Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:39 02.07.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибенду  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано05.12.11 20:22



Отварям подобна тема както тази за Петър Тръскачев който пише под ника "Търсач" и неговата "майка" (той се е отказал от истинската си майка!!) дебелата мошеничка Нирмала Деви.

Добрил Русев (известен с никове като Безпътен, Безусилие и т.н.) е дребна птица, незначителен човечец, с твърде ограничени възможности и физически и психически, и е по скоро едно разглезено дете, което е станало вече възрастен на години но поради вродена инфантилност продължава да стои ментално на шест и половина годишно хлапе което се държи за полата на майка си (по скоро за посраните гащи на Шибенду). Поради тази причина темата ще бъде по скоро посветена на сектата на Крия йога и на неговият учител Шибенду.

Но ще започна първо с Добрил Русев

В отговор на:
Автор: бeз ycилиe
Тема: Re: Сант мат?

…Самият Брахман е шарлатанин поради това, че уж заклеймява гурувците мошеници, а самият той се кланя на същите такива гурувци мошеници, част е от техния бизнес и вероятно продължава да работи за тях. Работи за гурувци мошеници, които вземат парите на хората и в същото време се представя за противник на същите такива. Затова е измамник и шарлатанин, само този факт е достатъчен, за да го докаже.


Никога не съм работил за който и да е гуру. Напротив, отказвам да работя за тях, въпреки че са ми предлагали многократно. Бил съм поне в 100 различни ашрама, и съм се срещал с огромно число брадати гуровци но никога не съм срещал до сега гуру на който да се посветя или да служа по какъвто и да е начин. МОЕТО МНЕНИЕ Е ЧЕ ВСИЧКИ ГУРОВЦИ СА МОШЕНИЦИ!!! С изключение на няколко идиоти които наистина са пълни идиоти и си вярват на глупостите. Мисля че Рамакришна е бил такъв идиот и си е вярвал сам на чудесата които другите хора са разправяли за него.

Има някой гуровци обаче които лъжат яко, които нямат абсолютно никакво чувство за мярка. Такива се Шибенду и Нирмала Деви например. При това и двамата не знаят и не разбират теорията, не разбират писанията, не са ги чели, не са ги изучавали, говорят приказки от тук от там най вероятното чути от улицата или от някой странстващ садху. Четата най обикновена популярна литература като Ошо да речем и след това си фантазират това което са прочели от него.

Има друга категория гуровци в Индия които въпреки че лъжат, поне имат знания и спазват някакво приличие, спазват някаква етика на лъжата, не надминават границите на установените норми и традиции в индийската философия.

От такива гуровци съм се учил, мога да изброя поне 30-40 имена. Учил съм също така от големите индийски философи и мислители като Дасгупта и Радхакришнан. И разбира се чел съм класическите писания, и класическите философи като Шанкарачария, Рамануджа, Нагарджуна и прочие.

Но никога не съм работил за който и да е гуру, за който и да е ашрам, за която и да е секта. Ако трябва да избирам и да се причисля към някой група, то ще избера някаква организация от съвременни учени като Ричард Доукинс или Стивън Хокинс или професорът по невросайънс Рамачандран(той не е брадат йога!!). С удоволствие бих работил за тях и бих членувал в тяхна организация. За съжаление подобни организации няма, а да се присъединя към техните университети не става, миришат ми краката за там :)


От друга страна Брахман никога не е успявал да "направи на пух и прах" Шибенду,

Опазил ме бог, да правя на пух и прах едно лайно!! Защото Шибендо си е лайно и то миризливо както и голяма част от учениците му. Да си цапам ръцете с него не върви, мога само да внимавам да не го настъпя. Но в никакъв случай не бих дръзвал да го правя на пух и прах.

Бях споменал само за неговият „превод” на йога сутрите който излезе на български и който ми е тук под ръка. С този „превод” се развеселявам и забавлявам и го използвам за примери, когато говоря с някой заблуден нещастник като Добрил Русев. Във въпросният „превод” на сутрите НЯМА НИТО ЕДНА СУТРА КОЯТО ДА Е ПРЕВЕДЕНА ПРАВИЛНО И НЯМА НИТО ЕДНО ОБЯСНЕНИЕ ИЛИ ИНТЕРПРЕТАЦИЯ КОЯТО ДА Е ВЯРНА!! Всичко е пълна глупост. Но пак казвам това не е да го правя на пух и прах!!

ПП Цитатите са взети от този линк





Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: oтБpaxмaн]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано05.12.11 20:45



Не, Юли, не звучи особено достоверно, скриваш част от информацията със сигурност. Я кажи все пак онези преводи на сутрите, които беше изтипосал тук преди години, но ги изтри впоследствие след онези скандали и спамове, при които се само натрапваше за модератор, но не те избраха и почна да спамиш и получи бан... та онези преводи на сутри чии са? От кой гуру-свами и от кой ашрам?

Ама честно и коректно отговори!

Спомени и имената на онези Свами Партхасарати и Свами Даянанда (ако не се лъжа за този втория, поправи ме; и може да бъркам някоя буквичка от имената), двама основни твои гурувци. Имам доста добра памет и помня.

Та признай си към коя секта принадлежиш, към кой ашрам си причислен за търговски представител, без да лъжеш! Чии са преводите на сутрите (и не само на сутрите, но и на другите древни писания, които преводи си цитирал на български), които според теб са "правилни", след като ти не знаеш санскрит? Не са твои, така че цитирай "правилните" източници, кои свамита са по-точно. Шото лапнишарани като витаминко и орхидейката са те приели за гуру и се респектират съвсем лесно от твърденията ти, че знаеш кои са "верните" преводи на сутрите примерно... А не си дават сметка, че вероятно... "верните" преводи идват баш от такива сектантски бизнес ашрами, начело на които стоят свамита бизнесмени. Такива са "верните" преводи, които цитираш.

