Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:11 15.05.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема liubopitna sym...нови  
Авторfuklata (Нерегистриран)
Публикувано02.04.03 11:34



...dali nqkoi ot vsi4ki vas, publikuval obqvata si tuk, uspqva da nameri kakvoto tyrsi......bilo to dyrjanka, bilo to obekt za iznevqra, za zabavlenie, bilo to sponsor, kompaniq za kafe ili nai-malkoto spytnika v jivota. tezi prikazni princove, koito jenite tuk opisvat i kazvat, 4e tyrsqt, nadali 6te se poddadat na "4ara"(ako vaob6te ima takyv!) na "nimfetkite", tyrse6ti byrziq na4in da izpluvat ot blatoto. i vsi4kite tezi ka4estva, pripisvani na vaprosnite princove-krasiv, inteligenten, 4aroven, zabaven, s chuvstvo za humor i t.n. vsy6tnost prikrivat edno edinstveno drugo ka4estvo, koeto uj kato po-nezna4itelno e butnato neide tam iz harahteristikata-BOGAT! i s myjete situaciqta ne e koi-znae kolko po-razli4na. samo deto tehniqt stremej ne e da dokopat izvor na materialni oblagi, a ednoto mejdukra4ie. i az sega dori da napi6a, 4e tyrsq seriozen 4ovek za otkroven priqtel, nqkogo, kogoto da vodq po raznite mu kulturni meropriqtiq, koito pose6tavam, da obsyjdam knigi, da mu demonstriram talantite si, da go imam za opora, da e ot druga strana otrakan, 4ovek sys samo4uvstvie, stypil na kraka, da e energi4en, nai-vajnoto da e iskren i da se se6ta za prosti4koto vnimanie, s koeto a darqva obkryjava6tite go, da pravi i malkiq jest, za da se po4uvstva6 6tastliv, da ne te nasilva kogato ve4e si kazala NE, da ne ti se nalaga, za6toto vseki e li4nost sys svoqta individualna svoboda i li4en jivot-sigurna sym, 4e na obqvata mi 6te otgovorqt sladostratnici, na koito ni6to ne kostva da se pravqt na galantni 1-2 ve4eri i da prelystqt glupovatoto syzdanie, uneslo se v bezsmisleno i bezpo4veni me4ti i na tretata ve4er da go vyrnat v surovata realnost. tova moje bi 6te6e da mi se slu4i, ako nqmah golemiq opit osobeno s myjete(s jeni sy6to imam izjivqvaniq) vypreki vyzrastta mi. Samo ne me mislete za nqkoq pubertetka, otritnata ot gadjeto si, koeto se zadqva s nai-dobrata i priqtelka. Za syjalenie kogato 4ovek uzree zapo4va da strada myl4alivo...... ta ne razbrah, ima li 6tastlivci, otkrili tuk kysmeta si????



Тема Re: liubopitna sym...нови [re: fuklata]  
Автор S_K_l_N (непознат )
Публикувано02.04.03 14:22



Hajde shte porazsajdavame nad pismoto ti.
"ta ne razbrah, ima li 6tastlivci, otkrili tuk kysmeta si" - ako si naistina zrjala, sigurno znaesh che kasmeta e neshto izmenchivo, a shtastieto e otnositelno i pochti nepostijimo
"otrakan", "stypil na kraka" mi zvuchi kato BOGAT i v drugite postingi, sashto taka pozavoalirano. Tova e normalno jenite da tarsjat opora, stabilnost v maja, a tja vkluchva i parichna osigurenost. No kakto kasmeta, bogatstvoto sashto e izmenchivo i kakto si si "stapil na krakata", moje lesno da se podhlaznesh.

Stiga s filosofiite, hajde sas zdrave i uspeh pri tarseneto na "princa".



