Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:15 14.05.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема 30 годишен търси сериозна жена за бракнови  
АвторCтpyвa cи (Нерегистриран)
Публикувано15.08.04 12:29



30 годишен финансово стабилен висок слаб кафява коса кафяви очи, стегнато тяло, интелектуална професия, от София, outgoing, открит и приятен събеседник

търси

22-28 годишна жена, която търси мъж за брак, без значение от външния вид, населеното място или финансовото състояние.

glednatochka@abv.bg

Обявата е сериозна



Тема hiнови [re: Cтpyвa cи]  
Авторhi (Нерегистриран)
Публикувано18.08.04 08:35



hi



Тема Re: 30 годишен търси сериозна жена за бракнови [re: Cтpyвa cи]  
АвторWetgirl (Нерегистриран)
Публикувано21.08.04 20:43



Zashto e bez znachenie?
wetgirl@abv.bg



Тема Re: 30 годишен търси сериозна жена за бракнови [re: Wetgirl]  
Автор Bълk (Дремещ)
Публикувано22.08.04 01:40



щот му се е до женило и разплождало ... та да мами не му вика че обръща на стар ерген



Тема ха ха ханови [re: Bълk]  
АвторO88 (Нерегистриран)
Публикувано22.08.04 09:09



мама не ми вика нищо....аз съм шефа в семейството и я строявам както си искам....учудва ли те това.....еми много парички нося в къщи и съм шефа там...



Тема Re: ха ха ханови [re: O88]  
Автор Bълk (Дремещ)
Публикувано25.08.04 03:35



малиии... не ти завиждам на детските години.

селянин си щом така се отнасяш с майка си и даже обелваш дума по подобен начин, или си пълен и некадърен мизерник.

интересно ми е, жената и децата ти по същия ли начин ще строяваш, щом така постъпваш с майка ти ?

Редактирано от Bълk на 25.08.04 03:43.



Тема селянин некадърен мизерникнови [re: Bълk]  
АвторПopнo (Нерегистриран)
Публикувано25.08.04 08:00



"селянин, некадърен мизерник" - мисля че до момента не съм те обидил в моя постинга....ти обаче го направи. Съжалявам....



Тема Re: ха ха ханови [re: O88]  
АвторEднa (Нерегистриран)
Публикувано25.08.04 13:48



Ама ти с мами ли живееш, още? О-о-о.....



Тема Re: И пак ще го направя ... [re: Пopнo]  
Автор Bълk (Дремещ)
Публикувано26.08.04 15:15



.. заради отношението ти към възрастни, да не говориме, че става дума за майка ти, която е виновна само в това, че е виновна в това, че родила израстнала и възпитала подобна неблагодарност. Не забравяй, че след 20-30 години ще имаш да стоиш над гроба й погребвайки жената която ти е дала живот и която строяваш в момента носейки пари.

Предполагам същото ще и със жената и децата ти които ще строяваш защото нокиш пари, но нали знаеш, всичко се връща по местата си. А парите - те се печелят лесно, но и още по-лесно се губят.



Тема Re: ха ха ханови [re: Eднa]  
Автор Bълk (Дремещ)
Публикувано26.08.04 15:16



е то от едно живеене до друго си има разлика, ама човека живее и строява




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.