Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:53 21.05.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Искам обич да ти дам.нови  
АвторCkopпиoн (Нерегистриран)
Публикувано08.05.03 17:48



Мила Българко!

Искам да се запозная с теб и да си кореспондираме.
Името ми е Михаил и живея в Сидни Австралия от 11 години. Считам че обладавам всички необходими черти да направя една жена наистина щастлива. На 40 години съм в отлична физическа форма. През Август имам намерение да посетя България. Бих бил много благодарен ако приложиш неотдавнашна снимка заедно с отговора си. Искам още да добавя, че не бих се колебал да бъда сериозен когато зная, че ти си това което търся.
mikevans8@hotmail.com



Тема Re: Искам обич да ти дам.нови [re: Ckopпиoн]  
Автор Пpинцecca (@---}----)
Публикувано09.05.03 09:44



Здравей,обявата ти предизвика интерес в мен.Ако може ,би ли дал повече информация за това какво точно търсиш в жената,с която би искал да бъдеш и още мъничко инфо за теб самия.Благодаря ти!
П.С. Аз също съм скорпион:))))))

Трудно е да се намерят думи,когато човек има Наистина да каже Нещо!



Тема МОШЕНИК!!!нови [re: Ckopпиoн]  
АвторДETEKTИBKA (Нерегистриран)
Публикувано09.05.03 20:52



ТАКАВА ОБЯВА СЕ ПОЯВЯВА ЗА 8 ПЪТ ОТ 1 ГОДИНА НА САМ... КОГО ЛЪЖЕШ БЕ МОШЕНИК!????



Тема Re: МОШЕНИК!!!нови [re: ДETEKTИBKA]  
Автор Лютa Чyшka (непознат)
Публикувано09.05.03 22:18



Бе нали това е свободен форум, някой може и да върже... Ама таз зодия.. ех....



Тема Re: Искам обич да ти дам.нови [re: Пpинцecca]  
АвторScorpion (Нерегистриран)
Публикувано10.05.03 17:30



Здравей Принцесо!

Не зная от къде да започна, може би с ниаколко факти за мен. Емигрирах от България през 1991 и едва тази година имах възможност да се върна за 2 месеца. Това пътуване ми помогна да осъзная, колко важно е да не изгубя корените си. Сега се занимавам с финанси, интересувам се от духовни аспекти, чета много книги, правя курсове по биоенергетика, изучавам различни религии, търся да открия смисъла на живота си и какво ми е предназначението в този свят.

Според мен жената трябва да бъде преди всичко жена, колкото и банално да звучи. Ако искаш пиши ми на електронната ми поща и аз обещавам да ти отговоря много по изчерпателно.

Скорпион



Тема Re: МОШЕНИК!!!нови [re: ДETEKTИBKA]  
АвторScorpion (Нерегистриран)
Публикувано10.05.03 17:35



Cъжалявам скъпа Детективке,

Аз открих този сайт само преди няколко дни и съм напълно искрен и стоя за твърдението си.



Тема Re: МОШЕНИК!!!нови [re: Лютa Чyшka]  
АвторScorpion (Нерегистриран)
Публикувано10.05.03 17:43



Скъпа Люта Чушке,

Бих ти препоръчал да промениш мисленето си и да предположиш, че има хора които са различни от тези които са те направили толкова негативно мислеща.

Скорпион

PS. Зодията определя предполагаеме черти на характера, но не винаги е обективна характеристика за индивида.



Тема Princessнови [re: Пpинцecca]  
АвторScorpion (Нерегистриран)
Публикувано10.05.03 19:06



"Трудно е да се намерят думи,когато човек има Наистина да каже Нещо! "

Не е нужно да казваш нищо. Просто бъди. Не зная дали разбираш какво имам предвид.



Тема Re: МОШЕНИК!!!нови [re: ДETEKTИBKA]  
АвторZayo (Нерегистриран)
Публикувано11.05.03 13:37



Nablydatelno sashtestvo si a? Bravo!!! Ama ne si li zbarkala, kakto kazva kolegata. She napishesh li neshto za sebesi



Тема Re: Не вярвай на БДИТЕЛНИТЕ.нови [re: ДETEKTИBKA]  
АвторHoжa (Нерегистриран)
Публикувано11.05.03 18:25



СКОРПИ НЕ ОБРЩАЙ ВНИМАНИЕ НА ТЕЗИ ............... ...........




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.