Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:00 04.07.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >> (покажи всички)
Тема Re: Какви доказателства има?нови [re: Aлekc]  
Автор dnaunseq (старо куче)
Публикувано05.06.12 12:36



Англия в никакъв случай не иска Франция да монополизира проектите в Европа. Още повече, че французите дават признаци за разбирателство и с руснаците. В тази ситуация отношението на Англия към милитаризацията на Германия е двойнствено и ненавременно.

Освен това по това време Германия възприема автаркичния икономически модел, който се основава на затворен тип икономика, която не зависи от външни капитали. Как ще спреш това без външна окупация и кой е готов да окупира Германия?

Кое е по-важно и определящо, еврейската конспирация на банкерите или интересът на Англия и други свръхсили като САЩ. Покажи ми критерий, по който категорично да достигнем до заключението, че евреите са виновни.

Може би трябва да мислим така - след като САЩ и Англия са забатачени в момента, явно и те са изиграни от евреите. Но виж, това вече е друга логика. Контааргументът е, че след като са забогатели, те са престанали да работят, както ставало във всяка световна империя и са пред залез. Този контрааргумент на мен лично ми е съмнителен, но не мога да реша кое е по-вярно.



Тема Re: Какви доказателства има?нови [re: dnaunseq]  
Автор Aлekc (необвързан)
Публикувано05.06.12 14:55



Руският автор, който ти предложих, предлага една добре аргументирана своя версия.

В "Майн Кампф" Хитлер изрично и многократно подчертава, че именно Англия трябва да бъде естествения и неизменен стратегически съюзник на Германия срещу опитите на Франция за тотална доминация в Европа. Германия трябва да търси на Изток ресурсите, които Англия си доставя от колониите.

Едно ново въоръжаване на националсоциалистическа Германия е гаранция срещу нарастващата болшевишка опасност.

Англичаните са мозъка, но парите за бързото възстановяване на Германия са американски, т.е. в голяма степен еврейски.



Когато си в лодката, движи се брегът.
Когато си на брега, движи се лодката.


Тема Re: Израел застрашава все повече световния мирнови [re: Aлekc]  
Автор vitaminko (ентусиаст)
Публикувано05.06.12 21:03



Истинският въпрос Саше е, че ти и Брахман, да се свети името му, изпадате в екстаз от това да просветлявате народонаселението с проникновени разсъждения относно геополитиката, макроикономиката, златното покритие на книжните пари, олихвяването на копнежите, промотирането на вселенознанието, конспирачеството като начин на взаимодействие и въздействие и неотменимият принос на еврейския етнос във всички тези велики дела.



Питам се защо им е МОСАД на братята и сестрите от Израел? Защо им е ЦРУ/ФБР на братята и сестрите от САЩ? Защо са ни всички разузнавания на земното кълбо, след като ти Саше и Брахман, да се свети името му, имате достъп до цялото знание във Вселената - кой, кого, как, кога, къде, защо?

Вие сте истинските Men In Black.



Неотместваемите агенти на Вселенската Истина.



Тема Re: Израел застрашава все повече световния мирнови [re: vitaminko]  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано05.06.12 21:45



В отговор на:
Автор: vitaminko
Тема: Re: Израел застрашава все повече световния мир

Питам се защо им е МОСАД на братята и сестрите от Израел?


Мосад е предназначена да убива тези които са най опсаните противници, тези които са ръководители на някой организации, тези които се опитват по ОРГАНИЗИРАН ПЪТ да водят борба с конспирацията.

Мосад служи и като разузнавателна служба, вкарва свои хора в опозицията, те живеят там понякога по цял живот, прикрити но доносничат.

Мосад служи също така за заплаха на тези които им хрумне на ума да правят нещо по сериозно. Те трябва да се предпазват, да вземат мерки да не им се случи нещо. Така че Мосад изпълнява и привантивна служба.

Мосад се занимава с подкупване на хора, с привличане на съмишленици и помагачи.

Мосад е най модерната разузнавателна служба, казват че ЦРУ е само придатък, само повърхността и че то е изцяло подчинено на Мосад.

Не се знае колко пари се дават на Мосад, но при всички случаи не е въпрос на милиони а билиони долара, при това със стотици.

Лаладжиите като мен и Алекс не влизат в сметките на Мосад, просто сме твърде малки пионки, за да ни обръщат внимание. Още повече че такива като нас не са сто или двеста човека, не са дори и хиляди а МИЛИОНИ!! Но какво са няколко милиона хора които са прогледнали? Повечето от тях си правят пас или от време на време джавкат по кервана без никой да им обръща внимание. Еее има някой предложения, да се ограничи достъпа до интернет, да се сложи по яка цензура, да има масово затваряне на устите но... не върви.

