Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:02 20.09.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Дя'а Трифоне..нови [re: agenciq kak.Sllka]  
Автор King (Red)
Публикувано13.04.04 03:56



..мноо ги мислиш май, а не тряа, просто живей, ако искаш да наебеш путка, направи каквото правят тези дет ги ебат, в крайна сметка хорта не могат да бъдат такива, каквито ти искаш. А за Българките си прав - в 4 дъжави съм живял ( по малко) и сега пак не съм в БГ и моа ти кажа, че по алчни, долни и хитри курви от наште няма, много са хитри, ей!!!

p.s. Преди се товарех заради това, ама разбрах че няма смисъл...:)

-------------------------------

Тук там, тук там,
искаш да ти дам...


Тема ne vsi4ki...нови [re: Дeдo Tpифoн]  
Авторavirgo (Нерегистриран)
Публикувано13.04.04 13:06



Zdravei!
Prav si, 4e ima mnogo takiva jeni-povarhnostni i obi4a6ti da gi lajat.NO, ne vsi4ki sa takiva.Vapreki 4e sam na 15, nikoga ne sam haresvala svalq4ite.Otvatre mi idva da gi naritam edno hubavo, zadeto lajat tolkova mnogo polovinkite si, spqt s vsi4ko, koeto marda i taka 6te gi podredq, 4e nqma da smeat da si pokazvat kirlivata fizionomiq pove4e...
Otklonih se.Tezata, 4e ne haresvat onezi, koito si sedqt v agala, e vqrna.Po edna mnogo prosta pri4ina-jenite, kakvoto i da kazvat, obi4at da ima nqkoi da gi za6titi, da bade po-silen i po-nahakn ot tqh.A sramejlivite ne sa nahakani.Ne govorq, 4e trqbva da prili4at na Arni, no sas sigurnost trqbva da izglejdat taka, 4e da moje6 da ra4ita6 na tqh.Tova prosto e na podsaznatelno nivo.I ne zna4i, 4e sme povarhnostni.
No, da obob6tim.Istinata e, 4e az haresvam to4no takiva maje, za koito ti kazva6, 4e sa othvarlqniqt tip.A az prosto ne gi namiram.Ako misli6, 4e ti si 4esten, uvajava6 jenata do sebe si i i dava6 nujnoto(a i izgleja6 dobre, vse pak;)) , pi6i mi na avirgo@abv.bg



Тема Мойто момиче...нови [re: avirgo]  
Автор King (Red)
Публикувано13.04.04 21:28



като пораснеш пак ще си говорим след 10 години...

-------------------------------

Тук там, тук там,
искаш да ти дам...


Тема Re: Мойто момиче...нови [re: King]  
Авторavirgo (Нерегистриран)
Публикувано14.04.04 15:04



Nqma smisal da sporim izli6no, az ti kazvam, 4e e taka.Pone za men i izvesten broi drugi momi4eta...Pak i az sam dosta porastnala vav psihi4eskoto si razvitie, moje6 da me preime6 za 20 godi6na pone.Ne iskam da se hvalq, no ima hora, koito ne dostigat dori i moeto razvitie:((I pak ti kazvam-smqtam, 4e edin maj trqbva da e umen i za men tova e privlekatelno.No ne otri4am, 4ee vajno kak izglejda i dali e spretnat i higieni4en.(tova e osnovno, dori).Ne vsi4ki jeni sa ednakvi.Kakto i majete.Horata sa razli4ni i zatova svetat vse o6te sa6testvuva.



Тема Re: само коментар...нови [re: ex]  
Авторami... (Нерегистриран)
Публикувано15.04.04 10:51



koi znae, te moje da ne sa mnogo...



Тема Re: Жените са тъпи, особено българкитенови [re: Дeдo Tpифoн]  
АвторLorian (Нерегистриран)
Публикувано17.04.04 09:55



...."Chovek trjabva da obicha genite ili da gi poznava.....sreden pat njama...."



Тема Ама ти наистина си ги опознал жените!!!нови [re: Дeдo Tpифoн]  
Авторнaдeтo (Нерегистриран)
Публикувано18.04.04 23:16



Дедо,дедо....!!!
Къде ги търсиш ти свестните жени?
- В дискотеките ли?---Питай коя да е уважаваща себе си жена: ще ти отговори, че не се и надява свалка от диско да пребъде във времето!
Не че съм някакъв експерт в тази област, но все си имам мнение. Аз лично, като жена, си избирам партньора не по външния вид (не казвам че той е за пренебрегване), а по багажа му горе. И знаеш ли колко рядко ми се случва да ме изненадат приятно със свежа и бърза мисъл! Повечето от представителите на този толкова уважаван от теб пол са толкова заети със себелюбието си, че нямат време да се огледат и да забележат, че и жените са ХОРА,че и ние се нуждаем от уважение и внимание, че и ние имаме своите лоши моменти, че и ние искаме да излизаме с приятели (ей така за по едно коктейлче).
Знаеш ли вече и аз се питам къде да ги срещна тези "ГОТИНИТЕ" мъже, които описваш? Тези дето не се захласват по първия стегнат задник, който им се изпречи пред очите.......А такива дето уважават жените като равен и достоен партньор.



Тема Re: Ама ти наистина си ги опознал жените!!! [re: нaдeтo]  
Автор Andy ()
Публикувано19.04.04 02:59



"А такива дето уважават жените като равен и достоен партньор."
Hmm...
Napravih go i ne mojesh da se dosetish kakvo poluchih nasreshta... zagubih q. Ne uspq da se spravi s vsichko koeto idva s ravenstvoto. Edva li razbirash, mnogo jeni obichat da go iztykvat kato neshto, koeto tyrsqt, no ne osyznavat kakvo tochno oznachava...
Za syjalenie, ne moga da tretiram jenata do sebe si po drug nachin i vinagi q uvajavam i q karam da se chuvstva ravna i pr.
Nishto hubavo ne izliza ot tova...



Тема Andy... [re: Andy]  
АвторLorian (Нерегистриран)
Публикувано19.04.04 07:39



znae6 li...Parvijat spokoen san na Adam be i posleden.Sabudi se i....ima6e ve4e gena..



Тема Re: Abe King.. [re: King]  
АвторTina (Нерегистриран)
Публикувано19.04.04 08:16



i maika ti li vliza v spisaka......ili tia ne e balgarka...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.