Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:27 15.06.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Питанка.нови  
АвторПътниk (Нерегистриран)
Публикувано27.07.05 11:45



Има ли изобщо на този свят жена, която да не е толкова грозна, че да ме заболят очите, да е почтена и коректна с мъжете, да е моногамна и да е свободна в момента?
Ако има такава да пише на mypostbook@abv.bg.
За малко да забравя. На години между 25 и 40.



Тема Re: Питанка.нови [re: Пътниk]  
АвторГpoзнoтo пaтeнцe (Нерегистриран)
Публикувано27.07.05 21:01



Светлокестенява, леко къдрава коса, 1.70 височина, 48 кг, но не изглеждам като пръчка, ненормално моногамна, но...за малко не влизам в желаната група - с една година по-малка съм Нищо, друг път...Желая ти късмет



Тема Re: Питанка.нови [re: Гpoзнoтo пaтeнцe]  
АвторПътниk (Нерегистриран)
Публикувано27.07.05 21:33



Пиши ми. Годините ти не ме притесняват. По-млад съм от теб, но се надявам това да не те притесни.



Тема Грешка!!! Поправка.нови [re: Пътниk]  
АвторПътниk (Нерегистриран)
Публикувано27.07.05 21:38



Това 48 килограма в първия момент ми се мярна като години. Явно съм доста разконцентриран тази вечер. Не съм по-млад от теб. Пиши ми или остави имейл. Не вярвай на имейли, които не са от mypostbook@abv.bg дори и да твърдят, че са от мен.



Тема Re: Питанка.нови [re: Пътниk]  
Автор chiza (новак)
Публикувано28.07.05 00:57



Това означава ли, че и ти си в диапазона от 25-40



Тема Re: Грешка!!! Поправка.нови [re: Пътниk]  
Авторbizu (Нерегистриран)
Публикувано28.07.05 01:21



малии то ти се е*** та цифрите за нищо ги нямаш ве



Тема Re: Питанка.нови [re: chiza]  
АвторПътниk (Нерегистриран)
Публикувано28.07.05 09:16



Не. Не съм в диапазона 25 - 40. В диапазона 32-37 съм, но колко точно ще разбере тази, която пожелае да се свърже с мен. Недей да ме смяташ за груб ако не го кажа публично - мисля, че в известни граници възрастта на един човек не е от голямо значение.



Тема Re: Грешка!!! Поправка.нови [re: bizu]  
АвторПътниk (Нерегистриран)
Публикувано28.07.05 09:22



Ако обичаш замени редактираната от модератора думичка със адски ми се спеше.



Тема Re: Грешка!!! Поправка.нови [re: Пътниk]  
Авторbizu (Нерегистриран)
Публикувано28.07.05 11:04



сам се цензурирах снощи, ама голяма лига ме беше налазила, сори



Тема Re: Питанка.нови [re: Пътниk]  
Авторcвeтлa (Нерегистриран)
Публикувано28.07.05 17:20



Добре, вече e ясно какво търсиш и какви изсквания предявяваш към жените.
Но имам няколко въпроса към теб.
Представи си, че ти си на мястото на тези, които четат твоята обява. Би ли и отговорил? В крайна сметка в нея няма почти никаква информация за теб, освен изискванията ти (вярно е, че те хвърлят малко "светлина" върху твоята личност, но тя е доста неясна). В едни отношения (каквито загатваш, че търсиш) не е ли важно не само какви желания имаш ти, но и какво би могъл да "дадеш" на другия (изключвам предварително материалната страна, за да не стават грешки)? Познавам страшно много хора с големи претенции към околните, но безкритични към себе си. Колкото и да е порочно прилагането на двойни стандарти, то се е превърнало едва ли не в норма на поведение. За твое добро, се надявам твоят случай да не е такъв.
Може да има доста жени, отговарящи на изискванията ти, но с какво ти би ги заинтригувал, за да ти пишат? Четенето между редовете може да е доста измамно. Трудно е, да не кажа невъзможно, да прецениш някого само по изискванията му. Когато липсва достатъчно информация, човек може да си направи погрешни изводи или въобще да отмине обявата ти (а съм сигурна, че щом си я пуснал залагаш известни надежди на нея.).

P.S. Ако отговорът ти е от вида: "Която желае да научи повече за мен - нека да ми пише." -
моля те, не се старай да отговаряш. Никога не съм се притеснявала да задавам реторични въпроси.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.