Тема Re: liubopitna sym...нови [re: S_K_l_N]  
Авторfuklata (Нерегистриран)
Публикувано02.04.03 23:36



6tastieto ne e ne6to, koeto si izjivql, a ne6to koeto pomni6!
kolkoto do stabilnostta, az govorq za psihi4eskata stabilnost. ne haresvam prekaleno 4uvstvitelnite hora, a pod otrakanost imam predvid da e 4ovek sas samo4uvtsvie. ne ponasqm komplexari!



Тема Re: liubopitna sym... [re: fuklata]  
Автор radoair (непознат)
Публикувано03.04.03 11:09



А ти защо си в 11,30 в нета (не се заяждам - просто питам) зрелите хора не ровят по това време из форумите в Дир-а... или търсиш тук решение на някакъв свой проблем?...според мен няма да го намериш тук.....успех!!!



Тема Re: liubopitna sym...нови [re: fuklata]  
АвторПpинцeca (Нерегистриран)
Публикувано03.04.03 11:17



Боже какво самочувствие демонстрираме:))))).Пределно ясно е мила,че си предценила,яе при толкова много еднотипни обяви имаш минимален шанс.Е решила си да бъдеш оригинална:) Лошо няма....Но май стана смешна......Какво правиш тук,след като така иронизираш хората решили да потърсят своята пловинка в клуба?Май някой има проблем с мъжете.....и струва ми се,че това не са останалите "смърфиетки" в клуба.......

Хайде със здраве....и смъкни гарда,не бъди смешна



Тема Re: liubopitna sym...нови [re: radoair]  
Авторfuklata (Нерегистриран)
Публикувано04.04.03 00:18



rovq se po tova vreme, za6toto prez ostanaloto prosto sym zaeta. rabotq, u4a, ti4am po angajimenti ili sym na nqkoq kulturna proqva. kolkoto do problemite-gledam sama da si gi re6a, 4e e nai-rezultatno i nai-sigurno. ne obi4am da sym dlyjna nqkomu:}



Тема Re: liubopitna sym...нови [re: Пpинцeca]  
Авторfuklata (Нерегистриран)
Публикувано04.04.03 00:32



abe ne znam koi ima problem s mujete, no opredeleno ne sym az, 6toto ne sym trygnala kato posledna glupa4ka da si puskam "obqvata" tuk, a prosto tyrsq reakciqta na horata. edin normalen 4ovek shte izleze navyn, shte se dviji v ob6testvoto i 6te si syzdade kontakti i v posledstvie 6te otkrie svoqta polovinka. drugo si e da vidi6 4oveka na jivo, za6toto tuk horata 4esto ne sa takiva, za kakvito se mislqt. tova s tiq 4at sre6ti spored men e ili za decata v predpubertetna vyzrast ili za ve4e prestareli i razo4arovani, ostanali bez izhod sy6testva. moje6 da mi kaje6, 4e nqkoi go pravqt, za6toto sa rabotoholici i nqmat vreme da izlizat i d akontaktuvat. ami kakvi li4nosti sa te togava???? kak edna li4nost moje da se razviva, edinstveno sysredoto4ena v sferata na rabotata si i prekarva6ta i malkoto si svobodno vreme v clickvane na mi6kata??/ na 1 koncert na otide6 6te se zapoznae6 s 20 4oveka ako iska6 i pak 6te dobie6 po-dobro vpe4atlenie za vseki ot tqh otkolkoto ako nqkoi tuk ti napi6e "4aroven, privlekatelen, ostroumen, zabaven" i t.n......
taka 4e se osyznai se i ostavi toq site. obadi se na nai-dobrata si priqtelka, za da re6ite zaedno problema ti s ob6tuvaneto s horata o4i v o4i! 6toto ne znam koi e sme6en!



