Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:40 22.05.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема как свалихте първото си гадженови  
АвторBacko (Нерегистриран)
Публикувано27.05.03 16:03



Зравейте

Искам да Ви питам следното:

Как свалихте първото си гадже? Опишете ми детайлно как стана от момента когато се видяхте за пръв път до края на половия акт. Какви постановки от думи, жестове и действия използвахте за постигане на целта? Кой водеше инициативата Тя или Той? Кой черпеше?
Какви са най-успешните и изпитани съвременни трикове за предразполагане на едно момиче? Има най-различни типове момичета и по характер и по душевност. Какъв индивидуален подход към всяка една да избера?
Аз съм на двайсе и няколко и имам сериозни проблеми с момичетата.
Моля Ви посъветвайте ме как да преодолея огромния срам и стеснение да съм водещата страна за да ми обърнат внимание?

Ако някой иска да ме посъветва по-детайлно ще му бъда особено благодарен и ще почерпя по въпроса- за целта ми пишете на електронна поща:
tarsesht@mail.bulgaria.com

Благодаря Ви предварително.



Тема Re: как свалихте първото си гадженови [re: Backo]  
Автор DakotaМодератор (erotoman)
Публикувано27.05.03 17:49



Зависи какво имаш предвид под целта?



Тема Re: как свалихте първото си гадженови [re: Backo]  
АвторTypoKopile (Нерегистриран)
Публикувано27.05.03 20:52



Egati problema imash naistina
Mi niama nikwi trikowe bre to ili stawa ili ne stawa ;)
az dare4em kogato za purwi put stana s men mnoo se napih i tia me wla4i do wkusti i posle ..... posle me zawla4i i posle ia napuplih w kusti kato tarantula i stana - i iskam oste nesto da kaja , 4e to niamashe da stane ako tia samata ne iskashe .....puk proiawiawaj iniciatiwa otwrememe na wreme i ti kato ne stane zdrawe da e . niama da te besiat posle ia - k'wo se pritesniawash. kwot stane . nali ?



Тема taka taka !!нови [re: TypoKopile]  
Автор Zee German (wunderbaaaaar)
Публикувано28.05.03 00:34



samo she dobavq , che mackite te izbirat! ne ti tqh :o)) ako nqkoq kaka ne iska da te libi , znachi nqma da te libi!! tva trikove i dugi takiva nqma ! pa ako pochnesh da se pravish na originalen samo she q vtasash. vij ako trqsnesh 3 burzi biri ili vodki (vupros na vkus) taka za stimol she ti e po lesno :o))
to i az purviq put bqh popocherpen , daje ne mi i mina prez um za kopulaciq, ma kato doide edna kaka... da vidish chudo !!

smelo she gi rovish batka .. s kozeto krache she im vlizash , pa to she si stane rabotata :o))
are i nasluka :o))

heaven is here inside my soul ...


Тема Re: как свалихте първото си гадженови [re: Backo]  
АвторDada (Нерегистриран)
Публикувано28.05.03 08:42



