Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:39 19.06.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Жените са тъпи, особено българкитенови [re: Дeдo Tpифoн]  
Авторtedi (Нерегистриран)
Публикувано29.05.04 13:08



s moite ovajenia ama kato mislis che sa nai tapite jivei si jivota vez tiaj y gotovo




Тема Re: Еееех...живеем в калпаво временови [re: PA3БИPAЧ]  
АвторKiko (Нерегистриран)
Публикувано29.05.04 16:46



Dragi mi Smehurko!
Dokato si pija kafeto rechih da ti pisha.
She zapochna s kratka istoricheska spravka.
Absolutno si prav- naistina giveem v kalpavo vreme, NO:
NJAMA dobri vremena, ne e imalo i njama i da ima! Dage stava vse po-losho kato che li /pogledni svetovnata kriza-ikonomicheska, politicheska i DUHOVNA!/.
Da ne mislish che v zorata na chovechestvoto, na civilizaciata , prewz srednovekovieto i renesansa ili vazragdaneto za BG vremenata sa bili po-leki?
Da ne mislish che nashite babi i djadovci sa giveli kato v raja?
Ti istorija ne chetesh li? Javno si imal slabi uchiteli po istorja v uchilishe. CHOVECHESTVOTO e pregivjalo kakvi li ne vremena, krizi, nravi i t.n.
Sega njama da ti gubja vremeto i da ti napomnam za hiljadite gertvi dadeni v imeto na njakakav DEISTVASH za vremeto ideal! Nima i togava horata citiram te: "...хората не са усмихнати, че са груби, арогантни, че жените са първосигнални, кой-съм-аз, великан(к)и и вечно недоволни (не говорим че всеки 4 от 5 се интересуват силно за пари, за пари не говорим".

Radvam se che te drazni, no tova go ima navsjakade-i v Germanija, no oshe ne si go usetil, zashoto otskoro si tam. Samo che pri nemcite e v po-malka stepen izrazeno-vse pak sa dosta po-dobre ot nas v njakoi otnoshenija, pak i ne sa bili 500 godini pod chugdo igo i to orientalsko, da ne kaga tursko!/Ne iskam nikoi da obigdam/.

"И просто сърдитковците и вечните недоволници винаги са ме отвращавали. " Ami ti sho drugish s takiva? Kato ne ti haresvat razgoni gi i si nameri drugi hora po tvoja tip. Tova zavisi ot teb samija. Okolo men naprimer ima samo pologitelno nastroeni, shastlivi i dovolni ot givota hora. Vzaimno se zaregdame s energija i si obshuvame prekrasno! I genite izobsho ne sa parvosignalni, vagni i tam kakvoto beshe. Те са невеrojtnо zabavni imnogo mili ДАМИ.
Ako beshe v BG shjah da te zapoznajas tjah, za da se uverish lichno!

"А късметът ще ми излезе, ако работя активно за реализирането му. Надявам се, чували сте израза "помогни си сам, да ти помогне и господ". Та затова съм уверен в постигането на нужните резултати. "
Tuk si absolutno prav, s um, trudolubie i malko kasmet mogesh dobre da se relizirash i v BG.
Tuk obache malko izostavash v misleneto! TOCHNO ZAPADNJACITE GIVEJAT ZA DA PRAVJAT PARI! V MISLITE IM IMA SAMO EDNO-PARI, PARI I PAK PARI. TE NE UVAGAVAT BEDNITE HORA-SMJATAT GI ZA MARZELIVI I NEUDACHNICI. Tochno ot Zapada idva tazi manija za pari. /spomenata dori vedna pesen na ABBA/. Tova nikoga ne e bila balgarska cherta!No s vjatara na promjanata navljazaha i u nas njakoi loshi zapadni vlijania!