Онова което е проблем за МЕЖДУНАРОДНИТЕ ИЗРАЕЛЦИ, за банковите конспиратори е че те имат опозиция в лицето на Масоните и християнските църкви. А те са също конспираторски организации. При това на повърхността те УЖ работят заедно, но от вътре се ядът и изплюват едни друг като горчиви краставици

Което е добре дошло за такива като мен и Алекс, защото те сами издават един друг тайните си спатии. Ако нямаше такава връжда между различните конспираторски съсловия, до сега щеше да има як контрол върху интернет и никой нищо нямаше да знае. Но тъй като те са във война по между си, то от време на време изкарват кирливите си ризи по интернет за да ги видят другите хора.

Например двата най проеврейски вестника в Англия, Сън и Дейли Мъйръ, още от преди години се опъват на кралската фамилия. Изнесоха частни телефони разговори между принц Чарлз и любовницата му. Това разбира се беше работа на МОСАД!! Само те могат да засечат разговорите по телефона!! Или пък показаха снимки на Фърги как се целува с любовника си.

Собственика на Дейли Мъйръ - Роберт Максуел, беше убит, уж паднал от яхтата си и се удавил?? Собственика на Сън - Мърдок (който е и шев на Слави в България!!) го съдят все още. И двамата са евреи разбира се



Тема Re: Израел застрашава все повече световния мирнови [re: oтБpaxмaн]  
Автор vitaminko (ентусиаст)
Публикувано05.06.12 23:10







Тема Къде ми изчезна подаръкът ти?нови [re: oтБpaxмaн]  
Автор Aлekc (необвързан)
Публикувано13.06.12 01:20



Подарък за Алекс

Това е една забележителна книга с невероятни признания, по скоро хвалби за това как Америка е завладяла половината свят и е наложила Англо Американската система за управление. Книгата се казва: „Признанията на един Икономически професионален убиец”. В ...
08.06.2012 21:33 Клубове / Религия и мистика / Йога

Следите остават - дори на изтритите теми и постинги!

Благодаря ти за подаръка ти.

Ето и нещо от мен на същата тема:



Когато си в лодката, движи се брегът.
Когато си на брега, движи се лодката.


Тема Re: Къде ми изчезна подаръкът ти?нови [re: Aлekc]  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано13.06.12 19:09



Благодаря Алекс, наистина следите остават

Не съм очаквал че ще видя интервю с автора по руската телевизия. Не го бях виждал и това беше полезно и интересно. "Икономическите убийци" явно са факт и играят важна роля зад кулисите. Те са самите "конци" на тези, които "дърпат конците". В същност той обяснява отлично с няколко изречения това което аз исках да напиша, но много по добре от мен. Който разбира руски ще схване идеята.

За мен е интересно защо постингите се изтриха? Може да има доста причини.
-Възможно е просто модератора\модераторите да се стремят да поддържат темите само за йога? Макар че това е най малко вероятното.
-Възможно е да има лично отношение към мен, ей така да ми трият темите за да се кефят!?
-Възможно е от подлизурковщина и подмазвачество да ги трият темите?
-Възможно е да са някой от пионките които правят това което им е казано, да поддържат форума чист, без да има неудобни теми. Един вид цензура в действие.

Та кой знае, всичко е възможно. Аз дори си нямам представа вече кой е модератор тук. Последен беше Хуанджи и той каза, че вече не е!?! Хммм кой знае!? Другият модератор беше от дълбоката дирска конспирация, не може да му хване човек спатиите, Кредор или нещо подобно. Единият е на доброволни начала, другият може и да е от работещите в дира!?! Така ми се струва ама кой знае. Да не би да се казва Владо???????????



Тема Re: Къде ми изчезна подаръкът ти?нови [re: oтБpaxмaн]  
Автор huanji ()
Публикувано13.06.12 21:04



Абе първото е, до колкото знам.





Тема Re: Къде ми изчезна подаръкът ти?нови [re: huanji]  
Автор Nicca ()
Публикувано13.06.12 21:41



абе, хайде да признаем, че йога е някаква световната конспирация, че да спре тоя спам тука
и защо не предложиш на Киро да им направи отделен клуб за конспирации (ако няма такъв), че да мирясат!





Тема Re: Къде ми изчезна подаръкът ти?нови [re: Nicca]  
Автор huanji ()
Публикувано13.06.12 22:06



Хе-хе



Йога е над тези неща и Брахман го знае.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.