Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:00 07.05.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Каня ви на Новото начало  
Автор huanji ()
Публикувано26.10.12 22:52



Настанало е време в което много хора се питат, щастливи ли са с това, което вършат. Сигурен съм, че и в момента много от вас си задават същият въпрос...и отговорът е ясен.



Благодаря на Живота, че ми даде опит и умения в най- различни сфери, а в един момент ми показа вратата в буквалният и преносен смисъл и ме изпрати по пътя ми. Този път, който не знаеш на къде води, но знаеш, че е твоят път и това са твоите стъпки, които можеш да извървиш. Единствените истински, лишени от страх, напред и само напред...

Един ден Ива ми се обади и каза - хайде, тръгваме...и тръгнах. На дълъг път със малки крачки, даже късокрачката ме хвана, но най- накрая се наредиха нещата. Оставихме всичко с което се занимаваме, оставихме сигурността. Разрушихме всички мостове зад себе си и остана само един път напред - Центъра Аватар.

Последвахме призванието си и решихме да обединяваме и събираме под покрива хора търсещи, творящи. Докато ремонтирахме и подготвяхме се извървяха толкова много, понякога не можехме да се разминем, някой помага, друг просто идва за да ни каже добра дума и да ни подкрепи. За две седмици видях как всеки припознава себе си в това начинание и може би за това получихме такава подкрепа.

Този път съм щастлив с това, което правя и няма как да не ви поканя на .

Хари ОМ!



Тема Re: Каня ви на Новото начало [re: huanji]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано27.10.12 10:27



Приветствам начинанието и желая успехи! И да донесете свежест и позитивизъм в съзнанието на много хора...



Няма да мога да присъствам на откриването, но... пък си ми много близо... мноооогоо близо! Ще се видим скоро



Тема Re: Каня ви на Новото началонови [re: бeз ycилиe]  
Автор mian ()
Публикувано27.10.12 16:01



браво!

влизам в сайта точно на време



може би ще дойда утре!

не сме се виждали с теб отдавна, аи поводът е чудесен!





Тема Re: Каня ви на Новото началонови [re: бeз ycилиe]  
Автор huanji ()
Публикувано27.10.12 17:10



Определено ще се видим, някъде на метри беше.



Понеделник и вторник ме няма, в сряда съм там.



Тема Re: Каня ви на Новото началонови [re: mian]  
Автор huanji ()
Публикувано27.10.12 17:11



Таман повод, наистина.





Тема Re: Каня ви на Новото начало [re: huanji]  
Автор mo32® (Naan_kadavul)
Публикувано27.10.12 17:29



Центърът е слънце!

Ще закъснея малко, но няма как да пропусна



___________



Тема Re: Каня ви на Новото начало [re: huanji]  
Автор lenticularis (Curiosity)
Публикувано29.10.12 16:16



кой ви спонсорира?






Тема Re: Каня ви на Новото началонови [re: lenticularis]  
Автор huanji ()
Публикувано29.10.12 23:12



С труд, идеи и морална подкрепа ни спонсорираха доста хора, завладени от идеята. Започна ли да изразявам благодарности, няма да ми стигне вечерта.



Ако говорим за финансова зависимост, категорично сме против да ставаме поредното комерисиално начинание и съответно сме отказали всички варианти на външно финансиране.



Тема Re: Каня ви на Новото начало [re: huanji]  
Автор 1o8m ()
Публикувано01.11.12 02:29



Чудесно! Поздравления!



Тема Re: Каня ви на Новото началонови [re: huanji]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано06.11.12 07:23



Хуанджи, чак сега виждам темата! Поздравления и по вода да върви!
И начинанието похвално и сайта хубав. Като се прибера догодина ще дойда да ме учите



:)


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.