Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:58 22.05.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Жените са тъпи, особено българкитенови  
Автор Дeдo Tpифoн ()
Публикувано11.04.04 21:35



Макар, че имам доста опит, все още не мога да разбера, какво искат жените. Когато успявам с някоя жена, не знам защо, и когато не става - също. Гледам наоколо и установявам, че:
- жените не обичат умни и стабилни мъже, предпочитат лигльовци с последен модел блузка. Една разходка по дискотеките и заведенията ще ви убеди, че като правило най-свестните момчета са сами или с някой приятел, а боклуците, на които човек не би доверил работа за пет пари, се мотаят с хубавици
- жените си падат по повърхностните хора. Очевиден факт е, че всички чейнчаджии имат красиви приятелки, а самотните мъже са предимно с добри професии. Дори не мисля, че причината са парите. По-вероятно - защото самите жени са повърхностни
- жените не си падат по честните мъже, искат да бъдат лъгани. Искат да бъдат обидно и колкото се може по-нагло лъгани и са способни да си затворят очите и пред най-очевидната истина - например, че приятелят им хойка всяка свободна минута
- жените не обичат да бъдат уважавани. По-грубичко (някои дори практикуват редовно бой) и ще ви обичат. Ако не е така, защо търпите мъже, които ви обиждат и унижават понякога с години? Защо в секса позволявате да ви правят неща, които не харесвате, само за да ни угодите?
- жените са страхливи, когато трябва да кажат "да" на нормален мъж и странно лекомислени, когато си разтварят краката под някой дребен мошеник с лъскаво якенце. Защо избирате "свалячите" - тези, дето забавно говорят глупости, а оставяте в ъгъла по-притеснителните момчета?
Поощрявате простаците и дискриминирате почтените. После се сърдите, че сте излъгани, че са ви използвали. Ами то е очевидно - мошеникът се познава още от вратата, но изглежда жените нямат очи. И в живота и в изкуството е пълно с истории на грубо изиграни жени. Хитри тъпкачи тип мачо се въртят около тях и намират лесно път към сърцата им. Да сте видели интелигентен плейбой? Но пък обувките му винаги са излъскани - жените държат на това!
Слава Богу, не всички жени са такива! Има съвсем малка част благородни и сърдечни дами, които дават смисъл да бъдеш кавалер, да обичаш и уважаваш. Много са малко обаче - особено в България.
Не случайно народът много употребява "лъжат се" като синоним на "обичат се".

Важно уточнение: нямам някакви големи лични разочарования и ли други причини да не обичам женския пол, напротив - продължавам да ги харесвам такива, каквито са - нелогични. Когато говоря за "умни и красиви" и т.н. мъже, нямам пред вид себе си, а познати и непознати, чийто истории съм имал възможност да наблюдавам. Просто изразявам размисли, които ме вълнуват от доста време. Ще ми е интересно да чуя и други мнения.

Виновни са някои. Отговорни са всички.
Хеншел


Тема Re: Жените са тъпи, особено българкитенови [re: Дeдo Tpифoн]  
Автор rossy_ross (драка)
Публикувано11.04.04 21:55



С цялото ми уважение към теб, Дедо Трифоне,
но успя да ме подразниш...не, направо ме вбеси. Съжалявам,че досега си имал познати жени, които са формирали това мнение. Но кажи, Дедо Трифоне, защо така обобщаваш, защо и мен ме набута там? Позволи да се разгранича (дори с риск да си помислиш, че се правя на интересна, или се опитвам да те впечатля)...Не, скъпи! Исках само да поотмия помията, която ме докосна и за която нямам грам вина да се чувстваш зле. Искам да си добре и скоро да имаш нещо съдържателно пред очите си...в ръцете си...в леглото си
С най-добри чувства и бъди здрав!

$ако искаш да ти е комфортно-карай по-лекичко$


Тема Re: Жените са тъпи, особено българкитенови [re: rossy_ross]  
Автор Дeдo Tpифoн ()
Публикувано11.04.04 22:03



Може да си от изключенията.

