Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:04 22.05.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Тема самотно момиче търси самотно момченови  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано05.12.05 05:13



да, точно това търся - кратко и ясно казано. :)
Нека заедно убием натрапващото чувство за самота и придадем смисъл на ежедневието си, а защо не и на живота си... за мен самотата е нещо ужасно и зло, не искам да й подарявам живота си... надявам се, че има сред вас някой, с който ще ни бъде весело, ще можем да се забавляваме, да прекарваме време заедно, да говорим за нещата, които ни вълнуват... и изобщо -не си струва да бъдем сами, никой не заслужава такова наказание .

..извинявам се предварително, че се налага да сложа няколко изисквания... надявам се да не обидя никого... и така:
- моля те, живей в софия или пловдив :) просто иначе няма да можем да се виждаме често.
- и моля те бъди висок поне 1.80 :)
- ще трябва да си и на възраст до 25 години -просто иначе разликата ни би предизвикала големи разминавания в желанията, мислите и чувствата ни.:)

Това е всичко, забавна обява стана :) Но затова пък е съвсем искрена, надявам се да те намеря и то скоро, защото не ми се иска да губя времето , което бих могла да прекарвам с теб !

Ето мейл за връзка: galia@mail.com



Тема Re: самотно момиче търси самотно момченови [re: aз]  
Автор1OO-qn (Нерегистриран)
Публикувано06.12.05 09:40



хехех няма лошо да имаш изисквания.но пак ако аз се навия и примерно си имам мои критерии от сорта на да не си по висока от 175,по възрастна от 20 год и т.н:PPPPPPPP.



Тема Re: самотно момиче търси самотно момченови [re: aз]  
Автор nasko_sz (непознат)
Публикувано06.12.05 20:44



Здравей,пратих ти мейл,можеш да го прочетеш



Тема Re: самотно момиче търси самотно момче [re: nasko_sz]  
Автор e2e (непознат)
Публикувано15.12.05 02:30



Моето изискване пък /ако може да се нарече така/, колкото нескромно и нагло да звучи е наличието просто на една снимка от твоя страна. Не че не може и без нея, но просто съм свикнал да виждам /виждал/ хората с които контактувам.
Иначе, твоите мисля че ги изпълнявам. :)
Дочатване...:)

Накрая всички ни очаква нашият Ctrl+Alt+Del


Тема Re: самотно момиче търси самотно момченови [re: 1OO-qn]  
АвторУм нa зaeм (Нерегистриран)
Публикувано23.12.05 00:03



Щото си ливада:) Жената е най-готина между 25-40:)



Тема Re: самотно момиче търси самотно момченови [re: aз]  
Авторistinski (Нерегистриран)
Публикувано13.01.06 13:41



shte pisha



Тема Re: самотно момиче търси самотно момченови [re: aз]  
АвторZa az (Нерегистриран)
Публикувано13.01.06 18:09



Ne jiveja v sofija no s radost bih go napravil za teb, ne sam na 25 no se 4uvstvam po mlad, pak do 1,80 moga da stigna ako hapvam dvoino pove4e.
Uspeh ;-)



Тема Re: самотно момиче търси самотно момченови [re: Za az]  
Автор Lu4ko (непознат )
Публикувано25.01.06 19:24



az sym na 25 godini to4no i jiveq v plovdiv.188 sm sam visok.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.