Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:32 09.06.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Самотанови [re: Eднa жeнa]  
Авторtoni (Нерегистриран)
Публикувано09.10.03 19:47



vzemi me 6tom si samotna



Тема Re: Самотанови [re: Дpyr мъж]  
АвторEднa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано09.10.03 21:41



Благодаря за съвета - както виждаш, опитвам и се радвам, че най-сетне някои разбра какво искам да кажа. Но защо смяташ, че'така е по-добре'?



Тема Re: Самотанови [re: Eднa жeнa]  
АвторEдин мъж (Нерегистриран)
Публикувано09.10.03 22:24



Басирам се,че си везна (зодия)
И в крайна сметка за какво става дума?
Искаш мъж и/или си изливаш душата?



Тема Re: Самотанови [re: Eдин мъж]  
АвторEднa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано09.10.03 22:49



Е, приятел, губиш баса. Твърде съм далеч от Везните във всяко отношение, Овен съм. Колкото до въпроса, ако имам мъж пред които да си изливам душата поне от време на време би било чудесно, но не знам тази порода мъже дали още вирее...



Тема Re:!!!!!нови [re: toni]  
Автор svetlion (nishto osobeno)
Публикувано10.10.03 00:45



da biahte samo vie..samotni...

[image][/image]

Тема Re:!!!!!нови [re: svetlion]  
АвторEднa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано10.10.03 02:09



Боже, Боже колко самота излезе наяве... и защо ли никой не иска да си признае...



Тема Re: Самотанови [re: Eднa жeнa]  
АвторДpyr мъж (Нерегистриран)
Публикувано10.10.03 10:50



Защото смятам, че е по-добре да вземаш решенията, касаещи самия теб, самичък. А и след това няма да ти се налага да обвиняваш другиго, ако сам(а) опелскаш нещо.



Тема Re:!!!!!нови [re: Eднa жeнa]  
Автортъжeн (Нерегистриран)
Публикувано11.10.03 16:51



Не си признаваме, докато не започне да боли силно...
След това си казваш, ама какво от това - вече е късно...



Тема Re:!!!!!нови [re: тъжeн]  
АвторДpyra жeнa (Нерегистриран)
Публикувано12.10.03 15:36



Много си прав



Тема Re: Самотанови [re: Eднa жeнa]  
Автор spaceman (мечтател)
Публикувано13.10.03 14:24



Здравей.
За първи път влизам в този клуб. Никога не съм очаквал, че ще бъда самотен.
То кой ли е очаквал, преди да се случи. Рея се в облаците и се лекувам по няколко начина. Болката я има, човек лесно се наранява.
Радвам се, че имам прекрасни приятели на които мога да разчитам. Те ме разсейват. Опитай и ти. Другото е да се глезиш. Също помага. Аз примерно смених колата, телефона си и започнах да си угаждам, което не бих направил преди, когато до мен имаше човек, който да обичам. Също така опитай и да работиш повече, да се натоварваш излишно, така ще изпиташ удовлетворение от себе си, което много помага.
Ако и това не ти помогне, значи си наранена незаслужено и човекът който те е наранил е сбъркал.
А ако не е човек а са обстоятелства, то трябва да им теглиш една майна и да се опитваш да се срещаш с повече хора. Не е нужно да сте интимни, а просто да говорите и споделяте.
Опитай. Живота трябва да се живее без тъга и разочарования, което разбира се е невъзможно.
Но самосъжалението и отчаянието са пагубни.
Човешките отношения са непредвидими и променливи. Надявам се никога повече да не ти се случва да те наранят. Звучиш като много свестна жена, което значи че не заслужаваш да живееш сама и да си отчаяна.
Бъди щастлива. Всеки го заслужава (е почти всеки).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.