Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:39 22.09.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: кхъ [re: Black Wolf]  
Автор mo32® (Naan_kadavul)
Публикувано19.12.11 12:30



Старостта на никого не прощава!



___________



Тема Re: кхъ [re: jumbles]  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано19.12.11 19:54



В отговор на:
Автор: jumbles
Тема: Re: кхъ

това твоето вече се оформя като някаква тенденция

дали пък ... а?


Ооооо да!!

Това си е чиста тенденция Когато някой го работят и му вкарат 30 инча отзад, и когато този някой вика: "Добре ми е!" - тогава проблеми няма. Но когато някой го работят и му вкарат 30 инчов одзад и той вика: "Ох боли!!" - тогава има проблеми.

При мен е така, вкарали са ми го отзад, ЗНАМ ЗА ТОВА, и ме боли яко. И викам Повечето не викат, повечето са под упойка, не знаят дори че им е вкаран големият и ги работят. Хенри Форд е казал, че ако хората знаят истината за това как биват манипулирани, те биха направили революция за няколко часа и помен няма да остане от банките!! Ама не знаят Хабер си нямат от това че им е вкаран големият по 24 часа в денонощието

Да плащаш БИЛИОНИ ЛИХВА на някакви банки, които нито са избрани от хората по демократичен път, нито пък са законни!!!! и слагат парите си в ДЖОБА!!, еее това боли. Знаеш ли че хората които НЕ СА ЕВРЕИ ИЛИ МАСОНИ нямат дори 20 проценат шанс да прогресират в каквато и да е сфера на обществото? Знаеш ли, че всички обикновени хора биват манипулирани здраво, че те обвиняват себе си, и не виждат истинските причини за положението си?

Обикновеният човек е ЗАРОБЕН ДО ЖИВОТ да плаща невероятни суми като лихва, на банките които просто са написали няколко цифри в компютрите. Обикновеният човек НЕ ЗНАЕ ЗА ТОВА!! Обикновеният човек мисли така както му кажат медиите, както му каже жълтата преса. Няма самостоятелно мислене.

Обикновеният човек е държан в пълно неведение, в пълна дезинформация, в пълна манипулация. Обикновеният човек си мисли че е в демократично общесво, когато в същност той е в ТОТАЛИТАРНО ОБЩЕСТВО, когато той е под диктатурата на ИНФОРМАЦИОНОТО ЗАТЪМНЕНИЕ!!!

Обикновеният човек НЕ ВИЖДА КОИ СА ПРИЧИНИТЕ ЗА НЕГОВОТО положение!! Той е третирана като будала, като серсем, да вярва на глупостите и да не знае кой го работи отзад



Тема Re: "Дърдоризъм & Обърквизъм" ООД [re: бeз ycилиe]  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано19.12.11 20:10



В отговор на:
Автор: бeз ycилиe
Тема: Re: Йога и световната конспирация

Пишейки, че и теб не те закачат, имах предвид, че си... още по-дребна риба и от Кришнамурти, затова. Едва ли на някой велик конспиратор би му пукало, че някоя дребна риба пише по забитите форуми в една забита държавица някакви нещица...


Хехеехе Ти шашък ли си бе, или мислиш че аз съм шашък

???? Разбира се аз съм последната дупка на кавала! Мен не ме смятат за абсолютно нищо повече от нахална конска муха която дори не е кацнала на коня да го хапе, само бръмчи като луда близо до охото на коня

На мен не ми обръщат абсолютно никакво внимание, най многото да кажат, че съм един от малцината които са започнали да се "усещат". Трябва наистина да им създам проблеми, за да ми обърнат внимание. А аз до сега не съм създал никакви проблеми, просто действам за лично просвещение

Редактирано от KREDOR™ на 30.09.12 11:49.



Тема Re: кхъ [re: oтБpaxмaн]  
Автор jumbles ()
Публикувано19.12.11 21:04



ама са не ми се напиняй, де
не те нападам ... споделих само някаква вероятност, над която се зачудих в онзи момент


между другото, няма е лошо да уважаваш малко повече интелигентността на 'обикновения човек'



Тема Re: кхъ [re: jumbles]  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано19.12.11 21:32



В отговор на:
Автор: jumbles
Тема: Re: кхъ

не те нападам ... споделих само някаква вероятност, над която се зачудих в онзи момент
между другото, няма е лошо да уважаваш малко повече интелигентността на 'обикновения човек'


Аз съм обикновен човек, аз не съм от "извънземните" тези дето се наричат гущери и тем подобни влечуги...