...Или по комунистическо време, когато хората са имали доста пари, но самата система ги е притискала? ".
I po komunistichesko vreme , dragi mladego pari ne e imalo. iMALI SA SAMO OPREDELENI PARTIINI SEKRETARI! PREKALENO SI MLADZA DA GOVORISH ZA KOMUNIZMA, TOGAVA TI SI BIL BEBE! PRI KOMUNIZMA HORATA NE BJAHA GLADNI. NO PAK CJAL GIVOT SA IZPLASHALI ZA APARTAMENTI, KOLI I VILI. TO PAK EDNI VILI.DNESHNITE VILI SA NAPRAVO DVORCI!kADE PO KOMUNIZMA TAKIVA SGRADI I PALATI....

SLEDVASH TVOI CITAT:
"Да ти кажа, Умнице, личи си, че си интелигентен човек, но говориш за липса на повече усмихнати хора и по-ведро, по-радостно, по-спокойно излъчване на българите, но от самия твой постинг лъха песимизъм и разочарование. Е как очакваш от другите тогава това, което ти самата не даваш. Е ЗА ТОВА ГОВОРЕХ! Ето затова нямам повече желание за интимни отношения с българки. Ето затова предпочитам германките. Сами си направете изводите! "

Ami pravja si izvodite.
1.Lichi si che njamash mnogo opit s geni.
2.Neznam na kakvi si popadal, no az kato se razhogdam po ulicite na Sofija /az sam ot Sofia/ vigdam usmihnati, dobre oblecheni, uvereni v sebe si momicheta i geni! Vigdam mnogo maiki s malki deca, koto si igrajat na lulkita ili se razhogdat v parka. Vigdam che givota teche i s proletta idva i hubavoto nastroenie.
3.Vigdam sasho, che problema ne e v BG-geni, a v samija teb! V tova, che verojatno ne znaesh kak da nakarash edna gena da se usmihva, da e spokoina i shastliva v tvojata kompanija!Da ja nakarash da se vlubi bezumno v teb i da napravi chudesa za teb.

Ne se zablugdavai che germankite sa mnogo po-dobri ot balgarkite. Gemankite sa prekaleno emancipirani- te ne obichat da gotvjat i da otglegdat sami decata si. Nakarai edna germanka da ti gotvi vseki den /a ne da kupuva polufabrikati/ , da se tovari s tegki mregi sled rabota, kakto pravi vsjaka semeina BG-gena, da te pere i chisti vseki den, i tja vednaga she te IZHVARLI I CHE TE NARECHE IZOSTANAL. Hubavoto na BG-gena e tochno v tova, che umee SAMA da se grigi za kashata i e otlichna domakinja, sapruga i maika, no ti oshe ne si semeen i mnogo nesha ne sa ti jasni. Sega za teb nai-vagno e genata da se usmihva i da ne govori za pari! Veche si zabeljazal, che tam se jadat predimno polufabrikati, che hodjat po restoranti i osobeno mnogo na koncerti.
4. Mislja, che si edin neuravnovesen tip, koito ne znae kak da se dargi s genite izobsho! Mnogo dobre ti go e kazala Umnicata.

" Защо мислиш, че се срамувам от миналото си и ми е било зле да излизам с по-голямо количество жени от връстниците ми? Да ти кажа честно, чувствах се доста добре! Кой казва, че съм бил точно разбивач на женски сърца? Просто исках връзката да протича както на мен ми е угодно, като поставях ултиматуми. "
V edna vrazka ne se postavjat ultimatumi i njama nikakvo nasilie. Pone normalen mag ne go pravi!Mislja che trjabva da potarsih pomosh pri psihoterapevt. A v Germanija te sa mnogo! I ne vzimat koi znae kolko mnogo!

