Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:11 15.06.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Търся си гадже!нови  
Автор Maлkaтa пишka (комплексиран)
Публикувано14.01.05 22:48



Здравейте!

Такава тема пуснах и в другия клуб-"Адам и Ева " и сега тук.Аз съм момче на 24 години , не съм красив ,не съм и грозен, висок съм 175 см тежа 76 кг. Физически здрав съм. Притежавам такива характеристики като -честност, сериозност, скромност, срамежливост,работливост,мълчаливост и още мога да кажа но ще стане много дълго.Търся жена до 40 години която да ме обикне както аз ще я обикна.
Чувствам се много самотен Ако имате въпроси питайте.Ако някоя дама се интересува от мен нека ми пише на бележки ,защото тук ме е срам да дам координати.



Тема hintнови [re: Maлkaтa пишka]  
Авторhint (Нерегистриран)
Публикувано16.01.05 17:21



Мисля че ако си смениш ника на Голямата пишка ще имаш по-голям успех ..



Тема Re: hintнови [re: hint]  
Авторhehe (Нерегистриран)
Публикувано17.01.05 07:40



haha...golqma obqva... mejdu drugoto verno poslushai HINT... naistina ti dava golqm hint-savet/podskazvane... mejdu drugoto samo da kaja... taka moje da namerish nqkoa,no prosto istinskata liubov ne se namira,kogato q tarsish idva kogato nai malko q ochakvash... i dori i da si single sega,spoks..nishto..shte si namerish priqtelka...ne se pritesnqvai,prosto oshte ne se e poqvila..tva e vsichko...nz dali pomognah ama kakto i da e.



Тема Re: hintнови [re: hint]  
Автор Maлkaтa пишka (комплексиран)
Публикувано22.02.05 21:10



Да бих си сменил ника ,но както писах и съм честен...Пък и не търся кратки връзки а нещо истинско и продължително.Затова и съм открит



Тема Re: hintнови [re: hehe]  
Автор Maлkaтa пишka (комплексиран)
Публикувано22.02.05 21:12



Благодаря ти за мнението.Доколкото аз разбирам от тези неща имаш право



Тема Re: Търся си гадже!нови [re: Maлkaтa пишka]  
Авторaни (Нерегистриран)
Публикувано23.02.05 21:25



с тая малка пишка къде си тръгнал бееее?



Тема Re: Търся си гадже!нови [re: aни]  
Автор Maлkaтa пишka (комплексиран)
Публикувано24.02.05 00:48



Добре ани щом не те интересувам защо трябва да ме обиждаш? Просто подмини. Ти гаджетата си по дължината на пишките им ли си ги подбираш?



Тема Re: Търся си гадже!нови [re: Maлkaтa пишka]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано24.02.05 11:00



Ти сам си фокусирал нещата с ника си върху това. Не можеш да се сърдиш на нещо, което сам си предизвикал.

Интернет е, нощ, звезди, луна
но без обич закъде сме ние...


Тема Re: Търся си гадже!нови [re: aни]  
Авторkasata_pi6ka (Нерегистриран)
Публикувано24.02.05 11:20



da bera gybi maaaaa, kato teb takiva spe4eni



Тема Re: Търся си гадже!нови [re: aни]  
Авторaни (Нерегистриран)
Публикувано24.02.05 11:53



ами албатрос правилно ти е отговорил-ти сам си сиписал така а се сърдиш Наистина ли ти е малка оная работа?Ами мисля че е важно и това!А ти как мислиш?Не можа ли да си измишлиш някои по умен ник




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.