Значи да ти дам няколко съвета. Първото нещо, което трябва да направиш (бил съм в твоята ситуация) е да разбереш какво означава да си МЪЖ. Имаш дадени желания, емоции и т.н. Не се срамувай от тях. Не се срамувай от желанията си да имаш интимност или да правиш секс с много жени. Няма нищо срамно в това да си мъж.
Като мъж трябва да си силен. Не физически, а на воля. Никога не приемай грубо поведение от други, най-малкото жени. Ако някоя жена прави нещо, което не ти харесва, кажи й. Не грубо, ами спокойно, но твърдо. Не се оставяай жените да те командват, никога не прави това, което те искат или те молят. Прави само това, което ти искаш и ги остави или да съгласят с тебе или да си тръгнат. Трябва да си безмилостен. Това е цената на успеха.
Не намриай извинения за желанията си и действята си.
Направи колкото се може повече, за да подобриш външният си вид. Дрехи, обувки (много важно), бръсни се, никакви косми по тялото, зъби, прическа, нокти, да си чист, вземи си хубав одеколон, дори и да се изръсиш малко. Това е много важно. Потърси женски съвет ако трябва.
Трябва да практикуваш. Намисли си една реплика с която да започнеш разговор. Пример: Забелязах те като влизах/минавах и трябваше да отделя една секунда, за да открия що за човек си... От там наттаък започни малък разговор. Недей да раздаваш комплименти за красотата на някоя жена, те го чуват непрекъснато особено ако наистина са много красиви. Или ако ще кажеш, поне бъди много печен и почти безразличен. Трябва ти практика, по 10-12 момичета на ден, 4-5 пъти в седмицата. ТОВА Е МНОГО ВАЖНО: Езикът на тялото. Ходи винаги изправен, раменете назад, главата горе, гърдите на пред. Дръж се като баровец (мутра), прави бавни, изчислени движения, мигай бавно, говори бавно с паузи между изречения и думи. (Не чак дотам, че да е смешно. Идеята е, да покажеш, че си толкова комфортен в тялото си, че чак те боли). когато видиш момиче гледай я право в очите. Никога не сваляй поглед преди тя да го е направила. По този начин и показваш, кой е по-силният. Бъди спокоен, дори незаинтересован. Не показвай, че желаеш една жена много, много, защото те винаги искат предизвикателство, а не някой, който могат да имат без много труд. Това важи за всички неща, които правиш с жените.
Бъди доминантен, не крии сексуалните си желания (това става чрез докосване и чрез езика на тялото, а не чрез думи. Въпреки че е добре да използваш сексуални обертонове, когато е уместно, т.е. когато разговорът ти позволява.)
Не се страхувай да се майтапиш с момичетата. Например ако някоя е с високи токчета кажи й: Абе кво става с тия токчета? Да не си метър и двайсе без тях? Или се майтапи с дрехите им, прическата, жестовете, които използват, думите, които използват, селският им диалект и т.н. НО, трябва винаги да е смешно, а не обидно. Например, преди време се без запознал с една манекенка, която имаше блуза с изкуствени пера. Та аз й казах: Абе надявам се да не са наранили невинни птички като са ти направили блузата...Тя се скъса да се смее. Т.е. бъди арогантен, но и забавен. Обичай себе си преди другите, но не бъди егоист. Гледай да се погрижиш за своите нужди първо, а после за нуждите на другите.
След като поговриш с едно момиче (не забрвяй, външен вид, езика на тялото - стойка, рамене, жестове, също И ГЛАСЪТ ТИ ТРЯБВА ДА Е ДЪЛБОК И МЪЖЕСТВЕН), кажи й - знаеш ли беше ми приятно да си поговорим с тебе, но тъй като нямам време да продължа разговора дай да се чуем пак. Имаш ли телефон където мога да те намеря? ВИНАГИ СИ НОСИ ПИСАЛКА И ТЕФТЕР. След като вземеш телефона се омиташ, няма смисъл да висиш там като идиот.
Няколко правила: да не ти пука тя какво си мисли в момента. Ако искаш да отгатнеш какво си мисли, ще мислиш за двама човека и няма да си съсредоточен. Направи си правила. Не толерирай инфантилно поведение. Не толерирай контролиращо поведение от жена. Не толерирай грубо и всякакво друго поведение, което не ти харесва. Ако те се държат така, кажи им че не ти харесва. Ако се оплачат кажи им да се омитат. Това означава да си мъж. Ще откриеш, че повечето жени ще замълчат като риби след като им кажеш нещо такова и ще ти се умилкват като котенца. Добре...