Така де признай си, без да увърташ и лъжеш. Откъде знаеш кои са "верните" преводи, след като не знаеш санскрит? А? На чий свами-гурувски превод си повервал? А Железаров?

Редактирано от бeз ycилиe на 05.12.11 20:46.



Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: бeз ycилиe]  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано05.12.11 21:16



В отговор на:
Автор: бeз ycилиe
Тема: Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибенду

...Ама честно и коректно отговори! Спомени и имената на онези Свами Партхасарати и Свами Даянанда (ако не се лъжа за този втория, поправи ме; и може да бъркам някоя буквичка от имената), двама основни твои гурувци.


При първият съм бил в ашрама му, вторият съм го срещал, слшал съм му лекции и съм му чел книгите. Това обаче не означава абсолютно нищо. Аз не съм техен последовател, нито работя за тях. Те имат знания за веданта, такава каквато е класическата. Но аз не съм привърженик на никаква религия, никаква секта, никакви извращения на здравият разум. Затова не съм техен последовател, нито ги признавам за авторитети които да ми определят живота или светогледа. Аз едно време съм учил комунизъм и лененизъм в училище и в университета ама... не съм нито комунист нито нищо от този род.

Я кажи все пак онези преводи на сутрите, та онези преводи на сутри чии са? От кой гуру-свами и от кой ашрам?

Аз още тогава казах кои преводи съм ползвал, изброил съм ги всичките основни преводи, погледни ще ги видиш! Но иначе съм ползвал поне 50 превода през живота си. Използвал съм най реномираните най известни преводи на сутрите на английски. Нито един от тези преводи обаче не е на Партхасарати или Даянанда. Те и двамата НИКОГА НЕ СА ПРАВИЛИ ПРЕВОДИ НА СУТРИТЕ!! Те са ведантисти!

Тук посочвам някой от книгите които съм ползвал за моя превод:

Patanjali’s yoga sutras with the comentary of vyasa and the gloss of vachaspati misra.
Translated by Rama Prasada
ISBN 81-215-0424-9

The Yoga system of Patanjali
James Haughton Woods
ISBN 81-208-0570-4

Shankara on the Yoga Sutras
Trevor Leggett
ISBN 81-208-1028-7

Yogavartika of Vijnanabhiksu
T.S.Rukmani
4 volumes


The Yoga sutras of Patanjali
Christopher Chapple and Yogi Anand Viraj
ISBN 81-7030-244-7

The yoga sutras of Patanjali
M.N.Dvivedi
Madras 1930

Enlightened living. New interpretative translation of Yoga sutras of Maharsi Patanjali
Svami Venkatesananda
South Africa 1975

Light on the Yoga sutras of Patanjali
BKS Iyenger
ISBN I 85538 225 3

Patanjali yoga sutras
Swami Prabhuvananda and Christopher Isherwood
Sri Ramakrishna Math

Yoga: The Alpha and the Omega
Discourses on the Yoga Sutras of Patanjali
Osho Rajnish
10 volumes

Raja Yoga
Swami Vivekananda
Sri Ramakrishna Math

Raja Yoga
Swama Shivavananda

The Yoga sutras of Patanjali
Swami Satchitananda
ISBN 0-932040-38-1

Patanjala yoga sutras
P.V.Karambelkar
Yoga mimamsa mudranalaya
Lonavla

The Science of yoga
I.K.Taimni
ISBN 0-8356-0023-8

Ползвани речници:

Yoga Kosa. Yoga terms explained with reference to context
Swami Maheshananda Director of research
Philosophico Literary research department of Kaivalyadhama
SMYM Samiti
Lonavla

Encyclopaedia of Yoga
Ram Kumar Rai 1982

A sanscrit English dictionary
Monier-Williams
ISBN 81-208-0069-9

Encyclopedic Dictionary of Yoga,
Georg Feuerstein. Paragon House, 1990.

От къде знам че това са добри преводи? Ами ще ти дам пример. Аз Санскрит не зная, но разбирам малко. И като питам тук там, като се интерисувам, накрая научавам горе долу кои са най добрите и кои са лошите.

Аз също съм и малко механик, разбирам малко от коли но не съм специалист. Но като се интерисува човек, по малко научава кои са добри коли и кои не. Знам че Мерцедесите, Фераритата, Поршетата са все отлични коли. Знам също че Москвич и Трабант са буклуци. Дори една бурма да видя от Москвич и една бурма от Ферари ще ти кажа коя е хубава и коя е лоша. Без да съм механик. Между другото аз съм доста по напред в йога от колкото в механиката. И имам достатъчно знания за да мога да оценя това което е правилно и което не е правилно. Поне за основните неща.





Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: oтБpaxмaн]  
Автор Cirrus ()
Публикувано05.12.11 21:21



хайде, спри да нападш хората
виж си своите заблуждения!!

-------
Колкото и да сме се джафкали с безпътен, аз съм "ЗА" Шибендо. Той е най-близо до адвайта тук
даже в някои сайтове за адвайта го включват и Шибендо (предимно руски сайтове, но нямам точен линк да ви дам)




Редактирано от Cirrus на 05.12.11 21:28.



Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: oтБpaxмaн]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано05.12.11 21:33



От източниците, които цитираш, поне 5-6 са свамита, фигурира също и Ошо и други авторитети, много от които също е твърде възможно да са принадлежали към тази или онази школа, за някои от които признавам не съм чувал. Едва ли обаче няма значителни различия и има пълна съвместимост между отделните преводи, ако наистина си компилирал между определен брой книги, то компилацията е станала по твоя преценка. Със скромните си разбирания по санскрит едва ли може да минеш за достоверен компилатор, по-скоро си събирал на базата на пристрастията, това което ти е харесало повече или по-малко от този или онзи...

Т.е. самият ти не си все пак достатъчен авторитет по отношение на това кой превод е добър и кой не, просто защото не знаеш санскрит и не можеш да превеждаш. Санскрит, доколкото съм чувал, не е лесен никак за превеждане език и допускам, че дори на академично ниво, разбирай в топ университетите в Индия, споровете и разногласията относно писанията не са никак малко. Та какво остава да има спорове тук у нас и в този клуб от хора, които не го разбират.

Лека полека ще си кажеш всичко (призна си вече, че си се учил от въпросните свамита, при това не откъде да е, а от ашрамите, т.е. бил си техен клиент).

Беше споменал отдавна и че образованието ти е йога? Къде точно, в някой университет ли е или към ашрам?



Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: бeз ycилиe]  
Автор Cirrus ()
Публикувано05.12.11 21:39



то че е преписвал, преписвал е, или се е ползвал с превод от интернет



за да се превеждат такива текстове, трябва да си наясно много дълбоко със съдържатието
а "брахман" не е
нито е този, който може да дава оценки




Редактирано от Cirrus на 05.12.11 21:40.



Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: Cirrus]  
Автор vitaminko (ентусиаст)
Публикувано05.12.11 22:36



Що да не дава оценки? Забранено ли е? Ти в момента точно това правиш. Оценяваш как някой не можел да дава оценки?! Ти ли раздаваш разрешителните?





Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: бeз ycилиe]  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано05.12.11 22:55



В отговор на:
Автор: бeз ycилиe
Тема: Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибенду

От източниците, които цитираш, поне 5-6 са свамита, фигурира също и Ошо и други авторитети, много от които също е твърде възможно да са принадлежали към тази или онази школа, за някои от които признавам не съм чувал.


Така е, повечето от източниците са от разни гуровци индийци. Но са хора които са минали през съответната подготовка, стояли са в ашрами, били са обучавани по традицията още от малки. Или пък са световно известни и признати капацитети. Например Шивананда няма образование в Ашрам от малък, но е учил в последствие и дори Радхакришнан е ходил при него за съвет и обмяна на информация.

Със скромните си разбирания по санскрит едва ли може да минеш за достоверен компилатор, по-скоро си събирал на базата на пристрастията, това което ти е харесало повече или по-малко от този или онзи...


Мога мога

Там където има различия съм говорил със специалисти за да уточня кое е по правилно и кое не. Престоя ми в Индия беше от голяма полза в това отношение. Говорил съм със Каушил, един от студентите в Академията. Той беше САНСКРИТСКИ ПАНДИТ!! Завършил беше санскритология и то със специалност Йога Сутрите. Той никога не говореше за тях в Ашрама защото там беше само за веданата и Патанджали се смяташе за нещо което не си заслужава вниманието дори. Но с Каушил сме говорили много, от него научих доста. Неговата дипломна работа е била върху Сутрите на Патанджали!! Говорил съм също така и със свами Махешананда главен ачария във Кувалаянанда ашрам в Лонавла. Така че за 80 процента от сутрите няма никакъв проблем. Останалите 20 процента от сутрите съм дал по два три и повече алтернативни преводи!!!! Дал съм и алтернативни интерпретации.

Ако човек се занимава повече с тази материя, той разбира, че не е възможно да се направи превод който да е един единствен без да има различни интерпретации. Просто Патанджали не е бил ясен когато ги е писал сутрите. След това има около 20 тина компедиуми с класически коментарии на сутрите които са признати за автентични в днешно време. Имаго е превел 6 от тях. Те също се различават една от друга, по простата причина че Патанджали не е бил достатъчно ясен. Един казва едно, друг друго. Аз разибира се съм подбрал само тези интерпретации които съм разбрал, и които ми допадат.

Лека полека ще си кажеш всичко (призна си вече, че си се учил от въпросните свамита, при това не откъде да е, а от ашрамите, т.е. бил си техен клиент). Беше споменал отдавна и че образованието ти е йога? Къде точно, в някой университет ли е или към ашрам?

Ами къде другаде, разбира се при свамитата ще се учат тези неща. Дали обаче съм съгласен с това което съм превел, дали аз служа на тези свамита, дали аз работя за тях, това вече ти го казах. Не следвам нито един, не служа на нито един, нямам връзки и обязаности към нито един.

Йога е религия, аз съм АТЕИСТ!! В самата основа съм на различни мнения с който и да е свами.



Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: vitaminko]  
Автор Cirrus ()
Публикувано05.12.11 23:25



не, не правя точно това!
не го шикалкавяй и увъртай, тая "логика" ми е позната


по твойта тъпа логика и ти не трябва да си изказваш за мен дали мога да давам оценки за друг дали да дава оценки за трети... и т.н.


а тоя "брахман" не може да дава оценки, защото е некомпетентет в тая област






Редактирано от Cirrus на 05.12.11 23:29.



Тема Re: предлагамнови [re: oтБpaxмaн]  
Автор Cirrus ()
Публикувано05.12.11 23:32



предлагам на тая тема безпътен и др вече да не му отговарят, защото не е за тоя клуб, а е за форума на "имаго", който явно е без посетители вече
а знаем, че там е някаква философска каша


или боза



Редактирано от Cirrus на 05.12.11 23:33.



Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: Cirrus]  
Автор vitaminko (ентусиаст)
Публикувано05.12.11 23:51



По моята логика всеки може да се изказва и да дава оценки, друг е въпросът как го прави. По твоята логика само "посветени" люде могат да го правят. Другите да мълчат. Ти въобще успяваш ли да си следиш мисълта или си твърде заета да раздаваш разрешителни?





Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: vitaminko]  
Автор Cirrus ()
Публикувано06.12.11 00:08



а ти защо се изказваш? да не би да си "посветен" че да ми казваш как да се изказвам?



айде стига простотии, че ми омръзнаха
тва не ни е детска градина




Редактирано от Cirrus на 06.12.11 00:09.



Тема Какво и е станало на Баба ти Cirrusнови [re: Cirrus]  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано06.12.11 00:19



В отговор на:
Автор: Cirrus
Тема: Re: предлагам

предлагам на тая тема безпътен и др вече да не му отговарят, защото не е за тоя клуб, а е за форума на "имаго", който явно е без посетители вече
а знаем, че там е някаква философска каша
или боза


Какво ли е станало тази вечер на баба ти Cirrus? Ако беше с 30 години по млада, щях да си помисля че я е хванал мензиса

Ама на тези дърти години трябва да е нещо друго Сигурно страда от лошо храносмилане, старчески запек или диария, или пък някакви сериозни умствени прблеми с дименсия... Трябва да бъда по внимателен с нея за да не се повреди съвсем...

Чакай да я поздравим за да и оправим настроението с нейният любим изпълнител...





Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: Cirrus]  
Автор vitaminko (ентусиаст)
Публикувано06.12.11 09:29



Добре!





Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: oтБpaxмaн]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано06.12.11 09:55



Т.е. признаваш, че:

1. Не разбираш санскрит.

2. Преводите и интерпретациите на Патанджали варират твърде много; твърде много, за да се е стигнало до някакво единодушие какво точно е казал.

3. Знанията ти по отношение на сутрите и веданта си черпел основно от свамита и ашрами, т.е. от религиозни източници, а религиозните източници са твърде далеч от това да бъдат безпристрастни. От там ти идва и т.нар. "образование" - от религиозна организация, каквато е ашрамът.

Т.е. всичките ти високопарни твърдения, че едва ли не знаеш кое е правилно относно Патанджали е... въздух под налягане! Ти не знаеш, защото не разбираш санскрит (както и поради вариативността на преводите и интерпретациите), но се опитваш да представиш за "правилно" просто това, което ти е харесало повече. С други думи опитваш се да се изтипосаш пред некомпетентната публика тук като нещо повече от това, което си - а именно не знаещ и не разбиращ от съответната тематика.

При всичко това следва лапнишараните витаминко и орхидейката, които поради собственото си невежество погрешно са те възприели за "гуру", също да си направят съответните изводи, ако имат поне малко останал здрав разум. Разбирам ги, понеже и на тях им липсват знания и каквато и да е академична култура, са се впечатлили от псевдоакадемичността на изказванията ти, без да разбират горките, че ти си човек без знания и без дори нормално академично образование (ашрамното "образование" според мен не може да мине за такова).

Редактирано от бeз ycилиe на 06.12.11 15:28.



Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: бeз ycилиe]  
Автор vitaminko (ентусиаст)
Публикувано06.12.11 11:06



Найс, а?





Тема Re: Какво и е станало на Баба ти Cirrusнови [re: oтБpaxмaн]  
Автор jumbles ()
Публикувано07.12.11 08:26



абе що все и се захващате за възрастта ... много плитко и евтино ми изглежда при сичките тия демонстрации на знание и можене ... некво неадекватно такова

я земи ме светни бе



Тема Re: Какво и е станало на Баба ти Cirrusнови [re: oтБpaxмaн]  
Автор Cirrus ()
Публикувано07.12.11 17:13



аз се гордея, че имам внуче
а ти си дъртофелник изкуфял и нямаш дори внуче







Тема Клин клин избиванови [re: jumbles]  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано07.12.11 18:35



В отговор на:
Автор: jumbles
Тема: Re: Какво и е станало на Баба ти Cirrus

абе що все и се захващате за възрастта ... много плитко и евтино ми изглежда при сичките тия демонстрации на знание и можене ... некво неадекватно такова

я земи ме светни бе


С неадекватни хора трябва човек да се отнася неадекватно, нали знаеш, клин клин избива.

Ако проследиш постингите и в тази тема ще видиш че тя просто се намесва в темата без да каже нищо съществено, без да даде никакъв смислен аргумент, просто ей така от желание да се заяде и от желание да си ближе по този начни старите рани

Не и обърнах внимание за три четери постинга и като видях, че тя не е адекватна на темата, и отговорих по същият начин.

Предполагам че Cirrus е дълбого обидена от моите забележки по отношение на нейните "гурувци" Уейн Ликерман и Балсекар, двама мошеници които лъжат хаховците и ги учат на "веданта". Балсекар в същност вече е към минералната категория... - тежка му пръст за да затрупа рогатите му лъжи

Вярно е че е плитко и евтино, но аз нямам авторитет за който да се страхувам. Най лошото което може да стане е да започнат да подхвърлят по мой адрес разни неща които дори и да не съм съгласен с тях, ми служат като вид реклама, ставам известен Все пак "лошата реклама" и по добра от колкото да няма никаква реклама

А основните принципи, основните идеи които давам са универсални и полезни, няма значение кой ги дава, разбираш ли? Ето аз съм ги научил още от преди много години и сега не мога да се сетя в никакъв случай от кой съм ги научил, но ги знам, ползвам ги и ги давам на другите. Който е готов ще ги вземе. Един ден ще му вършат работа и има ли значение от кой ги е научил?



