Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:21 23.06.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Случайно разбрах.................нови [re: Alen Delon]  
АвторЛилянa (Нерегистриран)
Публикувано19.11.01 13:07



Най-голямата му беда е тази, че той самият не знае, че ми е известен, но аз като негова съпруга от толкова години, познавам добре стила му на писане и от там се ровнах точно там където не трябва и го открих.Значи грешката май е моя, или пък случайността му изигра лоша шега.



Тема Re: Случайно разбрах.................нови [re: Лилянa]  
Авторzaples (Нерегистриран)
Публикувано19.11.01 13:35



Извинявай Лилянче, ама ти го направи световен въпрос :)))
Верно че е шок, ама не се ли ориентира в обстановката вече и не си ли най-накрая наясно със себе си - или може би още обмисляш ...
Аз ще те посъветвам да седнете със любимият ти и да си поприказвате като бели хора, явно и двамата сте интелигентни и ако наистина има нещо такова (изневяра както ти му викаш), а не е само твоя фантазия - поне ще се изясните - или ти е интересно да си играете на котка и мишка ?



Тема Хайде и азнови [re: zaples]  
Автор nbb (весела)
Публикувано19.11.01 14:03



да се наредя сред желаещите за шамари.
Може пък Лилето просто да си е търсила повод, за да изневери на мъжа си. Това също е много вероятна версия. Да не би само той да е мъж на тази земя, я още колко красавци има.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Случайно разбрах.................нови [re: zaples]  
АвторЛилянa (Нерегистриран)
Публикувано19.11.01 14:49



Съжалявам,че така го приемаш.А на котка и мишка е интересно да се играе, но не със собствената ти половинка- иначе друго може...........Казват,че било интересно.А за световен въпрос- ни най-малко не бих помислила.Просто споделих с непознати- така е по-леко и по необвързващо.Защо да не зная как мислят например интелигентни хора, посещаващи този клуб?Може и аз да греша някъде, за това търсих мнения по въпроса,който ме вълнува в момента.Друго няма.



Тема Re: Хайде и азнови [re: nbb]  
АвторЛилянa (Нерегистриран)
Публикувано19.11.01 14:52



Е защо пък трябва да си търся поводи за изневяра?Ако имам желание да го направя нищо не може да ме спре.Тук въпроса ми беше съвсем друг.За болката която ми бе причинена, може би без да съм я заслужила.Иначе всяка жена може да кръшне и да изневери на съпруга си, още повече ако наистина изглежда добре.



Тема Но защонови [re: Лилянa]  
Автор nbb (весела)
Публикувано19.11.01 17:26



в такъв случай не поговориш със съпруга си, обясни му какво си разбрала и как си се почувствала от тези негови действия. За да го направи, значи нещо между вас липсва. А какво е, може да се разбере не чрез гадания, а само чрез споделяне. Ние тук можем да ти посъчувстваме, да се позаядем с тебе, но проблема не можем да ти решим.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Случайно разбрах.................нови [re: Лилянa]  
АвторAлън (Нерегистриран)
Публикувано19.11.01 18:24



Много добре казано!!!

Ще ми пишеш ли или си се отказала ?:-)



Тема Re: Случайно разбрах.................нови [re: Лилянa]  
АвторЛюбoпитeн (Нерегистриран)
Публикувано19.11.01 19:11



Лилянче...за да е отмъщение трябва да РАЗБЕРЕ :)
Ако го направиш тихом-мълком.....файда няма :)))
Само ти ще си знаеш...а пича ще си вика..." и тая я изчатках".....
Мое мнение :))
Не те ангажирам с него :))
Ама ако не разбере, значи нищо не правиш :))
Ако искаш да отмъщаваш, това ще е края на брака ви :))
Така че си помисли....
А не мислиш ли че понякога човек не трябва да се рови и да не знае някой неща???
Ако не си готова да приемеш реалноста, то тогава не дълбай....
А след като си задълбала или ще премълчиш заради брака или това ще е началото на края.
Ти си решаваш!



Тема Re: Случайно разбрах.................нови [re: Aлън]  
АвторЛилянa (Нерегистриран)
Публикувано20.11.01 10:04



Алън, ще ти пиша разбира се, но сега съм заета служебно и то доста.Напиши си адреса за,да не се ровя да го търся.Мисля,че с теб ще проведем културен диалог.Ти ми допадна.



Тема Re: Случайно разбрах.................нови [re: Лилянa]  
Автор MrB (циник)
Публикувано20.11.01 10:23



Mdaaa, za syzhalenie sym pochti porasnal, brakyt mi e sravnim po prodylzhitelnost s tvoja i sym bil i ot dvete strani na "barikadata".

Izvinjavaj, ako sym naranil nezhnata ti dushevnost, no ne se otkazvam ot nito edno opredelenie. Lyhash na kompleksi... Ogledaj se v ogledaloto!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.