Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:17 12.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Курсове по йоганови  
Авторvese_lla (Нерегистриран)
Публикувано14.10.01 12:57



Някой да знае къде в софия има курсове по йога?



Тема Re: Курсове по йоганови [re: vese_lla]  
Автор Kontra ()
Публикувано14.10.01 18:57



Аз другата събота отивам в НСА при Венцислав Евтимов. От 10 дена се каня и накрая ще взема да си понесе парцалите натам. Искаше ми се първо някой тук да си каже мнението , щото тая йога ми е пълна мъгла , ама никой не ще да помогне.

НСА , залата по " Хореография " ( идея си нямам къде е тая зала ) , събота и неделя от 9 до 11 h



Тема Re: Курсове по йоганови [re: Kontra]  
Автор Topepo (дон)
Публикувано16.10.01 15:10



Ако идеш просто така, без предварителна нагласа и подготовка - най вероятно ще ти подействува отказващо и отблъскващо. Напълно, цялостно и окончателно. Просто защото, и процедурите, и упражненията, и самата атмосфера на тия занятия поначало са твърде странни и необичайни за начинаещия и непривикналия.
По добре е да си вземеш някое ръководство и в домашни условия поне малко и донякъде да се запознаеш и да понавлезеш - и с практиката, а и донякъде с теорията (която е много спорна, междувпрочем!).....

Редактирано от Topepo на 16.10.01 17:55.



Тема Re: Курсове по йоганови [re: Topepo]  
Автор Kontra ()
Публикувано16.10.01 19:25



Мисля , че бъркаш.



Тема ей контранови [re: Kontra]  
Авторпeнa (Нерегистриран)
Публикувано19.10.01 23:24



ще ме вземеш ли имен? и аз съм на твоя хал, мене обаче трябва някой да ме замъкне, иначе няма шанс да стане



Тема Re: ей контранови [re: пeнa]  
Авторcrys (Нерегистриран)
Публикувано10.11.01 15:33



iskam i az!!!!!!!!!!! vzemete me i men ako shte hodite niama da dosajdam , samo otivame i krai! a?



Тема Re: Курсове по йоганови [re: Kontra]  
Автор eva_s (......)
Публикувано16.11.01 10:16



Ти ходи ли там? Можеш ли да кажеш как мина? И дали са само събота и неделя?

АААА трябват ми през седмицата, само не петък

златото е злато, дори стъпкано долу в прахта...


Тема Re: Курсове по йоганови [re: vese_lla]  
Автор danimineva@yahoo.com (непознат )
Публикувано18.03.14 23:33



Здравейте,
не намерих по-подходяща тема, а и нямам опит със сайта. Ето и моето съобщение по повод курсовете за йога:

От около месец от фирмата ни одобриха създаването на клуб по йога.
Идеята на клуба е вечерни йога практики както и няколко семинара на интересни теми, свързани с йога - чакрите, Йога Нидра, Аюрведа храна, рисуване с къна...
Бюджетът на клуба ни е ограничен и стига за покриване на разходите по наема на зала в близост до фирмата, както и за консумативи.
Парите за хонорара на иструктора събираме сами...
Какво искаме?
Вид практика:
Занятия по Хатха Йога с упражнения за очи, дихателни практики, информация за асаните и лечебния им ефект и не на последно място релаксация. Нивото ни е по-скоро начинаещи с желание да напредваме заедно.
График:
Понеделник, вторник и четвъртък от 18.15 до 19.15.
Имаме възможност за дневна група (една или две) от 15.30 до 16.30 часа. Допълнително ще се уточним при възможност на инструктора.
Цена:
Като инициатор и отговорник за клуба се ангажирам с всички дейности за безпроблемното протичане на практиките.
Аз съм и човекът, който събира парите от хората. За сега не мога да изисквам повече от 5 лв./час. Опитвам се независимо от бройката хора да мога да платя една твърда сума хонорар на час, и да остават малко пари за други разходи, свързани с програмата на клуба.
За момента твърдата сума, която можем да си позволим да плащаме, е 25лв./час.
Още не мога да кажа за точната бройка в група. Вечерните групи варират от 4-5 до 10-12 човека.
Място:
Фирмата ни се намира в кв. "Горубляне" след пазара за коли. Там се намира и залата по йога.
Ето и линк към адреса ни:
http://www.bgmaps.com/link/01F61AF36C7A517AA7C1E8981FB2D0FD

Ако сред вас има сериозен йога инструктор с познания, макар и без опит, който се интересува от офертата ми, нека ми пише.

Извинявам се за спам-а на всички останали.



Тема Re: Курсове по йога [re: Topepo]  
Автор dobrindebulgaria (ентусиаст)
Публикувано20.03.14 09:49



Ponqkoga prilichat na ednovremeshni selski sedqnki.Razgovori,uprazneniq,otpochivane,dobro pohapvane.



Тема Re: Курсове по йоганови [re: danimineva@yahoo.com]  
Автор huanji ()
Публикувано20.03.14 12:27



Здравейте,
ще ви свържа с инструктор в София, който отговаря на вашите изисквания като опит, професионализъм и най- вече с възможност да се отзове точно в тези часове.
Ще ви пусна телефона му на бележки.
Поздрави




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.