Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:16 30.09.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема търся си приятелнови  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано15.12.05 16:34



Здравейте, аз съм на 31 години, разведена , с дете. Супер нали !!!???
Едва ли някой ще ми пише. Хубавите нещта са , че съм симпатична , според някои, знам англииски и имам степен магистър по икономика, подсигурена съм.
Но май имам и малко претенции, предпочитам да си пиша с мъж, който е симпатичен с висше образование и да е максимум на 35 години. Ако започнете да ме упреквате за това , втори път няма да пиша тук. Поздрави!



Тема Re: търся си приятелнови [re: Mapия]  
Авторпoлycимпaтичeн (Нерегистриран)
Публикувано16.12.05 11:21



Здрасти и аз като теб писах тук, казах си какво пък нищи не се знае. Но знаеш ли, не ми хареса този начин. Вярно писа ми човек, НО.........да имаше дете за което да не ми казва, щеше да бъде бял кахър. Големия въпрос е какво търсите. Казваш симпатичен....ами не мисля че тук ще ти пише мистър България. Това последното не е буквално естествено, знаеш какво има в предвид. Ами може и този който ти пише да иска симпатична. Та мисълта ми е че за вас тук е като пазар, очаквате да ви пишат повечко мъже, да им наредите изпратените снимки(кето ще поискаш несъмнено) на масата и да се почне чуденето кой е най-красивият на света(форума). А ти имаш и дете, мислиш ли че този най-симпатичния да кажем никога нямал деца по някое време няма да се откаже заради друга по-симпатична, заради това че изведнъж е осъзнал 4е още не му е до жена с дете? Както и да е, не те познавам и не мога да говоря каква си, но някои жени просто не могат да понесат факта че има мъже които да им отказват.
А сега дали ще ти пиша по основната тема....не знам има ли смисъл изобщо тук . Нямам против да се запознаем, но нататък вече няма гаранция. Дали съм симпатичен...ами не знам не са ми казвали обратното, но все пак ако бях от "предлагащия" пол а не от "търсещия", нямаше изобщо да ми пука. Години...по-млад съм на 26. За образованието - магистър, имам шанс и за повече и вярвам че ще стана.
Ако искаш пиши ми първо тук, при желание после и на поща.
Честно казано не очаквам да ми пишеш, най-малкото може би заради това че си казах мнението така директно и без такт както се казва. Освен това ще се наредят толкова желаещи че едва ли на мен ще пишеш още повече, че нищо не обещавам.



Тема Re: търся си приятелнови [re: пoлycимпaтичeн]  
Автор rimti (шегубийка)
Публикувано16.12.05 14:09



някой моли да не го упрекват
и веднага ще се намери кой да направи точно обратното


Тези които обичат препятствията,винаги се стремят към почти непостижими неща


Тема Re: търся си приятелнови [re: Mapия]  
Авторluminoso (Нерегистриран)
Публикувано16.12.05 18:39



здравей, аз съм над 35 годишен и няма висше образование, просто нямах възможност да уча..но пък се самообразовам, научих сам испански и малко италиански,с ега мисля и английски да науча..ако имам пари да си купя поне един учебник::0
значи ли това , че ме доскриминираш?:)
или просто си търсиш спонсор в живота..какво пък, може и да ставашп за е...е:)



Тема Re: търся си приятелнови [re: luminoso]  
Автор@ (Нерегистриран)
Публикувано17.12.05 09:08



я кажи как ги научи толкова езици?с учителка ли?



Тема Ако...нови [re: Mapия]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано17.12.05 13:23



... желаеш с мен да се запознаеш е-майл адрес остави,
или на моят ми пиши someonespecial.bg@gmail.com

Поздрави и приятен ден на всички :)



Тема Re: търся си приятелнови [re: Mapия]  
Авторtreb (Нерегистриран)
Публикувано17.12.05 20:47



Най-големия дефект на нас българите е негативизма. Не може ли някой свестен човек да и пише на момичето и работата да стане добре че и по добре ако може. Като си направи кастинг жената че какво от туй то домати купуваш че на 10 сергии гледаш та камо ли цял мъж да избереш. Давай коте бъди смела не ги слушай правилно постъпваш. А пък късмета какъвто дойде но внимавай.



Тема Re: търся си приятелнови [re: treb]  
Автор@ (Нерегистриран)
Публикувано17.12.05 21:59



отстрани е лесно,но не е толкова,защото ако тръгне да избира от 10 примерно,то са срещи,разговори,а не можеш право куме в очи да му кажеш,че не ти харесва и изпадаш в неловкото положение да изтърпяваш някого по силата на обстоятелството,че се чувстваш самотен.то не стига друго,но в момента има толкова неудачници,които са като пиявици.
не отричам нета,но от него може да се очаква всичко и да си има едно наум.



Тема Re: търся си приятелнови [re: Mapия]  
Автор cuddly ()
Публикувано18.12.05 11:38



съвет: регистрирай се.
така ще можеш да получаваш лични бележки, ако не искаш да си изтипосаш мейла на все-четене в темата, тук, за да могат хората да ти пишат, все пак.
Успех в търсенето!



Тема Re: търся си приятелнови [re: @]  
Авторtreb (Нерегистриран)
Публикувано18.12.05 17:59



Абе така е както казваш но има опасност да изпаднем в идна вечна тема.Дали е както в римската приказка че "всеки е ковач на собственната си съдба" или както е в Библията "и космите на главата ви са преброени" Аз лично колкото повече остарявам си мисля че много малко неща зависят от нас. Така че преди да се отчае човек не е лошо да опита да промени нещо и като разбере че не може съвсем смирено да изчака да стане каквото има да стане.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.