Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:41 02.07.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема търся си свестно гадже аз съм на 36 така че.....нови  
Автор viki1 (непознат )
Публикувано06.07.05 10:46



имам крещяща нужда от нови приятели и от нов мъж в живота си , от някого с който мога да разговарям за всичко
мъжът в моя живот е на път да си отиде и аз се чуствам ужасно защото съм млада ,хубава и ми се живее така че ако някой има желание моят номер на ICQ е 327 726 761 ще се радвам да се запознаеме макар и виртуално[
особени белези 36 години 154 см 46 кг омъжена незнайно докога

Редактирано от viki1 на 06.07.05 11:27.



Тема Re: търся си свестно гадже аз съм на 36 така че.....нови [re: viki1]  
АвторДънkaн (Нерегистриран)
Публикувано06.07.05 13:48



viki1, не използвам ICQ, но бихме могли да общуваме по e-mail, ако теб те устройва. Моят е kikiness@hotmail.com.



Тема Re: търся си свестно гадже аз съм на 36 така че.....нови [re: Дънkaн]  
Автор viki1 (непознат )
Публикувано06.07.05 16:35



малко е бавничко не мислиш ли опитай ICQ ще ти хареса а иначе меилът ми еvikivl1@abv.bg



Тема Re: търся си свестно гадже аз съм на 36 така че.....нови [re: viki1]  
Автор krasimir3 ( krasimir3)
Публикувано10.07.05 01:15



tisi bila mnogo seksapilna zena .bih te napravil stasliva



Тема Re: търся си свестно гадже аз съм на 36 така че.....нови [re: viki1]  
АвторPancho (Нерегистриран)
Публикувано07.08.05 07:13



Shte mi byde priqtno da se zapoznaq s teb moito ISQ e 267-621-953



Тема Re: търся си свестно гадже аз съм на 36 така че.....нови [re: viki1]  
АвторГpoзнoтo пaтeнцe (Нерегистриран)
Публикувано08.08.05 19:57



Не смяташ ли че е малко грубо и не на място да си търсиш гадже докато любимия ти човек си отива безвъзвратно от живота ти? Вместо да си до него и да споделиш и хубавото и лошото в последните му мигове ти започваш да му търсиш заместител преди той още да си е отишъл от този свят Явно не е далеч момента, когато той ще те напусна завинаги, но поне имай доблестта и достойнството да се направиш че поне скърбиш за него, почакай поне 1 месец и тогава търси друг Засрами се - жена на 36 години не се чува какво говори!!!



Тема Re: търся си свестно гадже аз съм на 36 така че.....нови [re: Гpoзнoтo пaтeнцe]  
Автор Шapkaн (накраШ)
Публикувано09.08.05 10:05



Пате, защо си толкова краен (или крайна)?

Комай си симпатичен човек, но нещо много рязко се палиш, чак бедствено.
Защо така?
Не се заяждам. Просто питам. Най-добронамерено.



Тема Re: търся си свестно гадже аз съм на 36 така че.....нови [re: Гpoзнoтo пaтeнцe]  
Автор viki1 (непознат )
Публикувано09.08.05 13:06



хей приятел ти какво? той да не е умрял нали разбра даже обратното не стига че си прави каквото поиска и не взима никакво решение за нашето бъдеще каквото и да е то аз какво и до кога да чакам и дали има смисъл
не бъди краен има две страни



Тема Re: търся си свестно гадже аз съм на 36 така че.....нови [re: Шapkaн]  
Автор 3EЛEHИЯ ФPEДИ (зелена мъгла)
Публикувано09.08.05 14:28



Патката, която се има за бъдеща лебедка просто е малко неврна. Нормално е. Минават от тук от време на време по някой и друг свестен мъж и все някой и ги отмъква преди да се е осмелила да им каже, че не е чак такава патка, за каквато я представя нейния ник.



Тема Re: търся си свестно гадже аз съм на 36 така че.....нови [re: viki1]  
Автор 3EЛEHИЯ ФPEДИ (зелена мъгла)
Публикувано09.08.05 14:32



А какво искаш сега от живота? Мъж. Това е ясно, но за какво го искаш? За приятел? За спонсор? За ебня... пърррдон, секс? За разговори? За ходене по заведения?
Мен не ме брой, но ако хората, които четат обявата ти знаят какво искаш може би ще бъдат по-конкретни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.