Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:58 19.06.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Жените са тъпи, особено българките  
Автор Дeдo Tpифoн ()
Публикувано11.04.04 21:35



Макар, че имам доста опит, все още не мога да разбера, какво искат жените. Когато успявам с някоя жена, не знам защо, и когато не става - също. Гледам наоколо и установявам, че:
- жените не обичат умни и стабилни мъже, предпочитат лигльовци с последен модел блузка. Една разходка по дискотеките и заведенията ще ви убеди, че като правило най-свестните момчета са сами или с някой приятел, а боклуците, на които човек не би доверил работа за пет пари, се мотаят с хубавици
- жените си падат по повърхностните хора. Очевиден факт е, че всички чейнчаджии имат красиви приятелки, а самотните мъже са предимно с добри професии. Дори не мисля, че причината са парите. По-вероятно - защото самите жени са повърхностни
- жените не си падат по честните мъже, искат да бъдат лъгани. Искат да бъдат обидно и колкото се може по-нагло лъгани и са способни да си затворят очите и пред най-очевидната истина - например, че приятелят им хойка всяка свободна минута
- жените не обичат да бъдат уважавани. По-грубичко (някои дори практикуват редовно бой) и ще ви обичат. Ако не е така, защо търпите мъже, които ви обиждат и унижават понякога с години? Защо в секса позволявате да ви правят неща, които не харесвате, само за да ни угодите?
- жените са страхливи, когато трябва да кажат "да" на нормален мъж и странно лекомислени, когато си разтварят краката под някой дребен мошеник с лъскаво якенце. Защо избирате "свалячите" - тези, дето забавно говорят глупости, а оставяте в ъгъла по-притеснителните момчета?
Поощрявате простаците и дискриминирате почтените. После се сърдите, че сте излъгани, че са ви използвали. Ами то е очевидно - мошеникът се познава още от вратата, но изглежда жените нямат очи. И в живота и в изкуството е пълно с истории на грубо изиграни жени. Хитри тъпкачи тип мачо се въртят около тях и намират лесно път към сърцата им. Да сте видели интелигентен плейбой? Но пък обувките му винаги са излъскани - жените държат на това!
Слава Богу, не всички жени са такива! Има съвсем малка част благородни и сърдечни дами, които дават смисъл да бъдеш кавалер, да обичаш и уважаваш. Много са малко обаче - особено в България.
Не случайно народът много употребява "лъжат се" като синоним на "обичат се".

Важно уточнение: нямам някакви големи лични разочарования и ли други причини да не обичам женския пол, напротив - продължавам да ги харесвам такива, каквито са - нелогични. Когато говоря за "умни и красиви" и т.н. мъже, нямам пред вид себе си, а познати и непознати, чийто истории съм имал възможност да наблюдавам. Просто изразявам размисли, които ме вълнуват от доста време. Ще ми е интересно да чуя и други мнения.

Виновни са някои. Отговорни са всички.
Хеншел


Тема Re: Жените са тъпи, особено българкитенови [re: Дeдo Tpифoн]  
Автор rossy_ross (драка)
Публикувано11.04.04 21:55



С цялото ми уважение към теб, Дедо Трифоне,
но успя да ме подразниш...не, направо ме вбеси. Съжалявам,че досега си имал познати жени, които са формирали това мнение. Но кажи, Дедо Трифоне, защо така обобщаваш, защо и мен ме набута там? Позволи да се разгранича (дори с риск да си помислиш, че се правя на интересна, или се опитвам да те впечатля)...Не, скъпи! Исках само да поотмия помията, която ме докосна и за която нямам грам вина да се чувстваш зле. Искам да си добре и скоро да имаш нещо съдържателно пред очите си...в ръцете си...в леглото си
С най-добри чувства и бъди здрав!

$ако искаш да ти е комфортно-карай по-лекичко$


Тема Re: Жените са тъпи, особено българкитенови [re: rossy_ross]  
Автор Дeдo Tpифoн ()
Публикувано11.04.04 22:03



Може да си от изключенията.

Виновни са някои. Отговорни са всички.
Хеншел


Тема Re: Жените са тъпи, особено българкитенови [re: Дeдo Tpифoн]  
Авторne syglasen (Нерегистриран)
Публикувано12.04.04 03:28



Syshtoto v goliama stepen se otnasia i za myjete. Obshtestvoto kato cialo izprostia - takiva sa vremenata ... v Bulgaria.



Тема Re: Жените са тъпи, особено българкитенови [re: Дeдo Tpифoн]  
Авторkakи4ka (Нерегистриран)
Публикувано12.04.04 11:15



"Една разходка по дискотеките и заведенията ще ви убеди, че като правило най-свестните момчета са сами или с някой приятел, а боклуците, на които човек не би доверил работа за пет пари, се мотаят с хубавици "
А защо смяташ, че свестните жени са по дискотеките? А въпросните "хубавици" дето се мотаят с боклуците дали са онези жени, които търсят мъжа кавалер, мъжа - джентълмен? Аз не мисля. Верно е че има и свестни жени, които е лесно да бъдат подлъгани от хубави приказки и лъскави дрешки....Но моля не слагай всички в един кюп. Защото и ние, жените, понякога се питаме къде са свестните мъже? Едва ли в дискотеките
"всички чейнчаджии имат красиви приятелки"- ами тези красиви приятелки са повърхностните жени, които визираш. А онези другите, неповърхностните обикновено имат по-стойностни занимания.



Тема Re: Жените са тъпи, особено българкитенови [re: Дeдo Tpифoн]  
Авторkakи4ka (Нерегистриран)
Публикувано12.04.04 11:17



"какво искат жените" - има филм, който се казва точно така. Изключително забавна и поучителна комедия с Мел Гибсън. Ако не си го гледал непременно го виж!!!



Тема само коментар...нови [re: kakи4ka]  
АвторПapaдokc (Нерегистриран)
Публикувано12.04.04 16:49



ами то скъпа ти сама го каза, "има филм за това". Гледал съм го филма, готин е. Но за съжаление нещата се подреждат така САМО НА ФИЛМ, наистина. Затова, както и да го гледаме Дедо Трифон е прав до голяма степен, с някои малки изключения разбира се (като "присъстващите" тук )

Например, като си от вкъщи на работа и от работа в къщи, къде да я срещна свястната жена, докато карам с колата по булеварда ли? Ето тук е парадоксът, че ако си свестен не ти остава много, много време за глупости. Обратното, ако си някой лентяй ще се чудиш в коя чалга дискотека да се завреш и с последните си 2 лева да си купиш една бира, та да искараш вечерта... супер, как да не си паднеш ако си хубава жена...

... но от друга страна и за мое съжаление и вие жените сте прави в много отношения. Например за това че накъдето и да се завъртиш все "разбирачи" виждаш, които в крайна сметка се оказват пълни въздухари... Та това ме подсеща и за една песен на (ти ще се сетиш на кого) "You give love a BAD name" (това малко като антипод на твоята асоциация с филма )...

Желая успех на всички



Тема Re: Жените са тъпи, особено българкитенови [re: Дeдo Tpифoн]  
Автор agenciq kak.Sllka (клюкарка)
Публикувано12.04.04 23:22



иАссъминаБлагуроднъипучтеннъдамъКвошъкайшдасъЗапузнайм
пруучвъмтъимоаДакааЧивечисичкуЗнамзнатаазтебаазнамтаа

Слуховете, слуховете са по петите Ви...


Тема Re: Жените са тъпи, особено българкитенови [re: Дeдo Tpифoн]  
Автор agenciq kak.Sllka (клюкарка)
Публикувано12.04.04 23:23



аСсъмутисключениятаЩотусичкузнамкъдяквостая

Слуховете, слуховете са по петите Ви...


Тема Re: само коментар...нови [re: Пapaдokc]  
Авторex (Нерегистриран)
Публикувано12.04.04 23:26



paradox,

6to ne sam ti na godinite.....





Тема Дя'а Трифоне..нови [re: agenciq kak.Sllka]  
Автор King (Red)
Публикувано13.04.04 03:56



..мноо ги мислиш май, а не тряа, просто живей, ако искаш да наебеш путка, направи каквото правят тези дет ги ебат, в крайна сметка хорта не могат да бъдат такива, каквито ти искаш. А за Българките си прав - в 4 дъжави съм живял ( по малко) и сега пак не съм в БГ и моа ти кажа, че по алчни, долни и хитри курви от наште няма, много са хитри, ей!!!

p.s. Преди се товарех заради това, ама разбрах че няма смисъл...:)

-------------------------------

Тук там, тук там,
искаш да ти дам...


Тема ne vsi4ki...нови [re: Дeдo Tpифoн]  
Авторavirgo (Нерегистриран)
Публикувано13.04.04 13:06



Zdravei!
Prav si, 4e ima mnogo takiva jeni-povarhnostni i obi4a6ti da gi lajat.NO, ne vsi4ki sa takiva.Vapreki 4e sam na 15, nikoga ne sam haresvala svalq4ite.Otvatre mi idva da gi naritam edno hubavo, zadeto lajat tolkova mnogo polovinkite si, spqt s vsi4ko, koeto marda i taka 6te gi podredq, 4e nqma da smeat da si pokazvat kirlivata fizionomiq pove4e...
Otklonih se.Tezata, 4e ne haresvat onezi, koito si sedqt v agala, e vqrna.Po edna mnogo prosta pri4ina-jenite, kakvoto i da kazvat, obi4at da ima nqkoi da gi za6titi, da bade po-silen i po-nahakn ot tqh.A sramejlivite ne sa nahakani.Ne govorq, 4e trqbva da prili4at na Arni, no sas sigurnost trqbva da izglejdat taka, 4e da moje6 da ra4ita6 na tqh.Tova prosto e na podsaznatelno nivo.I ne zna4i, 4e sme povarhnostni.
No, da obob6tim.Istinata e, 4e az haresvam to4no takiva maje, za koito ti kazva6, 4e sa othvarlqniqt tip.A az prosto ne gi namiram.Ako misli6, 4e ti si 4esten, uvajava6 jenata do sebe si i i dava6 nujnoto(a i izgleja6 dobre, vse pak;)) , pi6i mi na avirgo@abv.bg



Тема Мойто момиче...нови [re: avirgo]  
Автор King (Red)
Публикувано13.04.04 21:28



като пораснеш пак ще си говорим след 10 години...

-------------------------------

Тук там, тук там,
искаш да ти дам...


Тема Re: Мойто момиче...нови [re: King]  
Авторavirgo (Нерегистриран)
Публикувано14.04.04 15:04



Nqma smisal da sporim izli6no, az ti kazvam, 4e e taka.Pone za men i izvesten broi drugi momi4eta...Pak i az sam dosta porastnala vav psihi4eskoto si razvitie, moje6 da me preime6 za 20 godi6na pone.Ne iskam da se hvalq, no ima hora, koito ne dostigat dori i moeto razvitie:((I pak ti kazvam-smqtam, 4e edin maj trqbva da e umen i za men tova e privlekatelno.No ne otri4am, 4ee vajno kak izglejda i dali e spretnat i higieni4en.(tova e osnovno, dori).Ne vsi4ki jeni sa ednakvi.Kakto i majete.Horata sa razli4ni i zatova svetat vse o6te sa6testvuva.



Тема Re: само коментар...нови [re: ex]  
Авторami... (Нерегистриран)
Публикувано15.04.04 10:51



koi znae, te moje da ne sa mnogo...



Тема Re: Жените са тъпи, особено българкитенови [re: Дeдo Tpифoн]  
АвторLorian (Нерегистриран)
Публикувано17.04.04 09:55



...."Chovek trjabva da obicha genite ili da gi poznava.....sreden pat njama...."



