ровене в профилите. Второто е колко много си прилича написаното от повечето от тях като лично инфо. Третото- 90% от жените търсят принца с белия мерцедес и многото пари, а повечето мъже бройка за една вечер или горе-долу безплатен секс. Четвърто - има и изключения, но те много често се страхуват да не останат разочаровани от разминавнето между действителността и илюзорния образ създаван от всеки от нас за виртуалния му съдеседник.
И последно- моето твърдо мнение е, че те са пълни с хора неспособни да завържат контакт в заобикалящото ги ежедневие.

Редактирано от ptj на 20.04.06 09:28.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.