Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:39 01.07.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема И аз търся........само че..........  
АвторKaтepичka (Нерегистриран)
Публикувано30.10.01 09:46



нормален мъж.Писна ми от откачалници.Понякога се уморявам да се правя на интересна за,да разбера този който е срещу мен какво мисли.Не съм разочарована, но искам да открия мъж, който да е от Пловдив и да е до 40 години за както всички казват "неангажираща емоционална връзка"с който да си прекарвам времето приятно.



Тема Re: И аз търся........само че..........нови [re: Kaтepичka]  
Автор Monte Kristo (граф)
Публикувано30.10.01 10:26



мамка му - пак изтървах! На 41 съм... пък не съм и от Пловдив...



Тема Pishi mi!нови [re: Kaтepичka]  
АвторRambo (Нерегистриран)
Публикувано30.10.01 15:16



kra_kra_bg@yahoo.com, njama da sajaljawash, ot Plovdiv sam,na 28



Тема Re: Pishi mi!нови [re: Rambo]  
АвторKaтepичka (Нерегистриран)
Публикувано30.10.01 16:07



Е да опитаме тогава.



Тема Re: И аз търся........само че..........нови [re: Kaтepичka]  
Автор SEABOY (точен)
Публикувано30.10.01 21:30



Ne! Za ni6to na sveta ne napuskam Varna

Във всяко правило си има изключения


Тема Re: И аз търся........само че..........нови [re: Kaтepичka]  
АвторCИBИPЪC CHEЙП (Нерегистриран)
Публикувано31.10.01 08:25



И НАСТАНАХА СМУТНИ ВРЕМЕНА...МЪЖЕТЕ ПОЧНАХА ДА БИЯТ ЖЕНИТЕ А ЖЕНИТЕ ПОЧНАХА ДА СЕ ДЪРЖАТ КАКТО НЕ Е РЕДНО...И СТРАШНО БЕЗПАРИЧИЕ БЕШЕ...И ПОСКЪПВАШЕ ВСИЧКО НО НЕ И ДОХОДИТЕ...
КАКВО ИСКАШ ДА НАМЕРИШ В ТИЯ НЕНОРМАЛНИ ВРЕМЕНА БЕ,ЧЕ ОТГОРЕ НА ВСИЧКО ГО ИСКАШ И ОТ ПЛОВДИВ.А ОТ СТОЛИПИНОВО НЕ ГО ЛИ ИСКАШ...
БЪДИ ДОВОЛНА АКО ГО НАМЕРИШ ДОРИ В ГРЕНЛАНДИЯ А НАМЕРИШ ЛИ ГО МОЯ СЪВЕТ Е ДРЪЖ И НЕ ПУСКАЙ ПО-ТОЧНО ТРЪГВАЙ С НЕГО И НАКРАЯ НА СВЕТА.



Тема Re: И аз търся........само че..........нови [re: CИBИPЪC CHEЙП]  
АвторKaтepичka (Нерегистриран)
Публикувано31.10.01 10:33



По "чужденци" не си падам.А това, че имам изисквания си е мое право.Ако не го намеря няма да се разочаровам.То и без туй мъже май вече не останаха, а останаха само силния пол- жените.Изчезна всичко "мъжко" у мъжете, рядко има свестни, повечето са.................



Тема Re: И аз търся........само че..........нови [re: Kaтepичka]  
Авторlstina (Нерегистриран)
Публикувано31.10.01 15:24



Skupa katerichke,
izviniavai, che ti se mesia v temata, ama ti kato se "pravish na interesna" kak ochakvash da razberesh kakuv e tozi, koito sedi sreshtu tebe??? Dvama dushi kato si razigraiat teatur vzaimno obiknoveno ne mogat da svariat replikite da si podavat podhodiashto... Ta ne mi e chudno, che nishto sviastno ne namirash, ako taka go tursish, praveiki se na interesna, za da "razberesh" drugia, dokato toi sushto ti se pravi na interesen... sigurno imash niakakvi mnogo smeshni sreshti s mnogo falsh v tiah.... Ne se surdi, komentiram te prosto. Jelaia ti da namerish kakvoto tursish.



Тема kak da opitame????нови [re: Kaтepичka]  
АвторRambo (Нерегистриран)
Публикувано02.11.01 14:38



Pone da si beshe ostawila e-mail, za da ti pisha, sled kato ti ne mi pishesh...



Тема Re: kak da opitame????нови [re: Rambo]  
Автор ellida (непознат)
Публикувано02.11.01 15:27



А ти защо не си се регистрирал?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.