Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:23 09.06.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Здравей!нови [re: Eднa жeнa]  
Автор JJ (непознат)
Публикувано14.10.03 03:21



" Смъртта е занимание самотно.." Рей Бредбъри

Колко точно го е казал Рей...
Направи разлика между САМА и САМОТНА....
Ти си сама. Това е истината....
Само скала може да бъде самотна или хълм ....
А ти си живо същество....
Да си сама не винаги е страшно,
понякога е полезно....
Имаш нужда от мъж - това не е самота...
Това е емоционално желание, нагон...
Имаш нужда от силни ръце:
1. Да ти поправят крана в банята - извикай майстор...
2. Да те хванат за гъза - хвани си любовник...
Имаш нужда от топли устни:
кратък миг, след който и двамата ще зъзнете от безразличие...
А Възхищението , то е в началото...
И правим извод:
Имаш нужда от МИГОВЕ НА БЛИЗОСТ и ВНИМАНИЕ, само за теб, твои
неизживени или полузабравени удоволствия....
Тая твоя нужда в никакъв случай НЕ Е САМОТА....
САМА.....с всички мъже около теб ?!?!
Ще кажеш няма такива....
Не си търсила значи правилно....
Може ТОЙ да е до теб...Огледай се...
Или те чака някъде....
Или е далече..
Или го няма....НЕГО, точно когото търсиш...
Съвет:
Изчукай се тогава с тоя, който ти е под ръка....
И продължи да ГО търсиш...

НЕ СИ САМОТНА!
Та ти си ЖЕНА....и си желана....

А за любовта ... За нея друг път....
Тя идва когато си поиска и си отива,
когато и скимне - на нея не може да се разчита...

Късмет !




Тема Re: Здравей!нови [re: JJ]  
Авторkwiatman (Нерегистриран)
Публикувано14.10.03 15:21




Много ми хареса това, което Си написала! Аз също съм самотен и ще се радвам ако ми напишеш нещо, а още повече ако си оговорим среща.



Тема Re: Самотанови [re: Дpyr мъж]  
АвторEднa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано14.10.03 21:38



Виж, така погледнато си прав, вероятно разликата идва от там, че моята болка идва от невъзвратима загуба ... всички сме подвластни на силата на съдбата съдбата и напълно безсилни пред нея... А в такива моменти доста неща изглеждат по-различни.



Тема Re: Самотанови [re: spaceman]  
АвторEднa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано14.10.03 22:12



Далечен привет, Spaceman!

Благодаря ти за хубавите думи. За толкова много неща си прав! Никой никога не е готов за сомота, но ето идва миг и трябва да се изправиш срещу нея. .. и изведъж разбираш колко слаб и безпомощен си. Да, работя много , повече отколкото трябва, приятелите ми са далеч, а и всеки си има твърде много грижи и проблеми, да се глезя, след загубата ми това просто няма смисъл... Прав си, че животът трябва да е живее без тъга и разочарование, но точно те са повечето ... Ако те нарани човек, рано или късно можеш да простиш и да постигнеш равновесие със себе си; ако са обстоятелства - да вървят по дяволите, може и да успееш да ги промениш, но когато те нарани съдбата е наистина страшно. Питаш се защо, а отговор няма, мъчиш се да продължиш, а не знаеш как, защото част от теб също си е отишла, завинаги и безвъзвратно... а в същото време ти си жив и имаш нужда от добра дума, от ласка ... и в големия свят се оказваш безкраино самотен, а хората които наистина могат да те разберат се броят сигурно на пръстите на едната ръка...
Малко разбират, че за всичко в този живот се заплаща, а за щастието - наи-скъпо. Не чакам повече щастие, но ако поне мога да постигна приемливо равновесие ... Благодаря ти за хубавите думи!



Тема Re: Самотанови [re: Eднa жeнa]  
АвторДpyr мъж (Нерегистриран)
Публикувано15.10.03 00:36



Никога не казвай никога
Не можем да знаем дали е възвратимо или не. Но рано или късно ще разберем - със сигурност.
Лично аз се опитвам да си спомням хубавите неща. И да стават част от мен. Така болката се понася по-лесно. И не те кара да чувстваш празнината от липсата на хубавото, те стават част от теб.
Извинявай, не исках да проповядвам или нещо подобно. Мразя религиите и проповедниците.

