Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:05 25.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Случаят с Дийпак Чопранови [re: Samhain]  
Автор 9 Grass 8 ()
Публикувано28.11.13 15:07



ще ти бъда благодарен да я пратиш на danisapfirov@gmail.com



Тема Re: Случаят с Дийпак Чопранови [re: 9 Grass 8]  
Автор Samhain (Lion Path)
Публикувано28.11.13 15:25



Ами пратих нашата версия, мисля че по-добре е станала и без това, от тази която беше там. :)

Always, someone,
somewhere is fighting for you.


Тема Re: Случаят с Дийпак Чопранови [re: Samhain]  
Автор Cилвия M (:-)
Публикувано28.11.13 19:24



В средата това което свързва всичките нива е Кухам Суум(пъпната връв на вселената), като в случая свързва всичко от галактическото ядро(Хунаб Ку, това вече си е термин които маите си ползват), до Земята.


Там беше/е символът Антакарана.

предимно аз съм работил с течения които я гледат или като чакра в канала, или като усещане вътре в нас.

Да, като усещане вътре в нас. Останалото всъщност, което търсех



Накрая разбрах, че не виждат...

Тема Re: Случаят с Дийпак Чопранови [re: 9 Grass 8]  
Автор Cилвия M (:-)
Публикувано28.11.13 19:39



Вижда се ясно HUNAB KU e галактичестака пеперуда разположена н Тъмния риф и Галактическата окръжност. Интересното е че знака в дясно на куриера Тръстика е наречен Галактически пътник.

Можеш ли да обясниш, моля, какво имаш предвид?

Това всичкото, за което говориш, като някаква разлика ли се явява с твоите материали за подреждането?
Цветето ли е връзката между всичко, но на индивидуално ниво, това ли имаш предвид? В смисъл то, ако е връзката, значи е Антакарана, или?!



Накрая разбрах, че не виждат...

Тема Re: Случаят с Дийпак Чопранови [re: Samhain]  
Автор Cилвия M (:-)
Публикувано28.11.13 20:04



Като говориш за Хосе Аргуелес, мислиш ли, че това е Blue Star Kachina

-



или, както винаги са използвали някакви стари работи, за да кажат уж нещо ново (изключвам апокалипсисите им, фактите гледах и митологията на маите)


и някакво материалче на български език -



Накрая разбрах, че не виждат...

Редактирано от Cилвия M на 28.11.13 20:12.



Тема Re: Случаят с Дийпак Чопранови [re: Cилвия M]  
Автор Samhain (Lion Path)
Публикувано28.11.13 21:09



Вече не си спомням от къде, ама по едно време зяпах каквото имаше по темата и определено бях останал с впечетление, че според хопите това което ще се види като синя звезда е падането на нещо построено от хората високо във въздуха. Като идеята е че е нещо нормално, тоест все едно летящ мол или нещо подобно, не космическа станция.

Цялото е доста мрачно всъщност, след синята идва червената, някъде там би трябвало цялата структура вече съвсем да не работи, хората да търчат като побъркани по улиците, след това идват двамата братя и т.н.

Това с братята е малко по странно... Малко мязи на ghost dancers, и идеята за месията от там, което тогава не е станало въпреки че хиляди са го вярвали, само им е докарало кофти неща(battle of the wounded knee и т.н.), та тази част не знам как да я приемам, ама това за звездите звучи интересно.

Ще видим, ама за момента очаквам първо народа да намери начин да строи неща високо над земята които да са общодостъпни(някъде някой пишеше че се разработва нещо такова и до 20-25 години може да стане), едно от тях да падне, и тогава има някаква идея ако изглежда отдолу като синя звезда, да дойде и другото... Или след някоя от кометите които изглеждат сини да има нещо червено...

Кометите са впечетляващи, ама май не става въпрос за това, поне от инфото което ми е попадало за предсказанието, иначе една комета от 2008 също избута хората да мислят че е тя, ама след нея не последва нищо червено което да знам, а и преди също е имало, там май беше някаква лаборатория която се беше взривила или нещо подобно...

Ако искаш мога да пусна линкче с предсказания на хопите(ако не ти е попадало), готино е защото е от преди тези неща да станат комерсиални, и има неща които никога не съм срещал след това, например елементите/плочите и други неща. Пък и е сравнително позитивно, ако човек ги зяпа в нета са доста кофти от повечето места.


Сигурно не е много конструктивно, ама цялата работа с предсказанията ми е много интересна. Различни народи са давали гледната си точка към нещата, и някои неща са изключително точни дори и векове след това, та ми е интересно по различни линии... Ама по скоро от любопитство кой ще уцели и кой не, съответно като някой уцели зяпам следващите неща които е казал...

То например някои сентенции тръгват по тази линия, това например:
"Чак когато последното дърво е отсечено, последната риба уловена и последната река отровена ще разберем, че не можем да ядем пари."
Бях си го пуснал за подпис преди време, понеже ми се струва готино, ама не е сентенция, перефразирано е от предсказания от Кри.

В днешно време нещата са много разпуснати откъм предсказания, в Китай преди векове казват, че е имало книга в която са се записвали всички предсказания дадени от хората практикуващи това. Ако накрая на годината някой не е познал наказанието е смърт.