Когато им се обадиш да си направите среща. Първо - никакви вечери, никакви цветя, никакви романтики. Покани я за едно кафе или чай, или да излезете по магазините. Нещо различно и евтино. Не искаш да излезеш с некоя патка, да й платиш за вечеря и питиета и после да останеш с кур в ръка, нали? Как питаш за срещата - Абе аз ще съм в това кафе в еди колко си часа, добре си дошла да дойдеш...Ти казваш времето, мястото и т.н. Можеш да питаш какво й е разписанието първо и тогава да избереш място и час. Никога не оставяй тя да избира. Трябва да си мъж и да водиш. Води непрекъснато. От първата среща, до телефона, до втората среща,до леглото. Води непрекъснато. След това я питай дали ще се яви въобще, защото не понасяш жени, които не се явяват за срещи. Кажи й го чисто и ясно. Тя трябва да разбере, че не може да ти губи времето на тебе - ИСТИНСКИЯТ МЪЖ.
Като се видите, бъди готин, майтапи се с нея и т.н. Накрай я да дойде да те вземе от къщи (вместо обратното, ти да я вземеш от тях) и отидете някъде близо до вас (за да може след това да я заведеш бързо у вас). Не отговаряй на въпросите й пряко, а винаги неясно. Ако т пита с колко жени си излизал - кажи й - ами ти и макйа ми, ама не знам тя дали се брой. Смешно и освен това не й даваш прав отговор. Или бъди откровен, но така че тя да не знае дали се майтапиш. Например. Ами не съм излизал с жени през последните три години, но това е щото си падам по мъже. От къде си - отговор - от София, ама сега някакви скучни въпроси ли ще ми задаваш. Какво правиш - манекен съм и вечер правя стриптииз за частни партита...Обръщай ролите - прави се, че си уморен от това жените да те приемат като сексуален обект без да виждат човека вътре в тебе (това е нещо, което жена би казала нормално, затова е супер смешно).
Пипай я, смей се, дръж се като пич и баровец. Не споделяй чувствата си, не й казвай колко я харесваш, защото ще загуби интерес веднага. разбери, жените искат предизвикателство. Особено ако са красиви те са свикнали на мъже, които се влюбват прекалено бързо в тях. Бъди различен.
После й кажи, ела с мен и я заведи обратно у вас. Говорете си. За да знаеш кога да я цлунеш имам два великолепни начина. Единият е да започнеш да галиш косата й - ако го приеме с удоволствие, значи можеш да го правиш още малко и след това да я целунеш. Или ако тя се смее на всички майтапи дето казваш, навежда се към тебе много, изглежда сякаш те харесва, я попитай искаш ли да ме целунеш? Много рядко ще кажат да, по скоро нещо от рода, ами не знам, не съм сигурна. Тогава кажи, ами айде да видим и я целуни. Ако ти каже категорично НЕ, значи няма да те целуне. Не се и опитвай. Намери друга.
Значи ще ти трябва много тренировка. Излизай често и спирай момичетата навсякъде и ги заговаряй. Ако се чувстваш недудобно първо, това е нормално. Но трябва да го правиш въпреки страха. Започни с това да заговаряш колкото се може повече жени (стари, млади, грозни, красиви, няма значение) и просто води нормален разговор. Направи го около 100-200 пъти и вече няма да изпитваш страх и неудобство. Тогава можеш да почнеш да питаш за телефон и среща веднага на място. Ако мислиш,че това е невъзможно, ше ти кажа, че аз съм жиш приемр. беше ми много трудно в началото, но си дадох обет, че ще направя всичко възможнода съм по-добър с жените. Гледай голямата картина, не как да свалиш точно това момиче, а как ТИ да се чувстваш по-комфортно с жените по принцип.
и няколко последни съвета. Работивърху себе си непрекъснато. Не приемай отказите лично. Някои жени просто не искат да срещнат никого точно сега. Голяма работа. Приемай всеки отказ като урок как да се справиш по-добре следващия път. Никога не искай разрешение от една жена да правиш нещо (да я целунеш или да й вземеш телефона, просто бъди директен и смел). И приеми, че ще ти отнеме доста време и работа, за да станеш добър. Месеци, години, приеми го. Няма бързо решение, освен ако не изглеждаш като Брад Пит.И разбери, жените не избират. Ти ги избираш. Чувствайсе секси и удобно в кожата си. Обичай себе си първо, след това другите. Не намирай извинения за това, че си мъж и имаш желания като такъв. Не се оставяй някой друг да те накара да се почувствап зле за твойте убеждения. Желая ти Успех. Пиши ако имаш въпроси.