И мен ме болиииии ама яко... И затова викам... Тези другите дето са под упойката на фалшивата преса, тези дето са хипнотизирани от пропагандата и вряват в "демокрацията" на съвременото общество, тях не ги боли, те не викат. Вземат им душата и те не се усещат, вегетират като зомби. Аз съм един от тези хора при които упойката на "демокрацията" и на "свободата" и "жълтата преса" вече не действа и които виждат жалкото положение в което се намират. Точно това ще опиша сега в тази серия от постинги и дано да не ги изтрият пак... Ще дам всичко което знам. Нека ако греша да ми посочат къде греша, къде съм се объркал...



Тема Re: Йога и световната конспирация [re: oтБpaxмaн]  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано29.12.11 04:21



Цитат на: dagpo в 28 Декември, 2011, 02:14:37

...Meжду другото, добре е да кажете и нещо за това как ни следят, подслушват и т.н.


Ами това което знам е от интернет и дори само то е достатъчно за да направи силно впечатление. Но на мен ми се струва, че това което аз знам е само върха на айсберга. Истинската информация по този въпрос е най вероятно скрита от обикновените очи и уши



В Англия например има една разузнавателна агенция на име Government Communications Headquarters (GCHQ) - Главен Щаб на Държавните Комуникации. Той е голям колкото едно малко градче. Само преводачите в него са над 1000 човека. Има хиляди хора - главно математици, които се занимават само с разшифроване на кодове.





Компютрите на тази агенция са достатъчно мощни за да следят абсолютно всички комуникации по интернет. Ключови думи се хващат автоматично. Има опозиция но предполагам че вече това е факт, всяка една дума бива следена от компютрите и има програми които предполагам дават сигнал на хората да обърнат внимание на нещо което изглежда съмнително.





Онова което не знам но в което ме съмнява е че зад завесата на най обикновени сайтове се крие нещо страшно голямо. Например Фейсбук. Във фейбук хората си слагат свои снимки, пишат какви им са предпочитанията за едно или друго нещо, казват кои им са приятелите, къде живеят, къде ходят, какво правят във всеки един момент, какво работят и т.н. и т.н. От фейсбук може да се научи кой с кого е свързан, как изглежда, какви му са акаунтите на Скайп, какви имейли ползва и почти безкрайна информация.

Просто е невъзможно тази информация да не бъде използвана от различни разузнавателни служби когато се наложи за справка да речем. Дори хора които не са регистрирани във Фейсбук присътват там без тяхно знание. Там са техните снимки, там са подробности за тях от техните близки. Кой ползва тази информация? Най вероятното е че е в полза на Мосад, тъй като Фейсбук е притежание на евреи.

Аз съм абсолютно сигурен че всички сайтове се следят малко или много включително и този тук. Ето преди няколко седмици се появи един юзер с ник bdesheva. От къде дойде, с каква цел? Направи се на много обидена, нападаше открито и отказваше да отговаря на съвсем нормални въпроси. Подскачаше като ужилена и нападаше с клишета от жълтата преса с които не може да стане нормална безпристрастна и обективна дискусия. След като настоях неколкократно на отговор, тя изчезна безследно. Дали е идвала пак тихомълком за да наблюдава темата? Не знам. Но ми се струва повече като вид правокатор. Дали има други като нея които поглеждат във този форум? Най вероятното да.

Аз пиша също така и в Дира. Ставам все по внимателен и се старая по всякакъв начин да пиша безпристрастно, да изследвам само без да вземам ничия страна. Преди употребявах епитети, сега спрях окончателно. Но въпреки това в Дира упорито някой трие целите теми когато темата стане твърде гореща!? Обикновено пиша възможно най безпристрасно, но се появяват някой хора които са явно правокатори, те са писали само по един два постинга. Те обиждат, подхвърлят грубости и то на лична основа. Аз успявам да се овладея и отговарям възможно най културно. Когато видят че не могат да ме ангажират в някоя дребна кавга и когато видят че се контролирам отлично, те изтриват темата.

Сега аз имам известни основания да вярвам, че Дира е притежание на някой българи с еврейски произход които са свързани с Израел. Другата възможност е че Дира е притежание на някой от Масоните.
Едно от основанията за това мое предположение е че в Русия голяма част от интернет 90 процента принадлежи на еврейски граждани!?!?



Моята логика е следната, ако това е вярно то не виждам причина в България положението да е по засилено. България е сателит на английско американската система, която е скрита еврейско масонска система на управление. Дира е един от най големите сайтова в България. Просто шансовете да принадлежи на евреи или на масони са твърде големи според мен...