Тема Re: liubopitna sym...нови [re: fuklata]  
АвторПpинцeca (Нерегистриран)
Публикувано04.04.03 10:29



Виж сега,аз нямам проблем с приятелите си.Тук съм защото се интересувам от психологическа гледна точка от хората и защото имам свободно време на работното си място.Прочети какво си написала в първия си постинг.
Освен това,никой не ти е искал съветите и нападките.А ти самата,защо не си с приятели на по биричка,а седиш тук и се правиш на по-умна и по-разбираща живота от другите тук?Не смяташ ли,че повечето хора тук влизат точно за да извадят от себе си задръжките и предрасъдъците си и поне за пет минути да бъдат това ,което са или това,което биха искали да са?Та ти самата си написала,че дори и да се представиш по някакъв начин тук,то другите биха те приели несериозно,или биха те използували само за да удовлетворят някакви свои си потребности!
Самият факт,че сядаш за да пишеш каквото и да било тук,вече говори много!По-добре се опитай да пишеш за нещо,което би обогатило или научило хората на нещо.Не си губи времето в нападки и нравоучителстване-никой няма да те приеме (дори и в реалния живот ако щеш).
Хайде-със здраве.



Тема Re: liubopitna sym...нови [re: fuklata]  
Автор cholich (Lada Niva 1.7)
Публикувано04.04.03 13:23



Виж са мацка не му е тука местото да пишеш тея си размишления, не мислиш ли?
или бая си се докарала до .... ? та си оплакваш по форумите проблемите, ми мъжкото чадо си е такова пък като не ти харесва недей се хваща на хорото!
пък за въпроса ти - надали има сериозни хора тука щото само идиот или комплексар ще си дири приятелите и гаджетата по форумите и сайтовете за зпознанства, а ако има успели то значи са били и двамата като тея "интернавти" или как там бяха, малоумници от сорта дето им се ебе и две не виждат, извинете ме за езика ама секса и парите движат света, а за любов място нЯМА, който не вярва нека живее в заблуда и като стане с два развода шсе осъзнае, пък като му дойде акъла в главата може и да намери любов, но в никакъв случай тука или в интернет(освен ако не люби Мара шоповата)

Winter Warrior


Тема Виж сега девойко от "голямто добрутро"...нови [re: fuklata]  
Автор nikie (намусен)
Публикувано04.04.03 14:46



Значи определено имаш иронично-язвителни нотки в писаниците ти, а това не е добре дошло за дискусия. Освен това много хора, които четат и пишат в този клуб не го правят с цел да "минат някоя за тази или онази вечер", така че не бъди така сурова...А за онези, които се надсмиват над срещите, чиито повод е бил този или онзи форум, нека разкажа една история:

"...Имало едно момче, което било от малък град, но дошло да работи в София преди две години, защото след кандидатстване в тукашна фирма го взели на работа...Момчето било скромно (поне на първа сгледа), но обичало компанията на приятели - а тя сега му лиспвала в този град, който то тепърва трябвало да опознае. Негов приятел влизал често по чатове и форуми и се задявал с девойки на 14-15 годишна възраст, и който му подшушнал, че това е "голяма работа". Влязло момчето тук-там из нета, но определено му се сторило, че е доста "емоционално нездрав" контингента из тези виртуални местенца и започнал да го прави рядко........Но един петък, въпросното момче (да не кажа мъж на 23год.) си стояло кротко и мирно в един "chat"-ец и чакало да свърши работния ден и да си замине за своя хубав малък град, когато някакво момиче го заговорило....от дума на дума те много си допаднали...оказало се, че споделят много общи възгледи и т.н. Това виртуално "опознанство" продължило близо 2 месеца, като постепенно те започнали да разговарят по телефона дълги часове...При все че нито единия, нито другия се били виждали (дори на снимка), един хубав ден те решили да се срещнат - и каква била изненадата, когато всеки видял в другия хубава, симпатична, нежна и умна половинка...та тези двамата аз добре ги познавам - досега (вече 2 години.) са неразделни и нищо не може да помрачи щастието им ;-) ..."

От гореизказаната история можем да заключим, че късмета може да се усмихне на всекиго, навсякъде - дори и тук в този форум...Вярвайте ми! :-)

Поздрави,
Николай

Ако пък толкова те дразни пусни го по пързалката...



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.