Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:47 28.09.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Veche ne se nadjavamнови  
Автор Alex_SF3O (непознат)
Публикувано05.10.02 00:26



Abe v taja durjava samo pederasti li ima?!!!
Vsichki sa nedoklateni i s psiho problemi.njama li normalni jeni i maje ?!!!!!!
Zashto mnogo hora se predstavjat za jeni , sled kato sa si pederasti.
I az sam se registriral tuk , no ne sam pedi i ne sam s psiho otklonenia.
Kato cheta objavite ima svestni hora , no sa malko.Molja da me izvinjat tezi , koito naistina tursjat neshto choveshko.Mai shte se otkaja ot i-net da namerja choveka
na moite mechti.Ako ima svestni hora neka mi pishat dali sa namerili neshto chrez i-net.Shte sam im blagodaren.



Тема Re: Veche ne se nadjavamнови [re: Alex_SF3O]  
АвторMakisa (Нерегистриран)
Публикувано13.10.02 22:51



Razbira se 4e ima normalni hora, no se sreshtat mnooooooooogo rjadko.Napr. minalata god. se zapoznah s edin savsem normalen maj 4res internet , s koito i do sega sme si dobri prijateli.E idiotite sa po-ve4e , no kakvo da se pravi ...i te sa hora . Vsi4ko dobro



Тема Re: Veche ne se nadjavamнови [re: Makisa]  
Автор Alex_SF3O (непознат)
Публикувано14.10.02 09:49



Dobre e kogato ima obiknovenni i normalni hora :)



Тема Re: Veche ne se nadjavam [re: Alex_SF3O]  
Автор *Alexandra* (непознат)
Публикувано14.10.02 10:41



Ne winagi 4owek namira onowa koeto tyrsi. W edno oba4e si praw w posledno wreme i-neta se napylni s razni kompleksari, koito koi znae za6to sa tuk- Moje bi za da tormozqt normalnite hora.....Wsy6tnost e tolkoz prost- ima si mesta za tqh. Az si mislq, 4e tuk 4owek prosto trqbwa da byde onzi koito e nawyn. Ako ne -tolkowa po-zle za nego!!!!!

ЖИВОТА ВИНАГИ НИ ДАВА ОНОВА, КОЕТО ЗАСЛУЖАВАМЕ!!!


Тема Re: Veche ne se nadjavamнови [re: Alex_SF3O]  
Авторmai (Нерегистриран)
Публикувано14.10.02 18:23



Radvam se,4e ima i drugi xora,koito mislyat kato men.az sam napalno saglasna s tova,koeto si napisal.ot 3 sedmici vlizam v 4ata,ne samo za da se pozabavlyavam.mnogo moi poznati mi kazvaxa kolko e interesno,kak moje6 da nameri6 nyakogo i t.n.vsi4ko oba4e se okaza laja.kakto ti kazva6,samo psixo.az sa6to se nadyavam da namerya maja na jivota si naprimer,no sam sigorna,4e tova nyama da stane v internet.no vse pak si ostava zabavlenieto i tova,4e i ti moje6 da imitira6 pedi ili psixo.



Тема Re: Veche ne se nadjavamнови [re: Alex_SF3O]  
АвторAriatl (Нерегистриран)
Публикувано14.10.02 20:56



Zdravei Alex!
Az smqtam, che kogato chovek tursi - namira i zatova ti predlagam da ostavish e-mail - adres za korespondenciq. Obezatelno shte ti pishat hora, koito ne sa suvsem "nared", no shte ti pishat i takiva, koito mislqt kakto teb i koito biha mogli da ti stanat dori dobri priqteli.. A zashto ne i da sreshnesh "momicheto na zhivota si". Uspeh!



Тема Re: Veche ne se nadjavamнови [re: Alex_SF3O]  
АвторRika (Нерегистриран)
Публикувано15.10.02 16:43



Izvinjavai 4e pak se namesvam, no mi se iska6e da ti kaja (a moje bi i na sebe si) dve kubinski pogovorki:
"Ako prez no6ta me4tae6 za slunceto, njama da zabelejij zvezdite."
"Shtastieto ne e za, koito tursi, a za tozi, koito namira."
Vse pak da ne zabravjame kak svurshva edna kniga: "Chakai i se nadjavai."
e pove4e njama da ti dosajdam :-)))) izvinjavai



Тема Re: nadjavai seнови [re: Rika]  
Автор BloodeR (луда глава)
Публикувано16.10.02 03:02




Bez loshi pomisli...



Тема I vse pak da ne podtcenqvame ...нови [re: Rika]  
АвторKillingSpree (Нерегистриран)
Публикувано16.10.02 03:33



Oligofreniqta kretenizma i tcitcomaniqta :)
det sa vika nii oligofrenite ne sme li hora



Тема Re: Veche ne se nadjavamнови [re: Alex_SF3O]  
Авторniama (Нерегистриран)
Публикувано03.12.02 17:20



Ne znam dali tova e nachinat da se zapoznaesh s niakogo. prosledih vsichki tvoi pisma. zaintriguva me tvoeto vijdane za jivota. ne zashtoto e neshto extraordinerno, a zashtoto normalnite neshta, kakto vijdash veche ne sa na moda. nalaga se mnenieto, che ako ne si komersialno sashtestvo, ako ne te e sram da si priznaesh, che mojesh da obichash i da tarsish choveka, a ne lubovnika, sponsora i t.n., si neshto obarkan i retro. edva li az sam jenata na mechtite ti, edva li mrejata e nachin da sreshtnesh interesna lichnost, no ako reshish, pishi.
e-mail: galianv@yahoo.com




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.