Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:52 26.06.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Търся... даже знам когонови  
Автор ViruS (™)
Публикувано09.07.02 18:16



Търся координати за едно момиче... всъщност след малко ще се убедите какъв оптимист съм (т.е. какво знам за нея), а след още някой параграф защо я търся. Та сега в общи линии ще се опитам да ви кажа, какво знам за нея... ‘начи Софианка е, казва се Цвети (или поне така се представи де, може да има и по-пълно име, но вероятно така й викат), на около 17-20 години (предполагам... може даже с този широк интервал да греша), тъмна (трудно ми е да кажа цвят, ако дочетете писанията ми, ще разберете, че не съм я виждал при нормално осветление), дълга малко повече от нужното за да може да се връзва на опашка коса на едри къдрици, голями очи (тез на лицето... аз да си уточня), ниска (160-165см мисля) и слаба е. Беше облечена в черно, без обозначени пристрастия към творчеството на никоя група, изразени върху дрехите (ако т’ва ви звучи странно, ще пусна едно жокерче, че се запознахме на концерт), ама не знам дали е било за случая или постоянно (като мен) ходи с дрехи в тази разцветка. Това мога да кажа за външния й вид.

Остана да спомена за малкото странична информация, която имам... значи знам какво работи... помагала (или както самата тя се изрази «чиракувала») на майка си във фризьорския салон... т.е. ако случайно някой наскоро се е подстригвал и е забелязал дъщерята на фризьорката (която не е зле да отговаря поне отчасти на горното описание) да се навърта наоколо, да свирка. А и още... с Цвети беше една нейна приятелка (доста добра предполагам... в смисъл не е изключено от време на време да движат заедно)... та приятелката й може би малко повече се набива на очи с боядисаната си в неестествен цвят коса (бай вече поизбеляло розово беше, ама може пак много да греша... справка: някъде горе писах за осветлението) и обеца на носа. А и още важна информация за Цвети: слуша метъл.

Ми сега освен да поразкажа по-подробно: датата е 3-ти юли, часът – към 17:30 аз пристигам (сам, късно се сетих да разпитвам приятели дали някой ще ходи...) на стадион Академик, където щеше да има концерт на Halford & Slayer (концерта беше супер... но не мисля да го описвам). Не след дълго намирам един приятел и решавам, че е малко тъпо да съм сам... в смисъл оставам да си говорим с него и после влизаме заедно. Сядаме на пейките и слушаме Sanatorium, след като свършиха и ние усетихме, че тоз дълъг саунд чек не е за подгряваща група, а за Халфорд, слязохме долу пред сцената. Халфорд излезе. Започна с Painkiller ;-) Както и да е... с Цвети по едно време се озовахме един до друг, покуфяхме заедно... В затишиетомежду Халфорд и Слеър се заговорихме, запознахме се... След концерта като разбра, че е късно се разбърза (всъщност каза на приятелката си, колко е късно и тя се разбърза), предложих й да я закарам (надявах се до тях, щях да разбера, къде живее по замисъл...) Е закарах я до Плиска, оказа се, че майката на приятелката й ги чака там... и те бързичко слязоха и тръгнаха нанякъде, без да успея да поискам на Цвети телефонен номер или нещо подобно (споменах ли колко съм тъп?). С две думи: прецаках се. И сега я търся... та ако някойя познава или я е виждал и т.н., pls нека се обади.

Антон “ViruS” Титов
mail: anton@titov.net
ICQ: 92005483
Tel.: 089/502282


P.S. 1 не очаквам тя да прочете гореописаните неща... когато й казах, че съм програмист, тя се почуства да ми каже, че “нищо не разбира от компютри”
P.S. 2 не очаквам и някой нейн познат да влиза в клуба... аз ще се опитам да направя така, че не само посетителите на клуба да я видят
P.S. 3 не пишете много отдалечени от темата неща моля ви...
P.S. 4 разсъжденията на тема колко съм бил тъп също не се поощтряват
P.S. 5 ако темата тръгне да изпада от първата страница на клуба, не обръщайте внимание на горните 2 точки
P.S. 6 модератора, знам че съм малко или много офтопик, ама pls, не ме модерирай
P.S. 7 т’ва последното го писах преди да видя, че Dakota е модератор
P.S. 8 не’нам... просто исках и 8 да имам... по-кръгло такова... 2^3 все пак

ViruS


Тема Re: Търся... даже знам когонови [re: ViruS]  
Автор Hell Spirit (lone warrior)
Публикувано10.07.02 22:44



Хмм, не искам да те обнадеждавам много, ама и аз съм го изживявал това, само че на концерта на Пърпъл. А ако се съди по описанието - може и да става дума за същата девойка, но:
1. не я питах как се казва и
2. не съм сигурен от София ли е
иначе описанието съвпада в голяма степен, ама знаеш ли...

хората сега са глупави стада водещи борба за власт и за трева


Тема Re: Търся... даже знам когонови [re: ViruS]  
АвторBagira (Нерегистриран)
Публикувано11.07.02 09:18



Съжалявам, с нищо не мога да ти помогна. Успех! Дано я откриеш!