Тема Ама ти наистина си ги опознал жените!!!нови [re: Дeдo Tpифoн]  
Авторнaдeтo (Нерегистриран)
Публикувано18.04.04 23:16



Дедо,дедо....!!!
Къде ги търсиш ти свестните жени?
- В дискотеките ли?---Питай коя да е уважаваща себе си жена: ще ти отговори, че не се и надява свалка от диско да пребъде във времето!
Не че съм някакъв експерт в тази област, но все си имам мнение. Аз лично, като жена, си избирам партньора не по външния вид (не казвам че той е за пренебрегване), а по багажа му горе. И знаеш ли колко рядко ми се случва да ме изненадат приятно със свежа и бърза мисъл! Повечето от представителите на този толкова уважаван от теб пол са толкова заети със себелюбието си, че нямат време да се огледат и да забележат, че и жените са ХОРА,че и ние се нуждаем от уважение и внимание, че и ние имаме своите лоши моменти, че и ние искаме да излизаме с приятели (ей така за по едно коктейлче).
Знаеш ли вече и аз се питам къде да ги срещна тези "ГОТИНИТЕ" мъже, които описваш? Тези дето не се захласват по първия стегнат задник, който им се изпречи пред очите.......А такива дето уважават жените като равен и достоен партньор.



Тема Re: Ама ти наистина си ги опознал жените!!!нови [re: нaдeтo]  
Автор Andy ()
Публикувано19.04.04 02:59



"А такива дето уважават жените като равен и достоен партньор."
Hmm...
Napravih go i ne mojesh da se dosetish kakvo poluchih nasreshta... zagubih q. Ne uspq da se spravi s vsichko koeto idva s ravenstvoto. Edva li razbirash, mnogo jeni obichat da go iztykvat kato neshto, koeto tyrsqt, no ne osyznavat kakvo tochno oznachava...
Za syjalenie, ne moga da tretiram jenata do sebe si po drug nachin i vinagi q uvajavam i q karam da se chuvstva ravna i pr.
Nishto hubavo ne izliza ot tova...



Тема Andy...нови [re: Andy]  
АвторLorian (Нерегистриран)
Публикувано19.04.04 07:39



znae6 li...Parvijat spokoen san na Adam be i posleden.Sabudi se i....ima6e ve4e gena..



Тема Re: Abe King..нови [re: King]  
АвторTina (Нерегистриран)
Публикувано19.04.04 08:16



i maika ti li vliza v spisaka......ili tia ne e balgarka...



Тема Re: Abe King..нови [re: King]  
АвторTina (Нерегистриран)
Публикувано19.04.04 08:36



ami na teb koga 6te ti doide akala v glavata..mai do sega ne si razbral 4e genata e nai-moga6toto sa6testvo v sveta i ot neja zavisi da se naso4i magat natam nakadeto njama da go povede i Gospod-Bog......!!!!!!!!Boli te istinata 4e vie magete govorite samo za genite tova koeto vi e ugodno...dokato nie genite pravim s vas tova koeto ni e ugodno... Li4i ti 4e ti e nakarnena du6i4kata no nali znae6 "Pomogni si sam za da ti pomogne i Gospod"



Тема Re: Ама ти наистина си ги опознал жените!!!нови [re: Andy]  
АвторTina (Нерегистриран)
Публикувано19.04.04 08:43



Andi...samo glupavite mage si misljat 4e poznavat genite....Nedei da stava6 edin ot tjah..



Тема хубаво, но едностранчивонови [re: Дeдo Tpифoн]  
Авторфpaнk зaпa (Нерегистриран)
Публикувано19.04.04 13:03



Мисля, че си прав за повечето неща по отношение на жените.
За жалост не е толкова лесно да се обясни поведението им. Истината е, че то често е провокирано от мъжете и в този смисъл, тези "най-свестни момчета", които "са сами или с някой приятел" също имат вина за това, че хубавите жени не са с тях, а "предпочитат лигльовци с последен модел блузка".
И на едните и на другите нещо им липсва. На едните мозък, на другите - смелост, амбиция, самочувствие, хъс, инстинкт на сваляч, а може би и истинския усет за жена.
Както и да е - жената има властта да хареса партньора си и изборът й трябва да ни показва много неща. Да, вероятно този избор често е неправилен, но също така вероятно е той да е отражение на инстинкта за избор на най-добре приспособения партньор в средата.
От друга страна, ако на някой това му изглежда несправедливо или глупаво, той има шанса да промени нещата, разбира се ако има качествата за това.
Изобщо - жените с поведението си изискват от мъжете да се усъвършенстват. От едните изискват да стават по-умни, а от другите - по-смели, по-агресивни, по-находчиви. Засега изглежда жените са преценили, че по-перспективният избор е този, който ти наричаш "глупав".
Но дали наистина е така?



Тема Re: Tinaнови [re: Tina]  
Автор Andy ()
Публикувано19.04.04 20:18



Nikade ne kazah, che poznavam jenite...
kazah, che si mislq, che znam kvo iskat



Тема Или не си в час генерално...нови [re: Tina]  
Автор King (invisible)
Публикувано19.04.04 22:42



..или мъжа ти е някой хапльо?!

п.с. Ами така ако продължаваш да мислиш може и да не срещнеш свестен мъж въобще!

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от King на 19.04.04 22:45.</EM></FONT></P>

Редактирано от King на 19.04.04 22:52.



Тема Ако искаш да ми кажеш нещо...нови [re: Tina]  
Автор King (invisible)
Публикувано19.04.04 22:57



..имам ICQ за тая работа!!!



Тема Ами глупавите жени как мислят?нови [re: Tina]  
Автор King (invisible)
Публикувано19.04.04 23:06



...като тебе ли ?



Тема Хайде сега измислици...нови [re: Дeдo Tpифoн]  
Авторlentiaykata (Нерегистриран)
Публикувано20.04.04 03:16



това не е верно..нито дума....... Тук не описваш жени., а....да не казвам какво.... Една ' ЖЕНА' не постъпва така...а такива типове които описваш не ги поглежда изобщо..... Поне аз не ги поглеждам....Така не си падам по модерните лъскави якета...и обувки...и който се държи грубо с мен..си заминава на минутата... и лигльовците също....познават се от километри.....
Има една поговорка ' който не може да се покаже по друг начин , го докарва на външен вид'.....




Тема Re: Ами глупавите жени как мислят?нови [re: King]  
АвторTina (Нерегистриран)
Публикувано20.04.04 07:17



...takiva njama...ili pone az ne poznavam.A ako vaob6te se namirat takiva-100% misljat kato teb



Тема Re: Или не си в час генерално...нови [re: King]  
АвторTina (Нерегистриран)
Публикувано20.04.04 07:31



1vo-generalno v 4as sam 2ro-maga mi ne e haplo ...ot vsjakade ot ni6to ne se oplakvam.....



Тема Re: Ами глупавите жени как мислят?нови [re: King]  
АвторTina (Нерегистриран)
Публикувано20.04.04 07:38



King,ti gena njama6 nali...?



Тема Re: Хайде сега измислици...нови [re: lentiaykata]  
Автор Дeдo Tpифoн ()
Публикувано20.04.04 11:38



Колкото и да се ядосвате, за съжаление в общия случай е вярно. Бъалгарските жени са като българския електорат - избират най-големите боклуци, после се чудят защо са излъгани.

Виновни са някои. Отговорни са всички.
Хеншел


Тема Re: Хайде сега измислици...нови [re: Дeдo Tpифoн]  
Автор Andy ()
Публикувано20.04.04 18:16



Absolutno



Тема Imam...нови [re: Tina]  
Автор King (invisible)
Публикувано20.04.04 19:36



..защо питаш, да не искаш да ми станеш жена?



Тема Браво Дя'а Трифоне!!!нови [re: Andy]  
Автор King (invisible)
Публикувано20.04.04 19:39



Разкри ги, мръсниците му с мръсници!!!



Тема Re: Imam...нови [re: King]  
АвторTina (Нерегистриран)
Публикувано21.04.04 11:03



Ti kakvo predlogenie li mi pravi6....?



Тема Re: Imam...нови [re: Tina]  
Автор King (invisible)
Публикувано23.04.04 02:52



Намери ме в ICQ, там ще го обсъдим...

-----------------------------------------
"Мисленето е отрова..."
Тони Шумахер


Тема Re: Imam...нови [re: King]  
АвторTina (Нерегистриран)
Публикувано23.04.04 08:18







Тема Re: Жените са тъпи, особено българкитенови [re: Дeдo Tpифoн]  
Автор amateur ()
Публикувано23.04.04 15:59



Абсолютно си прав, само малко ще те допълня. При това допълнението няма да е оптимистично за съжаление.
Твоето мнение впрочем е много типично мъжко, много мъже го споделят, и аз също. Такова мнение задължително дразни жените и те отричат. Отричат до дупка. Само че жените са лъжливо племе. Може би дори те не го съзнават.

Има и свестни жени наистина. Рядко се срещат, още по-трудно е да ги разпознаеш. Но дори свестните също не мога да ги разбера какво искат и как разсъждават. И не вярвам, че някой мъж може.
Характерно за повечето жени, включително и за боклуците е че твърдят, че за тях това дето търсели богати красиви и не знам какви си мъже не е вярно.
Тук имаше веднага пример, не една жена се изказа, че тя не търсела това което ти описваш у мъжа, а го избирала по акъла и т.н.
Не казвам, че тези дето така говорят за непременно боклуци. Но аз не познавам жена дето да не твърди така, а да прави точно обратното. С изключение може би само на жените от бранша, които не знам какво твърдят, защото не познавам засега такива.

Лично моят опит сочи, че дадеш ли всичко на една жена, държиш ли се нормално, джентълменски, с уважение към нея, тя избягва с друг. Или изобщо избягва. Тук предполагам че ще получа упреци какви ли не, но това е истината.

В заключение ще кажа, че често и ние мъжете не сме на нужната висота. Вероятно и ние на тях им се струваме странни и нелогични, не можем да разберем очевидни за тях неща. Много от тях си съставят мнение след някоя и друга година опит, че всички мъже са еднакви и като резултат поведението им става или - след като са еднакви все едно кой ще е, или - след като са еднакви и всичките са боклуци, значи трябва да бъдат използвани. Да бъдат ицползвани по всякакъв начин - за пари, за облаги, за да направят децата, пък и в края на краищата секса е удоволствие не само за мъжете, нали?



Тема Re: Жените са тъпи, особено българкитенови [re: amateur]  
Автор Andy ()
Публикувано23.04.04 18:14



amateur, ne moga da ne se syglasq!
Ima mnogo svestni jeni da, no kato cqlo opredelno ste lyjlivo pleme :)

Лично моят опит сочи, че дадеш ли всичко на една жена, държиш ли се нормално, джентълменски, с уважение към нея, тя избягва с друг. Или изобщо избягва. Тук предполагам че ще получа упреци какви ли не, но това е истината.

Ami i moqt kazva syshtoto... tochka



Тема Какво според вас значи .....нови [re: Andy]  
Авторeднa oт жeнитe (Нерегистриран)
Публикувано24.04.04 14:15



И какво, драги ми господа, според вас значи да дадеш всичко на една жена:
- пари ли?
- кола ли?
- "сигурност" ли?
- Вашето свише БЛАГОВОЛЕНИЕ ли?
Може би точно тук се разминават очакванията ни! Критичната точка е точно очакваното и полученото!!
Уви--така ще е и за в бъдеще!



Тема Re: Какво според вас значи .....нови [re: eднa oт жeнитe]  
Автор Andy ()
Публикувано24.04.04 18:17



Vsichko znachi VSICHKO.
Ima li nujda da ti obqsnqvam kakvo znachi dumichkata...



Тема Re: Какво според вас значи .....нови [re: eднa oт жeнитe]  
Авторниkи (Нерегистриран)
Публикувано26.04.04 00:18



предполагам че имаш отговор, ще ми го кажеш ли?



Тема Re: Какво според вас значи .....нови [re: ниkи]  
Автор Andy ()
Публикувано26.04.04 01:36



Kazah - vsichko... koeto izbroi i vischko, koeto propusna
Nqma dve znacheniq tazi duma. Ot tova po-qsno ne moga da ti kaja.



