Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:40 07.07.24 
Запознанства
   >> Запознанства
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ima li maze ?нови  
Авторdesi (Нерегистриран)
Публикувано14.08.03 18:13



40 mi 4ukat na vratata.Nqkoj otstrani bi kasal,4e imam vsi4ko....Po4ti sam se prostila s onova nesto,nare4eno LUBOV...Onzi gore e reshil,4e moga i bez neq...E,dobre,de!Ama 4ak pak i da nqma edin maz,s kogoto da si kaza dve 4oveshki dumi?Dali problema ne e v tova,4e ne sam glupava hihikasta...Kak da si smalq IQ ?Po dqvolite,az sam umna krasiva samotna i ot4aqna...



Тема Re: ima li maze ?нови [re: desi]  
Авторhr (Нерегистриран)
Публикувано14.08.03 18:42



pishi na hra@ins.bg - obeshtavam normalen razgovor - az sum v sushtoto polojenie :(



Тема Re: ima li maze ?нови [re: desi]  
Автор Пeтъp_ (linux fen)
Публикувано14.08.03 18:49



мъже има много, но освен нормален разговор искаме и доста други неща - чести срещи, цуни-гуни, секс, изобщо си търсим половинката без която не можем



Тема Re: ima li maze ?нови [re: desi]  
Автор T_o_6_e (Невярващ)
Публикувано14.08.03 19:21



Ами... живота доколкото имам представа не е само разговори или IQ или романтика. А до самотниците - май са повечко от обикновенно (справка из сайтовете за запознанства).
Все пак за задомяването, кой има по-голяма отговорност - мъжа или жената? Или това да го постна като тема?

Errare humanum est.


Тема Re: ima li maze ?нови [re: T_o_6_e]  
Авторdesi (Нерегистриран)
Публикувано14.08.03 22:51



ako ste si govorim za zivota-ste ti kaza,4e toj e predi vsi4ko otgovornost.i ako edin 4ovek,osobeno maz,ne moze da poema takava za sebe si ,pravenoto,kazanoto ot nego;da ne govorim za roditelskata polq - za kakva romantika ste si lafim.A mozesh li da mi kazesh kakvo e zivotat bez romantika ?Az nemoga da se setq za takava metafora,opisvasta tolkova suho nesto.Ama ti ,ako kakto razbiram ne darzish na neq -sigurno barzo ste se setish!



Тема Re: ima li maze ?нови [re: desi]  
Автор Пeтъp_ (linux fen)
Публикувано15.08.03 02:04



мъже които мислят за семейство обикновено са готови да поемат отговорност, но това не означава че жената не трябва да мисли за нищо



Тема Re: ima li maze ?нови [re: Пeтъp_]  
Автор keli (непознат )
Публикувано15.08.03 08:16



Ни най-малко .Предполагам,че не става дума за жена-дете.Но аз познавам мъже-деца и разбирам какво има впредвид.Ужасно е.



Тема Самотатанови [re: desi]  
АвторПpиятeл (Нерегистриран)
Публикувано17.08.03 10:56



Здравей Дама,

Ако това,което пишеш е вярно и искаш да обмениш информация с мен,пиши на е-майла.
Тук аз не обменям информация,но по е-майла бихме могли да се опознаем.
Аз съм на 37 години.
Пиши!
Благодаря.



Тема Продължение за самотата+емайлнови [re: desi]  
АвторПpиятeл (Нерегистриран)
Публикувано17.08.03 10:58



Здравей Дама,

Ако това,което пишеш е вярно и искаш да обмениш информация с мен,пиши на е-майла.
Тук аз не обменям информация,но по е-майла бихме могли да се опознаем.
Аз съм на 37 години.
Пиши!
Благодаря.

kulinar@abv.bg



Тема Re: ima li maze ?нови [re: desi]  
АвторHямa (Нерегистриран)
Публикувано18.08.03 12:07



Сигурно има На 43 съм Аз изпитвах това което те гнети и те разбирам напълно но тук в този клуб срещнах една прекрасна жена И двамата се чустваме щастливи един с друг защото се влюбихме до уши Казвам ти това за да не губиш надежда Бъди си каквато си Ходи с гордо вдигната глава Ще срещнеш мъж който като те види ще си каже "Ето я моята принцеса!!!" и ще те накара да се чустваш като богиня УСПЕХ!!! СТИСКАМ ТИ ПАЛЦИ




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.