Тема Re: Търся... даже знам когонови [re: Hell Spirit]  
Автор ViruS (™)
Публикувано11.07.02 09:43



Имам чуството, че даже да е същата, знаеш за нея по-малко от мен :(((

пък и Пърпъл... отдавна беше... 4 години ще станат, да я помниш 4 години как изглежда, при положение, че си я виждал веднъж, предполагам като мен - при нестандартно осветление...

ViruS


Тема Re: Търся... даже знам когонови [re: ViruS]  
АвторRag (Нерегистриран)
Публикувано12.07.02 01:10



Znachi sega shte ti dam edin suvet, ne znam dali shte se vuzpolzvash. Moi priatel taka se beshe zapoznal s edno momiche v troleia, no sushto beshe zabravil da ia pita za telefona. I poneje si beshe padnal mnogo zdravo po neia napravi slednoto. Kupi si 10 duracell ultra baterii, vze edin walkman i se prigotvi da stoi 48 chasa na spirkata na trolei 9 na voenna bolnica - tam tia beshe sliazla. Nie naminavahme da go vidim i da mu dadem moralna podkrepa. Vidial ia na 34 chas, v 13:30, zagovorili se kolko e maluk sveta, kak pak se sreshtat samo za 2 sedmici a toi e ot mainata si(Lulin) i na pokanata na kafe tia mu priznava che si ima priatel ot 2 godini, na koito mnogo durji.Taka che ako na pliska maika i ne ia e chakala s kola i naistina durjish da ia sreshtnesh, ili si otchaian, vzemi 20 baterii i edin lab-top i siadai da programirash na pliska:) Ei tva ne e seriozno, ako reshish da go pravish ne mojesh da programirash , triabva da sledish minuvachite nali taka. A, da ne zabravia - kafe, kola i to ne v golemi kolichestva zashtoto shte triabva da gi izpikaesh. Uspeh i mi kaji ako reshish da go napravish - shte mina da ti stisna rukata.



Тема Re: Търся... даже знам когонови [re: ViruS]  
АвторCveti (Нерегистриран)
Публикувано12.07.02 08:27



Zdrawej
Ako znaesh ot koga te tyrsq. Predidwe godini reshih da se naucha da rabotq s komputyr. Ti kaza che si programist i az reshih che towa e edin ot nachinite da te sreshna otnowo. Samo wednyj sym te wijdala no nemoga da spra da mislq za teb i eto che naj posle te otkrih. Sigurna sym che towa si ti ne e wyzmojno da me lyje syrceto.
sega se sprawqm dosta dobre s komputyra no ima oshte mnogo da ucha. Struwa si da go naprawq zaradi teb.
Nemojah da powqrwam che i ti me tyrsish. Sigurno towa e lubowta da tyrsishnqkoj koito si widql edin edinstwen pyt no nemojesh da go zabrawish.
Ako eshish mojesh da mi pishesh ili da mi se obadish oshte si nqmam swoq poshta no mojesh da mi pishesh na e-maila na sestrami Vqra. stankova@abv.bg



Тема Re: Търся... даже знам когонови [re: Cveti]  
АвторWarp (Нерегистриран)
Публикувано12.07.02 09:12



Sorry, ama s tezi repliki samo vav Venezuelski serial shte minesh...



Тема Re: Търся... даже знам когонови [re: Cveti]  
Автор WiseMan ()
Публикувано12.07.02 09:32



Warp е прав прекалено сълзливо звучиш за да си тази Цвети. Шегата е много тъпа и говори за интелекта на този, който я е измислил. Бе не мога да ти кажа мнението си за теб щото модератора ше ми изтрие съобщението ... ако не го направи преди дова някой цензуриращ скрипт. Така че сещай се...



Тема Re: Търся... даже знам когонови [re: Rag]  
Автор ViruS (™)
Публикувано12.07.02 10:28



Мислил съм го тоз вариант... ама... кой е казал, че тя има работа на Плиска, когато не ходи до стадион Академик?

пък взема ли Laptop, смятай никого няма да видя...

Някой да има идея къде мога да взема списък на фризьорските салони в София? По възможност с телефони ;-)

ViruS


Тема Re: Търся... даже знам когонови [re: ViruS]  
Авторganja_fermer_ (Нерегистриран)
Публикувано12.07.02 10:51



Az sum za varianta s 4akaneto na Pliska,no shte po obogatia na4alnata misul.Spored men vmesto da sedi6 i da 4akash tq slu4aino da mine(koeto da si go kajem e naistina malko trudno) po-dobre e da se porashodi6 v friziorskite saloni okolo Pliska.Da ti kaja mi e mnogo interesno kak taka si razbral 4e raboti(4irakuva)v friziorski salon,a za tela i ne znae6 ni6to ama karai...taka stava poniakoga.A i si pomisli v koia posoka moje da e trugnala,ta da ti bude malko kato napravlenie(makar i malko).
P.S. NIakva momi4e malko po-nagore se e predstavlio za tazi Cveti.Tq li e.Vsi4ki,koito ti pisahme ste se radvame ako e tq.Uspeh




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.