Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:15 24.06.24 
Запознанства
   >> Запознанства
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Мдам я и аз да пробвам (отново)  
Автор Учeщ (скромен тип)
Публикувано06.03.05 01:15



Такааа ами търся си гадже - нямам големи изисквания. Ръст от 1.5 до 1.8м. (правя изключение за баскет или волейболистки - тогава може и до 2.5м ) За възрастови ограничения - хмм ми да речем че няма - концепцията ще се доизяснява в движение. Мдам щях да забравя цел - ми засега неангажираща връзка



Тема Защо така ..нови [re: Учeщ]  
Автор Учeщ (скромен тип)
Публикувано09.03.05 00:27



Много слаб интерес нещо. E-mail ли са оставям какво ли ?



Тема Re: Защо така ..нови [re: Учeщ]  
АвторMapro (Нерегистриран)
Публикувано09.03.05 09:25



Ще ти подскажа, проблема е в думичките "неангажираща връзка" .
Никоя жена не дава да я чукат просто , за да удовлетвори някой нагона си.
И ти не би дал.
Така че сигурно ще трябва да помислиш още малко, ако искаш да си контактуваш с жени.



Тема Re: Защо така ..нови [re: Mapro]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано09.03.05 10:13



И това не е 100% вярно Марго. В доста от случаите, когато съм предлагал сериозна връзка на жена са ми давали да разбера, че от мен се очаква и подпомагане било с финикийски знаци, било по други начини. На моменти имам чувството, че някои жени гледат на ангажиращата връзка като на един вид каишка с която да държат домашния си любимец под контрол.
Когато и от двете страни се влагат чувства то думи като ангажирана и неангажирана и прочие изобщо не се появяват просто защото и на двамата не им идва на ум за тях.

Интернет е, нощ, звезди, луна
но без обич закъде сме ние...


Тема Ми ще оставиш емайл :(((((нови [re: Учeщ]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано09.03.05 10:17



Искаш тя да ти напише всичките си данни а ти да избираш като на изложба ли? Ще напишеш за себе си всички данни, които смяташ за важни плюс валиден имейл. Ако не го направиш ще се постарая да напиша само два постинга в темата ти, но такива, че никоя няма да се хване с теб.

Интернет е, нощ, звезди, луна
но без обич закъде сме ние...


Тема Ау как го закъсах ..нови [re: AЛБATPOC]  
Автор Учeщ (скромен тип)
Публикувано09.03.05 19:48



В отговор на:

Ще напишеш за себе си всички данни, които смяташ за важни плюс валиден имейл. Ако не го направиш ще се постарая да напиша само два постинга в темата ти, но такива, че никоя няма да се хване с теб.


По принцип си много прав и точно това мислех да направя - ама тоя заповеднически тон .. Ти май се изживяваш като някаква полиция на клуба. Гледам вече си написал две - направи ги четири или пет - пиши. Това е 187-мото ми мнение във въпросния форум - всеки може да разгледа какво съм и съответно да научи доста за мен - не съм анонимен, помагал съм на хората и винаги съм се въздържал от заяжданици - за разлика от тебе . Такива като тебе само гледат да се заяждат с хората - айде да не ставам голословен. Почвай да пишеш глупостите - ама да знаеш че няма да се хабя да идвам да ги чета.

Редактирано от Учeщ на 09.03.05 20:15.



Тема Айде мацкиии... стройте се за учещия.нови [re: Учeщ]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано10.03.05 00:43





Интернет е, нощ, звезди, луна
но без обич закъде сме ние...


Тема Би трябвалонови [re: AЛБATPOC]  
Автор Учeщ (скромен тип)
Публикувано12.03.05 23:13



Бях се зарекъл да не идвам но ме загложди любопиството та пак дойдох да видя какво си написал. Би трябвало да те сиктирдосам но логично погледнато си прав. Айде чау и умната



Тема Nikoq nqma da ti vurjeнови [re: Учeщ]  
АвторNepoznata (Нерегистриран)
Публикувано19.03.05 15:13



Da znae6 ..




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.