Тема Re: Какво според вас значи .....нови [re: eднa oт жeнитe]  
Автор amateur ()
Публикувано26.04.04 11:05



Ето едно много типично женско изказване.
Говори се за благоволение, от което прозира злобата към мъжете, предизвикана не знам от какво, може би от мъже. А може би от чисто неразбиране.
Та нали, драга "една от жените" моята теза е, че не можем да ви разберем какво искате. Ако става въпрос за пари и коли, не са много тези които могат да си го позволят. Пък и не бих искал да съм с жена, която е с мен заради парите ми и колата ми ако ги имам. Аз давам всичко което имам - себе си, а насреща получавам само упреци.



Тема Re: Какво според вас значи .....за 'eднa oт жeнитeнови [re: eднa oт жeнитe]  
Авторниkи (Нерегистриран)
Публикувано26.04.04 11:21



по-горе зададох въпрос към теб, но отговори друг, така че отново...дотук не прочетох жените какво търсят, а само взаимно недоволство, кажи ми ти какво търсиш, какво не ти достига, кое още може да се добваи към 'всичко' ?



Тема Re: Никинови [re: ниkи]  
АвторEднa... (Нерегистриран)
Публикувано27.04.04 09:10



Драги ми, Ники!
Радвам се, че всички вие, мъжете, които пишете тук, се раздавате до "последно" за избранниците си.Отговорно заявявам, че те явно са късметлийки.
Ако се интересуваш точно от моите критерии:
- Определено държа на т.н. "мъжкарство"- мъжа да е отговорен за думите и делата си, независимо от последствията! Това всъщност важи и за жените!
- Да умее да оценява държанието си в различните ситуации: все пак той става част от моя живот- не би ми било приятно, ако ме излага пред приятелите ми (както и аз се опитвам да се държа на "положение").
- Да не смята себе си за центъра на вселената-- все пак и след него слънцето ще продължи да свети!
- Господи колко си мечтая за мъж с усещане за "тънък" хумор!!!
- Да има все пак някакви амбиции в живота си- не само за професионална реализация, но и за семейството си, за себе си като личност.
- Не обичам да ми казват, че щели "да ме скъсат" понеже "не ми издържали"- това в заведение с десетки посетители, в компания на делови хорица:) ?!?
- И, Бога ми, да не ме ограничава с дребнавостта и еснафщината си-- смятам, че съм достатъчно умно и разумно дете, за да се ограничавам сама!



Тема Re: Жените са тъпи, особено българкитенови [re: Дeдo Tpифoн]  
Автор Sharo (непознат )
Публикувано27.04.04 13:56



Напълно съм съгласен. Факти не се оспорват, само се надявам,че тази малка част от разумните жени не е ЧАК толкова малка...
И тук е моят проблем...как да я намеря тази представителка на тази малка част...аз от години не живея в България (затова и моя стил е малко ...нескопосан, странен).
Аз съм нов в Дир.бг и просто не знам как се контактува ...дали има някоя умна
жена която би ми помогнала...

...Half the fun is getting there...( a common deffenition for foreplay&antipasti)

Шаро



Тема Re: Никинови [re: Eднa...]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано27.04.04 17:26



Благодаря за отговора, не искам да се намесвам в подобна дискусия, но ми беше любопитно все пак и мнението на засегнатата страна, само ще приема че първите ти думи са към другите мъже, които отговориха в темата.



Тема Уважениенови [re: eднa oт жeнитe]  
Автор Дeдo Tpифoн ()
Публикувано27.04.04 22:10



Когато ви уважаваме ни презирате.

Виновни са някои. Отговорни са всички.
Хеншел


Тема Re: Уважениенови [re: Дeдo Tpифoн]  
Автор amateur ()
Публикувано28.04.04 09:55



Така е дедо Трифоне, а уважение от тяхна страна - никакво.
Усещаш ли колко типично отговаря "умното дете" сякаш по поръчка за да илюстрира това което казваме за жените.



Тема Re: драга Една,нови [re: Eднa...]  
Автор amateur ()
Публикувано28.04.04 09:58



На теб проблемът ти е че слагаш всички под един знаменател.
Наистина жалко е, че си попадала все на такива, които са искали "да те скъсат" и с просташките си приказки може би са допринесли да станеш такава каквато си. Но на мен ми се струва, че все пак нещата са генетично заложени.
Пък и защо не си зададеш въпроса дали и ти с нещо не си предизвикала да се държат точно по този начин с теб мъжете.
Да знам, че нито с мен, нито с някой друг ще залезе слънцето, но е много по-вдъхновяващо, когато вярваме именно в това за другия. Иначе какъв е смисълът от всичко? Едното чукане ли?



Тема Re: Жените са тъпи, особено българкитенови [re: Дeдo Tpифoн]  
Автор p 3.14 (опаснопрекрасна)
Публикувано01.05.04 02:15



Любими ми дедо,
ти като не мойш дъ разбиреш, то си е за теб.
А ние хич не сме тъпи !
------------------------------
Язе съм млада, па убава, убава!
Пък сам и умна та умна.
Ако ми паднеш ще ти го докажа!

****
Как ти е сърцето-здраво ли е?
Ще ме издържи ли?

"ХИЧ НЕ МИ ПУКА !"


Тема Re: Жените са тъпи, особено българкитенови [re: p 3.14]  
Автор Дeдo Tpифoн ()
Публикувано02.05.04 23:28



хехе, питаш дали ми държи сърцето: все още мога да те надиграя на хорото :)

Още малко по темата: Понеже жените са същества повърхностни, те отдават голямо значение на първото впечатление. Чаровният поглед, забавният разговор, модерната блузка... жените ги възприемат като прояви на същност, а те са в повечето случаи прикритие на празнота и егоизъм. За съжаление съчетанието между светски стайл и вътрешна стойност изглежда много добре във филмите, но се получава трудно в живота. Все едното ще е за сметка на другото. В дествителност по-стойностните хора обикновено са притеснителни, по правило обувките им са виждали и по-добри дни, облечени са удобно, а не модерно. Те имат какво да кажат, но трябва да ги попиташ.
Хайде, със здраве!

Виновни са някои. Отговорни са всички.
Хеншел


Тема Re: Жените са тъпи, особено българкитенови [re: Дeдo Tpифoн]  
Авторboyko (Нерегистриран)
Публикувано04.05.04 12:42



Трудно ми беше да прочета всичко написано, но успях и немога да не се съглася с всичко написано за жените. Някои от примерите/размишленията изказани по-горе даже ги имам подкрепени с реални случки, а други все още се "разиграват" пред очите ми. Лошото е ,че :
1 жените няма никога да го признаят
2 няма никога да го разберат
3 нама никога да се опитат да го променят

П.С. Добре че поне знаем как мислят...



Тема Re: Жените са тъпи, особено българкитенови [re: Дeдo Tpифoн]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано06.05.04 10:32



1.s tova otno6enie koeto ima6 kum jenite nikoia niama da te haresa
2. dori pri jivotnite moje6 da vidi6 - nai 6arenia i goliam petel 6te **** koko6kata, kak o4akva6 da te zabelejat ako stoi6 svit v ugula - ob6to prieto e 4e mujut pravi purvata kra4ka
3. mnogo e tesnogrudo da sudi6 zialata gora po edno durvo
4. ne si izbivai kompleksite 4rez gadni postingi
5. ako ti be6e po4ten niama6e da govori6 taka za drugite
6. "Жените са тъпи, особено българките" - "Слава Богу, не всички жени са такива! Има съвсем малка част благородни и сърдечни дами, които дават смисъл да бъдеш кавалер, да обичаш и уважаваш." - malko si protivore4i6, ne misli6 li - re6i nakraia, koe 6te e
7. abe kvo si gubia vremeto s teb



Тема Re: Жените са тъпи, особено българкитенови [re: boyko]  
Автор3AГAДKA (Нерегистриран)
Публикувано06.05.04 11:10



Iavno nikoi ot vas ne poznava dobre jenite.Ne si sazdavaite mnenie za edna jena samo po vanshnosta i.Po diskotekite riadko ima svestni momi4eta.Umnite i krasivi jeni ne ponasiat s tiah da se darjat kato s glupavi kukli.Te tarsiat lubov,priatelstvo i vzaimno uvajenie.



Тема Re: Жените са човеци, особено българкитенови [re: boyko]  
Авторbaba vi (Нерегистриран)
Публикувано07.05.04 03:31



Войко , чеде , да не би да си телепат :))) Нека жената сама да реши какво мисли !1. Признавам , правила съм го , 2. защото точно това съм и търсила , бях плейгърл и си играех с мъжете на удоволствие , и не разбирам защо ви дразни това 3. Промених се , помъдрях и не бих искала нищо повече от правенето на любов .



Тема Re: Жените се уважават, особено българкитенови [re: Дeдo Tpифoн]  
Авторбaбa ви (Нерегистриран)
Публикувано07.05.04 03:37



Много едностранчиво и предубедено поставяш Българката в унизителна позиция . Жалко е .



Тема Re: Жените са тъпи, особено българкитенови [re: Дeдo Tpифoн]  
АвторlLONA (Нерегистриран)
Публикувано14.05.04 11:15



Всичко е относително - има тъпи жени,има и тъпи мъже. На тъпи мъже им се падат тъпи жени,така че направи извод. Това че не си преживял някакво разочарование е лъжа,иначе нямаше да разискваш тази тема.Един ден ще се запознаеш със съвершена жена и ще забравиш за подобни обобщения,но това ще стане само ако заслужаваш подобна жена.



Тема така си енови [re: lLONA]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано14.05.04 13:16



правилно, когато си видял(а), разбираш че има някакво равновесие.. :)



Тема Re: така си енови [re: Hиkи]  
Авторllona (Нерегистриран)
Публикувано15.05.04 15:40



Прочетох някои от твои изсказвания и мога да кажа, че си един от малкото умни мъже,които чуват мнения и на другите.Няма смисъл човек да обвинява другия в някакви недостатъци,важно е да погледне вътре във себе си и там да намери отговори.



Тема Re: Мъжете са тъпи, особено българитенови [re: Дeдo Tpифoн]  
Автор p 3.14 (опаснопрекрасна)
Публикувано15.05.04 22:09



Скиф тоя тук. И ти си кат него...



има и още


Ех, spider4o заминава за Париж!

Тема Абе, аз съм от тъпите....и нещо не разбирамнови [re: Дeдo Tpифoн]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано18.05.04 01:06



Това не е коментар на цялата тема...нея ще я оставя без всякакво мое мнение. Това е коментар само на онаци част за обувките и дрехите....стори ми се доста забавна.
Какво му е стойностното на мърлявите обувки, на недотам сресаната коса, на неизгладената риза или на пола без форма, но пък висящ подгъв. Не знам защо колкото по-одърпан вид има един човек толкова по-стойностен трябва да бъде той. Това не е само твое мнение . Т. нар. хора на изкуството - някои писатели, актьори, художници - поддържат такъв вид според мен първоначално за имидж, а после така си свикват. Мазна коса на опашчица с черно оръфано ластиче, безформени и протрити дрехи....абе това е нещо като запазена марка за т. нар. интелектуалци /думата означава една крайно малка прослойка от хора с интелект, останалите ходим по дърветата и се пощим на слънце/. Същото важи и за инженери в държавни организации или бедни учени от институтите на БАН - и те понеже са далечни роднини на категорията интелектуалци, та не могат да хванат четката за обувки. Да знам, че има хора, които са гениални и тези дребни битови неща са далеч от съзнанието им, но ако човек се поразходи по улиците ще види, че процентът на айнщайновците е твърде завишен.
Та мисълта ми беше, че поддържания външен вид не е винаги клеймо за празноглавец. Че не е нужно човек да ходи като след тежко сафари на работа. Че е въпрос на самоуважение да изглежда добре. И не виждам защо ако човек е елегантен и стегнат минава в категорията лекомислен и повърхностен. /между другото да си елегантен не се постига с много пари/.

Това е мнение на жена, сиреч повърхностно същество. Моля за извиненията на по-задълбочените.



