Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:37 19.06.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Тема neiskam da se saposnavamнови  
Автор 1OO%edin ot was.... (WSICHKO E RISK!)
Публикувано03.05.05 19:15



a da si sapalvam vremeto v prikaski s neposnati po sveta

RISKUWAI ZA DA PECHELISH!!!


Тема Re: neiskam da se saposnavamнови [re: 1OO%edin ot was....]  
Автор tamara+ (ухилена)
Публикувано04.05.05 10:39



и аз така мисля...та коя тема/и/ ти е/са/ любимата/ите/?... все пак ще е добре да знам, за да преценя дали на мен ще ми е интересно да си запълвам времето в приказки с теб ...

неидентифициран разхождащ се субект


Тема Re: neiskam da se saposnavam [re: tamara+]  
Автор 1OO%edin ot was.... (WSICHKO E RISK!)
Публикувано07.05.05 00:05



Vsestranni interesi
A tebe kakvo naprimer bi ti se iskalo da komentirash?
Naprimer,dali BG ste vlese v EG................................na mene lichno,ne mi se iska mn.
Ti kakvo mislish po vaprosa?

RISKUWAI ZA DA PECHELISH!!!


Тема Re: neiskam da se saposnavamнови [re: 1OO%edin ot was....]  
Автор tamara+ (ухилена)
Публикувано10.05.05 13:36



=== тц-тц-тц...да си виждал ухилен любител на политиката, ммм? разбира се, че не. Човек може да се ухили като месечина, само ако го прави от сърце. А политиците са способни единствено на една изстискана усмивка, не минала през душата им. Тия залепени подобия на усмивки по лицата им, осезаемо намалят качеството на пеизажа...
=== да си призная, аз нямам никакви интереси... към нищо, но ... не ми пречи. Все пак ако ще почваме дадена тема дай да е нещо по екзотично, еротично и не така безлично, щото ще си угасна от скука...хи-хи-хи...

неидентифициран разхождащ се субект


Тема Re:ако може да се включанови [re: 1OO%edin ot was....]  
Автор sarsaparila (истинска)
Публикувано16.05.05 11:59



Такааааааа,значи не мисля,че възрастовата разлика играе някаква роля в секса,но виж за брак,вече нещата стоят по-друго.Моя мъж е с 18 години по-възрастен.Това си има и хубави и лоши страни.Хубавото е,че е по-отговорен и си държи на семейството,а лошото е,че вече се е наживял и не му се излиза,пък и някой път говорим на различни езици/нормално като си има в предвит,че сме от различни поколения/.
А,за връзката на мъж с по-възрастна жена,мисля,че там е по-скоро секс.Т.е. не може да стане нещо по-сериозно.Е,съдя от случаите с мои познати.



Тема Re: Bingooooooooooooнови [re: 1OO%edin ot was....]  
Автор tamara+ (ухилена)
Публикувано16.05.05 12:06



ооо, жена съм и то каква.....хи-хи-хи...
.....супер тема...и по нея имам собствено виждане и наблюдения. Обаче ще се наложи да разгранича малко ситуацията:
===в семеен аспект - 100% - то ми мнение е, че разликата във възрастта между мъжа и жената следва да е минимална, даже удачно е да са от един набор. Човек желае вечер да се завърне в дома си, да се отпусне, да се успокои, да е себе си. Това е възможно ако споделя времето си с човек на еднакви години. Предимството е шокиращо - и мъжът и жената имат изградени еднакви вкусове, желания, слабости, ценности. те са живели в една и съща политическа обстановка, една и съща музика са слушали, гледали филми, едни и същи дъвки, снаксове и пици са яли. няма как да се стигне до конфликт в семейството на тези теми. Дори и готовността за експерименти в дадена област/интелектуална, сексуална и др./ настъпва едновременно и при двамата. Нищо не дразни насрещния човек. Аз залагам на това, че браковете между връстници са по-стабилни.
===в сексуален аспект - уф, тук се затруднявам вече. Малко ми липсва опит в тая насока. Може би, голямата разлика във възрастта, напр. 10 години по-голяма жена или мъж носи допълнително еротика /верно, но повърхностно все още мисля/... или пък удовлетворява желания сексуален типаж на двамата, не знам ... по-вероятно е второто. Една жена ако търси в секса, мъж, излъчващ стабилност, увереност, зрялост ще се насочи към доста по-голям от нея мъж. Мъжът ако желае да следва емоциите на жена, да е воден от нея, да е в по-подчинена позиция, то ще търси по-голяма жена с опит. Ако изградената сексуална нагласа и ориентация са водещи при този избор, има ли я, намерен ли е типажа ...то сексуалните връзки и браковете може да се окажат стабилни. Ако всичко се свежда до обикновена еротика - добре, но кратко ще да е. Ще се прави секс с по-опитен мъж / и какво от това, а и възраст не е равнозначно на опит/ или с по-разкрепостена жена / дано не се окаже пошла ситуацията/... и това...нищо повече! Няма да има допирни точни никъде. Всичко навярно ще дразни насрещния - напр. мъжът слуша рокендрол/да ме извините/, жената ще желае нещо техно, черно. Ситуацията ще се окаже плачевна, ако този лек проблем се погледне преекспониран и в други области - хоби, интереси, стил на обличане, на живот и прочие. Като добавим и природната разлика във възприятията на мъжа и жената, считам, че не е удачна сексуалната връзка между 2 човека с голяма разлика във възрастта като 10 год.
.......Това бе бързото ми мнение по въпроса!

неидентифициран разхождащ се субект


Тема moyat e na 44 a az sam na celi 23нови [re: 1OO%edin ot was....]  
АвторMeri (Нерегистриран)
Публикувано16.05.05 21:19



Jiveia v USA,ojenih se za da ostana! Toi e po goliam ot mene s celi 23 lazarnika i sega e na 44 (sporten,umen inteligenten)Nisto za sega s nego nemi lipsva.V legloto e strahotno.......samo deto po nyakoga nemu se iska.
Ot 1 god.sam s nego
Na nego mu dostavya goljamo udovolstvie da me pokasva i da se per4i s mene pred tam rasni priateli i kolegi
Dasterya mu e na 20,no interesno zasto az vaobste ne go chuwstvam kato basta.........otnachalo si misleh che ste go vbsema samo za prebivavaneto si tuk,no v posledstvie neiskam da se rasdeljam s nego.
taka che "100% edin ot vas"ako si imash i ti njakakva maloletna kato mene
mnogo savisi kak ya priemash i dali otvreme na vreme slizash na neiniat akal? Wajjno e,sadya po sebe si!Nersnam kak ste e sled 10 g kogato az ste sam jjena a toi starecam towa ste ti go kajja togava................




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.