Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:17 28.04.24 
Запознанства
   >> Запознанства
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема В трета глуха...  
Автор[b][green]TpeтaГлyxa[/b][/gree (Нерегистриран)
Публикувано02.05.03 01:08



Тъпо е и е банално, но ако се намери поне ЕДИН човечец, с когото да си паснем, звезди ще му свалям. Лъжа, разбира се. Щото едва ли има балък, съгласен само на "и-мейл" приятелство. Това ще рече без телефони, а още по-малко срещи. Пикльовците издържат седмица-две. По-зрелите (или поне както те си мислят), с триста зора докарват до два месеца. Сори, дарлин'! Ами евентуалните гаджета и тяхната тъпа, но основателна ревност? За съжаление това е положението. Няма перфектни, дори и в мечтите.
Но! Ако случайно...съвсем случайно някъде там някой е заинтригуван от потокът на мислите ми...Ако не стане - хуву. Ако пък имам успех, дори напредък - още по-добре за разните му там сродни срамежливи души. Има надежда, братя и сестри!
Справка. Малка справчица. Само за секунда. Ако стъ решили да мъ пцуйте - нема смисъл. На мене не ми требе жокер - и аз съм оттам.



Тема Re: В трета глуха...нови [re: [b][green]TpeтaГлyxa]  
АвторOт мeнe (Нерегистриран)
Публикувано02.05.03 01:11



Верно съм за у трета глуха....Един ник не мога да направя, по дяволите!



Тема Re: В трета глуха...нови [re: [b][green]TpeтaГлyxa]  
Автор stranger (Мрачен)
Публикувано02.05.03 09:36



Е аз доколкото те разбирам,перфектният е този,който да издържа само на e-mail-комуникация.
Няма да те псувам,естествено,обаче е адски тъпо.През живота си съм се занимавал с безброй такива,които искат само писма да си пишат-е не електронни,но то е горе-долу същото.Е убедил съм се,че тези хора се делят само на две групи-едните са гола вода,яко комплексирани и просто нищо не струват,а другите(и точно на това искам да наблегна) си имат страхотен живот-гаджета,приятели и изобщо всичко си им е на 6,а виртуалният приятел играе просто някаква нищожна част в живота им-той е за между другото,просто за запълване на времето.Е сори,обаче и най-големият пич не би се възхитил от подобна второстепенна роля.
Да не говорим и за другия банален проблем,че всеки може да напише каквото си иска-ти да си мислиш,че си пасвате и да се залъгваш месеци наред,а после да се окаже,че той изобщо не е това,което изглежда.И дори и да не го разбереш никога,пак ще е страхотна загуба на време и чувства.
Тъпоооо.

Редактирано от stranger на 02.05.03 09:44.



Тема Re: В трета глуха...нови [re: [b][green]TpeтaГлyxa]  
Автор S_K_l_N (непознат )
Публикувано02.05.03 23:36



Brejiii, az ne znaeh che po tova se poznavali po-zrelite maje. Tova li ti e kriteria za zrjal maj?



Тема mi da apuk kolkoto poveche pisma pisheshнови [re: S_K_l_N]  
Автор THE MONSTER (from the HELL)
Публикувано03.05.03 18:05



tolkoz si po-umen be,akk moej da enznaesh da ne si nad 16 che neznaish



Тема Re: mi da apuk kolkoto poveche pisma pisheshнови [re: THE MONSTER]  
Автор S_K_l_N (непознат )
Публикувано03.05.03 22:36



Off, javno sam mnogo zle. Hich ne sam zrjal.




Тема Re: В трета глуха...нови [re: [b][green]TpeтaГлyxa]  
АвторA-Я (Нерегистриран)
Публикувано04.05.03 11:09



Еееееееееееемииииииииии...
Не ми пречи да продължавам.



Тема Re: В трета глуха...нови [re: [b][green]TpeтaГлyxa]  
Автор Zee German (wunderbaaaaar)
Публикувано04.05.03 22:29



mucko tebe koshche za dushevni otpadaci li ti trqbva ili nqkoi, koito da ti obrushta vnimanie bez da iska da te "liubi" ????
shtoto takova sashtestvo ot mujki pol nqma nikade.... probvai nqkoi evnuh, toku vij stane!! :o))

I tried so hard,and got so far! But in the end It doesn't even matter...


Тема Re: mi da apuk kolkoto poveche pisma pisheshнови [re: S_K_l_N]  
Автор don_Pablo (GODFATHER)
Публикувано04.05.03 22:39





nikoga ne kazvai tova koeto mislish


Тема Re: В трета глуха...нови [re: [b][green]TpeтaГлyxa]  
Авторsrodna du6a (Нерегистриран)
Публикувано09.05.03 12:04



ne sa tolkova malko horata,koito se radvat i na takav kontakt.za6to si sramejliv





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.