Тема Re: Абе, аз съм от тъпите....и нещо не разбирамнови [re: Haдя-Haдя]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано18.05.04 10:48



Браво Надя, няма как да не се съглася с теб, а и добре се посмях, иронията ми хареса... :)



Тема Re: Абе, аз съм от тъпите....и нещо не разбирамнови [re: Hиkи]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано19.05.04 22:41







Тема Re: така си енови [re: Marto666]  
АвторFriend (Нерегистриран)
Публикувано21.05.04 13:39



Chukaneto ne e edinstvenya nachin da obshtuvash s jeni.
Za takiva kato teb i kozite vurshat sushtata rabota. Mnogo si beden.



Тема Re: така ли е?нови [re: Friend]  
АвторDlP (Нерегистриран)
Публикувано22.05.04 05:11



и аз бях разочарован от моята приятелка , която се раздели с мен , но сега не я обвинявам , тя е =ристка обича детето си , точността ,не харесва престъпленията , стиснатостта , грубостта , злобата , кл=карството тя хареса в мен точно разума , толерантността , учеността ,странността , добротата но не можа да приеме отнесеността , закъсненията , наивността , нехайството , слабостта . сега има приятел с кола който пуши пури , малко по-пълен е от мен , много умен и =рист , работят заедно и т н.все пак е жена има приятелки споделя и се съветва с тях , излиза забавлява се радва се на живота сега а не утре , ходи на дискотека ,има майка и лели които много и помагат ,чете книги и гледа сериали понякога а в тях доброто е идеализирано и побеждава и в света побеждава но най - накрая кой ще чака ..?



Тема Re: така си енови [re: Marto666]  
АвторlLONA (Нерегистриран)
Публикувано22.05.04 09:28



Ало, комплексаря тук си ти.Мачкай жени,доказвай че си мачо,но така и ще останеш плиткоумен комплексар.А за мисляне - прав си някои хора го могат...



Тема Re: така си енови [re: lLONA]  
АвторFULlO (Нерегистриран)
Публикувано22.05.04 19:32



KOYTO TURSI NAMIRA !!!!!!!!



Тема Re: така си енови [re: FULlO]  
АвторFULlO (Нерегистриран)
Публикувано22.05.04 19:40



OT ZELIA FORUM CE VIZDA 4E BCEKI CI IMA MHEHIE TOBA E OK
PROCTO ZADRUZTE CI GO ZA CEBE CI I ( KEEP ON GOING)



Тема Re: Хайде сега измислици...нови [re: Дeдo Tpифoн]  
АвторVelina (Нерегистриран)
Публикувано24.05.04 15:10



Djado Trifone, she imash da vzemash! Az na malko kasni godini si namerih mojata polovinka i sega giveja shastlivo omagena za nego. No ako znaesh kolko vreme mi otne namiraneto na takav svesten i pochten mag-blizao10 godini. Zashoto 90% ot balgarskite mage sa absolutni bokluci i muhlovci genite shat ne shat trjabva da izbirat ot tjah. Kato otidesh na pazar kupuvash tova koeto ima. Ako ne go haresvash stoi si gladen, respektivno stoi si sam. Balgarskite geni ne sa vinovni za tova che balgarskite mage ne sa kachestveni kato cjalo.



Тема Re: Жените са тъпи, особено българкитенови [re: Дeдo Tpифoн]  
АвторVelichka (Нерегистриран)
Публикувано24.05.04 15:26



Vinagi sam dargala na parvoto vpechatlenie. To govori mnogo za choveka stiga da mogesh da chetesh pravilno! Az lichno otsjavam ne samo magete, no i horata po princip po tova dali mogat za 10 minuti da kagat pravilno 3-4 izrechenija bez gramaticheska greshka, pravilno strukturirani i smisleni izrechenija. Dali mogat pravilno da misljat i da se izrazjavat zashoto Dumite sa otragenie na umstvenija bagag na choveka. Taka az oshe v parvite njakolko minuti razbiram kulturata i duhovnoto nivo na sabesednika. Za vazpitanieto mu sadja po povedenieto. A sled 2-3 nasochvashi vaprosi se orientiram i za akala. Sitoto mi varshi otlichna rabota. Taka che e izklucheno da haresam takav tip mage, za koito taka razpaleno govorish. Verojatno si pregivjal ili si bil svidetel na nesho, koeto silno te e vpechatlilo i ottam sadish za povedenieto na balgarskite geni kato cjalo, koeto e absolutno nepravilno i silno preuvelicheno. Vtorata mi profesija e psiholog i ako gelaesh moga da ti pomogma kompetentno.



Тема Човека е прав ....нови [re: Velichka]  
Авторaнaл o kвиcт (Нерегистриран)
Публикувано25.05.04 23:04



но кой ли го разбира....

Жените са си тъпи и гадни същества, които вместо да ти кажат нещо направо предпочитат да забъркат някоя интрига....

Замисляла ли си се след като си психоложка защо 90% от аудиторията на сапунените сериали са жени ???

Ще ти кажа това е от страста им да се докажат колко могат да мислят.
От страста им да покажат че планетата Земя се върти на ос минаваща между краката им
Че от тях по велики няма.
да ама не ...
С интриги и евтини номерца ... ти ще ми кажеш какво се получава!!!



Тема Re: Жените са тъпи, особено българкитенови [re: Дeдo Tpифoн]  
АвторPA3БИPAЧ (Нерегистриран)
Публикувано26.05.04 03:29



Такаааа....

Първо здравейте!


Мисля, че е време е да раздам МОИТЕ Оскари, Аскери, Златни Глобусчета, Палмички и Самолетчета за най-добри коментари по темата.

АЗ съм РАЗБИРАЧ, вервайте ми! По-голем съм психолог и от Величка с втора професия психолог. Ако не ми вервате, вижте темата за гипсираната...кратуна. Или май нещо друго беше. Няма значка.

Дай да разграничим представителите на двата пола.
Почваме с мъжете, жените остават за десерт като нежен пол, еееех, пак намазахте, ама какво да ви правим, нали трябва после и вие да се реванширате в леглото!

Първа награда получава:
Аматьор
Много много добри коментари, все едно сме близнаци! Познаваме ли се?
Втора награда:
Дедо Трифон - все пак е написал темичката, има много неща верни, които другите членове допълваха и коригираха.
Трета награда:
Анди и Кинг - ще си я поделите, пичове, няма как, макар че бяхте малко цинични, много верни неща казахте.


Десерт - жените:
Първа награда:
Нева - много точна дисекция, като при това се опита да ограничи междуполовия конфликт! Браво!
...само не разбрах това за изчезващите мъже, ако това е обида, ще те дисквалифицираме, ще ти дойдем на гости и ще ти вземем със сила (МЪЖКА) наградата от витрината
Втора награда:
Двойната Надя с коментара си за мърлявостта и неугледния външен вид! Доста се посмях! И трябва да призная, че си права.
Трета награда:
Величка и Велина - Велина за нейния героичен подвиг да търси 10 години (мнението ти за мухльовците обаче те закопа, това съм го слушал вече, да не си от Варна?) и Величка - заради втората й професия (така да се каже май ми е колежка (аз не си изкарвам парите като психолог де), обаче това за първото впечатление не беше съвсем правилно и затова не можа да се бориш за по-призово място.

Всички останали, да почиват, да лекуват рани, идват нови дни, има нови състезания


За съжаление, мили деца, нещата са много по-комплицирани, отколкото си мислите, особено в отношенията български мъже-български жени. Това за 90% мухльовци и фльорци е трагично, не отговаря на истината, но вече порочният кръг е завъртян и връщане назад няма.
Смятам, че просто има огромно НЕРАЗБИРАНЕ между половете и най-важното - ЛИПСА НА ЖЕЛАНИЕ за разбиране. Всеки си мисли, че той знае всичко и че жените са така и така и мъжете така и така.
Истината е само една - половете се състоят от индивиди, от личности, които са...РАЗ-ЛИ-ЧНИ! С коренно различно мнение и поглед върху живота. Аз съм щастливец, защото много съм се интересувал по въпроса, много книжки съм прочел, много опит имам.

Най-основното, което мога да кажа по идеите на Дедо Трифон, е, че жените правят тези неща, защото са СИЛНО ЕМОЦИОНАЛНИ СЪЩЕСТВА. Те се ръководят от това къде ги духне вятъра, разбирай емоцията, много по-лесно от нас - мъжете. И затова няколко мили приказки, усмивка, хубава кола и почерпка в това вълче за България време отварят доста врати за обиграните свалячи. Извинявам се, че няма да се съглася с там, която от дамите коментираше, че ги разпознава от 100км. Изпечените свалячи са толкова добри (те затова са изпечени) и толкова добре си вършат работата, че изобщо няма да усетите за 2,3, 5 дни, па камо ли за 2,3,5, 10 минути. Аз например съм изпечен сваляч. Обаче вече не ми прави кеф постоянно да убеждавам нови и нови жени (уморен съм ) и най-накрая искам да се закотвя за перфектната жена и да създам семейство.
Един изпечен сваляч не цели да ви вкара в леглото. Поне не от първата, втората, третата вечер. Той цели да се влюбите в него. Тогава и секса е секс, тогава всичко е като в приказките. Разликата с приказките е, че изпеченият сваляч иска нещата да се развиват по неговата свирка (разбирай да станете идеалната жена по негов тертип или да палите мотора). Той не е склонен на компромиси. И тогава става най-лошото - скъсвате и изпеченият сваляч след 3 дена е с нова жена, за да се повтори цялата система.
Аз бях такъв, но сега съм склонен на компромиси. Това е разликата. Разбрах, че човек не мога да го променя, мога да го приема такъв, какъвто е, тогава и той може да ме приеме с моите слабости. Всъщност любовта е точно това - да обичаш един човек въпреки недостатъците му И ТОЧНО ЗАРАДИ ТЯХ!!!


Та така, малко се отклоних. Исках да кажа, че жените много бързо се влюбват поначало и затова си патят. А се влюбват точно в такива изпечени свалячи. А към не толкова опитните и малко по-срамежливите НО ТОЧНИ момчета те проявявят страничните ефекти от опарването, бих казал ТЕЖКОТО ИЗГАРЯНЕ дори - осъзнават, че са прецакани и започват да се правят на недостъпни и режат на поразия ТОЧНИТЕ, но срамежливи и не чак толкова отракани и изпечени момчета.
И аз бях срамежливо момченце, но което РАЗБРА, че ако нещо не направи и не хване нещата в свои ръце, ще си пие напитката в ъгъла на бара, докато други мазньовци заговарят желаните жени. И така се превърнах лека полека в ИЗПЕЧЕН СВАЛЯЧ!

И както вече казах жените с висока самооценка - жените мечта, за които повечето само сънуват, режат обикновените и порядъчни мъже...ЗА ДА забравят ВЕДНАГА за страничните ефекти, като срещнат поредния изпечен сваляч. И така колелото се върти...

ЛЮБОВТА Е ИГРА, КАКТО И ЦЕЛИЯТ ЖИВОТ! И както в живота или си на масата и кльопаш кълките; или си до масата и обираш остатъците; или си пред вратата, респективно прозореца, и гледаш как някой друг яде, а ти се облизваш...
ВСИЧКО Е ИГРА, МИЛИ ДЕЦА...



