Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:45 21.06.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Тема Problem v semeinia seks..Imam si gadjea jena..нови  
АвторBOB (Нерегистриран)
Публикувано20.07.04 16:12



Zdraveite!
Temata e dosta delikatna i dylgo mislih predi da se resha da spodelia...
Vsichko zapochna predi okolo godina...Zapoznah se s edna jena po internet...I dvamata sme jeneni... V nachaloto vsichko beshe samo seks...Posle se poiaviha chuvstvata...Sega sme nerazdelni...Pochti vseki den se vijdame...Dotuk dobre...
Problemyt idva ot fakta, che ne moga da pravia seks s jena mi...Ot niakolko meseca ne sme go pravili veche...Ujas !!! Az po princip sym hiper aktiven...S gadjeto moga da go pravia po niakolko chasa bez da spiram...Kym jena mi obache niamam veche trypka...Obicham si ia, pregryshtam, celuvam...No ne moga da go vdigna...Prosto niamam absoliutno nikakvo jelanie... S gadjeto se skysvame ot seks, a jena mi zapochna da me misli za impotenten...
Mnogo mislih, no ne moga da prekratia tazi vryzka...Po-silna e ot men...Chudia se veche kakvo da mislia... Dori mi mina prez uma da razgovariam s psiholog, psihiatyr, ili seksolog... Ne znam veche...A
Ako niakoi ot chetiashtite v tozi klub e izpital podobno neshto, molia da spodeli... Blagodaria predvaritelno...



Тема Re: Problem v semeinia seks..Imam si gadjea jena..нови [re: BOB]  
Автор Bълk (Дремещ)
Публикувано21.07.04 02:37



Уреди любовника за жена си та и тя да не иска пък и да не се чуди дали си импотентен или не.

-----------------------



Тема Няма проблем !!!нови [re: BOB]  
АвторKOKO (Нерегистриран)
Публикувано21.07.04 16:34



..Запознай ме със жена си . Така и тя ще е доволна и ти може да почнеш да ревнуваш и да се върнеш отново при нея , за да си гледаш семейството...
Чиста работа...



Тема Re: Problem v semeinia seks..Imam si gadjea jena.. [re: BOB]  
АвторЛeo (Нерегистриран)
Публикувано21.07.04 16:57



Никакъв опит нямам, не съм женен, но ... ми хрумнаха едни идеики (препоръчвам ти номер 2).

1. Абе ти какво искаш?!? Чукаш се с мадамата като луд, а искаш и с жена ти да ства! Не се прави на секс машина. Освен това мился, че няма да спориш, ако кажа, че жена ти сексуално ти е омръзнала. Не съм сигурен, но си мисля, че може и да има ефект ако пробваш малко на сухо. Да речем две седмици нищо. Никакъв секс. И да не посягаш с ръка към мъненкия! Или казваш на гаджето какво си решил или й казваш, че нещо имаш някакво възпаление или там измисляш нещо за да я подлъжеш (ако можеш), че няма никакъв начин да правите секс примерно 2 седмици. След това в края на двете седмици пробвай с жена си. Ако е навита на свирка още по-добре. Не знам дали ще издържиш на това обаче .

2. Сега се замислям, че това май не е лошо - знам, че професионалистките използват разни мазила, които имат невероятен ефект. Отиди в някой секс магазин и питай за някакво средство от което война се надига - сигурен съм, че има такива работи, но понеже не ми се е налагало да ги ползвам не мога да ти кажа от къде да си купиш. Ако познаваш някоя професоналистка питай я.

3. Идеално прикритие - жена ти мисли, че си импотентен, ти си ебеш наляво надясно ... Нож с две остриета обаче - скоро всички, които те познават ще знаят, че си импотентен

4. Какво толкова се чудиш да отидеш на подходящ лекар. Пробвай. Ако нищо друго не помага ...

А да видим. Може и нещо да ти помогне.



Тема Re: Problem v semeinia seks..Imam si gadjea jena..нови [re: BOB]  
АвторStella (Нерегистриран)
Публикувано28.07.04 11:41



Poligamiata ne e za vseki.
Ne znaq w kakwi otno6eniq si s jena si, no ne moje6 li prosto da i kaje6 za kakavo stava duma?
A nai-dobre da izbere6 ednata ot dvete.
Taka 6te e nai-4estno, nali?



Тема Re: Problem v semeinia seks..Imam si gadjea jena..нови [re: BOB]  
Авторtedi (Нерегистриран)
Публикувано03.08.04 07:53



po temata . mislia, 4e seksa izvan braka e neshto normalno. povecheto jeni ,kato se omajat stavat dropli i kak majete da ne se zaglejdat po krasivi jeni. az sam omajena ot 3g. i se poddarjam v perfektna forma i privli4am mnogo majki pogledi.



Тема Re: Problem v semeinia seks..Imam si gadjea jena..нови [re: tedi]  
АвторBOB (Нерегистриран)
Публикувано04.08.04 09:49



Може би и това е повлияло.... Много се кефя на жени, които се поддържат в перфектна форма....Аз самият много държа на външния си вид....Работя с много жени в офиса и изобщо не ги разбирам някои колежки, които идват 3-4 дни подред на работа с едни и същи дрехи..... Да не говорим, че някои не използват грим, червило....никога не са ходили на маникюр и козметик.... Как е възможно нормален мъж да се загледа и да се влюби в такава жена? Той трябва да е същия като нея......
Теди, радвам се, че има и жени като теб, които прекарват известно време пред огледалото....:)))))))))



Тема Re: Problem v semeinia seks..Imam si gadjea jena..нови [re: BOB]  
Авторkair (Нерегистриран)
Публикувано04.08.04 21:13



Ми кажи го тва на жена си бе, и я заведи да се оправи малко
ако не я извеждаш никъде сигурно ще се запусне..
Абе пич
1. Да ти имам проблемите
2.Вземи наистина избери една от двете ... и бъди мъж....а също така може

3.Да ми дадеш телефона на жена си :-))))

Абе льольо ако разбереш че и тя е в същата позиция какво ще правиш.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.