I eto ja veche paranojata i psihichnija disbalans! - "...Ти може би не усещаш, но ТОЧНО с тези думи разби защитата на всички представители на твоя пол и се подписа под думите на всички представители на моя пол относно тази тема. Сама си си виновна. И както и всички българки като теб сами си си виновни. Аз не искам никого да съдя, гледам себе си и ако мога помагам. Но явно не много хора са като мен, особено по-голямата част от българките. "
Tezi tvoi dumi potvargdavat tazi moja hipoteza! I objasnjava zasho ne mogesh da imash seriozna vrazka s GENA / i s germanka she e sashoto/: "Ето е за такива причини, не съм имал някои особено дълга връзка, не че не съм искал. Просто съм отказвал да приема недостатъците на българката, много големи са ми се стрували. Сега си понижих изискванията в тази област, но то нямаше и нужда, защото германките удовлетворяват и предишните ми високи изисквания ?ETO MALKO FANTAZIJA I OGROMNA BOLKA I JAD OT ZAGUBATA NA BG-GENA MECHTA.

oX, A SEGA VECHE SHE SE RAZPLACHA:..." Вече съм почти сигурен, че и в следващия ми живот вече няма да докосна българка! А вече предполагам, че и представителите на силния пол, които четат моите редове се убеждават в същото. " E, MNOGO MAGE NE SE UBEDIHA V SHASHOTO!

Не съжалявам българките! /AMI TE NJAMAT NUGDA OT TVOETO MNENIE, A OSHE POVECHE SAGALENIE. NO NA MEN OPREDELENO ZAPOCHNA DA MI STAVA GAL ZA TEB!!!!!

"Те са си виновни за ПОВЕЧЕТО (не чак всички) нещастия, които са им се случвали през живота." /A, AZ SE CHUDEH ZASHO VSICHKI BG-GENI SAMO PLACHAT, HODJAT ZABULENI I OT CARKVITE NE IZLIZAT!!! TE OPLAKVALI SVOJATA UCHAST.

"Това е положението, това е фактът. Българките могат да се конкурират единствено от рускините, но дори при тях разслоението е по-голямо -> има много пошлост, но има и много достойнство, култура, почтеност, интелигентност.'
A TAZI GLUPOST IZOBSHO NJAMA NUGDA OT KOMENTAR!

За "разбивач на женски сърца" не знам доколко може да се каже, защото в повечето случаи кратко след като сме скъсвали ПО ВЗАИМНО СЪГЛАСИЕ (различни гледни точки за връзката), момите са си хващали друго гадже и са забравяли бързо-бързо неприятните моменти при приключването на връзката си с мен. '
KOETO POKAZVA, CHE MNOGO PRAVILNO SA SE ORIENRIRALI MOMITE I SA TE PRATILI V ZELENA GLUHA. i CHE SAVSEM NE SA GLUPAVI.

Та това беше уточняващото ми писмо,
съжалявам, че все пак се намери човек да ме разкритикува. "
AMI ETO SEGA SE NAMERI OSHE EDIN CHOVEK KOITO NE TE KRITIKUVA, A SAMO SE OPITA DA TE ANALIZIRA KATO LICHNOST!


"Дано следващият ни живот е поне малко по-розов!" GELAJA TI GO ISKRENO I DANO SI VZEMESH MALKO POUKA OT PRAZNOTO I BEZSMISLENO SASHESTVUVANE, KOETO BODISH!

SHE ZAVARSHA S EDNA DREVNA KITAISKA POGOVORKA: ТRI SA NESHATA, КОITO EDIN MAG TRJABVA DA NAPRAVI V SVOLA GIVOT-DA POSADI DARVO, DA POSTROI KASHA I DA OSTAVI NASLEDNICI!
TI DOKADE STIGNA PO VAPROSA??????
DEISTVAI I NE GUBI VREME!
GIVOTA E MNOGO KRATAK!