Тема Re: Клин клин избиванови [re: oтБpaxмaн]  
Автор jumbles ()
Публикувано07.12.11 21:32



защо си решил че несъщественото за теб е несъществено и за нея ... широтата все си мисля, че би трябва да ти е позната, някак обаче ми се губи в теб
верно ли имаш мисъл, че си толкова истинен, та да си позволяваш да избиваш нечия същественост със своята по този начин ... без даже опит за разбиране, осланяйки се на предположения само

всъщност както и да е, много off стана ... изнасям се от тук

а! и ... тенкс, ценя добрата ти воля да ми обясниш



Тема Re: Клин клин избиванови [re: jumbles]  
Автор Cirrus ()
Публикувано07.12.11 23:15



хайде тая тема да не му я качваме повече, съгласна ли си?
гледам, че другите май го правят
...пусто женски език, не трае... да не отговори

- за моя казвам





Редактирано от Cirrus на 07.12.11 23:15.



Тема Re: Клин клин избиванови [re: jumbles]  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано07.12.11 23:33



В отговор на:
Автор: jumbles
Тема: Re: Клин клин избива

защо си решил че несъщественото за теб е несъществено и за нея ... широтата все си мисля, че би трябва да ти е позната, някак обаче ми се губи в теб
верно ли имаш мисъл, че си толкова истинен, та да си позволяваш да избиваш нечия същественост със своята по този начин ... без даже опит за разбиране, осланяйки се на предположения само

...изнасям се от тук


Не разбирам какво искаш да кажеш? Като се "внесеш" пак тук и ако ти се иска обясни отнво...





Тема Re: Клин клин избиванови [re: Cirrus]  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано07.12.11 23:36



В отговор на:
Автор: Cirrus
Тема: Re: Клин клин избива

хайде тая тема да не му я качваме повече, съгласна ли си?


От време на време да кажеш по някой свястна приказка. С малка корекция... Вместо да казваш "да не му я качваме повече" трябва да кажеш "да не му я СПАМИМ повече"



Благодаря предварително...



Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: oтБpaxмaн]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано09.12.11 10:00



Заявявам, че г-н Добрил Русев хич не е дребен, а е доста висок човек.



Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: Black Wolf]  
Автор vitaminko (ентусиаст)
Публикувано09.12.11 12:44



Това пък какво общо има?!



Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: vitaminko]  
Автор mo32® (Naan_kadavul)
Публикувано09.12.11 12:47



Примерно: ние, високите хора, също имаме право на лош вкус.



___________



Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: mo32®]  
Автор vitaminko (ентусиаст)
Публикувано09.12.11 14:47



OK!





Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: vitaminko]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано09.12.11 19:25



По-горе биде наречен "дребна птица", та искам да кажа, че не е верно това!



Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: Black Wolf]  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано09.12.11 19:57



В отговор на:
Автор: Black Wolf
Тема: Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибенду

По-горе биде наречен "дребна птица", та искам да кажа, че не е верно това!


Да не би да подмяташ, че Дубрил Розев е едра птица като Пуяк или Мисир?



Редактирано от oтБpaxмaн на 09.12.11 20:01.



Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: oтБpaxмaн]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано09.12.11 22:40



Не съвсем, по-точно, че съм висок и як и ако те стисна леко за вратлето и може да ритнеш бакърчето. Разбира се няма да го направя, прекалено си стар и не издевателствам така грубо над старите и немощните.



Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: бeз ycилиe]  
Автор vitaminko (ентусиаст)
Публикувано10.12.11 00:08



Щом стискаш леко вратлето, а резултатът е грубо издевателство, би следвало ако стискаш силно, резултатът да е генна модификация!



Предполагам за фрешовете не ти трябва сокоизстисквачка или кухненски робот. Просто вземаш цитруса, забиваш сламката и стискаш! Не се хаби ток, екологично чист процес, щадящ природата!



Само женските гърди остават недокоснати от теб. Мисля вече на всички е ясно защо. Ти като един истински джентълмен с извънмерна сила не би искал да ги повредиш и кротко и смирено се ограничаваш в тяхното съзерцаване!





Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: vitaminko]  
Автор mo32® (Naan_kadavul)
Публикувано10.12.11 12:12



В добра посока тръгна клуба тия дни: вместо само караници и резили има повече гола плът за радост на окото. Още по-добре би било, ако останат само картинките.

___________



Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: бeз ycилиe]  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано10.12.11 19:31



В отговор на:
Автор: бeз ycилиe
Тема: Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибенду

Не съвсем, по-точно, че съм висок и як и ако те стисна леко за вратлето и може да ритнеш бакърчето. Разбира се няма да го направя, прекалено си стар и не издевателствам така грубо над старите и немощните.


Като те гледам на снимката ми изглеждаш мамино детенце

та не ми се вярва много на думите ти. Нито пък ми изглеждаш голям. Но и за най яките и най сръчните има лесно средство да се излезе на глава Тоя филм гледал ли си го Индиана Джоунс?

Я гледай тук



или тук






Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: oтБpaxмaн]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано10.12.11 21:03



И аз съм ти казвал на какво приличаш, ама сега няма да напомням, че да не ти слизам на нивото на старческа злоба.



Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: oтБpaxмaн]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано11.12.11 20:54



що не зарежеш празните приказки кой как изглежда на снимка, ами да се престрашиш да видиш безпътния наживо?