Тема Re: как свалихте първото си гадженови [re: Backo]  
АвторGeorgi (Нерегистриран)
Публикувано30.05.03 09:26



Az ne q svalih. Tq me svali. Zapoznahme se v chata. Sreshtnahme se v edno kafene. Razpravqh i vicove i izobshto kakvoto interesno mi doide na akula. tq se smq mnogo beshe i priqtno. Vsushtnost na sreshtata otidohme dvama - az i edin priatel. Posle tq mi kaza che az sum se darjal mnogo bezrazlichno kum neq na purvata sreshta(tova beshe zashtoto sum se sreshtal i s mnogo drugi momicheta ot chata).Sushto taka mi kaza che kogato me dokosnal za purvi put razbrala che me haresva. I otkak se zapoznahme na 6.05 pochti vseki den se vijdame za po 4-5, 6 chasa. I sme mnogo shtastlivi zaedno.
Ako iskash pishi na:
eeek@abv.bg
Uspeh s momichetata. I edin suvet. kato si na sreshta s momiche ne se stiagai. Otpusnoi se i budi takuv kakuvto si. Togava shansut da stane neshto e po-golqm. vseki si ima svoqta polovinka. Vaprosa e da se namert



Тема Знаеш ли...нови [re: Dada]  
Автор nikie (намусен)
Публикувано30.05.03 09:48



Това дето ми описваш като поведение на ИСТИНСКИ МЪЖ, по-скоро мяза на ИСИТНСКИ ГЕЙ. Недей да обяснаваш, че като се "точиш" и ми се правиш на много недостъпен - ще те харесват. Това може да минава при тинейджърките, но при момиче на 24-25год. - забрави - те вече не са толкова загубени и знаят,че под тая "лъскавина" се крие един лигльо...

А за момчето, което питаше как - бъди си естествен...
Ето аз например съм висок, имам шкембенце, не страдам от липса на косми по тялото и не се "точа" - ама и първото и последното си гадже съм "свалил" със забавно поведение (а не с "наточен" вид и шлифовани фрази) за една вечер и в двата случая секса го отложих аз - т.е. не съм се "натискал". Не съм страдал от женско внимание (особено като ученик), затова недей да бъдеш неестествен - това не може да трае дълго - а ако девойката наистина те харесва - нещата ще станат....
Това, което се опитвам да кажа е да не се правиш на това, което не си, само за да накараш някоя глезла да те гледа в очите за една вечер...

Поздрави,
Николай

Ако пък толкова те дразни пусни го по пързалката...


Тема Re: как свалихте първото си гадженови [re: Georgi]  
Автор Бapoнa (умопомрачено)
Публикувано30.05.03 17:02



Ти си бил именик, та затова си я свалил
Но то лошо няма, поне хубавка ли е, защото нали знаеш що за крокодили обитават чатовете

Non omnes beati sunt, qui beati videntur esse/Не всички, които изглежда, че са щастливи, са такива/


Тема ми.... с тухла:)нови [re: Backo]  
Автор dian_dimitrov (ентусиаст)
Публикувано02.06.03 22:35



Ми след точен удар по главата и после докато беще още топла то друго няма иначе много здрав метод до този момент не ме е подвеждал освен ако не уцеля от сефте с тухлата де то се надига такава врява че ти се отщява....



Тема Re: как свалихте първото си гадженови [re: Backo]  
Автор kaldex (новак)
Публикувано16.06.03 04:55



срам не срам щи кажа - тя ме свали аз седех като пън и гледах неразбиращо... ма бех малък тва в мое оправдание.... и до са съм си същия бунак




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.