Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:52 29.06.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: The /UNhappy/ end :(((нови [re: ViruS]  
АвторTihOmiR (Нерегистриран)
Публикувано09.09.02 20:00



Sachustvam ti iskreno zashtoto i na mene mi se sluchi neshto podobno. Shte razkaja na kratko za da si izleq mukata! Nqkolko puti vijdah edno momiche v edna diskoteka i vinagi mi se struvashe che me nabliudava (moje bi zashtoto samo v neq gledah:) I kogato se opitah da se zapoznaq tq mi kaza da zabraviq i ako pak q bezpokoq she si imam problemi. Prosto mi pisna ot momicheta koito se naduvat i ako ne me haresva pone mojeshe da mi kaje vmesto da me zaplashva Az naprimer kazvam na momiche ako ne go haresvam i iskam da si ostanem samo priateli zashtoto ne obi4am nqkoi da strada zaradi mene. No tova koeto tq napravi nemoga da go zabravq :(



Тема Re: Търся... даже знам когонови [re: Hell Spirit]  
Авторtina_ (Нерегистриран)
Публикувано10.09.02 03:41



:: Our dreams... they take evertyhing from us and give us nothing... ::

Thinking. Can't stop thinking.
Thinking of you. This. That. That Life. That day.
That dream was mine.
An utopian dream...

tina_



Тема Re: Търся... даже знам когонови [re: tina_]  
Авторcoldy (Нерегистриран)
Публикувано10.09.02 04:16



ViruS, opitai se da zabravish vsichko tova. Dano ne uspeesh po-skoro. Za sebe si, ne namiram smisyl da tyjish po nqkoq, koqto se pravi na nedostypna ili pyk prosto te otbqgva. Taka ili i nache, jivota prodyljava!
Shte vidish, che edin den shte sreshtesh druga, koqto shte otgovoroi na chuvstvata ti.

Pozdravi na vsichki.
Uspehi v liubovta.




Тема Re: The /UNhappy/ end :(((нови [re: Prepatil]  
Авторramirez (Нерегистриран)
Публикувано11.09.02 11:40



ViruS,
направо ме разби! Ако всичкото това дето си го писал по-горе е вярно на 100%
(направих си труда да отида на 1ва страница и да изчета целия топик)
то ти си най(ама НАЙ) големия романтик когото съм имал честта да срещна.
Човече, възхищавам ти се, да се отдадеш така на нещо с АБСОЛЮТНО неизвестен изход си е.... незнам как да го нарека (авантюра?)?!
Наистина според мен си е било грешка да не стане каквото е имало да става още на спирката (тази в махалата и), пък и когато е била сама може би е щяла да си каже какъв и е проблема...
Познавам много момичета които ходят с точно този тип хора (като онзи приятел, който те е заплашвал - дето не прави разлика между тестиси и тестостерон) само защото ги е страх от реакцията му когато му кажат "ОК пич - аз бях до тук. Намери си друга да ти слуша простотийте!" .
Не знам какво да ти кажа, но факта, че ме накара да напиша повече от 2 реда във форум различен от хардуер/софтуер ме убеждава, че наистина си струва (не вярвах, че още има хора като теб /ако изобщо някога е имало/).

П.П.
Щастлива ще е тази която те намери, ще ми се и аз да можех да съм като теб, но за жалост съм завършен егоист. ;-)



Тема Re: The /UNhappy/ end :(((нови [re: ramirez]  
Автор Tanuco (весел)
Публикувано12.09.02 17:47



ВируС, само едно ще ти кажа-ТИ СИ ЛУД.Наистина си побъркан.
Какво романтично има да преследваш едно момиче толкова време?!?!?!?!?
Извадил си късмет, че приятеля и не те е пребил, което е било редно да направи.
Изчетох целия топик....Казала ти е че е по-добре да НЕ се виждате....какво повече искаш?!?!? Да ти каже-Разкарай се бе, ненормалник, откъде си ме намерил след толкова време.
Естествено, че ще те помни...или поне си е спомнила като сте се чули.
Първоначалните ти намерения бяха наистина романтични, донякъде....но прераснаха в мания за преследване, което доказва "гонката" ти с тролея.
Ти какво ще си помислиш, ако сте се разбрали с някво момиче от София, че днес няма да се виждате и че си имаш друга работа и като излизаш от вас виждаш въпросното момиче да кисне в кола пред блока ти и да те чака?!?!?!
Определено имаш психически отклонения....не си в ред....не й завиждам на бъдещата ти приятелка...а това какъв бил тъп приятеля й и колко бил по-грозен от теб-Ти смяташ така, тя НЕ, така че я остави на мира..... и по-добре не й се обаждай, че може да си навлечеш белята, ако приятеля й е станал по-решителен
Наистина си луд!