Нали все критикуваш другите за заблуди, причинени от недостатъчна информация. Престраши се, и вземи, че се запознай на живо с т.н. мамино детенцие.
и да не забравите да се обадите, че не искам да изпусна сеира.

Силата е нищо без контрол.

Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: Darth_Vader™]  
Автор huanji ()
Публикувано11.12.11 21:03



не искам да изпусна сеира

Че Брахмана няма да носи на бира ли?





Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: Darth_Vader™]  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано11.12.11 21:57



В отговор на:
Автор: Darth_Vader™
Тема: Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибенду

що не зарежеш празните приказки кой как изглежда на снимка, ами да се престрашиш да видиш безпътния наживо?



Хехехе абе вие със всичкия ли сте?!?

От както съм дошъл тук във форума имам покани за побой от повечето членове тук, като почнеш от вълците от началото и сега със Добрил Русев. Мислих като се връщам в България да взема пистолета, ама сега като правя сметката, ще трябва да дойда най малко с лека картечница и танк Представям си още като слезна от самолета и ме чака цяла тълпа йоги да се бият с мен

Сега аз като просветлен човек, не се бия. Като ми замерише на бой и изчезвам веднага, изпарявам се С бой не решавам проблемите, не става. Ако някой иска да ми докаже че има бог, с лобут няма да го направи. От немай къде може да се съглася привидно с него, ама вътре в мен си ще знам че няма нито бог нито дявол Особено пък на дърти години да се хващам да се бия с пишлимета хич не върви, да не съм си изгубил ума

Вий се бийте по между си ако ви харесва, изкарвайте си доводите по юмручната логика и си доказвайте един на друг на кой му е по голяма пишката, кой повече бири може да изпие, на кой гаджето му е по хубаво или кой има повече пари в банката, на мен ми е минало времето за подобни идиотщини Аз си гледам света и се кефя само от това, другото за мен е бош лав работа...

Редактирано от oтБpaxмaн на 11.12.11 22:28.



Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: oтБpaxмaн]  
Автор huanji ()
Публикувано11.12.11 22:45



Кво се коркаш па ти и Безпътния не носи на много бири...



Нито пък ще тръгне някой те бие. Въобще, на живо нещата са значително по- културни от колкото в нета.



Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: huanji]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано11.12.11 22:55



Нося и на бири, и на ракии, само да са качествени. Ама и "носенето" не ми е самоцел, все по-рядко ми се случва напоследък.



Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: huanji]  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано11.12.11 23:05



В отговор на:
Автор: huanji
Тема: Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибенду

Кво се коркаш па ти и Безпътния не носи на много бири...

Нито пък ще тръгне някой те бие. Въобще, на живо нещата са значително по- културни от колкото в нета.


Ааа благодаря че ме успокои, аз се бях уплашил здравата и ми се разтрепереха гащите чак

Бях решил че повече в България няма да идвам за да не ме лобутят йогите. Или пък да взема да се изложа да не мога да изпия пет бири да речем, ехе какъв срам за цял живот.

Та благодаря за успокоението

И не знаех, че хората са по културни от колкото се показват на форумите, това са все нови неща за мен и не ми са ясни Абе аджамия съм

Аджамия съм като онова гадже във вица:
Двама наши селяни отишли в червеният квартал на Амстердам и единият решил да пробва мадамите. Платил си влезнал в магазина и след час излезал. Приятеля му го попитал как се е представила мадамата вътре. Ония отговорил:

- Абе аджамии са още, деца не разбират. Аз и го давам и тя не знае какво да прави та взе че го налапа. Та аджамия ми се види момичето...



Та и аз съм аджамия де....



Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: oтБpaxмaн]  
Автор huanji ()
Публикувано11.12.11 23:19



Време е да направим заведение - "Йогийска среща", в което да се решават наболели спорове и проблеми, я с бири, я с текили, изцяло в духа на феърплея. И накрая моми аджамийки да успокояват участниците.



Не, ти верно като си дойдеш се криеш като мишка по дупките, вместо да надуеш гайдата като хайдутин. Ама на, толкоз ти е куража...



Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: бeз ycилиe]  
Автор huanji ()
Публикувано11.12.11 23:19



Е, нема правим изпит сега.





Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: oтБpaxмaн]  
Автор Cirrus ()
Публикувано11.12.11 23:38



аа, не...

трябваше да се срещнете с легендарния Оро да се надприкажете и щеше да почерпи от неговата пърцуца от горски плодове и билки
(ако не го познаваш)
жалко, че не пише вече тук




Редактирано от Cirrus на 11.12.11 23:42.



Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: huanji]  
Автор пороят (илюзионистка)
Публикувано12.12.11 05:16



Сега вече разбирам що йогите, кога ва каня на кастанедски сбирки, все са изнизвате. То вий помежду си са скатавате, камо ли да са дигнете да дойдете другаде!



(То пък и ний кат сме са избили да са гледаме наживо де, ма ко да прайш )

_________


Тема Брахмане...нови [re: oтБpaxмaн]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано12.12.11 09:53



Май в Ингилизко не само за пищов, са нещо по-голямо от карфица те окошарват. Педераска държава с педераски закони, но така или иначе няма да можеш да използваш този метод...



Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Редактирано от Black Wolf на 12.12.11 09:54.



Тема Брахмане...бягай колкото ти държат кракатанови [re: Black Wolf]  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано12.12.11 10:35



В отговор на:
Автор: Black Wolf
Тема: Re: Брахмане...

