Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:04 16.06.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема как да се запозная с нови хора?нови  
Авторнeoпитнa (Нерегистриран)
Публикувано11.01.05 16:12



чувствам се самотна. наскоро прекратих една връзка, и това което търся е предимно среда в, в която дами е приятно, и хора, с които да имам общи интереси. За жалост , по някакво стечение на обстоятелствата ми липсват и двете. Не знам какво да предприема? предполага се, че тези неща естествено си идват, но искам да подпомогна процеса:)



Тема Re: как да се запозная с нови хора?нови [re: нeoпитнa]  
АвторUnforgettable Sinner (Нерегистриран)
Публикувано11.01.05 16:17



Напиши, че си готина, умна, с чувство за хумор, желаеш да се запознаеш с приятни господа и т.н, и след известно време ще завалят предложенията. Не ми е никак трудно да се досетя.



Тема Re: как да се запозная с нови хора?нови [re: нeoпитнa]  
АвторFlanker (Нерегистриран)
Публикувано11.01.05 16:48



Странно, аз пък си мислех, че само ние (представителите на мъжкия пол) можем да изпаднем в такава ситуация... Точно преди 2 месеца и аз прекратих една връзка и се намирам в аналогична безизходица, макар че вината е в мен, бягам и от приятели, и от нови запознанства, потопих се в работа и удавих чувствата си, макар че в определени моменти те се стоварват с пълна сила отгоре ми... (Толкоз пък да съм чувствителен, изключително лошо мое качество, заради което ще страдам много и занапред...
Но съвета ми е: обърни се към приятелите си, върни се при тях, ще ти мине... Много бързо ще забравиш, т.е. няма да забравиш, но ще ти бъде по-леко...



Тема Re: как да се запозная с нови хора?нови [re: Flanker]  
Авторнeoпитнa (Нерегистриран)
Публикувано11.01.05 18:16



ами проблемът е, че приятелите ми /истинските/ са на хиляди км. а и искам тотално да сменя живота си, имам добри познанства , нищо особено близко, но много много искам да се запозная и с други хора . зациклила съм . връзката я споменавам само като обяснение за вакуума , в който се намирам -един вид до някъде сме си били автономна група с него, а не като намек, че търся нова връзка.



Тема Re: как да се запозная с нови хора?нови [re: Unforgettable Sinner]  
Авторнeoпитнa (Нерегистриран)
Публикувано11.01.05 18:17



благодаря. имах предвид нещо по различно, защото не търся ЕДИН човек , а хора:) независимо дали господа или госпожици. но ще го пробвам:)



Тема Re: как да се запозная с нови хора?нови [re: нeoпитнa]  
АвторUnforgettable Sinner (Нерегистриран)
Публикувано11.01.05 20:11



уверявам те, че ще видиш голям зор да попаднеш на нещо ... както казват сърбите "куалитетно".



Тема Re: как да се запозная с нови хора?нови [re: нeoпитнa]  
АвторNlKl (Нерегистриран)
Публикувано12.01.05 09:23



Tova mi e mnogo poznato iskash prosto nowa sreda w koiato da ti e weselo i priatno. Kakwoto i da prawish imash chuwstwoto che ne se poluchawa a priatelite mai te dyrpat nazad. Az do momenta ne sym namerila nachina da smenish sredata. Nia trudno e da te priemat nowite ti hora s koito se zapoznawash taka che da se poluchi neshto po razlichno.



Тема Re: как да се запозная с нови хора?нови [re: Unforgettable Sinner]  
Авторнeoпитнa (Нерегистриран)
Публикувано12.01.05 09:41



хм , абе аз нищо особено не търся , просто приятно общуване с интелигентни интересни хора. таковата, куалитетни :)



Тема Re: как да се запозная с нови хора?нови [re: нeoпитнa]  
АвторФлaнkep (Нерегистриран)
Публикувано12.01.05 13:46



Остава варианта тез, на които си попаднала в тоз клуб..., макар че не е много вдъхновяващо като идея, просто кажи съвет ли искаш или търсиш приятели... ние сме насреща, ще помогнем...



Тема Re: как да се запозная с нови хора?нови [re: нeoпитнa]  
Авторkarim (Нерегистриран)
Публикувано12.01.05 14:10



a ti s kakvi interesi razpolaga6?? ;))
6eguvam se,no vse pak moje leki4ko da opredelish kakuv tip hora tursi6!! za6to ne si probvala v sait za zapoznanstva??ili si probvala??




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.