С пожелания за здраве и успех,
kIKO



Тема Re: Жените са тъпи, особено българкитенови [re: Дeдo Tpифoн]  
Автор Di__ (непознат )
Публикувано15.06.04 20:55



Здравей Трифоне,
Много интересна тема си захванал. Аз смятам обаче, че това за което говориш се отнася както за свястните мъже, така и за свястните жени. Просто времето, което живеем явно налага умните и свястни хора да бъдат outsider-и в обществто, смятам също че това важи и не само за българското общество. Това е времето на връзките за една нощ. Ето защо "чейнчаджии имат красиви приятелки". Много по-често вече се срещат повърхностни хора, от което да си призная и на мен ми се повдига, но това е факт. Мъжете много често се плашат от красиви и умни жени и бягат. Бягат от отговорност, страхуват се да се обвързват, страхуват се от брак, семейство и деца. Защо?? Може би ти ще ми кажеш като представител на по-силният пол.



Тема Моите уважения, Разбирач!нови [re: PA3БИPAЧ]  
Автор Дeдo Tpифoн ()
Публикувано14.07.04 23:39



Постнах тази тема и не мислех да следя развитието й. Сега малко съжалявам за грубото заглавие, но се радвам, че като цяло дискусията е по същество, без обичайните за тези форуми лични обиди.
Малко ти се разсърдих, че ме слагаш на 2-ро място, но никой не е безгрешен, ти също :)
Изумен бях от точния ти поглед, в началото - вероятно за заблуда, малко повърхностен! Мислех, че всичко знам по въпроса, но ти успя да формулираш някои наблюдения, които поддържах на подсъзнателно ниво. Да, да, да! Аз и много други мъже подхождаме към всяка жена с УВАЖЕНИЕ, независимо дали я харесваме, дали аз я свалям или тя мен. Дори да й казвам, че не става, правя го ВНИМАТЕЛНО, с цел да не я обидя, защото тя наистина не носи вина - любовта си има своя воля.
В замяна на това, за да получим дължимото уважение от жена - всички те са зверски наплашени, трябва да минат дни и седмици и тогава - както ти се е случвало и на теб, можем да чуем приятни за ухото неща като "ти си истински мъж", "мислех, че не са останали такива" и пр.
Няколко пъти ми се е случвало да кажа на момичето "Не знам кой е бил с теб преди, но аз плащам греховете му".
И аз като теб от доста време избягвам българките, защото имам възможност да общувам с жени от други националности. От една страна ме е яд - няма по-хубави от българките, но няма да се превърна в сваляч по техен вкус. Няма да си сменям колата нито телефона с "пичеловка" (извинете за израза).
Ако може да има някаква практическа полза от този разговор, предлагам да бъде: нека си имаме доверие, до доказване на противното!

Виновни са някои. Отговорни са всички.
Хеншел

Редактирано от Дeдo Tpифoн на 14.07.04 23:43.



Тема Re: Жените са тъпи, особено българкитенови [re: Di__]  
Автор Дeдo Tpифoн ()
Публикувано15.07.04 00:23



За или против мъжете ми е трудно да говоря. Знам, че сме понякога и непочтени и комплексари и ориенталци...
Горещо ви призовавам да не търпите лошите мъже! Когато ви обижда, разкарайте го, вместо с крива усмивка да се червите от съжалението на околните! Ако пие като смок, ако бие, избягайте за Бога, не го поощрявайте с търпението си! Ако оставя домашната работа на вас, не я пипайте и вие, докато не се сети или да почисти или да извика прислужница.
Но колко често не го правите... Колко сте търпеливи към простаците и какви нелепи оправдания намирате за пороците на мъжете си...
Защо сте толкова търпеливи към порока и толкова враждебни към добродетелта???
Извинявайте, че си позволих да давам съвети, това е само форум - място за откровения.

