Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:55 01.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема "Няма" ама иманови [re: paзбиpaм]  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано04.12.11 15:38



В отговор на:
Автор: paзбиpaм
Тема: Re: Няма

да се обяснявам, бъди спокоен. С ТЕБ не ми се говори,


Благодаря за обясненията, ти вече ги даде, въпреки че не искаше, при това по добре от колкото очаквах



И знаеш ли защо се дразниш? Защото говоря в стил а-ла-гуру светец. Всички брадати гуровци, светци, пророци и т.н. говорят по същият начин като мен. С тази разлика че аз не говоря за чудесии, за богове и тем подобни идиотщини, не лъжа хората, а те лъжат та дим се вдига Ако бях ти казал за някой чудесия, и ти бях казал че съм светец като един Дънов например или като един Шибеков, или една Нирмала Дембелска, тогава сигурно щеше да пляскаш с ръце от възторг.

Еее аз пък ти пожелавам да станеш ученичка на Нирмала, ще ти подхожда, питай Търсача за подробности... тя няма его



Тема Re: Вижте го тъпият идиотнови [re: oтБpaxмaн]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано04.12.11 15:59



Колко елементарно се върза, умирам от смях... Благодаря, че ме развесели.



Тема Re: Сант мат?нови [re: jumbles]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано04.12.11 15:59







Тема Голям връзвач синови [re: бeз ycилиe]  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано04.12.11 16:26



В отговор на:
Автор: бeз ycилиe
Тема: Re: Вижте го тъпият идиот

Колко елементарно се върза, умирам от смях


Голям връзвач си

Признавам те А можеш ли да развързваш? Не питам за мен а за себе си, можеш ли да се развържеш от Шибека, защото така яко си се вързал за него, двоен моряшки възел на квадрат



Тема Re: Сант мат?нови [re: бeз ycилиe]  
Автор vitaminko (ентусиаст)
Публикувано04.12.11 17:28



Юли Железаров не е шарлатанин. Давал е много ценни неща в клуба! Винаги е апелирал за това човек да е буден и да не се връзва на гурувците, а да извлича ценното от писанията и да върви напред в развитието си. Теб просто те дразни, че той не признава за авторитет Шибендо.



Тема Re: Един въпрос към търсача..нови [re: oтБpaxмaн]  
Автор Tъpcaч_ (Сахаджмедитация)
Публикувано04.12.11 17:31



Автор: oтБpaxмaн
Петър Тръскачев е един сектант който е попаднал в най тъпата секта на Нирмала Деви и се е изтарикатил да ходи да лъже хората и да събира жълти стотинки срещу портрета на неговата учителка, продава ги на пазара по 20 стотинки парчето ей го тук

http://en.gravatar.com/seeker333#photo-0


Ако не си послушен ще ти пусна снимката с Кавазакито.





Тема Re: Сант мат?нови [re: vitaminko]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано04.12.11 17:57



Извинявай, че обидих гуруто ти, но пък и ти не е нужно да приемаш това лично. Иначе не е съвсем така - Железаров апелира да се обръща внимание на неговата секта (шото колкото и да се прави на инакъв, си е баш сектантин от най-лоша порода - сектант-лицемер, прахосал десетки години и кой знае колко пари по бизнес ашрами), оплювайки останалите, което не го прави много по-различен от Нирмала.

Та освободи се от привързаността си към фалшивия и всъщност не особено популярен извън този клуб "гуру" Юли Железаров и бъди наистина свободен.



Тема Re: Голям връзвач синови [re: oтБpaxмaн]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано04.12.11 18:01



Развързал съм се съвсем лесно от всякакви неподходящи обвързаности, така че не бери грижа за мен...

Понастоящем не се причислявам към практикуващите крия йога по династичната линия, макар и обаче да не се отказвам да твърдя, че в този и вид, представяна от Лахири, това може да бъде една наистина много полезна за съзнанието йога. Наистина ми помогнаха осъзнаването и практиките, споделяни в това учение.



Тема Re: Сант мат?нови [re: бeз ycилиe]  
Автор vitaminko (ентусиаст)
Публикувано04.12.11 19:02



Бъди конкретен. В коя секта членува Железаров? Какви действия е предприемал да привлича членова в т.нар. секта? Аз не го познавам в светлината, в която ти го описваш и не си спомням някога да ме е вербувал, още по-малко пък да ме е лъгал, мамил или завличал с пари. Всичко, което е давал тук в клуба е било безплатно.



Тема Re: Сант мат?нови [re: vitaminko]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано04.12.11 19:15



Беше си казал преди време за двама негови гурувци, които принадлежат към ашрам системата, т.е. неговата "йога" и интерпретации за Веданта ги е взаимствал от кибичене по ашрами, които са си бизнес организации и секти. Т.е. в самата ти същност гуруто ти е сектант, нищо че се прави на друг и не ти иска пари, това го прави, щото явно не може да изкара кой знае колко пари от тези неща и се опитва да привлече някой и друг балам като теб.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.