Тема Re: The /UNhappy/ end :(((нови [re: Tanuco]  
АвторXtremE (porkan) (Нерегистриран)
Публикувано13.09.02 01:53



EE stiga be ti puk gluposti drunkash virusa ne mi izglejda LUD ee malko e EXCENTRICHEN moje bi :) ne be prosto e vliuben choveka ta ne mu se karai sto se otnasia do tva momiche ne znam VIRUS ne znam moje bi vse pak ne e tolkova losho ne e imalo ni6to m/u vas po dobre taka barzo ste ia zabravish :) i az imah podoben problem predi godini na 80% ne6tata sa sushtite s edna malka razlika men me biva v presledvaneto no puk si niamam kola a mnogo obicham da karam kola to obiknovenno taka stava tochno tva koeto ti haresva ne mojesh da go pravish po razni pri4ini " v nashta darjava po materialni " kakto i da e otplesnah se mai ;;;;; ta ne me zabeliaza a moje bi triabvashe i nikoga ne razbrah dali shteshe da izleze neshto :P biah mlad beshe me strah ma ne sajaliavam sled 3 - 4 dena mi mina i zabravih chak sega se seshtam kato pro4etoh za tvoia slu4ai ...... Ti pone si opital i ne se e poluchilo viarvam che ste ti mine i barzo she zabravish mislia che za edno si prav de che e triabvalo da ti obiasni pone ama ne se li pozamisli che sled kato se zanimava s takuv debil kato "viziram neinoto gadje" to nai veroiatno i neinia intelect ne se otlichava osobeno ima edna pogovorka che "Krastavite kucheta se nadushvat " taka che tva mislia obiasniava neinoto povedenie za drugoto da ne ti puka ... Piesh li ?? ako da nachi do den 2 she si zabravil :) emi tva e deto iskah da kaja abe to ima i oste ama( "da ne uslojniavame cherteja" kakto kazvashe daskalkata mi po fizika v gimnaziata

ahhhh COMPLETE it is VODKA TIME :
hey hey hey calm down smile ones in a while you will live longer !!!

Mrazia TEHNICHESKI UNIVERSITET




Тема Re: The /UNhappy/ end :(((нови [re: ViruS]  
Авторemerald (Нерегистриран)
Публикувано14.09.02 00:53



Много интересна история, наистина ти се възхищавам за всичко, което си направил и искрено съжалявам за лошия край. Но може би тя не е за теб, след като дори не е могла да ти даде обяснение защо не иска да те се видите и да поговире, а преди това сама се е съгласила да говори с теб по телефона. Предполагам, че тоя приятел, който ви е свързал, й е казал за целия тоя форум и за всичко, което правиш да я намериш. Трябва да е супер надута и тъпа, за да не се трогне и да не приеме поне да поговори с теб, а праща някакъв си, било то и "мъжа й", да те заплашва. И аз съм момиче, и може ми първоначално ще се оплаша, ако някой ме следи така както ти си я следил, но не бих постъпила като нея, поне бих говорила с теб. Тя не заслужава момче, като теб. Забрави я, ще срещнеш момиче, много по-достойно за теб. Желая ти много успех в живота. Бъди щастлив, истински го заслужаваш. ;))



Тема Re: The /UNhappy/ end :(((нови [re: ViruS]  
Авторph[o]cus (Нерегистриран)
Публикувано15.09.02 12:15



Abe Virka az maj spomenah che tiq moze da gi eliminirame ....



Тема Re: The /UNhappy/ end :(((нови [re: ViruS]  
Авторmobo (Нерегистриран)
Публикувано16.09.02 00:19



E strashno uwajawam horata koito uspqwat da wpregnat maksimalen broj hora da im swyrshat rabotata, koqto w krajna smetka im e po silite. Predpolagam 4e prosto si imal nujda ot slushateli. E polu4il si gi.
Kolkoto do nespodelenata ti ljubow nqma da te uteshawam. We4e trqbwa da si uteshen.
A kat si tolkowa otworen i priqtelq i e bil powe4e debel otkolkoto qk shto ne si go stupal we, nadyhanqk? Nali tolkkowa nerwi si wkaral za da q izdirish, nali 5000 dushi ti se wulnuwat ot peripetiite, a nakraq nqkyw "debel i typ" da te uplashi. Kat sha se borish sha se borish dokraj. Znaesh kyde jiwee - idi da i razbiesh wratata i da iskash otgowori. Edwa li shte se wloshi wpe4atlenieto i ot tebe sled tiq presledwaniq iz Sofiq. Dejstwaj i spri da hlen4ish.
Kojto iska - tyrsi na4ini,
kojto ne iska - namira pri4ini!



Тема Re: The /UNhappy/ end :(((нови [re: mobo]  
Автор ViruS (™)
Публикувано16.09.02 09:43



>>> powe4e debel otkolkoto qk shto ne si go stupal we
защото аз самият тежа 60 кила с мокри дрехи...
>>> koito uspqwat da wpregnat maksimalen broj hora da im swyrshat rabotata, koqto w krajna smetka im e po silite
имай предвид, че сам нямаше да я намеря, хората тук, всъщност точно един човек ми помогна
>>> nqma da te uteshawam. We4e trqbwa da si uteshen.
позна
>>> Predpolagam 4e prosto si imal nujda ot slushateli
ами за последните 2 мои съобщения, да
>>> spri da hlen4ish
как не съм забелязал, че хленча

ViruS



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.