Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:22 03.07.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Разкази от сайтовете за запознанства.нови [re: Elpida]  
Автор1352 (Нерегистриран)
Публикувано11.04.06 12:20



И как разбра,че не е еталон за почтенност?
Какви са ти критериите,а самия себе си като какъв се определяш...или ти си самия съдник!?



Тема Re: Разкази от сайтовете за запознанства.нови [re: 1352]  
АвторEлпидa (Нерегистриран)
Публикувано11.04.06 15:18



От разказа е очевидно.
Критериите са общоприети.
Не съдя, а добронамерено й (ти) напомням, че обикновено "каквото повикало, това се обадило".



Тема Re: Разкази от сайтовете за запознанства.нови [re: тя, eднa koятo]  
АвторEлпидa (Нерегистриран)
Публикувано11.04.06 15:22



Никой човек не е идеален, разбира се. Трябва да сме простителни.



Тема Re: Споделете моля.....нови [re: AЛБATPOC]  
Автор Passer by (holidex)
Публикувано11.04.06 16:18



Говоря за sladurana.com това е Бг саит на англииски и може и да не ти одобрят снимката и така нямаш профил!

Проверяват дали е оригинална и ако си с други хора също може да не я одобрят!

Прегледай го ако искаш!

Reflection for the web!


Тема Re: Споделете моля.....нови [re: Passer by]  
Автор bourbon (непознат )
Публикувано11.04.06 17:17



Използвай друг сайт, например aha.bg там може и без снимка или някой друг.
Но имай в пред вид че народа послъгва. Аз лично съм написал всичко 1:1 за да е ясно кой за какво се бори и да избягваме недоразуменията.
Странното е че установих че доста народ просто си чеше езиците в което няма нищо лошо стига останалите или поне тези които търсят реални срещи да го знаят.
Когато се опиташ да предложиш телефон (за да се разберете) или среща на публично място настава една паника...
Някъде в този клуб може би прочетох преди време, че не се ли срещнете до третата кореспонденция ....отпиши го.



Тема Re: Споделете моля.....нови [re: bourbon]  
Автор Passer by (holidex)
Публикувано11.04.06 17:31



fun
Прав си и на мен не ми се вярва много какви ги пишат аз затова не ходя там вече....интересен си в момента като се появиш после няма интерес даже да не са говорили с теб!
Ако си малко по-реален в описанията си забрави игнорират те искат жените да са за fun и ако не аста ла виста!

Гадничко си е

Reflection for the web!


Тема Re: Разкази от сайтовете за запознанства.нови [re: Eлпидa]  
Автор1352 (Нерегистриран)
Публикувано11.04.06 17:52



Ха,би могло много да се напише по повод"каквото повикало,това се обадило" и за доброномераността,но ще запазя добрия тон!



Тема Re: Споделете моля.....нови [re: Passer by]  
Автор bourbon (непознат )
Публикувано11.04.06 18:02



Гадничко си е две думи няма, но той животът си е такъв не е предимно цветя и рози. Все пак аз не съм жена и нямам идея какво пишат другите индивиди от мъжки пол... може би се държат гадничко? Жсе си мисля че е възможно тези които се държат зле и отказват срещи да са малко комлексирани от други дами и това да ги е озлобило.
Аз лично успях да изляза с две дами .... е не се оказаха такива каквито се бяха описали така че не се видяхме повече.
Но такъв е животът.
Търсене му е майката. А ако не намериш според мен проблемът е в собствената ти ценностна система и се налага среща с нея (може би дълга и не особено приятна), но ако човек има повечко здрав разум в главата си според мен ще достигне до този извод.
По дебелите книги пишат тук таме че човек е така устроен че никога не търси вината в себе си. Е според мен е полезно от време на време човек да поглежда навътре.



Тема Re: Споделете моля.....нови [re: bourbon]  
Автор Passer by (holidex)
Публикувано11.04.06 19:15



Зависи от човека!
Аз винаги съдя себе си по-сурово отколкото другите!



Reflection for the web!


Тема Re: Споделете моля.....нови [re: Passer by]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано11.04.06 21:55



А за мъжете пък искат да има портфейл и са негови, но все пак ако може и да е нежен, мил, романтичен, обичлив, да ги глези, да им плаща сметките и прочие и прочие.
Че то ако някой наистина е с дебели възможности обикновено не се занимава с това да си сваля мацка а просто си я купува.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.