Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:59 05.10.24 
Запознанства
   >> Запознанства
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема frenska liubov za dami-perfektna  
Автор burian (непознат )
Публикувано18.11.01 18:45



ima li oshte jeni obojavashti frenskata liubov



Тема Re: frenska liubov za dami-perfektnaнови [re: burian]  
Автор Cлънцe (Far away)
Публикувано19.11.01 11:07



Винаги ще се намерят жени за тази любов! Но ти бъди по-дискретен BOBURG!? И за подобни желания си направи нова регистрация, или пиши даже без такава.
Нима не забелязваш какво става в клубчето?




Sat sapienti.[]



Тема Re: frenska liubov za dami-perfektnaнови [re: burian]  
Автор12 (Нерегистриран)
Публикувано16.12.01 12:37



сигурно има



Тема Re: frenska liubov za dami-perfektnaнови [re: Cлънцe]  
Авторboburg (Нерегистриран)
Публикувано18.12.01 15:31



if you reach the e-mail boburg@abv.bg you will find a registered man under the nickname boryan stoilkov. that's me or another name of mine. a woman once called me bUryan, but unfortunately this Lady disappeared and I really miss her. but I shall never start asking stupid and impertinant questions on public. the foolish words here are not written by me. as I am still practically answered - at home and at my girlfriend's.
and if possible I would ask the moderator to delete the bloody theme as other friends of mine may come and see it.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.