Не е че българките са кофти хора, те просто са объркани, недоверчиви, студени. Поне първоначално. Заради обстоятелствата. Ама айде кажете ми мен кво ме топли каква е причината?!? Аз искам интелигентно, красиво, приятно, усмихнато и завладяващо със чар същество от женски пол до себе си и изобщо не ме интересуват причините. След кратки опити да вразумя това същество, ако не успея, аз просто губя търпение и й показвам вратата. Мисля, че българките са силно комплексирани. За съжаление. Не искам да се обиждате. Аз просто говоря с факти. Дори и при що-годе нормалните жени има признаци на комплекси. На недоверие. На третиране на поредния мъж като един от останалите боклуци. Без ни най-малко намерение да му признаят, че той е личност - различно по своему от всички други! Питам се - толкова ли е трудно ПОНЕ в началото, мама му стара, да си наложи да гледа позитивно, да ме уважава и третира като "МЪЖЪТ", а не да я убеждавам с часове, с дни, с месеци.
Аз така правя - уважавам ближния до доказване на противното - а именно докато той не ме разочарова. И НЕ, МИЛИ ЖЕНИ, НЕ приемам разочарованието толкова дълбоко и тежко, просто съм си сложил предварително един щит и се отнасям любезно, с уважение и нежност, макар да не очаквам същото от отсрещната страна. Когато получа подобно отсреща, и то бързо, съм СИЛНО изненадан! Защото това се случва наистина рядко...за съжаление!
Сега всички мои приятелки твърдят, че съм невероятен, че просто съм различен, че аз съм единственото доказателство в живота им, че има мъже, които са САМО ПРИЯТЕЛИ на жените, НАЙ-ДОБРИ ПРИЯТЕЛИ, без сексуални мотиви, приятели, в качеството, в което може да се счита една личност...САМО...от СЪЩИЯ ПОЛ!
Ама питам се, защо ли дори с това изказване моите най-добри приятелки показват това недоверие и този комплекс, че мъжете са ГАДОВЕ ДО ДОКАЗВАНЕ НА ПРОТИВНОТО!?!? НЕ МОГАТ ЛИ ДА ПРИЛАГАТ И ТЕ ТАЗИ ТАКТИКА КАТО МЕН - ТОЧНО ОБРАТНАТА НА ТЯХНАТА и тогава ще има повече приятно изненадани човешки същества и от двата пола и ще има един по-приятен и по-идеален живот и свят, в който всички малко повече се обичат.
Вие, мили дами, не знаете ли, че мъжете всъщност искат да им поизлъскате егото, да им покажете, че като влязат в стаята се забелязва присъствието им?
И от своя страна те на свой ред при този жест ще се държат нежно с вас, ще проявява тънък хумор (който жената разбира), ще пазят жената като самороден диамант.

За мъжете да кажа няколко неща - около 60%, хайде две-трети са хвани единия удари другия - несретници, мухльовци (това е дамски израз), неуспяли, пияници, скандалджии, твърде нескопосани, прости, селяни, свалячи, плажни гларуси и големи всезнайковци без намерение да зачитат мнението на другия.
Но останилите една-трета са доста нормални мъже, нито много преуспели, нито много умни, нито много тъпи, нито големи свалячи, нито скандалджии или пияници. Но те просто не блестят от 100 километра и жената трябва малко да си префокусира оптичната система на сетивата! И да не пренебрегва тези възможности, качвайки летвата твърде високо. Изслушайте ги, дайте им шанс, и няма да останете разочаровани!
Човек има право на уважение до доказване на противното! Ръководете се от тази моя максима и животът ви ще се преобърне на 180 градуса, както моят!


И знаете ли какво, аз не съм някакъв кисел гъз, аз винаги търся НОРМАЛНАТА жена, земната жена, жената, която сутрин отива на работа, вечер пазарува (на другата вечер аз го правя), прибира се, готви, аз режа салатата, евентуално би гледала евентуалните ми деца, кара ме да се чувствам уютно, кара ме да се чувствам желан, секса й доставя удоволствие, просто с нея цари хармония. Е това иска мъжа. Заеби супер красавиците, ултра моделите и хиперсексбомбите. Преди всичко човек трябва да е с някой на неговото ниво - само тогава може да се чувства щастлив!

Искам да кажа и нещо за българките и българите - по начало сегашната реалност много пречи - това е една ИЗРОДЕНА реалност. Ценностите са извратени. Жените търсят пари, мъжете търсят секс. Няма никаква толерантност към ближния, всичко е нагоре с краката в морално отношение! Може би и това ще се оправи...един ден, но човек не трябва да чака. Човек трябва да е активен и активно да търси щастието си!

Има и малко останали нормални хора - една четвърт от двата пола и човек трябва просто да пресее малко кандидати и обезателно ще намери подходящия...рано или късно.

Аз сега съм в Германия и искам да ви кажа, че германките са просто невероятни! Едно и първото е, че са много хубави - това че са дебели е един мит - във всяко общество има такива индивиди, но тук са малко, като в България; по-скоро телосложението им не е толкова клечкаво и нежно като на българките, но това дори повече ми харесва, щото означава, че жената е здрава и ще роди и отгледа здрави деца. Да, тук не се обличат чак толкова често толкова елегантното като българките, но когато се налага го правят и то много добре!
Но най-важното, което ме заплени, е, че те са истински жени, жени, за каквито винаги съм мечтал, без комплекси, без мания за величие и пари. Тяхната единствена мания е да намерят "МЪЖА" и да създадат здраво семейство, в което ще цари хармония. Техните желания са толкова човешки, толкова реални, толкова...искрени и оправдани, че просто съм онемял.

И това го разбрах доста бавно и постепенно, трябва да призная, че отначалото псувах постоянно немците и ги намирах за студени, роботизирани, смотани люде, които живеят по учебник. Понякога обаче да живееш по учебник може да доставя по-голямо удоволствие дори от това да не знаеш какво ще ти се случи утре и да има тръпка. Това беше моето проникновение, което направих не много отдавна и което коренно промени схващането за качеството на живота ми тук.

И сега, честно да си призная, не искам да се захващам с българка, било то и най-красивата, защото просто българките ми се струват доста по-неприемливи за партньорки в емоционално, морално и ако щете интелектуало и ценностно равнище. Не искам да се задоволявам с по-малкото, ако мога да имам по-голямото. И това НЕ са парите, искам да подчертая!

Просто германките знаят как да дават и как да те накарат С ЖЕЛАНИЕ да дадеш и ти това, което те очакват от теб.
Брат ми, който също е в Германия, има от няколко месеца приятелка германка и е много доволен от качеството на връзката, аз още нямам, но също действам много упорито и целенасочено по въпроса. Стискайте ми палци!

Та ето как се стигна до всичко това...Аз вече съм загубена кауза за българките, но ще се радвам, ако сте ми разбрали посланието и се захванете да не изгубите и другите от останалата една четвърт ТОЧНИ български мъже.

Малко инфо за мен, писателят на този разказ - на 25г. съм, уча Магистърска програма по Международен Бизнес в голям и респектиран университет и аз като всички вас се надявам по-бързо да срещна перфектния партньор - в моя случай партньорка

Ще съм искрено изненадан, ако някой(я) се хване за моите думи и ме опровергае, защото всичко това, което казах в моя километричен постинг си е самата истина и нищо повече или по-малко от истината, напълно бях безпристрастен и към двата пола.

Наградите, които раздадох, са си ЛИЧНО МОИ, аз ги раздавам, който не ги иска, да ходи да пасе лападец на поляната пред Енергокомбината
Това на шега разбира се

Благодаря ви за вниманието! Благодаря, че ми изчетохте романа!
Искрено се надявам да съм ви накарал да се замислите за собствената си себеоценка и погледа върху останалия свят и най-вече върху другия пол!
Ако е така, значи наистина съм успял и целия този труд не е отишъл на вътъра!

Благодаря още веднъж!
Слави



Тема Re: Жените са тъпи, особено българкитенови [re: PA3БИPAЧ]  
Авторumniza (Нерегистриран)
Публикувано26.05.04 17:55



За много неща си прав, Разбирачо, по принцип и Дедото е прав за много неща за жените. Ти повече се опитваш да ни вникнеш в психиката от него, а той просто си лее огорчението или мнението на воля, но в едно е прав - ние, жените сме в повечето случаи тъпи гъски: необразовани, неосъзнати, първосигнални, любвеобилни, мазохистки отвсякъде, неспособни да се учим от крушенията си и налитащи все на едни и същи .... Винаги много съм вярвала на мъжа - той, силният, закрилникът, почтенният, умният...може би от този идеализъм са произлизали всичките ми любовни разочарования. Не виня него, виня себе си и стигам до изводите на Дедо, колкото и нелицеприятни да са ни. Не, че бих се подвела от някой лъскавичък пич, ами защото и при уж свестните, грубовати мъжаги с гордото име Болгар, стигах до едно и също - рой комплекси, купища страхове, силен нюх към материалното, желание за подчиняване и какви ли не още атрибути от речника на Фройд. Ами аз не искам да съм им вечната майка или психоаналитик или пък подлога за отпадъците, произведени от неосъзнатата им тъмна страна. Хайде, кажете ми тогава, къде да се срещнем ние, мъжете и жените - всичките неудовлетворени, всичките с чуството, че са прецакани. Уж съм интелигентна, уж разбирам много .... но нещо не съм доразбрала. Разбирам само, че всички са едни бедни, нещастни същества, виещи от болка и молещи за милост - до едно време. После се превръщат я в дребни или едри мошенници, я в свалячи, я в самовлюбени бизнесмени, а пък жените: от алчни кучки до неспасяеми мазохистки, прибивани всяка нощ от мъжа си (вие по-добре знаете нюансите). Може би животът ни е толкова тежък, обърнат с краката нагоре, както казваш ти. При всяка връзка имаме да мислим за толкова взаимноизключващи се работи: шефът е в мензис, колата спря, той обича ли ме все пак, детето няма обувки, уволняват ме, тая що не си..., бойлерът изгоря, ще му дам да се разбере аз на него ... Говоря за нормално работещите, сродностатистически българи. Висящите в дискотеките не са ми позната порода.
Абе абсурден ни е животът, от там - няма хармония, няма любов, всичко се изражда в някакво натегачество, само и само да останеш на повърхността, къде ти тука някаква любов... Да, знам го това, за Германия. Там хората са други, нормални, с ненакърнени чувство за достойнство, за ценност. Държавата им дава едно рамо, не се чувстват прецакани отвсякъде и дишащи като риби на сухо. Там може да избуява и чисто, безкористно приятелство, и любов в идеалния и вид, без сянката на апартамента, колата или друг бонус по пътя към нея.
Продажни са повечето българи, това е моят скромен опит с тях. Хем комплексари, хем сметкаджии. Не ги виня, виждам, че трудно се оцелява в нашата джунгла с идеализъм в светналия поглед. Тук просто няма светнал поглед. Тук няма даже и усмивка.
Няма да забравя една усмивка в Мюнхен. Чаках на светофара и една жена отсреща просто много мило, дружелюбно и без никаква видима причина ми се усмихна.. просто така, защото и на нея и беше хубаво и излъчваше тази хубавост и наоколо, зарази и мене, после и аз се усмихнах, сигурно заразих някой друг и така всички ходихме хубаво заразени из този прекрасен град и излъчвахме любов и радост от живота... Ето това трябва да се случи и тук и тогава..., може би...
За българките - много красиви има, евала на породата и природата ни, но и ние зацикляме в материалното, младите момичета се гърчат в нямането, чудят се накъде, а акълът им още не се е развил и тръгват по най-лесното - продават се. Много продажна нация станахме: мъжете почнаха да ни завиждат на проституирането, пък после и те си плюха на ръцете и се изродиха: или жиголо, или мазен каририст (може политик), или откровен педераст. Какво остава за малкото неекспортирани още български хубавици - за младите е ясно, а по-възрастните се превръщат в огорчени лелки, влачещи сто заболявания, сто безработни роднини + болен мърморив мъж на гърба си.
Абе, момче, ходи в тази голяма, хубава и зелена държава и дано ти излезе късмета. Дано забравиш по-бързо срамното си минало на разбивач на женски сърца, сваляч, трепач и пр.булгаристански геройства и стигнеш до стойностните чувства. Благодаря, че ме светна за някои неща. Ние половете, като два отделни свята, трябва от време на време да се учим един от друг, да се споделяме. И да се опитваме да бъдем само и единствено едно: почтенни един към друг, каквото и да ни струва това.



Тема Еееех...живеем в калпаво временови [re: umniza]  
АвторPA3БИPAЧ (Нерегистриран)
Публикувано26.05.04 22:53



Умнице,

доста добре си се справила и ти с писанието си! Браво!

За някои неща обаче, които се отнасят до мене, бих искал да не се съглася:

"Абе, момче, ходи в тази голяма, хубава и зелена държава и дано ти излезе късмета."
Значи, аз СЪМ в тази голяма.... държава. От година и половина. Къде по-нататъка да отида в тази държава?

