Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:59 20.09.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Какво според вас значи .....нови [re: Andy]  
Авторeднa oт жeнитe (Нерегистриран)
Публикувано24.04.04 14:15



И какво, драги ми господа, според вас значи да дадеш всичко на една жена:
- пари ли?
- кола ли?
- "сигурност" ли?
- Вашето свише БЛАГОВОЛЕНИЕ ли?
Може би точно тук се разминават очакванията ни! Критичната точка е точно очакваното и полученото!!
Уви--така ще е и за в бъдеще!



Тема Re: Какво според вас значи .....нови [re: eднa oт жeнитe]  
Автор Andy ()
Публикувано24.04.04 18:17



Vsichko znachi VSICHKO.
Ima li nujda da ti obqsnqvam kakvo znachi dumichkata...



Тема Re: Какво според вас значи .....нови [re: eднa oт жeнитe]  
Авторниkи (Нерегистриран)
Публикувано26.04.04 00:18



предполагам че имаш отговор, ще ми го кажеш ли?



Тема Re: Какво според вас значи .....нови [re: ниkи]  
Автор Andy ()
Публикувано26.04.04 01:36



Kazah - vsichko... koeto izbroi i vischko, koeto propusna
Nqma dve znacheniq tazi duma. Ot tova po-qsno ne moga da ti kaja.



Тема Re: Какво според вас значи .....нови [re: eднa oт жeнитe]  
Автор amateur ()
Публикувано26.04.04 11:05



Ето едно много типично женско изказване.
Говори се за благоволение, от което прозира злобата към мъжете, предизвикана не знам от какво, може би от мъже. А може би от чисто неразбиране.
Та нали, драга "една от жените" моята теза е, че не можем да ви разберем какво искате. Ако става въпрос за пари и коли, не са много тези които могат да си го позволят. Пък и не бих искал да съм с жена, която е с мен заради парите ми и колата ми ако ги имам. Аз давам всичко което имам - себе си, а насреща получавам само упреци.



Тема Re: Какво според вас значи .....за 'eднa oт жeнитeнови [re: eднa oт жeнитe]  
Авторниkи (Нерегистриран)
Публикувано26.04.04 11:21



по-горе зададох въпрос към теб, но отговори друг, така че отново...дотук не прочетох жените какво търсят, а само взаимно недоволство, кажи ми ти какво търсиш, какво не ти достига, кое още може да се добваи към 'всичко' ?



Тема Re: Никинови [re: ниkи]  
АвторEднa... (Нерегистриран)
Публикувано27.04.04 09:10



Драги ми, Ники!
Радвам се, че всички вие, мъжете, които пишете тук, се раздавате до "последно" за избранниците си.Отговорно заявявам, че те явно са късметлийки.
Ако се интересуваш точно от моите критерии:
- Определено държа на т.н. "мъжкарство"- мъжа да е отговорен за думите и делата си, независимо от последствията! Това всъщност важи и за жените!
- Да умее да оценява държанието си в различните ситуации: все пак той става част от моя живот- не би ми било приятно, ако ме излага пред приятелите ми (както и аз се опитвам да се държа на "положение").
- Да не смята себе си за центъра на вселената-- все пак и след него слънцето ще продължи да свети!
- Господи колко си мечтая за мъж с усещане за "тънък" хумор!!!
- Да има все пак някакви амбиции в живота си- не само за професионална реализация, но и за семейството си, за себе си като личност.
- Не обичам да ми казват, че щели "да ме скъсат" понеже "не ми издържали"- това в заведение с десетки посетители, в компания на делови хорица:) ?!?
- И, Бога ми, да не ме ограничава с дребнавостта и еснафщината си-- смятам, че съм достатъчно умно и разумно дете, за да се ограничавам сама!



Тема Re: Жените са тъпи, особено българкитенови [re: Дeдo Tpифoн]  
Автор Sharo (непознат )
Публикувано27.04.04 13:56



Напълно съм съгласен. Факти не се оспорват, само се надявам,че тази малка част от разумните жени не е ЧАК толкова малка...
И тук е моят проблем...как да я намеря тази представителка на тази малка част...аз от години не живея в България (затова и моя стил е малко ...нескопосан, странен).
Аз съм нов в Дир.бг и просто не знам как се контактува ...дали има някоя умна
жена която би ми помогнала...

...Half the fun is getting there...( a common deffenition for foreplay&antipasti)

Шаро



Тема Re: Никинови [re: Eднa...]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано27.04.04 17:26



Благодаря за отговора, не искам да се намесвам в подобна дискусия, но ми беше любопитно все пак и мнението на засегнатата страна, само ще приема че първите ти думи са към другите мъже, които отговориха в темата.



Тема Уважение [re: eднa oт жeнитe]  
Автор Дeдo Tpифoн ()
Публикувано27.04.04 22:10



Когато ви уважаваме ни презирате.

Виновни са някои. Отговорни са всички.
Хеншел



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.