Което е кофти за днес, разбира се, но за тогава когато са се взимали важни решения се е правело с 5 гласа, 1 от управляващия, 1 министрите, 1 от народа, 2 от предсказателите. Та идеята че някой от тях може нещо да разчете кофти е недопустима. Поне така пишеше в някаква книжка, не знам дали е вярно, ама ми звучи в техен стил.

В днешно време всеки бълва и почти всички не оцелват... Което е тъжно и шантаво... Та не знам, ама следя такива неща понеже ми се струва интересно, но хич не съм сигурен, че мога да позная кой е познал и кой не...

Always, someone,
somewhere is fighting for you.

Редактирано от Samhain на 28.11.13 21:15.



Тема Re: Случаят с Дийпак Чопранови [re: Samhain]  
Автор 9 Grass 8 ()
Публикувано28.11.13 22:05



Благодаря





Тема Re: Случаят с Дийпак Чопранови [re: Cилвия M]  
Автор 9 Grass 8 ()
Публикувано28.11.13 22:15



Галактическата пеперуда е центъра на големия цикъл за Маите. Той започва когато Слънцето навлезе в Големия Риф и продължава около 26000 години. За тях този цикъл е свързан с глобалната еволюция на съзнанието.

Индивидуалното съзнание се представя чрез 52 годишния цикъл, интервал от време който е съезмирим с човешкия живот равен на 52*365 или 73*260 според свещените календари. Самите календари пък представят 260 вариации на гуните, материалната природа и нейното обвързване с духовното.

52 годишния цикъл е продукт на културата на Ацтеките, а Галактическия на Маите, но в даден момент двете култури се срещат в Юкатан и се свързват.

Така 13 Цвете 8,9 се явява водач, в рамките на живота на даден човек, а Галактическата пеперуда обвързва цялата еволюция на съзнанието на най-глобално ниво.



Тема Re: Случаят с Дийпак Чопранови [re: 9 Grass 8]  
Автор Cилвия M (:-)
Публикувано28.11.13 22:45



52 годишния цикъл е продукт на културата на Ацтеките, а Галактическия на Маите, но в даден момент двете култури се срещат в Юкатан и се свързват.

това не ми беше ясно, щото си мислех, че са две различни култури и толкоз.

благодаря ти за разбираемото обяснение за израстването на индивидуално и глобално ниво. сега ми е понятно Цветето



Накрая разбрах, че не виждат...

Тема Re: Случаят с Дийпак Чопранови [re: Samhain]  
Автор Cилвия M (:-)
Публикувано28.11.13 23:45



мрачно е от такава позиция гледано, да.

все си мисля, че тълкуванията са трудни и от там идват недоразуменията и грешките.

сега гледах коментарите на хората под едно видео за двамата братя (има ги в почти всички култури, като че ли), защото аз също си мислех, че става въпрос в митологията за някакви богове техни, но които ще дойдат, като звезди. видеото е това -



Ще видим, ама за момента очаквам първо народа да намери начин да строи неща високо над земята които да са общодостъпни(някъде някой пишеше че се разработва нещо такова и до 20-25 години може да стане), едно от тях да падне, и тогава има някаква идея ако изглежда отдолу като синя звезда, да дойде и другото... Или след някоя от кометите които изглеждат сини да има нещо червено...

ей тук нещо не го разбирам това. знам само, че след 27-32 година нещата ще задобреят. беше преди няколко години, та за по- сигурно четох - попадна ми Слава Севрюкова. Ако не се лъжа разбира се, дали беше тя.

Кометите са впечетляващи, ама май не става въпрос за това, поне от инфото което ми е попадало за предсказанието, иначе една комета от 2008 също избута хората да мислят че е тя, ама след нея не последва нищо червено което да знам, а и преди също е имало, там май беше някаква лаборатория която се беше взривила или нещо подобно...

впечатляващи са. заплесвах се и по Бетелгейзе. много се "надявах" , че тя е Red Star Kachina ...

ако не те затруднява пусни линкче, моля. гледала съм пророчествата от тези видеота -



В днешно време нещата са много разпуснати откъм предсказания, в Китай преди векове казват, че е имало книга в която са се записвали всички предсказания дадени от хората практикуващи това. Ако накрая на годината някой не е познал наказанието е смърт.

това е смешно, разсмя ме
наистина, като се струпат някакви налудничави предсказания и препредания, големи филми стават. чак пък да ги убиват - не бива ама. как не са измислили нещо по-интересно - шест дни без секс, или друго

В днешно време всеки бълва и почти всички не оцелват... Което е тъжно и шантаво... Та не знам, ама следя такива неща понеже ми се струва интересно, но хич не съм сигурен, че мога да позная кой е познал и кой не...


ами всеки сигурно следи, знам ли ги хората?! те, няма, как и точно да познаят (не на 100% - винаги има и ум, е ясно ти е), както се изразяваш, та камо ли ние да ги различим, кой не го е излъгал някой шегуващ се ченъл, или там друго, дето гласовете му го говорят.



Накрая разбрах, че не виждат...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.