За хубава и зелена държава, то можем да кажем същото и за България. Даже България може и с по-зелени краски да я обрисуваме
Защо ли си мисля, че имаш предвид това заради по-високия стандарт на живот тук и че хората карат по-хубави и нови коли?
Тук в тази тема ставаше въпрос за съвсем други неща като предимства и недостатъци, комплекси, положителни и отрицателни качества на българките (а и на българите) и как да се избягват или лекуват. Как човек да оцени доброто в хората (било то мъже или жени), въпреки проблемите и така просто да се извиси над обстоятелствата.
Затова трябват много качества, несъмнено, но аз ви казах, че е възможно и ви и показах начина. Всеки решава сам за себе си в каква насока ще се развива, но просто оплакванията с нищо не помагат.
Аз в България, въпреки многото проблеми, и въпреки че нямам особено количество пари (аз и семейството ми), никога не съм се чувствал зле. Дупките по улиците не са ме карали да избеснявам, или пък че не карам кола (никога не съм имал, дори тук в Германия), или пък че не нося модерни дрешки.
Но това, че хората не са усмихнати, че са груби, арогантни, че жените са първосигнални, кой-съм-аз, великан(к)и и вечно недоволни (не говорим че всеки 4 от 5 се интересуват силно за пари, за пари не говорим, врътнах ключето и го пуснах в канализацията) - ВСИЧКО ТОВА много ме дразнеше, и ме дразни все още. Аз съм чувствителен човек, що се отнася до общуване с хората. Не че не го понасям и не се оправям в такава обстановка, ама не ми харесва, щото съм много общителен и много позитивистично настроен човек.
И просто сърдитковците и вечните недоволници винаги са ме отвращавали.

А късметът ще ми излезе, ако работя активно за реализирането му. Надявам се, чували сте израза "помогни си сам, да ти помогне и господ". Та затова съм уверен в постигането на нужните резултати.

А в твоя постинг нещата пак се завъртяха около парите. Около тези пусти пари. Че всяко ЛОШО чудо, което се е случило в България е заради пари. Е НЕ Е ТАКА! ИСКАМ ДА ПОДЧЕРТАЯ! В началото на 20ти век, когато българските семейства са имали 7-8 деца и не са могли и да мечтаят, че някога ще се возят на нещо различно от каруца, били са бедни и къщите са ги строили години наред, СА БИЛИ ЗА СМЕТКА НА ТОВА ЩАСТЛИВИ!?! Е как го постигнаха този резултат?!?
Или по комунистическо време, когато хората са имали доста пари, но самата система ги е притискала?
Добре, аз как можах, без да съм богаташ, да се държа нормално, и да гледам позитивно, или поне да излъчвам позитивна енергия около мен, чудя се!
А това, дето МЛАДИТЕ МОМИЧЕТА се гърчели в нямането и се чудили накъде, ми, не знам дали си стигала до идеята, че и МЛАДИТЕ МОМЧЕТА, поради причината, че също живеят в България, са се гърчили и са изпадали дори в тежки депресии (НЕ визирам себе си!), защото освен, че са бедни, коя млада що-годе хубава мома ще ги вземе, като нямат достатъчна финансова сигурност. Това по твоята логика...младите моми са като ветропоказатели в България, където ги духне вятъра (разбирай, където се хванеш повече за зелено). Тях не ги коментираме. Коментираме общия случай.
Вече не мисля и че ако забогатеем невероятно, дори да сме на равнището на Германия, нещо ще е по-различно в морално отношение...
Защото сме ОБЪРКАНО племе! Никой не знае точно какво иска, камо ли пък да се бори за него, БЕЗ ДА СЕ ОБЯСНЯВА! Просто българите сме един "Muffel"-народ (вижте го в речника), който винаги е болен-недоволен. Тази скоропоговорка заедно с "да не изстине и да не се мине" абсолютно коректно отразяват нашето общество като цяло.
Е не че няма изключения, всяко правило си има изключения, но гореописаното, както се сещате е ПРАВИЛОТО!

Да ти кажа, Умнице, личи си, че си интелигентен човек, но говориш за липса на повече усмихнати хора и по-ведро, по-радостно, по-спокойно излъчване на българите, но от самия твой постинг лъха песимизъм и разочарование. Е как очакваш от другите тогава това, което ти самата не даваш. Е ЗА ТОВА ГОВОРЕХ! Ето затова нямам повече желание за интимни отношения с българки. Ето затова предпочитам германките. Сами си направете изводите!

Аз исках да посея разбирателство, а ти, извинявай, но сееш разкол. Поне така се почувствах от думите ти.

"Дано забравиш по-бързо срамното си минало на разбивач на женски сърца, сваляч, трепач и пр.булгаристански геройства и стигнеш до стойностните чувства" -> това ме обиди, да ти кажа честно.
Защо мислиш, че се срамувам от миналото си и ми е било зле да излизам с по-голямо количество жени от връстниците ми? Да ти кажа честно, чувствах се доста добре! Кой казва, че съм бил точно разбивач на женски сърца? Просто исках връзката да протича както на мен ми е угодно, като поставях ултиматуми.
Така като ме заклеймяваш, мислиш ли, че ме караш да размисля в оценката си за българките??? Аз се опитах да дам светлина по въпроса, а ти ми го върна тъпкано и през носа! Това ли ти е благодарността?
Ти може би не усещаш, но ТОЧНО с тези думи разби защитата на всички представители на твоя пол и се подписа под думите на всички представители на моя пол относно тази тема. Сама си си виновна. И както и всички българки като теб сами си си виновни. Аз не искам никого да съдя, гледам себе си и ако мога помагам. Но явно не много хора са като мен, особено по-голямата част от българките.
Ето е за такива причини, не съм имал някои особено дълга връзка, не че не съм искал. Просто съм отказвал да приема недостатъците на българката, много големи са ми се стрували. Сега си понижих изискванията в тази област, но то нямаше и нужда, защото германките удовлетворяват и предишните ми високи изисквания
Аз съм бил нестойностен човек, значи да разбирам, ДОРИ съм бил "трепач", с "булгаристански геройства" (неща, които никога не съм твърдял!). Благодаря ти! Вече съм почти сигурен, че и в следващия ми живот вече няма да докосна българка! А вече предполагам, че и представителите на силния пол, които четат моите редове се убеждават в същото.

Не съжалявам българките! Те са си виновни за ПОВЕЧЕТО (не чак всички) нещастия, които са им се случвали през живота. Тук искам да отбележа малко циничния, но всъщност много верен коментар на King. Човека каза, че бил в 4 различни държави и никога не е виждал по-.... от българките. Зад многоточието се сещате какви думи седят. Аз съм на неговото мнение. Това е положението, това е фактът. Българките могат да се конкурират единствено от рускините, но дори при тях разслоението е по-голямо -> има много пошлост, но има и много достойнство, култура, почтеност, интелигентност.

За "разбивач на женски сърца" не знам доколко може да се каже, защото в повечето случаи кратко след като сме скъсвали ПО ВЗАИМНО СЪГЛАСИЕ (различни гледни точки за връзката), момите са си хващали друго гадже и са забравяли бързо-бързо неприятните моменти при приключването на връзката си с мен.

Та това беше уточняващото ми писмо,
съжалявам, че все пак се намери човек да ме разкритикува. Еееех, какво да се прави - живеем в несъвершен свят, в несъвършено време!
Дано следващият ни живот е поне малко по-розов!

С пожелания за здраве и успех,
Слави



Тема Re: Slaviнови [re: PA3БИPAЧ]  
Авторoptimistkata (Нерегистриран)
Публикувано28.05.04 14:38



Здравейте, мило ми бяло лястовиче!

Няма те си на представа дори, колко успокояващо ми подейства вашето резюме - наистина като балсам за душата:)
Ще си позволя АЗ да раздам наградите на публиката:
1-ва награда(тя ще се яви и единствена):
Момчето, което обърна гръб на българката: СЛАВИ
Но, не бих ви критикувала:( Дори не бих си и помислила, все пак и аз си имам приятелки, и колкото и да ги обичам, не съм сляпа.
Знаете ли, миналата година бях на студентска бригада в САЩ. Тръгнах съвсем сама, без познати - реших да си подиря късмета сама. Не че е някакъв риск въобще, но все пак.......
Та мисълта ми беше на какви хора попаднах.
Първо да кажа няколко думи за мен самата: Оптимист до мозъка на костите си, вярваща до глупост дори в доброто начало у всеки, необвързана емоционално поради ред причини(най-вече защото не съм попаднала на човек, който да ме оцени по достойнство), надяваща се да подобря английския си, да видя нов и различен поглед върху живота, въобще с отворени обятия посрещнах Новия свят.



Тема Re: Slaviнови [re: optimistkata]  
АвторPA3БИPAЧ (Нерегистриран)
Публикувано28.05.04 21:59



Здравейте, мила (изберете си един цвят) оптимистка!

Мисля, че не сте си довършила постинга! Не сте забелязали или...
Бладодаря за наградата! Трогнат съм! Е, все пак доста се потрудих, докато понапиша постингите се. Въпреки че пиша по десетопръстната система, и това отнема време все пак...
Но наградата Ви няма да ме накара да променя изгражданото ми с години мнение за българската жена и някои български черти като цяло.
Българката, ако не сте разбрала, ще повторя, не ми допада като характер и като отношение към мъжете, към хората като цяло. Иначе е хубава! И това ме топлеше като бях млад, а сега това е прекрасно, но НЕдостатъчно. Искам да кажа, че всичките тия фактори в БГ, които винаги се изтъкват, като мръсотия, безпаричие или труден живот, никога не са ме съкрушавали. Дразнех се на простотията на някои хора, на комплексираността, на грубостта и арогантността в много случаи и на нещата в българката, описани по-горе (да не се повтарям). И се радвам, че ги намерих тук. И това не стана лесно. Само преди 3-4 месеца не можех да търпя немците. Аз съм от година и половина тук. Щото не ги познавах, нямах приятелчета германци. Сега коренно си промених отношението.

Знаете ли, и тук ще различите българката от 100км. Тук малко българки излизат с българи...щото има немци. А немците имат пари, немците дават паспорт. Е, аз съм РАЗБИРАЧ, излизал съм с тукашни българки, за да разбера, че само си губя времето. Вие сега ще кажете, че и аз гоня користни цели, ами мислете си каквото искате, не съм Ви вързал ;) Аз говоря само истината от моята гледна точка, без да си измислям, и ИЗОБЩО не ме интересува дали някой ми вярва или не. Като Жана Д'Арк, която повела народа си съм...направо :))) Истината обаче, е че ми харесват хората в Германия, че ми е приятно да общувам с тях. Особено с жените им. Е това е.

Знаете ли, като се замисля, сега бих останал в Германия, нещо, което ми беше немислимо преди няколко месеца - само защото открих, че, както казах, хората тук са ми по-приятни и жените - по-жени, ИЗОБЩО не става въпрос за пари или жизнен стандарт. Аз с моята диплома и познанията ми също ще взимам доста приятна заплата в България.


Това са подробности. Въпроса е, че САМО глупак ще се задоволи с по-малкото, за да откаже по-добрия избор. Е, аз не съм глупак. Имам определени изисквания към жените и българките просто не могат да ги изпълнят. Не е че не искат, просто не могат. Летвата ми е вдигната явно прекалено високо за съгражданките ми. Те теглят фургон с комплекси зад себе си. Това и Звездният Човек да си, рано или късно ще Ви писне да го теглите заедно с тях. Като цяло говоря за българките. Радостно е да има изключения - ако има, ЗАПОЗНАЙТЕ ме с тях! ...А ДОТОГАВА I will stick to the German girls.

А това, че сте оптимиска, е много похвално! Не разбрах в какъв аспект сте оптимистка, за да го коментирам, то и аз съм такъв, ако става на въпрос.