Май в Ингилизко не само за пищов, са нещо по-голямо от карфица те окошарват. Педераска държава с педераски закони, но така или иначе няма да можеш да използваш този метод...


Така е, тук не разрешават да имаш оръжие за самоотбрана дори. Така че от тук не мога да си дойда в България с картечница и танк. Даже и с нокторезачка не става, няма да ме пуснат на летището



За това в България няма да идвам. Пък и като си помисля колко народ ще ме чака там. На първо место ще Търсача поне с пет дузини юнаци от сахаджа йога. Те вече тренират по метода на Нирмала Деви. Пишат на земята името Брахман, свалят си обувките и млатят колкото им сили държи по написаното След това има дъновисти разни от бялото братство, и те са войствена секта, няма да останат по назад от Сахаджите. Очаквам също така да има поне десетина попа с попадиите си които да ме халосат с килимявките.

Последователите на Махараши Махеш Йоги сигурно ще се информират за моето пристигане на време и Миро ще ги организира Да не говорим за брадатите йоги като Шри Шри, за Сай Баба, или за Сурат Шабда йога на войствените сикхи Дупе да ми е яко. Такива дребни риби като Шибековците няма да могат да се вредят да ме докоснат дори, онези големите акули ще ме излапат набързо.

И разбира се най най най голямата акула сред моите посрещачи ще бъдат чифутите. Там ще има поне 10-тина равини които са в същност тайни агенти на МОСАД, които с най последните модерни лазерни оръжия ще ме сублимират още преди другите дори да са ме видели

Представям си баба ти Cirrus как ще размахва куршета наляво и надясно и ще вика: Де го тоя Брахман, де ми са чейнетата че паднаха някъде?

Даже и Витаминко, Орхидеята и Раджа може да изпратят по някой удар в общият ентусиазъм



Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: пороят]  
Автор huanji ()
Публикувано12.12.11 10:35



От цялото ний, аз съм съм с най- голямо присъствие. Просто ме хвана в натоварен период.





Тема Re: Брахмане...бягай колкото ти държат кракатанови [re: oтБpaxмaн]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано12.12.11 10:38



Абе малко надценяваш важността си, струва ми се...





Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: пороят]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано12.12.11 10:39



Дай снимка и ще видя дали да се скатавам или не...





Тема Re: Брахмане...бягай колкото ти държат кракатанови [re: бeз ycилиe]  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано12.12.11 10:45



В отговор на:
Автор: бeз ycилиe
Тема: Re: Брахмане...бягай колкото ти държат краката

Абе малко надценяваш важността си, струва ми се...


Я си помисли пак, ама хубаво си помисли, кой надценява, ти или аз? Май ти надценяваш и то доста.

Иначе ако ми придаваш толкова важност колкото аз придавам сам на себи си, сигурно дори няма да ми отговаряш, сигурно дори няма да прочетеш какво съм написал! Няма да ми обрърнеш никакво внимание защото просто не си заслужава! А не вместо това да отправяш детски заплахи от рода на:"Знаеш ли ако те хвана, колко съм силен?"



Редактирано от oтБpaxмaн на 12.12.11 10:46.



Тема Re: Брахмане...бягай колкото ти държат кракатанови [re: oтБpaxмaн]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано12.12.11 11:03



Тва беше бъзик, бе човече, не заплаха...





Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: пороят]  
Автор mo32® (Naan_kadavul)
Публикувано12.12.11 11:14



То па кастанедите правят една масовка...

И кат додат, мълчат със страшна сила, с някои приятни изключения като твоя милост.

___________



Тема Re: Брахмане...бягай колкото ти държат кракатанови [re: oтБpaxмaн]  
Автор vitaminko (ентусиаст)
Публикувано12.12.11 11:58



"Даже и Витаминко, Орхидеята и Раджа може да изпратят по някой удар в общият ентусиазъм"

О, с каква мъдрост, с каква дълбочина на замисъла са изпълнени тези думи! Отделните нишки на мисълта се преплитат като тектонски пластове носещи в себе си ехото на отминали епохи, аромата на настоящето и виртуалните апроксимации на бъдещето! Вечната симбиоза между добро и зло, лично и обществено!





Тема Re: Брахмане...бягай колкото ти държат кракатанови [re: vitaminko]  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано12.12.11 13:18



В отговор на:
Автор: vitaminko
Тема: Re: Брахмане...бягай колкото ти държат краката

О, с каква мъдрост, с каква дълбочина на замисъла са изпълнени тези думи! Отделните нишки на мисълта се преплитат като тектонски пластове носещи в себе си ехото на отминали епохи, аромата на настоящето и виртуалните апроксимации на бъдещето! Вечната симбиоза между добро и зло, лично и обществено!


При такъв ентусиазъм даже и аз самият бих си тряснал няколко туката... няма да се цепим от колектива я ...





Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: huanji]  
Автор пороят (илюзионистка)
Публикувано12.12.11 19:52



Айде, айде. 3-4 пъти подред?...



Отделно тва, че конкретно с теб не сме са засичали нейде от новобранската на Хитлер. То тва е и основната причина, поради която та викам; инак - както спомена мо - не си изтървал кой знае кво. От гледна точка на правилото, че ена сбирка следва да се смята за добре минала, когат участниците в нея после гий срам да са погледнат поне месец, кастанедските седенки просто "ги нема в целата схема"...

