Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:35 04.07.24 
Запознанства
   >> Запознанства
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Търся светната в аналният секс!  
Автор Pitko Popitkov (uchesht se)
Публикувано15.08.05 00:51



Станах на 30 години, а още не съм имал късмета да припомпам дупенце... Определям се, като симпатичен и определено не без опит в секса, но уви... май без късмет. Ако има наоколо симпатична дама готова да помогне нека се обади!



Тема Re: Търся светната в аналният секс!нови [re: Pitko Popitkov]  
Автор3216 (Нерегистриран)
Публикувано16.08.05 22:06



припомпам - това направо е велико като израз




Тема Re: Търся светната в аналният секс!нови [re: Pitko Popitkov]  
Автор мaйнaTA (реалистъ)
Публикувано17.08.05 10:48



слушай бе охлюв , това е клуб за Запознаства а не Ебане
Има десетки сайтове където отиваш и си намираш без проблем.
Естествено срещу съответното заплащане



Тема Re: Търся светната в аналният секс!нови [re: мaйнaTA]  
Автор Pitko Popitkov (uchesht se)
Публикувано17.08.05 11:27



Майна... що не одиш на майната си! Все едно, като се запознаеш с някоя мацка тук връзката ви ще се свежда до разходки в парка, или най-много до цомбене! Хайде хващай платоническият влак до Пазарджик и не на мене тия! Не си ли установил, че днес колкото по-малко време се пести за обяснения и се действа бързо и директно - толкова по-добре, или си мъничък още и не разбираш?!?!?



Тема Re: Търся светната в аналният секс!нови [re: Pitko Popitkov]  
Автор мaйнaTA (реалистъ)
Публикувано17.08.05 12:45



ама не я питам директно дали се ебе в гъза а си говорим за по ВЪЗВИШЕНИ неща и духовни идеали в клубовете докато я излъжа се видим . А и както казах форума се казва Запознаства
тВОЕТО питане е неетично и вулгарно от тая гледна точка



Тема Re: Търся светната в аналният секс!нови [re: мaйнaTA]  
Автор Pitko Popitkov (uchesht se)
Публикувано17.08.05 18:20



Ми кво да праиш... простаци сме се навъдили едни... Може да е в мен грешката, sorry!



Тема Не ти трябванови [re: Pitko Popitkov]  
АвторCekcMaшинa (Нерегистриран)
Публикувано21.08.05 11:09



Не ти трябва.Никак не е велико, особено без вазелини, маргарини.Тесно е, има растителност, която ти оре епидермиса на члена.Боли.Свършваш бързо.Може и агроном да станеш-семки от домати, дини нещо, зависи от сезона.Иначе ако искаш да си секс машина тъпкаш здраво вълната в гъза и с малки пръсчета бъркаш през прасковата докато си го набараш.Баси качваш ги на черешата и само тебе търсят.Два пъти съм го правил, за трети не искам и да чуя.Само като си представя, че трябва да си завирам там от където тялото изхвърля токсини ебаси мерака да ти имам.Бегай плати си, на Цалапица има мургавелки.Офертата е 15 кинта-все пак е в ауспуха, ако искаш тънканайка, там в царвичака гъзиш здраво майна.Друго си е вагинално, флуиди разни, мазги...



Тема Мнение:)нови [re: Pitko Popitkov]  
АвторЛeйлa (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 23:28



Ми драги,аз още не съм на 30,но вече имам опит и в тази област...Най-добре е,поне за жената да го направи за пръв път с партньор на които има доверие и още по-добре изпитва чувства.Затова ако си имаш приятелка с много такт и постепенно ще стане работата.Мен много ме болеше от начало,но това е защото не знаех как да се отпускам пък и не бях с подходящия човек,които да ме предразположи.Сега вече изпитвам удоволствие.споко,ще стане...и е много гот..




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.