Та така...ти можеш да си пишеш каквото си искаш (упс, извинявам се, нали си говорим на Вие), и на сантиметър няма да ми мръднеш мнението, без значение дали имаш приятелки, сексбомби, или мечки гризли. Аз достатъчно съм се опитвал да подскажа на българките, с които съм общувал, какво трябва да пооправят в характера си и позицията в живота и обществото, за да се превърнат в истински жени, но без голям успех, та...нека и други да се пробват ;+))) Аз се пенсионирам и мисля да се отдам на блажени занимания с германки, благодаря Ви за вниманието!

Мисля, че автоматически отговорих с това и на Вашата реплика с обърнатия гръб.

Също да отбележа - ако тълкувате постинга ми като резюме по американските стандарти, ще си позволя да Ви поправя, защото резюме е нещо съвсем различно - това е хвърчащото листче хартия, което давате на уважаемия работодател. Това, моето тук може да се определи като постинг, писание, съчинение, роман, ферман...но...не е резюме!

А като сте били в USA, знаете ли правилата на бейзбола...поне?
Като си довършите постинга, може да коментираме и USA.
Иначе не се разбира за какво говорите точно!
Благодаря!



Тема Re: Slaviнови [re: PA3БИPAЧ]  
АвторKiko (Нерегистриран)
Публикувано29.05.04 01:53



Zdravei Slavi!
Napravi mi interesno vpechatleie sravnenieto na balgarkite s germankite. Dai da izjasnim malko ponjatijata. Kak se razbirash s germankite kato balgarski oshe ne znaesh!? Interesno i kak za edna godina si opoznal "haraktera" /pravilnata duma e psihologija, haraktera e individualna harakteristika / na germankata, sled kato opoznavaneto na balgarkata ti e otnelo da rechem 25 godinki. Kakvo plamenno i patetichno izkazvane tipichno za mladeg na tvoite godini. Cjalata ti plejada otgovarja na izraza: "Pazi Boge sljapo da progleda".
Imam njakoi vaprosi i zabelegki kam teb, ako moge:
" Имам определени изисквания към жените и българките просто не могат да ги изпълнят. Не е че не искат, просто не могат. " BRE!
E, dai gi tezi iziskvanija, po-konkretno gi izbroi i nomerirai!
"Летвата ми е вдигната явно прекалено високо за съгражданките ми. "
Koito visoko hvarchi barzo pada.
"Те теглят фургон с комплекси зад себе си."
Posochi molja te po-konkretno za kakvi kompleksi stava duma kato predi tova opishi kakvo razbirash pod kompleks.
A eto i edno protivorechie:
"А това, че сте оптимиска, е много похвално! Не разбрах в какъв аспект сте оптимистка, за да го коментирам, то и аз съм такъв, ако става на въпрос. "
Sled kato si optimist po priroda bi trjabvalo da si optimist i za BG-geni.
A kakav Prometei se izkara sas slednite redove:
"Аз достатъчно съм се опитвал да подскажа /kak si go pravil/ на българките, с които съм общувал, какво трябва да пооправят /a zasho trjabva da se modelirat po TVOI obrazec?/ в характера си и позицията в живота и обществото /kakva e TVOJATA pozicia?/, за да се превърнат в истински жени". / ti ISTINSKI mag li si spored teb? I kakvo oznachava ISTINSKA GENA?/. Zashoto takova ponjatie njama!
Obache razbiram che ti si istinski mag, o, kakvo govorja - TI SI BOG-tvorish, pouchavash, sadish! Evala!
I kakav e tvoja harakter i tvojata giteiska pozicia za da se nauchat ot teb BG-geni? Zashoto lichnija primer e nai-dobrija uchitel.
Genata navsjakade e GENA nezavisimo dali e balgarka, kitaika, arabka i t.n. Kato emocionalnost, fiziologija, razbirane jenata si e gena, PROSTO zashoto nosi genite-XX xromozomi v genetichnija si material i po tova se otlichava ot maga s negovite XY hromozomi. I bG-gena i ungarskata i nemskata nosi sasho dvete XX hromozomi v sebe si. Razlichijata idvat ot kulturno-istoricheskoto razvitie, vazpitanie, religija, rodova pamet, cocialen status.
No ti govorish kato tipichen ogorchen i otritnat ot bg-gena mag, koito smjata che kato edna chugdenka mu se e usmihnala vednag /uslovno kazano/i eto-tja givee w 3000 godina, a ne e izostanala neandertalka kato BG-kata.
Az sasho poznavam mnogo gugdenki, patuvam mnogotai-kato estestvoto na rabotata mi e takava. Navsjakade po sveta ima hubavi i po-malko hubavi geni i mage, zdravi i bolni geni i mage, debeli i slabi, umni i naivni, hitri i podli, dobri i blagorogni, umoreni i bodri, kulturni i obrazovani, negramotni, shastlivi , ugrigeni, puritani i s razpusnati nravi, prostitutki i momahini i t.n. ... Zavisi v kakav moment ot svoja givot sreshash daden chovek i s kakav tip hora obshuvash predimno i v kakva sreda giveesh i saotvetno na tova oformjash svoja mirogled. PROSTO TAKAV E SVETA!
Aide stiga tolkova, che mai ti dosadih.
Kato vljaza sled mesec pak v kluba she pisha oshe!Dotogava she sam v Chehija i Slovakija.





Тема Re: Жените са тъпи, особено българкитенови [re: Дeдo Tpифoн]  
Авторtedi (Нерегистриран)
Публикувано29.05.04 13:08



s moite ovajenia ama kato mislis che sa nai tapite jivei si jivota vez tiaj y gotovo




Тема Re: Еееех...живеем в калпаво временови [re: PA3БИPAЧ]  
АвторKiko (Нерегистриран)
Публикувано29.05.04 16:46



Dragi mi Smehurko!
Dokato si pija kafeto rechih da ti pisha.
She zapochna s kratka istoricheska spravka.
Absolutno si prav- naistina giveem v kalpavo vreme, NO:
NJAMA dobri vremena, ne e imalo i njama i da ima! Dage stava vse po-losho kato che li /pogledni svetovnata kriza-ikonomicheska, politicheska i DUHOVNA!/.
Da ne mislish che v zorata na chovechestvoto, na civilizaciata , prewz srednovekovieto i renesansa ili vazragdaneto za BG vremenata sa bili po-leki?
Da ne mislish che nashite babi i djadovci sa giveli kato v raja?
Ti istorija ne chetesh li? Javno si imal slabi uchiteli po istorja v uchilishe. CHOVECHESTVOTO e pregivjalo kakvi li ne vremena, krizi, nravi i t.n.
Sega njama da ti gubja vremeto i da ti napomnam za hiljadite gertvi dadeni v imeto na njakakav DEISTVASH za vremeto ideal! Nima i togava horata citiram te: "...хората не са усмихнати, че са груби, арогантни, че жените са първосигнални, кой-съм-аз, великан(к)и и вечно недоволни (не говорим че всеки 4 от 5 се интересуват силно за пари, за пари не говорим".

Radvam se che te drazni, no tova go ima navsjakade-i v Germanija, no oshe ne si go usetil, zashoto otskoro si tam. Samo che pri nemcite e v po-malka stepen izrazeno-vse pak sa dosta po-dobre ot nas v njakoi otnoshenija, pak i ne sa bili 500 godini pod chugdo igo i to orientalsko, da ne kaga tursko!/Ne iskam nikoi da obigdam/.

"И просто сърдитковците и вечните недоволници винаги са ме отвращавали. " Ami ti sho drugish s takiva? Kato ne ti haresvat razgoni gi i si nameri drugi hora po tvoja tip. Tova zavisi ot teb samija. Okolo men naprimer ima samo pologitelno nastroeni, shastlivi i dovolni ot givota hora. Vzaimno se zaregdame s energija i si obshuvame prekrasno! I genite izobsho ne sa parvosignalni, vagni i tam kakvoto beshe. Те са невеrojtnо zabavni imnogo mili ДАМИ.
Ako beshe v BG shjah da te zapoznajas tjah, za da se uverish lichno!

"А късметът ще ми излезе, ако работя активно за реализирането му. Надявам се, чували сте израза "помогни си сам, да ти помогне и господ". Та затова съм уверен в постигането на нужните резултати. "
Tuk si absolutno prav, s um, trudolubie i malko kasmet mogesh dobre da se relizirash i v BG.
Tuk obache malko izostavash v misleneto! TOCHNO ZAPADNJACITE GIVEJAT ZA DA PRAVJAT PARI! V MISLITE IM IMA SAMO EDNO-PARI, PARI I PAK PARI. TE NE UVAGAVAT BEDNITE HORA-SMJATAT GI ZA MARZELIVI I NEUDACHNICI. Tochno ot Zapada idva tazi manija za pari. /spomenata dori vedna pesen na ABBA/. Tova nikoga ne e bila balgarska cherta!No s vjatara na promjanata navljazaha i u nas njakoi loshi zapadni vlijania!

...Или по комунистическо време, когато хората са имали доста пари, но самата система ги е притискала? ".
I po komunistichesko vreme , dragi mladego pari ne e imalo. iMALI SA SAMO OPREDELENI PARTIINI SEKRETARI! PREKALENO SI MLADZA DA GOVORISH ZA KOMUNIZMA, TOGAVA TI SI BIL BEBE! PRI KOMUNIZMA HORATA NE BJAHA GLADNI. NO PAK CJAL GIVOT SA IZPLASHALI ZA APARTAMENTI, KOLI I VILI. TO PAK EDNI VILI.DNESHNITE VILI SA NAPRAVO DVORCI!kADE PO KOMUNIZMA TAKIVA SGRADI I PALATI....

SLEDVASH TVOI CITAT:
"Да ти кажа, Умнице, личи си, че си интелигентен човек, но говориш за липса на повече усмихнати хора и по-ведро, по-радостно, по-спокойно излъчване на българите, но от самия твой постинг лъха песимизъм и разочарование. Е как очакваш от другите тогава това, което ти самата не даваш. Е ЗА ТОВА ГОВОРЕХ! Ето затова нямам повече желание за интимни отношения с българки. Ето затова предпочитам германките. Сами си направете изводите! "

Ami pravja si izvodite.
1.Lichi si che njamash mnogo opit s geni.
2.Neznam na kakvi si popadal, no az kato se razhogdam po ulicite na Sofija /az sam ot Sofia/ vigdam usmihnati, dobre oblecheni, uvereni v sebe si momicheta i geni! Vigdam mnogo maiki s malki deca, koto si igrajat na lulkita ili se razhogdat v parka. Vigdam che givota teche i s proletta idva i hubavoto nastroenie.
3.Vigdam sasho, che problema ne e v BG-geni, a v samija teb! V tova, che verojatno ne znaesh kak da nakarash edna gena da se usmihva, da e spokoina i shastliva v tvojata kompanija!Da ja nakarash da se vlubi bezumno v teb i da napravi chudesa za teb.

Ne se zablugdavai che germankite sa mnogo po-dobri ot balgarkite. Gemankite sa prekaleno emancipirani- te ne obichat da gotvjat i da otglegdat sami decata si. Nakarai edna germanka da ti gotvi vseki den /a ne da kupuva polufabrikati/ , da se tovari s tegki mregi sled rabota, kakto pravi vsjaka semeina BG-gena, da te pere i chisti vseki den, i tja vednaga she te IZHVARLI I CHE TE NARECHE IZOSTANAL. Hubavoto na BG-gena e tochno v tova, che umee SAMA da se grigi za kashata i e otlichna domakinja, sapruga i maika, no ti oshe ne si semeen i mnogo nesha ne sa ti jasni. Sega za teb nai-vagno e genata da se usmihva i da ne govori za pari! Veche si zabeljazal, che tam se jadat predimno polufabrikati, che hodjat po restoranti i osobeno mnogo na koncerti.
4. Mislja, che si edin neuravnovesen tip, koito ne znae kak da se dargi s genite izobsho! Mnogo dobre ti go e kazala Umnicata.

" Защо мислиш, че се срамувам от миналото си и ми е било зле да излизам с по-голямо количество жени от връстниците ми? Да ти кажа честно, чувствах се доста добре! Кой казва, че съм бил точно разбивач на женски сърца? Просто исках връзката да протича както на мен ми е угодно, като поставях ултиматуми. "
V edna vrazka ne se postavjat ultimatumi i njama nikakvo nasilie. Pone normalen mag ne go pravi!Mislja che trjabva da potarsih pomosh pri psihoterapevt. A v Germanija te sa mnogo! I ne vzimat koi znae kolko mnogo!

