Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:52 03.06.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Случайно разбрах.................нови  
АвторЛилянa (Нерегистриран)
Публикувано12.11.01 10:18



Здравейте драги посетители на клуб запознанства и Адам и Ева.Много ми харесват вашите писания, обаче не ми хареса това, че от доста време насам забелязвам,че моят мил съпруг се подвизава тук.Съвсем случайно му открих имейла от профила и побеснях.Как е възможно човек,който непрекъснато ми казва,че ме обича да си търси тук нещо за чукане.Най-жалкото е обаче,че това е от доста време,доста нерви и време си изгубих да го наблюдавам, защото и сега е пуснал обява в клуб "Адам и Ева".Още малко търпение ми трябва и след това,вече ще избухне сигурно трета световна война.Как според вас е възможно да живееш с даден човек цели 14 години и той да ти върти такива номера.Сигурно ще го застрелям първо с думи, след това с бой и най-накрая с куршум,пък каквото ще да става.Страшно верни са мъжете, нямам думи да опиша как се чувствам в момента.Никой от вас не ми е виновен, но ми иде да му откъсна главата.Така,че уважаеми семейни посетители на тези клубове, внимавайте да не влезете сами в собствения си капан, защото после става опасно.Желая ви успехи и умната, за,да не се ядосвате като мен.



Тема Сблъсъкнови [re: Лилянa]  
Автор DakotaМодератор (отверт)
Публикувано12.11.01 10:37



Неприятно наистина...Тук става въпрос за концепцията ви по въроса за изневярата. Най-добре е да поговорите за това.

Никоя армия не може да победи идея, чието време е дошло.


Тема Re: Случайно разбрах.................нови [re: Лилянa]  
Автор Пeтъp_ ()
Публикувано12.11.01 20:11



ами ти какво правиш тук ?
може нещо да му липсва и затова да го търси тук,все пак не е добре за женен мъж
спретни си и ти един купон с някой клубар



Тема Не изпадай в паниканови [re: Лилянa]  
Авторaми (Нерегистриран)
Публикувано13.11.01 09:32



може пък и той да се забавлява чисто виртуално. Много хора идват в тези клубове да гледат сеир - пускат обява и гледат акъла на някои. Първо говори с него, а после си разваляй семеството.

Мислиш ли, че като знае твоето навъртане насам, би мал мейл, който ти знаеш?



Тема Re: Случайно разбрах.................нови [re: Лилянa]  
Автор Monte Kristo (граф)
Публикувано13.11.01 13:56



Пък ако решиш да му го върнеш тъпкано - драсни



/само уточнявам - НЕ СЪМ мъжът ти... заонния



Тема Re: Случайно разбрах.................нови [re: Лилянa]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано14.11.01 00:56



leleee
ne go bii mnogo - myj e vse pak - myjete obichat chujdoto




Тема Re: Случайно разбрах.................нови [re: Лилянa]  
АвторAлън (Нерегистриран)
Публикувано14.11.01 03:58



Аз също си търся за чукане тук въпреки че имам сериозно гадже ,към което си имам чувства!!!
И знаеш ли защо?
Защото по подобен начин ме нарани - оказа се че си е правила бъзик...
Но аз бях наранен и си търся отдушник....

В случая ти - или мъжа ти не те е обичал в смисъла ,който ти си влагала ,или и аз не знам...но явно ако много те е обичал все пак нещо го е накарало да прекрачи границата.При мен се получи точно това...обичам си я още но нещо се пречупи в мен ..
И не говори толкова против мъжете - има и с точни намерения но като им се качат на главата и на тях им писва



Тема Re: Случайно разбрах.................нови [re: Лилянa]  
Автор sunrise (старо куче)
Публикувано14.11.01 21:07



Ne se iadosvai mila, mujete ne mogat da budat predani, tova e prirodata im. Sujaliavam che si razbrala tova po tozi nachin, no iavno e triabvalo taka da stane.
Moje naistina da pomogne ako govorish s nego, pone probvai zashtoto 14 godini vse pak sa dosta dulgo vreme.
jelaia ti vsichko dobro i uspeh

:-) ot men

carpe diem... noctumque


Тема Re: Лили...............нови [re: Лилянa]  
Автор Lolay (woman of earth)
Публикувано16.11.01 15:40



Не разбирам все пак дали имаш достатъчно основание да се кахъриш от действията на съпруга си. Но нали това е виртуалното пространство, което за повечето посетители на този клуб е вид отдушник /разтоварване!/от ежедневното напражение в работата, семейството и къде ли не, вече!
Не забравяй за мъжката природа и за това дали ти самата не си дала повод за забежката му тук?!
С уважение към семейството!

Живи и здрави!

Редактирано от Lolay на 16.11.01 15:43.



Тема Re: Случайно разбрах.................нови [re: Лилянa]  
АвторЛилянa (Нерегистриран)
Публикувано17.11.01 07:59



Благодаря на всички, които откликнахте на моя яд.Не ми пука,че ще ми изневери съпруга, най-вече ме е яд за това, че го прави по такъв просташки начин, след като знае, че винаги мога да го разбера,защото работата ми е свързана непрекъснато с компютъра. А сега в момента изглежда подозира,че знам нещо и е толкова мил и любезен та чак ме избива на смях.Никога не бих си развалила семейството за една изневяра, но ще му скроя същият номер по най-деликатен начин,защото и аз си имам доста обожатели.Обожавам тезата-Не прави това, което не искаш на теб да ти правят, но в този случай май ще се отдам и аз на положителни емоции, за,да си "заздравим"брака както се казва.Още веднъж благодаря на всички!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.