Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:41 26.04.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Дейвид Фроли  
Автор yan62 (минаващ)
Публикувано13.05.14 00:02



Здравейте!В края на месец май Дейвид Фроли и неговата съпруга Йогини Шамбхави Чопра ще гостуват в България за представяне на новата си книга "Сома в йога и аюрведа" на български.Във връзка с това имам само два въпроса:
1.В коя група поставяте Дейвид Фроли(Вамадева Шастри)?На лъжеучителите ли или на истинските учители?
2.Какво мислите за така наречената "Ведическа астрология Джьотиш",по която е бил специалист Дейвид Фроли?Вземате ли я на сериозно?



Тема Re: Дейвид Фролинови [re: yan62]  
Автор friap (непознат)
Публикувано14.05.14 03:47



като казваш нещо, дай поне точна информация:
кога точно, на коя дата и къде ще бъде срещата?

Има вече издадена на български книга на Дейвид Фроли "Йога и Аюрведа" - Самоизцеление и самореализация
Имам я.
Затова смятам, че Дейвид Фроли е истински познавач на Йога и Аюрведа и не е лъжеучител като повечето, идващи в Б-ия.

Редактирано от friap на 14.05.14 03:52.



Тема Re: Дейвид Фролинови [re: friap]  
Автор yan62 (минаващ)
Публикувано14.05.14 13:55



ДЕЙВИД ФРОЛИ и неговата съпруга ЙОГИНИ ШАМБХАЛИ ЧОПРА,

които ще бъдат наши специални гости в София от 30 май 2014 год. до 2 юни2014 год. включително В програмата им са предвидени лекции и двудневен семинар,които ще се проведат в залата на Националното музикално училище ”Любомир Пипков”.Ще бъде представена и най-новата книга на Дейвид Фроли, издадена на български език ”Сома в йога и аюрведа”.
Това,че има издадена книга съвсем не означава,че е истински учител!Ако това не го разбираш си много зле

!



Тема Re: Дейвид Фролинови [re: friap]  
Автор yan62 (минаващ)
Публикувано14.05.14 13:56



http://www.ayurvedabg.info/activities/page:articles/filter:deivid-froli-v-sofiya-prez-mesec-mai/



Тема Re: Дейвид Фролинови [re: friap]  
Автор yogimax (идеалист)
Публикувано14.05.14 23:02



Явно става дума за друга книга. Книгата "Йога и аюрведа" е вече стара, аз си я бях купил още 2001 г. Според мен няма напълно истински учители, всички са хора, някои са по-напреднали, други по-малко, но нищо не трябва да се взема на 100% за чиста монета, най-добре е да мислим със собствения си ум и да чувстваме със собственото си сърце



Бъди себе си


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.