I eto ja veche paranojata i psihichnija disbalans! - "...Ти може би не усещаш, но ТОЧНО с тези думи разби защитата на всички представители на твоя пол и се подписа под думите на всички представители на моя пол относно тази тема. Сама си си виновна. И както и всички българки като теб сами си си виновни. Аз не искам никого да съдя, гледам себе си и ако мога помагам. Но явно не много хора са като мен, особено по-голямата част от българките. "
Tezi tvoi dumi potvargdavat tazi moja hipoteza! I objasnjava zasho ne mogesh da imash seriozna vrazka s GENA / i s germanka she e sashoto/: "Ето е за такива причини, не съм имал някои особено дълга връзка, не че не съм искал. Просто съм отказвал да приема недостатъците на българката, много големи са ми се стрували. Сега си понижих изискванията в тази област, но то нямаше и нужда, защото германките удовлетворяват и предишните ми високи изисквания ?ETO MALKO FANTAZIJA I OGROMNA BOLKA I JAD OT ZAGUBATA NA BG-GENA MECHTA.

oX, A SEGA VECHE SHE SE RAZPLACHA:..." Вече съм почти сигурен, че и в следващия ми живот вече няма да докосна българка! А вече предполагам, че и представителите на силния пол, които четат моите редове се убеждават в същото. " E, MNOGO MAGE NE SE UBEDIHA V SHASHOTO!

Не съжалявам българките! /AMI TE NJAMAT NUGDA OT TVOETO MNENIE, A OSHE POVECHE SAGALENIE. NO NA MEN OPREDELENO ZAPOCHNA DA MI STAVA GAL ZA TEB!!!!!

"Те са си виновни за ПОВЕЧЕТО (не чак всички) нещастия, които са им се случвали през живота." /A, AZ SE CHUDEH ZASHO VSICHKI BG-GENI SAMO PLACHAT, HODJAT ZABULENI I OT CARKVITE NE IZLIZAT!!! TE OPLAKVALI SVOJATA UCHAST.

"Това е положението, това е фактът. Българките могат да се конкурират единствено от рускините, но дори при тях разслоението е по-голямо -> има много пошлост, но има и много достойнство, култура, почтеност, интелигентност.'
A TAZI GLUPOST IZOBSHO NJAMA NUGDA OT KOMENTAR!

За "разбивач на женски сърца" не знам доколко може да се каже, защото в повечето случаи кратко след като сме скъсвали ПО ВЗАИМНО СЪГЛАСИЕ (различни гледни точки за връзката), момите са си хващали друго гадже и са забравяли бързо-бързо неприятните моменти при приключването на връзката си с мен. '
KOETO POKAZVA, CHE MNOGO PRAVILNO SA SE ORIENRIRALI MOMITE I SA TE PRATILI V ZELENA GLUHA. i CHE SAVSEM NE SA GLUPAVI.

Та това беше уточняващото ми писмо,
съжалявам, че все пак се намери човек да ме разкритикува. "
AMI ETO SEGA SE NAMERI OSHE EDIN CHOVEK KOITO NE TE KRITIKUVA, A SAMO SE OPITA DA TE ANALIZIRA KATO LICHNOST!


"Дано следващият ни живот е поне малко по-розов!" GELAJA TI GO ISKRENO I DANO SI VZEMESH MALKO POUKA OT PRAZNOTO I BEZSMISLENO SASHESTVUVANE, KOETO BODISH!

SHE ZAVARSHA S EDNA DREVNA KITAISKA POGOVORKA: ТRI SA NESHATA, КОITO EDIN MAG TRJABVA DA NAPRAVI V SVOLA GIVOT-DA POSADI DARVO, DA POSTROI KASHA I DA OSTAVI NASLEDNICI!
TI DOKADE STIGNA PO VAPROSA??????
DEISTVAI I NE GUBI VREME!
GIVOTA E MNOGO KRATAK!



С пожелания за здраве и успех,
kIKO



Тема Re: Жените са тъпи, особено българкитенови [re: Дeдo Tpифoн]  
Автор Di__ (непознат )
Публикувано15.06.04 20:55



Здравей Трифоне,
Много интересна тема си захванал. Аз смятам обаче, че това за което говориш се отнася както за свястните мъже, така и за свястните жени. Просто времето, което живеем явно налага умните и свястни хора да бъдат outsider-и в обществто, смятам също че това важи и не само за българското общество. Това е времето на връзките за една нощ. Ето защо "чейнчаджии имат красиви приятелки". Много по-често вече се срещат повърхностни хора, от което да си призная и на мен ми се повдига, но това е факт. Мъжете много често се плашат от красиви и умни жени и бягат. Бягат от отговорност, страхуват се да се обвързват, страхуват се от брак, семейство и деца. Защо?? Може би ти ще ми кажеш като представител на по-силният пол.



Тема Моите уважения, Разбирач!нови [re: PA3БИPAЧ]  
Автор Дeдo Tpифoн ()
Публикувано14.07.04 23:39



Постнах тази тема и не мислех да следя развитието й. Сега малко съжалявам за грубото заглавие, но се радвам, че като цяло дискусията е по същество, без обичайните за тези форуми лични обиди.
Малко ти се разсърдих, че ме слагаш на 2-ро място, но никой не е безгрешен, ти също :)
Изумен бях от точния ти поглед, в началото - вероятно за заблуда, малко повърхностен! Мислех, че всичко знам по въпроса, но ти успя да формулираш някои наблюдения, които поддържах на подсъзнателно ниво. Да, да, да! Аз и много други мъже подхождаме към всяка жена с УВАЖЕНИЕ, независимо дали я харесваме, дали аз я свалям или тя мен. Дори да й казвам, че не става, правя го ВНИМАТЕЛНО, с цел да не я обидя, защото тя наистина не носи вина - любовта си има своя воля.
В замяна на това, за да получим дължимото уважение от жена - всички те са зверски наплашени, трябва да минат дни и седмици и тогава - както ти се е случвало и на теб, можем да чуем приятни за ухото неща като "ти си истински мъж", "мислех, че не са останали такива" и пр.
Няколко пъти ми се е случвало да кажа на момичето "Не знам кой е бил с теб преди, но аз плащам греховете му".
И аз като теб от доста време избягвам българките, защото имам възможност да общувам с жени от други националности. От една страна ме е яд - няма по-хубави от българките, но няма да се превърна в сваляч по техен вкус. Няма да си сменям колата нито телефона с "пичеловка" (извинете за израза).
Ако може да има някаква практическа полза от този разговор, предлагам да бъде: нека си имаме доверие, до доказване на противното!

Виновни са някои. Отговорни са всички.
Хеншел

Редактирано от Дeдo Tpифoн на 14.07.04 23:43.



Тема Re: Жените са тъпи, особено българкитенови [re: Di__]  
Автор Дeдo Tpифoн ()
Публикувано15.07.04 00:23



За или против мъжете ми е трудно да говоря. Знам, че сме понякога и непочтени и комплексари и ориенталци...
Горещо ви призовавам да не търпите лошите мъже! Когато ви обижда, разкарайте го, вместо с крива усмивка да се червите от съжалението на околните! Ако пие като смок, ако бие, избягайте за Бога, не го поощрявайте с търпението си! Ако оставя домашната работа на вас, не я пипайте и вие, докато не се сети или да почисти или да извика прислужница.
Но колко често не го правите... Колко сте търпеливи към простаците и какви нелепи оправдания намирате за пороците на мъжете си...
Защо сте толкова търпеливи към порока и толкова враждебни към добродетелта???
Извинявайте, че си позволих да давам съвети, това е само форум - място за откровения.

Виновни са някои. Отговорни са всички.
Хеншел


Тема Re:нови [re: Дeдo Tpифoн]  
Автор radish (Rady)
Публикувано28.07.04 22:14



Нe забелязах много обидени от това, което си написал за българските жени. На мен също ми е пределно ясно, че нещата горе-долу стоят точно така. Все пак всеки от нас има познати, приятели и въобще общува с хора, от които може да събере достатъчно впечатления. Бих добавила само, че проблемът не е само при жените, а със същата сила и при мъжете. Нима голямата част от тях да не се заглеждат по "отворени лъскави каки". Така е, защото само като се огледам и забелязвам стереотипния начин на мислене и поведение абсолютно навсякъде - лъскавите блузки, телефони и т.н. Доста е жалко, но, както казваш ти има и някои изключения, които правят малко по-интересна картината. Иначе резултатите сами говорят за себе си.....двама души се "избират" по колите и телефоните и след време едвам се изтърпяват, та и по-зле.
Запомних онова, което си написал за "първото впечатление"....... Ами кака повечето хора няма да се доверяват на него, когато цялата им необходима и вълнуваща ги информация, може да се забележи съвсем повърхностно - каква марка е блузката, модерна ли е, телефонът кой модел е, евентуално нещо друго в този стил :о) А, да, ако допълнителният-задължителен аксесоар - колата не се забелязва някъде наоколо, следва въпрос къде е, каква е и т.н. Дотам разговорът приключва, независимо от отговора....
Доста тъжна е тази действителност...но не забелязвам и много хора да се впечатляват, напротив.....

Въпреки това, съм убедена, че има и малко по-различни хора от тези, които описах преди малко, независимо дали са мъже или жени...




Тема Re: Добре денови [re: Дeдo Tpифoн]  
Автор Гpънци (нелоша)
Публикувано30.07.04 16:12



Не прочетох цялото ти писание, че е много дълго, но в общи линии схванах накъде биеш.
То опита не винаги е познание и времето не дарява с мъдрост.
Компромисът тази семпла дума помага да се приобщим или не към капризите, недостатъците....да оценим усилията на оня пол.
Да сме заедно


Никой не е лош доброволно


Тема Re: Жените са тъпи, особено българкитенови [re: Дeдo Tpифoн]  
Автор3apи (Нерегистриран)
Публикувано01.08.04 23:08



Ей, селянин........ жената е най доброто същество, защо съдиш от единици случай за всички българки - те са най-хубавите в света, най - благородните няма по добра жена от БЪЛГАРКАТА:)



Тема Re: Жените са тъпи, особено българкитенови [re: Дeдo Tpифoн]  
АвторDyado Liben (Нерегистриран)
Публикувано07.08.04 05:15



Zdravey "Dyado",
harsvam temata ti. Ima kakvo da se misli i pi6e za tezi kukuli4ki.
Za parvi pat 4eta tezi mneniya i tozi sayt. No da ti kaja si mnogo prav i mnogo kriv. Ima vsyakakvi jeni NO ao se poogleda6( zavisi kakvi zavedeniya pose6tava6) moje da vidi6 i edni zabelejitelni sa6testva. Hem umni hem gotini. Az sam izvan BG no moga da tvardya 4e poznavam dosta iteligentni bulgarki. razbira se 4e ima i mnogo ama mnogo plyava, da ne govorim za studentkite ot selo. Ami ,4e to si e yasno kato vidyat hubava kola i gotini dre6ki i HOP kra4etata sami otivat v strani. NO ne bagi pesimisy. Ima tolkova nedolyubeni momi4eta- kakto se pee v edna BG pesen .
Chao i do skoro.
Sega ve4e 6te sledya s interes temata( kogato imam svobodno vreme). Spolayti s dobro.
Dyado Liben.



Тема Re: Жените са тъпи, особено българкитенови [re: Дeдo Tpифoн]  
АвторШapлaтaнka (Нерегистриран)
Публикувано12.08.04 17:53



това се отнася и за вас, мъжете.........Я колко успели, интелигентни, красиви, работни, образовани жени има........и у нас даже........и повечето самотни.......Защо мъжете предпочитат глуповати, инфантилни, неможещи да носят отговорност момичета? В никакъв случай не се натискат за самостоятелни със силна личност и разкрепостен дух дами.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.