Бъди силна. И себе си



Тема Re: Самотанови [re: Eднa жeнa]  
Автор spaceman (мечтател)
Публикувано15.10.03 09:29



Голямя тъга има в думите ти. Но лошото е, че си права. Равновесие според мен се постига само когато има разбиране. Щастието е нещо променливо. Важното е да запомниш хубавите неща, усмивките, прекрасните моменти. Раните не зарастват лесно, някои не зарастват никога, но ако човек се затвори в себе си и се отдръпне от хората, че му бъде много по тежко. Дори да напишеш нещо е вид разтоварване и отмора.
Опитай сега да се усмихнеш. Просто така, без повод. Ако се усмихваш, значи имаш сили да се изправиш срещу съдбата си. Не може да я промениш, но може да се изправиш срещу нея.
Не е нужно човек да е сам за да бъде самотен. Аз имам много и добри приятели, но понякога се чувствам самотен.
Разбирателството между хората се гради на едно единствено нещо. Трябва да се споделят проблемите. Да има уважение и приятелство.
Надявам се да се подобри настроението ти, да превъзмогнеш проблемите. Не е нужно да забравиш за тъгата. Дори трябва да я помниш. Да поплачеш. Да се усамотиш, но в същото време трябва да се усмихваш, да се смееш, да се опиташ да живееш. Да вършиш отвреме на време глупости и безсмислени неща.
Желая ти щастие. Сигурен съм, че ще го намериш. Рядко се срещат чувствителни хора като теб. Но моля те, опитай се да поемеш инициативата. Дори и да сгрешиш, просто му тегли една...Помага...
А сега се усмихни. Погледни се в огледалото и виж, че все още можеш да потърсиш щастието.
Чао засега...Smile



Тема Re: Самотанови [re: spaceman]  
АвторEднa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано15.10.03 19:13



Още едно сърдечно благодаря! За разбирането, за хубавите думи, за приятелските съвети... Колко болезнено прав си, че съдбата не може да се промени, но избор няма - трябва да я погледнеш право в очите, дори и да я ненавиждаш... Щастието - толкова често дори не осъзнаваме. че това е то, приемаме го за даденост и тичаме след вятъра... а то обикновено е в малките неща - понякога в усмивка, понякога в красив залез, понякога просто в споделена чаша кафе ... и най-вече просто в близостта на този, които те почита и разбира ... Съжаляжам, че макар и понякога, си самотен. Хората не са създадени да живеят в самота и точно затова толкова боли, когато я усетиш. Искрено се надявам да намериш достойна жена, заслужаваш да бъдеш още по-щастлив...
Последвах съвета ти, погледнах в огледалото... в този миг дори не ми се искаше да си призная, че в мен все още има толкова много неща, които искам да споделя и да дам... може би това е дори грешно? Колкото до усмивката днес нещо не се получава, може би утре ...

An army of a thousand is easy to find, but, ah, how difficult to find a general.
Chinese proverb

Bye for now, General...





Тема Re: Здравей!нови [re: JJ]  
АвторPo (Нерегистриран)
Публикувано15.10.03 21:42







Тема Re: Самотанови [re: Eднa жeнa]  
Автор spaceman (мечтател)
Публикувано16.10.03 10:12



Да аз наистина си мисля, че щастието е в малките неща. Дори и малко да са щастливите моменти в живота за тях си заслужава да се живее.
Никой не заслужава да бъде самотен. Аз мисля, че всеки може да немери положителното в отношенията между хората. Просто е нужно човек понякога да се остави на течението и да си каже "майната му, какво пък..."
Аз също се надявам, че ще намеря жена с която да живея в разбирателство.
А също така съм сигурен, че в теб има още много живот.
Китайците са мъдър народ. Лесно се намират хиляди хора, но точния човек се търси дълго, а понякога не се намира за цял живот.
Опитай моля те днес да се усмихнеш. Хей така, заради мен, заради един непознат човек. Знам, че не е никак лесно. Но ако не опиташ, никога няма да разбереш какво е усещането.
А генерала, въпреки че е сред много войници, винаги е по своему самотен.



Тема Re: Самотанови [re: spaceman]  
Авторnadin (Нерегистриран)
Публикувано16.10.03 20:36



...mislq, 4e ti sy6to si mnogo svesten 4ovek...samo tova iskah da kazha, ej taka, da si go znae6!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.