_________


Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: бeз ycилиe]  
Автор пороят (илюзионистка)
Публикувано12.12.11 19:57



А да ти врътна ена бърза под масата няма ли да щеш? Кво ако съм грозна, ти няма да ма виждаш



_________


Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: mo32®]  
Автор пороят (илюзионистка)
Публикувано12.12.11 20:14



'Ме, 'ме. И аз мълча кат пукал най-редовно - потопена в личните си истории за приключения, подвизи и храброст, които с всичка сила се опитвам да НЕ разкажа. А междувременно оглеждам другите и са чудя дали ми личи за кво си мисля



_________


Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: пороят]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано12.12.11 22:39



Права си за забележката, наистина талантът е важен, много по-важен от визията!

Така че... имаш картбланш за доказване!



Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: бeз ycилиe]  
Автор пороят (илюзионистка)
Публикувано12.12.11 23:24



Ша са сетиш. Ний, грозните, по правило много ги разбираме тез работи. Ум ша ти зайде кви неща мога с таз уста! Няма и да помислиш да ма пуснеш да си ходя – направо ша ма заведеш у вас, за да ти свиря секи ден, да бъркам манджата, да ти гладя ризите и да ти родя 6 деца, 4 от които няма да са твои. Което, разбира са, изобщо няма да ти направи впечатление, щот ти междувременно ша са смилаш от бачкане, за да плащаш сички сметки.

Накрая ша са пенсионираш и ша одъртеем заедно. Аз ша гледам сериали, ша ходя да клюкарствам по съседките и ша плета на дивана терлички за внучетата, а ти ша кашляш от спалнята, ша мърмориш и ша си пикаеш в гащите.

Направо нямам търпение, айде да се срещнем още утре!!!



_________


Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: пороят]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано13.12.11 00:16



То като всичко отсега е ясно къде е тръпката?



Предлагам да стоим в неизвестност, отсега, през първата целувка/ свирка до последната, да не си гарантираме чак толкова стопроцентово бъдеще заедно, та да не мухлясаме преждевременно. Когато има неизвестност и отвореност, съответно и повече чар има - представи си всеки акт да бъде сякаш като първи и последен, така както и всеки един момент е уникален сам по себе си.

За дяцата... хм, там вече е нужно и едно по-дълбоко ниво на опознаване, отвъд сексуалния акт. Да кажем, че мога да осигуря известна (и нарастваща) финансова стабилност, макар че не това е най-важното, а именно на първо време друг вид стабилност - психическата, която е доста по-важна от финансовата (без която също не може). Ако не показваш стряскащи индикации на психическа нестабилност, бих могъл да ти направя някое детенце... Нооо изпитът при мен в това отношение не е лесен Предупреждавам!



Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: бeз ycилиe]  
Автор пороят (илюзионистка)
Публикувано13.12.11 07:22



Развивай си ги ти тез теории за "неизвестност", "отвореност" и "без гаранции". На петата секунда кат почнеш да обещаваш, че ша ми подариш екзотичен остров и ша наречеш всичките звезди на мое име, ша ти видим "психическата стабилност", дет тъй смело я изрекламира. Тва в случай, че въобще си помниш заглавието.



Тръпка за мен няма. Поне докато не ти е у ред "финансовата стабилност". Щот мойта G-точка са намира в края на думата "SHOPPING".



_________


Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: пороят]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано13.12.11 08:55



То като почваш така ударно с условията, които след всяко изречение стават все повече и по-сложни... как очакваш да ми стане изобщо!?!?





Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: бeз ycилиe]  
Автор mo32® (Naan_kadavul)
Публикувано13.12.11 09:22



Ти си финансово привлекателен, затова останалото няма значение!



___________



Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: пороят]  
Автор mo32® (Naan_kadavul)
Публикувано13.12.11 09:23



Под 3000 думи минута си е мълчание... за жените.



П.П. Аз не мога да мълча като стара консервена кутия, обаче с кастанедите ми се получава. ТОВА ако не е магия, здраве му кажи!

___________

Редактирано от mo32® на 13.12.11 09:24.



Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: mo32®]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано13.12.11 09:34



За мен пък има.





Тема Re: Брахмане...бягай...нови [re: oтБpaxмaн]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано13.12.11 10:06



С евреите специално е излишно да се заяждаш. Защото при тях не е нужно да идваш в България. Може да имаш посетители в Англия.



Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: пороят]  
Автор vitaminko (ентусиаст)
Публикувано13.12.11 16:33



"Щот мойта G-точка са намира в края на думата "SHOPPING""



Много свеж лаф!



Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: бeз ycилиe]  
Автор пороят (илюзионистка)
Публикувано13.12.11 19:33



Не го приемай като поставяне на условия. По-скоро та информирам задочно, да няма после "ма ний нещо не сме са разбрали"



А за "ставането" не бери грижа - туй е моя работа!

_________


Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: mo32®]  
Автор пороят (илюзионистка)
Публикувано13.12.11 19:45



Ни ги разбираш ти тез нища... вътрешната тишина на кастанедите е толкоз силна и необятна, че е чак заразна!

Като мълчанието на агнетата



_________


Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: пороят]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано13.12.11 20:44







Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: пороят]  
Автор mo32® (Naan_kadavul)
Публикувано13.12.11 21:30



Права си, не ги разбирам.



___________



Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: oтБpaxмaн]  
Автор Cirrus ()
Публикувано13.12.11 22:34



хаха

темата е за "Основните заблуждения на Добрил Русев" и разговора май тръгна в тая посока, да го покаже


една кастенадианка ще му изкара заблужденията наяве!




Редактирано от Cirrus на 13.12.11 22:41.



Тема Re: Основни заблуждения на Добрил Русев и Шибендунови [re: mo32®]  
Автор пороят (илюзионистка)
Публикувано14.12.11 00:14



Светът е загадка, която никога няма да разгадаем докрай. Но ...



_________



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.