Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:58 11.06.24 
Запознанства
   >> Запознанства
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Предложение за още една добавка.нови [re: Dakota]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано30.12.06 10:54



Имайки предвид, че малко хора пишат тук, както и имайки предвид общоприетите норми за лоялност смятам, че в правилата трябва да забраним "отмъквънето" на членове към други сайтове за запознанства.
Предлагам ти да вкараш и точка, според която реклами на сайтове за запознанства, а особено на такива, които дори не са на български (конкретно тези думи са заради последната такава тема) просто да се трият, а ако човека, който ги пуска упорства в пускането им да бъде включен в бан листа на клуба.
Смятам, че с малко усилия, но от страна на всички пишещи тук и в това клубче би могло да има нормални контакти.
Аз лично съм имал срещи от тук. Надявам се и други да имат. И не само срещи а и нещо по-сериозно. Аз им го пожелавам.





Тема Re: Предложение за още една добавка.нови [re: AЛБATPOC]  
Автор нoчнoй_дoзop (потаен)
Публикувано30.12.06 15:16



изобщо е умряла работа това тук



Тема Re: Предложение за още една добавка.нови [re: AЛБATPOC]  
Автор DakotaМодератор (erotoman)
Публикувано25.01.07 13:39



Според мен зависи от рекламата... в смисъл, ако е конструктивна и би могла да бъде полезна и не е поднесена просто така комерсиално съм склонен да я оставя.

Everything louder than everything else...


Тема Re: Клубни правиланови [re: ГPAФИHЯTA]  
Автор * Flirtcho_OO7 * (The Lost AngeL)
Публикувано10.10.07 02:28



....ZDRAVEI ...* DACOTA * Absoljotno sam SAGLASEN S PRAVILATA koito si opredelil v Kluba i 4estno da ti kaja 6te se opitam Da gi Spazvam no ako Obarkam Ne6tata 6te mi e priqtno ako me Podseti6...V slu4ai 4e q "OPLESKAM"....P.S M/U drugoto *DACOTA* E dosta Val4e Pleme v Severna AMERIKA ...nO za jalost Malcina sa 4eli za tqh no kakto i da e tova e dr. Tema....s 2 dumi Kefi6 me Pi4 ni6to Li4no prosto Izrazqvam mnenie.....are Leka....

Minava6e ot Tuka Edin Padnal AngeL



Тема For DACOTA Inport !!!нови [re: Dakota]  
Автор * Flirtcho_OO7 * (The Lost AngeL)
Публикувано10.10.07 05:54



....Xa Zdravei Otnovo * DACOTA * Mi ve4e polovin 4as se rovq v tozi klub ostavih tuk tam malko poslaniq....dori nqma i den i ve4e po4vat da me kopirat;)))))) no az ne se sardq tai kato znam,4e Primerno momi4eto otsre6ta kato pro4ete napisanoto predpolagam 6te se havne....NOOOOOOOOOOOOOOO SLED NQKOLKO SLEDVA6TI pisma,belejki i tak dale....6te razbere 4e vsa6tnost tozi koito me kopira e samozvanko.....no neiskam da te oteg4avam....prosto iskam da ti predloja Vzemi Pois4isti malko tozi klub primerno ...ot onezi tapi Obqvi,TEMI...I TEM PODOBNI...v koito nqma nikakav smisal....ta az se utrepah da 4eta vse bezmisleni ne6ta Vsi4koto "SELQNIQ" Tuka se strupalo s Izkljo4enie razbira se na vsi4ki onezi koito naistina sa polojili nqkoi ka4estveni temi....koito naistina me kefqt....znam 4e ti e trudno Brato....s tezi nad 5--->hilqdi obqvki no az vqrvam,4e uporito se uprajnqva6....i m/u dr...ne obra6tai vnimanie na Onezi koito se opitvat da nakarnqt Dostoinstvoto ti....Prosto im "IZTARKAI" Obqvata,Temata...dori i ako ima na4in AKAUNTA....;))))))))))))) E ARE....OT MEN TOLKOVA ZASEGA....Ako re6 ane6to pak 6te ti Drasna.....

Minava6e ot Tuka Edin Padnal AngeL



Тема Re: Клубни правиланови [re: Dakota]  
Автор alisi (непознат )
Публикувано13.10.07 15:43



tursim s priatelq mi momi4e za zabavlenie





Тема Re: Клубни правиланови [re: Dakota]  
Автор Пaмпopчo (Потребителче)
Публикувано03.10.08 23:29



Да, правилата са добри.

-*--*--*-


Тема Re: Клубни правиланови [re: old_moon]  
Автор E52 (непознат )
Публикувано21.01.09 10:59



Има ли хора от Бургас,моля за помощ!Търся една приятелка-казва се Стефка Попова,счетоводителка,родена 63 година




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.