Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:08 29.05.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Ошо - Боже мой, господ няманови [re: Gheri8]  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано02.09.11 22:06



В отговор на:

Автор: Gheri8

Излей си мъката момче


Ами мъката ми е че България не може да смачка тъпите физиономии на англичаните и губим мача...

А сега да ти кажа, че темата е за Ошо, та остави Нирмала на страна и прочети какво съм писал за него, за живота му по горе!!! Може да научиш нещо полезно и да му станеш дори ученичка

Което ще бъде далеч по добре от колкото да си Сахаджа йога. След Ошо, ако започнеш да го разбираш, може дори да те взема за моя ученичка, ама трябва да слушаш с двете уши Ха чети сега за Ошо





Тема Re: Ошо - Боже мой, господ няманови [re: oтБpaxмaн]  
Автор Gheri8 (Сахаджа Йога)
Публикувано02.09.11 22:14



Не следвам фалшиви гурувци като Ошо.Все някога и на теб ще ти просветне/може би/





Тема Re: Ошо - Боже мой, господ няманови [re: Gheri8]  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано02.09.11 23:13



Казах ти ако искаш да ми станеш ученичка, трябва да ме слушаш с двете уши

Първото което искам да ти кажа е, че Ошо наистина е менте, но е милион пъти за предпочитане пред Нирмала

И загубихме с три на нула от тъпите англичани, язък...



Тема Re: Ошо - Боже мой, господ няманови [re: oтБpaxмaн]  
Автор Gheri8 (Сахаджа Йога)
Публикувано02.09.11 23:17



Действай






Тема Re: Ошо - Боже мой, господ няманови [re: Gheri8]  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано03.09.11 00:22



В отговор на:
Автор: Gheri8
Тема: Re: Ошо - Боже мой, господ няма
Действай
http://www.onlinemeditation.org/bg


Тц ъъ, не, дай ми линк където мога да пиша в някой форум по сахаджа йога, където има демокрация, и където мога да посоча всички грешки на Нирмала. Да може да се чете от нейните последователи

Гарантирам ти, че до година най много във форума няма да остане повече от пет човека, най много десетина като теб и търсача С вас положението е по трудно, защото сте с промити мозъци, трябва индивидуална работа, индивидуален подход, разговор един към един. До три години няма да остане никой



Тема Re: Ошо - Боже мой, господ няма [re: oтБpaxмaн]  
Автор Дух (Безмълвност)
Публикувано03.09.11 09:16



Брахман, ти си велик

Редактирано от Дух на 03.09.11 09:26.



Тема Re: Ошо - Боже мой, господ няманови [re: oтБpaxмaн]  
Автор Gheri8 (Сахаджа Йога)
Публикувано03.09.11 09:36



Време ти е за опознаеш себе си, преодолей обословения си ум и...Успех






Тема Re: Ошо - Боже мой, господ няманови [re: oтБpaxмaн]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано03.09.11 10:22



Доста се надценяваш ми се струва, много много трудно можеш да разубедиш някой убеден вярващ, а сахаджите като гери и търсача са твърди като камък в убежденията си.

И погледнато "отгоре", дали въобще си струва усилието?

Не е ли поредният опит на егото на направи дупка в морето? От една страна колкото повече усилия влагаш и колкото по-агресивен ставаш, толкова и срещуположната страна повече заема отбранителна позиция и се втвърдява в убежденията си. От друга страна и повечето усилия означават повече обсебване, повече его, т.е. вредят на теб самия.



Тема Re: Към Оридеята специално за Ошонови [re: oтБpaxмaн]  
Автор blue orchid (ली&)
Публикувано03.09.11 10:45



Ами, ти му казвай Брахман, аз ще му казвам пракрити - по-важното е да гледаме по еднакъв начин, нали



Искам да знам за шунията :)))


transit

Тема Re: Към Оридеята специално за Ошонови [re: huanji]  
Автор blue orchid (ली&)
Публикувано03.09.11 10:47



Ако ще анализираме детството ти, ще трябват малко повече подробности




transit


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.