Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:10 02.06.24 
Запознанства
   >> Запознанства
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Клубни правиланови [re: Dakota]  
Автор WolfShade (непознат )
Публикувано09.08.03 02:42







Тема Re: Клубни правиланови [re: Dakota]  
Авторessy (Нерегистриран)
Публикувано03.09.03 15:35



hi ami az kato nekanen gost se porazhodih iz kluba vi, ama may neshto po niakoe vreme ste si se pootklonili ot pravilata si;)) e, losho niama, shtom taka vi haresva. beshe mi interesno koe horata da se zatvariat zad klaviatura i monitor i da se zapoznavat hay taka. dali strah iili skuka, ili moje bi lipsa na vreme? shte mi e interesno da procheta i vashite nabliudenia. inache az sam na e-mail essy_77@yahoo.com. A, zabravih : za protokola - az sam f, 25 sf, nali taka se pisheshe po chatovete;)))
chao i do skoro



Тема Re: Клубни правиланови [re: Dakota]  
АвторA (Нерегистриран)
Публикувано04.11.03 10:04



E dobre de a ne moje li pone malko da se pozaqjdame ...ama muni444ko



Тема Re: Клубни правиланови [re: A]  
Автор Grave Heart (сянка)
Публикувано09.07.04 21:40



Имам едно предложение което може да ви се стори тъповато ама дайте да пишем на български...Не казвам че това трябва да се въведе като правило, но все пак нека избягваме писане в стил lamer с латински букви на български език... На всичкото отгоре за тези които нямат кирилизация е поставен KREDOR
Все пак сме българи нали?



Тема Re: Клубни правиланови [re: Grave Heart]  
Автор DakotaМодератор (erotoman)
Публикувано30.08.04 11:24



Абсолютно съм съгласен с теб...желателно е да пишем на български.

Everything louder than everything else...


Тема Re: Клубни правиланови [re: Dakota]  
Автор lm_ (жив)
Публикувано09.11.04 18:54



Обичам да си намирам нови приятели. И едно момче ми каза за нещо новопоявило се. И разбира се го споделям са вас.






Тема Re: Клубни правиланови [re: Dakota]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано16.08.05 18:10



Дакота... преди време бяхме говорили да седна да напиша нещата, които смятам, че трябва да се добавят в правилата. Все не ми оставаше време да го направя, но сега сядам да изчета темата, за да не се окаже, че това, което си мисля се повтаря.
Като начало бих предложил обяви за запознанства, които са пуснати от нерегистриран юзър и не съдържат имейл, ICQ или нещо друго за свръзка също да не бъдат толерирани. Все пак да не забравяме, че регистрирания юзър може да бъде намерен на бележка.
Та... дочетох темата и нямам какво друго да добавя за момента освен едно - поразмахай малко гьостерицата, защото напоследък плъховете пак са почнали да танцуват а нали знаеш, че когато играе тоягата, па макар и само от време на време плъковете си стоят мирни и тихи.

Интернет е, нощ, звезди, луна
но без обич закъде сме ние...


Тема Re: Клубни правиланови [re: AЛБATPOC]  
Автор DakotaМодератор (erotoman)
Публикувано18.08.05 11:32



Да, с това съм съгласен - обяви без координати за обратна връзка са несериозни.

Everything louder than everything else...


Тема Re: Клубни правиланови [re: Dakota]  
Автор Дapия (9)
Публикувано29.09.05 08:25



Дакота,
моля те да ми отговориш колко е по регламент времето, през което е възможно да бъде радактирано дадено мнение?
Предварително ти благодаря!

Редактирано от Дapия на 29.09.05 11:20.



Тема Re: Клубни правиланови [re: Дapия]  
Автор DakotaМодератор (erotoman)
Публикувано12.10.05 15:46



Доколкото знам е 6 часа.

Everything louder than everything else...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.