Виновни са някои. Отговорни са всички.
Хеншел


Тема Re: Жените са тъпи, особено българкитенови [re: Дeдo Tpифoн]  
Авторne syglasen (Нерегистриран)
Публикувано12.04.04 03:28



Syshtoto v goliama stepen se otnasia i za myjete. Obshtestvoto kato cialo izprostia - takiva sa vremenata ... v Bulgaria.



Тема Re: Жените са тъпи, особено българкитенови [re: Дeдo Tpифoн]  
Авторkakи4ka (Нерегистриран)
Публикувано12.04.04 11:15



"Една разходка по дискотеките и заведенията ще ви убеди, че като правило най-свестните момчета са сами или с някой приятел, а боклуците, на които човек не би доверил работа за пет пари, се мотаят с хубавици "
А защо смяташ, че свестните жени са по дискотеките? А въпросните "хубавици" дето се мотаят с боклуците дали са онези жени, които търсят мъжа кавалер, мъжа - джентълмен? Аз не мисля. Верно е че има и свестни жени, които е лесно да бъдат подлъгани от хубави приказки и лъскави дрешки....Но моля не слагай всички в един кюп. Защото и ние, жените, понякога се питаме къде са свестните мъже? Едва ли в дискотеките
"всички чейнчаджии имат красиви приятелки"- ами тези красиви приятелки са повърхностните жени, които визираш. А онези другите, неповърхностните обикновено имат по-стойностни занимания.



Тема Re: Жените са тъпи, особено българкитенови [re: Дeдo Tpифoн]  
Авторkakи4ka (Нерегистриран)
Публикувано12.04.04 11:17



"какво искат жените" - има филм, който се казва точно така. Изключително забавна и поучителна комедия с Мел Гибсън. Ако не си го гледал непременно го виж!!!



Тема само коментар...нови [re: kakи4ka]  
АвторПapaдokc (Нерегистриран)
Публикувано12.04.04 16:49



ами то скъпа ти сама го каза, "има филм за това". Гледал съм го филма, готин е. Но за съжаление нещата се подреждат така САМО НА ФИЛМ, наистина. Затова, както и да го гледаме Дедо Трифон е прав до голяма степен, с някои малки изключения разбира се (като "присъстващите" тук )

Например, като си от вкъщи на работа и от работа в къщи, къде да я срещна свястната жена, докато карам с колата по булеварда ли? Ето тук е парадоксът, че ако си свестен не ти остава много, много време за глупости. Обратното, ако си някой лентяй ще се чудиш в коя чалга дискотека да се завреш и с последните си 2 лева да си купиш една бира, та да искараш вечерта... супер, как да не си паднеш ако си хубава жена...

... но от друга страна и за мое съжаление и вие жените сте прави в много отношения. Например за това че накъдето и да се завъртиш все "разбирачи" виждаш, които в крайна сметка се оказват пълни въздухари... Та това ме подсеща и за една песен на (ти ще се сетиш на кого) "You give love a BAD name" (това малко като антипод на твоята асоциация с филма )...

Желая успех на всички



Тема Re: Жените са тъпи, особено българките [re: Дeдo Tpифoн]  
Автор agenciq kak.Sllka (клюкарка)
Публикувано12.04.04 23:22



иАссъминаБлагуроднъипучтеннъдамъКвошъкайшдасъЗапузнайм
пруучвъмтъимоаДакааЧивечисичкуЗнамзнатаазтебаазнамтаа

Слуховете, слуховете са по петите Ви...


Тема Re: Жените са тъпи, особено българките [re: Дeдo Tpифoн]  
Автор agenciq kak.Sllka (клюкарка)
Публикувано12.04.04 23:23



аСсъмутисключениятаЩотусичкузнамкъдяквостая

Слуховете, слуховете са по петите Ви...


Тема Re: само коментар... [re: Пapaдokc]  
Авторex (Нерегистриран)
Публикувано12.04.04 23:26



paradox,

6to ne sam ti na godinite.....






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.