Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:10 20.05.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Земетресението в Италиянови  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано30.05.12 02:58



Нали имаше една поредица от земетресения в Италия тези дни! Та един италиански свещеник отишъл в църквата за да се погрижи за спасението на статуята на света дева Мария. Заедно с него влезнали и двама пожарникари. Точно тогава да вземе да се получи поредният трус. Една греда паднала и пребила свещеника на място. Пожарникарите обаче се отървали невредими.

По информация на Ватикана



Докладвали за този случай на Папата и той веднага вдигнал специалният пряк телефон до началството (нали папата е наместник на бог!)
Папата:
- Абе шефе, Хайл Хитлер! Прощавай исках да кажа Хайл Боже. Нали знаеш, че съм германец.. ще прощаваш. Да те питам защо така утрепа свещеника, той искаше да спаси една статуя на Дева Мария, искаше да направи едно добро дело пък ти така.. не е хубаво, какво да кажем сега на хората?
Бог:
- Кво ще им казваш? Всеки греши и аз също, голяма работа станало. Исках да утрепя двамата пожарникари защото са атеисти ама без да искам претрепах свещеника.. Ще го уредим тук в рая на двойна дажба уиски за извинение. Ще му пуснем и Мерелин Монро за няколко пъти. Пък и името му беше неприлично малко, казва се Мартини, нали знаеш асоциации с разни питиета и коктейли предизвиква. Пък и те хората много много не се замислят върху такива работи. Можеш да ги лъжеш там както ти падне, ти поне знаеш как стават тези работи. Кажи им, че той е станал жертва на нечиста сила и е спасил по този начин душите на много хора. Може и светец да го направиш след някой друга година.
Папата
- Така ще направя шефе, ще им кажа на баламурниците по църквите такива локуми, че никой няма да се усети. И си прав, те хората забравят бързо подобни неща. Нали си спомняш, че така утрепа по погрешка двама монаси през 1997 година в Асиси, беше почти същото, отидоха да правят инспекция на една църква и храма взе, че се срути върху главите им и ги остави на място, без дори да има земетресение.
Бог:
- Хайде хайде, не вдигай много шум да се разчува, че не си гледам работа както трябва. Пък и поповете много са се разхайтели, разни мафиози са станали или педофили, или хомосексуалисти, заслужават си го. Аре чао рагаци..

Лобното место на свещеника, църквата в която е била статуята на дева Мария, Роверето, близо до град Модена..




Редактирано от oтБpaxмaн на 30.05.12 03:03.



Тема Re: Земетресението в Италиянови [re: oтБpaxмaн]  
Автор .МАРКОС ()
Публикувано30.05.12 15:54



Много си точен! Поздравления!

Точно това е една от причините, ти за мен винаги да си един от първите приятели. Разбира се, с това не те задължавам ти да се почувстваш по същия начин към мен... Точно ти, беше един от тези, които ме освободиха от статуквото, да придобия съвсем друго отношение към света.
Ти си също и този, който ме насочи към Веданта (та). Незная докъде съм стигнал или какво толкоз съм научил. Това не е толкоз важно. Важното е, че го правиш по толкоз елегантен начин и хули всякакви приемаш безпристрастно... наистина, така е... докато ни просветне.
Още веднъж моите най-искрени поздравления!



Тема Re: Земетресението в Италия и... Търсачанови [re: oтБpaxмaн]  
Автор .МАРКОС ()
Публикувано30.05.12 16:01



Видя ли колко бързо Търсача дори се "изпари" с неговите скотодумия и неговата Нирмала...

Така трябва да е. Да се учим един другиму.

Затова не поисках да вземам участие и в темата "Що е грях"... Е, нека попрочетат Веданта и тогава да видим към кой "Бог" сме погрешили!

Поздрав!





Тема Re: Земетресението в Италиянови [re: oтБpaxмaн]  
Автор vitaminko (ентусиаст)
Публикувано30.05.12 18:29





Здрасти балеринке! Следващият път като замахнеш с кирката предупреждавай овреме, за да има време да се изнесем от люлеещите се сгради.

Иначе поздравления за каската! Техника на безопасност трябва да се спазва! Добър пример за младите! Браво!



Тема Re: Земетресението в Италия [re: oтБpaxмaн]  
Автор Tъpcaч_ (Сахаджмедитация)
Публикувано30.05.12 21:13



Това е само началото.



Тема Re: Земетресението в Италиянови [re: Tъpcaч_]  
Автор .МАРКОС ()
Публикувано30.05.12 21:53



Tъpcaч_ казва:
Това е само началото.



Що така бате? Да не би Нирмалата да е възкръснала, да е дошъл апокалипсиса в Сахаджа и всички да сте нейни въплъщения с Хладен Полъх от адеса, в Нирванното освободени?!Ха сега де...





Тема Re: Земетресението в Италиянови [re: .МАРКОС]  
Автор Gheri8 (Сахаджа Йога)
Публикувано30.05.12 23:01



Смяна на "старата" телесна обвивка с нова ли ви притеснява...Еволюция...





Тема Re: Земетресението в Италиянови [re: oтБpaxмaн]  
Автор dnaunseq (старо куче)
Публикувано01.06.12 03:37



Имало е смисъл, да му се присмеят атеисти. Чрез това името му пак е било очистено... Какви странни работи стават.



Тема Я виж ти Витаминко се обади...нови [re: vitaminko]  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано01.06.12 20:19



В отговор на:
Автор: vitaminko
Тема: Re: Земетресението в Италия

Здрасти балеринке! Следващият път като замахнеш с кирката предупреждавай овреме, за да има време да се изнесем от люлеещите се сгради.





Объркал си ме с баща си Единствената прилика между мен и него е само в твоето подсъзнание където ти към мен изпитваш същото уважение което изпитваш към баща си Други прилики с човека нямам, поне виждам това от горната фотография която си сложил, просто няма как да си приличаме с него.

Между другото знаеш ли кое те разтройва най много?

Това което разтройва всички правоверни евреи с промити мозъци като твоят. Промити им са защото вярват на най най най голямата лъжа която изобщо е била изфабрикувана някога. Това е лъжата за избиването на 6 милиона евреи в Освиенцим от нацистите. Друга по голяма и по рогата лъжа от тази не е имало и няма и да има. Когато тази лъжа се срути, тогава ще настъпи истинска демокрация и на хората ще им се отворят очите. Никой друг не вярва по фанатично, и по запънато, и по слепешката от хората като теб. И на никой не му става по зле когато му кажат истината от колкото хората като теб.

Хора като теб отказват да видят истината, боде ги в очите, държат на тази лъжа с най фанатизирана ярост, отмъщение, стремеж да убият всеки който се усъмни дори.

Въпреки че има БЕЗБРОЙ ДОКАЗАТЕЛСТВА!!! (ако знам че ще четеш ще ти кажа поне 10 тина на бърза ръка) лъжта живее, поддържана от безкрайните усилия на пропагандната машина на медиите. И ти живееш заедно от нея и с нея както и целият Израел, изхранва ви добре.. Така изглежда, поне

Редактирано от oтБpaxмaн на 01.06.12 20:22.



Тема Re: Я виж ти Витаминко се обади...нови [re: oтБpaxмaн]  
Автор vitaminko (ентусиаст)
Публикувано01.06.12 22:18



Не се разсейвай с глупости! Съсредоточи се върху основните си приоритети! И не хаби излишно фенерчето.






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.