Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:18 15.06.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: как свалихте първото си гадженови [re: Backo]  
Автор kaldex (новак)
Публикувано16.06.03 04:59



брато и аз сум на 20 и неколко и имам сериозен проблем с 1 момиче обаче :) иначе немам и колкото и тъпо да ти звучи бъди себе си - така ше намериш тази която ти подхожда... иначе деба тва не е баница да има рецепти сека жена е съвсем различна и въпреки тва са толкова еднакви... мноо помага да имш пари и да изглждаш добре. :)



Тема HEY!нови [re: dian_dimitrov]  
Автор TWlSTED (Hallucinogen)
Публикувано16.06.03 21:44



hei pich, nie s tebe vednaj se zagovorihme, mai, v klub NA PIACHITE (alkoholizam)... togava te obarkah s edin dryg Dido Dimitrov, deto sega uchi v MEIto ;-))

kvo pravish?



Редактирано от TWlSTED на 16.06.03 21:45.



Тема na rabotaнови [re: Backo]  
Автор BBourgas (restarted)
Публикувано18.06.03 06:28



ами аз съм контрольор в софийски градски транспорт,а тя беше нередовна пътничка. досещате се как вече... не беше много лесно-дърпаше се и ми направи скандал, като ме изложи пред много хора. ама и аз съм си един инат, с ритници я свалих



Тема Re: как свалихте първото си гадженови [re: Backo]  
Автор tech_noir ()
Публикувано18.06.03 16:10



Ами лесно беше. Аз издастнах ж нещо като метъл-ска комунка, само дето отношениата ни бйаха по-скоро хипарски. Абе, един следобед си седях кротко до едно девойче, което си нямаше гадже в момента. Ж един момент просто реших че я искам, "случайно" я гушнах, тя не се възпротиви, след 2 минути я целунах, след още 10 вървяхме към къщи :-). Общо взето така ставаха нещата. Без уговорки, свалки и номера, жсеки сам си решаваше какво и с кого му се прави и правеше точно това безусловности. Още изпитвам носталгия кам онези времена. Уви, поразнахме и вече не е същото, никак даже.



Тема Abe Dadaнови [re: Dada]  
АвторTNT (Нерегистриран)
Публикувано20.07.03 15:28



Abe q si dai meila BE pi4



Тема budi spokoen naiam da reshiнови [re: lSTORlK]  
Автор kupondjiata (kurvar)
Публикувано20.07.03 15:41



ako ima neshto da pecheli

ciganite na sapun!


Тема Re: Abe Dadaнови [re: TNT]  
АвторDada (Нерегистриран)
Публикувано21.07.03 05:39



Що ти е.



Тема Re: как свалихте първото си гадженови [re: Backo]  
АвторЖoжo (Нерегистриран)
Публикувано24.07.03 11:49



Трябва да следиш реакциите на момичетата - ако усетиш, че поне малко те харесва, забрави доброто възпитание и бъди по-настойчив (нахален)...

Не пробирай прекалено - няма идеални жени (освен във филмите). Не си губи по 6 месеца или година да сваляш една и съща красавица - ако те харесва ще ти пусне най-много след месец...

Не им се връзвай много - живота е пред тебе (макар и да си изпуснал някоя петилетка). Аз също не съм плейбой и първия секс ми беше на 20+ години...



Тема Re: как свалихте първото си гадженови [re: Backo]  
Авторmalcho (Нерегистриран)
Публикувано24.07.03 14:55



Как я свалих? Засилих се, извъртях тялото си и с десен прав я свалих. Как протече първият полов акт? Нали се сещате - тече доста кръв - от веждата и носа.



Тема Re: Abe Dadaнови [re: Dada]  
АвторTNTto (Нерегистриран)
Публикувано26.07.03 00:20



Mi da te pitam ne6to ta.Nali kazwa6 "ako ima6 wyprosi-pi6i mi" .Mnogo mi haresa mnenito ti .I az imam podobni nablyudeniq ta iskam da me swetne6 po nqkoi wyprosi.
Spoko wirusi nema ti pra6tam.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.