Виновни са някои. Отговорни са всички.
Хеншел


Тема Re:нови [re: Дeдo Tpифoн]  
Автор radish (Rady)
Публикувано28.07.04 22:14



Нe забелязах много обидени от това, което си написал за българските жени. На мен също ми е пределно ясно, че нещата горе-долу стоят точно така. Все пак всеки от нас има познати, приятели и въобще общува с хора, от които може да събере достатъчно впечатления. Бих добавила само, че проблемът не е само при жените, а със същата сила и при мъжете. Нима голямата част от тях да не се заглеждат по "отворени лъскави каки". Така е, защото само като се огледам и забелязвам стереотипния начин на мислене и поведение абсолютно навсякъде - лъскавите блузки, телефони и т.н. Доста е жалко, но, както казваш ти има и някои изключения, които правят малко по-интересна картината. Иначе резултатите сами говорят за себе си.....двама души се "избират" по колите и телефоните и след време едвам се изтърпяват, та и по-зле.
Запомних онова, което си написал за "първото впечатление"....... Ами кака повечето хора няма да се доверяват на него, когато цялата им необходима и вълнуваща ги информация, може да се забележи съвсем повърхностно - каква марка е блузката, модерна ли е, телефонът кой модел е, евентуално нещо друго в този стил :о) А, да, ако допълнителният-задължителен аксесоар - колата не се забелязва някъде наоколо, следва въпрос къде е, каква е и т.н. Дотам разговорът приключва, независимо от отговора....
Доста тъжна е тази действителност...но не забелязвам и много хора да се впечатляват, напротив.....

Въпреки това, съм убедена, че има и малко по-различни хора от тези, които описах преди малко, независимо дали са мъже или жени...




Тема Re: Добре денови [re: Дeдo Tpифoн]  
Автор Гpънци (нелоша)
Публикувано30.07.04 16:12



Не прочетох цялото ти писание, че е много дълго, но в общи линии схванах накъде биеш.
То опита не винаги е познание и времето не дарява с мъдрост.
Компромисът тази семпла дума помага да се приобщим или не към капризите, недостатъците....да оценим усилията на оня пол.
Да сме заедно


Никой не е лош доброволно


Тема Re: Жените са тъпи, особено българкитенови [re: Дeдo Tpифoн]  
Автор3apи (Нерегистриран)
Публикувано01.08.04 23:08



Ей, селянин........ жената е най доброто същество, защо съдиш от единици случай за всички българки - те са най-хубавите в света, най - благородните няма по добра жена от БЪЛГАРКАТА:)



Тема Re: Жените са тъпи, особено българкитенови [re: Дeдo Tpифoн]  
АвторDyado Liben (Нерегистриран)
Публикувано07.08.04 05:15



Zdravey "Dyado",
harsvam temata ti. Ima kakvo da se misli i pi6e za tezi kukuli4ki.
Za parvi pat 4eta tezi mneniya i tozi sayt. No da ti kaja si mnogo prav i mnogo kriv. Ima vsyakakvi jeni NO ao se poogleda6( zavisi kakvi zavedeniya pose6tava6) moje da vidi6 i edni zabelejitelni sa6testva. Hem umni hem gotini. Az sam izvan BG no moga da tvardya 4e poznavam dosta iteligentni bulgarki. razbira se 4e ima i mnogo ama mnogo plyava, da ne govorim za studentkite ot selo. Ami ,4e to si e yasno kato vidyat hubava kola i gotini dre6ki i HOP kra4etata sami otivat v strani. NO ne bagi pesimisy. Ima tolkova nedolyubeni momi4eta- kakto se pee v edna BG pesen .
Chao i do skoro.
Sega ve4e 6te sledya s interes temata( kogato imam svobodno vreme). Spolayti s dobro.
Dyado Liben.



Тема Re: Жените са тъпи, особено българкитенови [re: Дeдo Tpифoн]  
АвторШapлaтaнka (Нерегистриран)
Публикувано12.08.04 17:53



това се отнася и за вас, мъжете.........Я колко успели, интелигентни, красиви, работни, образовани жени има........и у нас даже........и повечето самотни.......Защо мъжете предпочитат глуповати, инфантилни, неможещи да носят отговорност момичета? В никакъв случай не се натискат за самостоятелни със силна личност и разкрепостен дух дами.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.