Редактирано от oтБpaxмaн на 29.12.11 04:23.



Тема Re: Йога и световната конспирация [re: oтБpaxмaн]  
Автор Cirrus ()
Публикувано29.12.11 19:40



спри се с простотиете
тук е клуб йога!







Тема Re: Йога и световната конспирация [re: Cirrus]  
Автор jumbles ()
Публикувано29.12.11 20:11



ми ока си човека, кво сега ... боляло го, да не мислиш, че му е бистро пред очите от толко болка


абе болката има ли някакво сношение с йогата ... нали съм лаик, да ви попитам аз тука като един същински профан



Тема Най младият билионер в света... фейсбук??? [re: Cirrus]  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано29.12.11 20:33



Хммм това не е простотия! Как така се става най младият билионер в света? Създателят на Фейсбук е най младият билионер в света! Защо? Какво толкова е направил? В уикипедията пише, че е евреин, това е май най важното!! Но има и нещо друго, нещо гнило в цялата тази работа...



Да на пръв поглед изглежда за чудене.

Първо Фейсбук не е първият подобен сайт. Преди фейсбук съществуват поне дозина подобни сатойтове при това далеч по добри по известни. Създателят на Фейсбук - Марк Цукерберг – в същност не е създателят на този сайт, а един от създателите. Те са няколко души студенти и правят този сайт за да се забавляват, да следят информацията на своите състуденти..





Той е бил студент и участва в създаването на това, което много студенти правят по това време, сайт в който студентите да сложат своите данни. По този начин те могат да гледат кой кой е, да го бъзикат и т.н. Съвсем невинна работа.

В последствие обаче се наместват някакви скрити тъмни сили. Тъй като Марк Цукерберг е евреин, той получава от тук от там, СЪС СИГУРНОСТ ЕВРЕЙСКИ!!!!, разни огромни суми с които да „развие” своят сайт, да го направи популярен. В същност той едва ли „развива” сам тази цялата система на фейсбук! Той получава наставления от световната конспирациона система на евреите





Други подобни сайтове биват санкционирани. Тъй като евреите държат по голямата част от интернет в свои ръце в САЩ, те правят така, че ФЕЙСБУК става най известният сайт!!!

Правят сечено на другите сайтове, например по трудно е да се логва човек в друг сайт който е подобен на Фейсбук. В същото време сайта на Марк Цукерберг бива толкова спонсориран, че е възможно човек да качи неограничено количество информация по това време. В същото време го рекламират по телевизия, радио, вестници и т.н. все медиите на евреите. В резултат на това Фейсбук успява да се наложи над останалите сайтове, въпреки че той е далеч по недоразвит и далеч по назад като известност. Особено сред младежите се налага мнението, че е много добре да си във фейсбук, това е много желано. Ако не си там, смятат те за инфантил. Такава е рекламата, такива са вярванията дори и сега!!

Постепенно останалите участници в създаването на сайта които не са евреи, биват буквално изритани от фейсбук!!



Тези които остават са евреи! Те започват да „развиват” фейсбук така, че той да стане най популярният сайт в света, в който баламите да дават информация за себе си и за своите близки. В това няма нищо лошо ако тази информация се ползваше от абсолютно всички хора, но за съжаление тази информация се ползва ЕДНИСТВЕНО от евреите.

Както и да е, МОСАД е тази шпионска и конспирациона организация която има достъп до информацията на Фейсбук. Нещастните Масони само си мечтаят да имат достъп до тази информация. Мисля че масоните изостават все повече и повече в сравнение с евреите, и мисля, че не е далеч времето когато евреите ще постигнат пълно господство над масоните.

При всички положения фейсбук е най добрата шпионска организация в момента, която има безграничен достъп на информация при това безплатна и достоверна. Чрез фейсбук Мосад може да оперира в цял свят, да търси необходимата информация при това добре проверена!!



Тема Re: Йога и световната конспирация [re: jumbles]  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано29.12.11 20:56



В отговор на:
Автор: jumbles
Тема: Re: Йога и световната конспирация

абе болката има ли някакво сношение с йогата ... нали съм лаик, да ви попитам аз тука като един същински профан


Ами профан си

Абсолютно всички даршани в Индия се занимават само се едно единствено нещо!!

КАК ДА ДОНЕСАТ ЩАСТИЕ НА ЧОВЕК!!

Всичко което прави човек, го прави за да постигне щастие и да избегне болката. Нищо друго няма, това е в основата, и това се казва МНОГОКРАТНО В ПИСАНИЯТА!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.