Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:31 05.10.24 
Запознанства
   >> Запознанства
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Iskam MAJ!!Aman ot deca...нови  
АвторMimi (Нерегистриран)
Публикувано24.04.02 20:20



Iskam MAJ...Nad 30- godini..I nad 35 da e...No da si e stapil na krakata i da znae kakvo po-tochno iska ot jivota i ot choveka do sebe si....I nai-veche kak da go postigne.Az sam realist!!!Ima li drugi????



Тема Re: Iskam MAJ!!Aman ot deca...нови [re: Mimi]  
Автор Evil Brother (<:o:>)
Публикувано24.04.02 20:35



nad 30 ili nad 3.0 :))))))))))))))))))))

P.S. Azz sym na 3.0 i imam tri topki :))))))))))))))))

26.04.01 21:28 Една година Evil Brother в



Тема Re: Iskam MAJ!!Aman ot deca...нови [re: Mimi]  
Автор1OO-te biri (Нерегистриран)
Публикувано24.04.02 20:37



Az sqm se zapqtil kqm 35-te, no pqk si mislja che samo se vdetenjavam

Chestno - povecheto mqje na tazi vqzrast znajat kakvo iskat, ne sqm siguren za vas obache. A pqk ako e na 35 i oste nisto ne e postignal - ti chakaj, chakaj ;-)

S drugi dumi - ne se razbira kakvo tochno ochakvash i ot tam ti idvat problemite - v edna vrqzka kato ne se znae otnachalo kakvi sa ochakvanijata na partnjorite -ima dosta neprijatni iznenadi.

Taka che kaji - semejstvo li ti trjabva, deca li, finansova stabilnost, prijatelstvo, razbirane, etc..



Тема Re: Iskam MAJ!!Aman ot deca...нови [re: Mimi]  
АвторMAFlA (Нерегистриран)
Публикувано24.04.02 21:03



mister@mtel.net Pishi mi na tozi adres sz sam tochno tozi koito tarsish.



Тема Re: Iskam MAJ!!Aman ot deca...нови [re: 1OO-te biri]  
АвторMimi (Нерегистриран)
Публикувано24.04.02 21:56



Finansova stabilnost imam!!Ne sam nezemno bogata no smelo moga da tvardq che pechelq poveche ot mnogo maje v Bg....Da semeistvo iskam i deca iskam...Problema mi e che ne vqrvam veche...Strah me ot dumata "doverie"...Ne che sam bila lagana...Gledam sveta ,horata,sadbite i...se plasha....Iskam shtastlivi deca ,iskam da sam shtastliva maika...Zvuchi kato treta chast na sbornik fantastika.....Tajno e.....



Тема Re: Iskam MAJ!!Aman ot deca...нови [re: MAFlA]  
АвторMimi (Нерегистриран)
Публикувано24.04.02 22:17



klasika_71@abv.bg



Тема Re: Iskam MAJ!!Aman ot deca...нови [re: Mimi]  
АвторБOБИ (Нерегистриран)
Публикувано24.04.02 23:21



ПИШИ НА
briz@abv.bg



Тема Re: Iskam MAJ!!Aman ot deca...нови [re: Mimi]  
Автор1OO-te biri (Нерегистриран)
Публикувано24.04.02 23:40



Povecheto mqje iskat stastlivi deca i majki sqsto taka - problema e che u nas otgovornosta za stastieto na semejstvoto leji prekaleno mnogo na gqrba na jenata. geografsko polojenie - kakvo da pravish.

Az pqk si misleh, che treti sbornik fantastika e tozi, kqdeto jenite sled kato se omqjat nikoga ne izneverjavat i postojanno presledvat mqja si da go chukat do otkaz..

Ima i stastlivi deca i semejstva - njama strashno. Problema e, che e trudno da se postigne tova stastie - iziskva mnogo rabota, doverie, usilija,jertvi i t.n.

A nie v BG si mislim, che naj vajnoto e da se podpishesh ili izchukash - i problemite svqrshvat ...



Тема Re: Iskam MAJ!!Aman ot deca...нови [re: Mimi]  
Авторlma li.. (Нерегистриран)
Публикувано25.04.02 22:06



...vse oshte takiva jeni kato teb...Shtastlivec shte e izbrannika....Sajalqvam che sam semeen veche....



Тема Re: Iskam MAJ!!Aman ot deca...нови [re: Mimi]  
Автор shto ne (trashmaker)
Публикувано26.04.02 00:12



"Da znae kakvo iska ot jivota i ot choveka do sebs si i kak da go postigne"?(da razbiram che trqbva da iska da ima deca ot tebe?)Opa stupih si na krakata.Az sum CHOVEK ima li drugi?

Защо да го разбираме?По-добре да го разрушим.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.